Zakłady, o których nawet nie wiesz – dobre kursy do trafienia!

Fajerwerki

Nawet jeśli interesujesz się sportem i bukmacherką, przeglądasz oferty buków, to i tak dam sobie rękę uciąć, że nie wiesz o istnieniu tych zakładów. A szkoda, bo wiszą sobie i aż proszą, żeby je dorzucić do kuponu. Zebrałam je tu wszystkie razem – częstuj się.

Sylwester w Betclic

Dooobra, mamy połowę listopada, jeszcze nie myślimy o Sylwestrze, coś się ogarnie. Spoko, nie wnikam – imprezowe plany zostaw sobie na grudzień, ale już dziś zajmij się sylwestrowym kuponem.

W Betclic możesz obstawić:

Czy Sylwester z TVP2 uzyska powyżej 7 milionów oglądalności?

TAK: 1,90

NIE: 1,80

Czy w Warszawie w Sylwestra będą odnotowane opady śniegu?

TAK: 1,72

NIE: 2,00

Czy w Katowicach w Sylwestra będą odnotowane opady śniegu?

TAK: 1,70

NIE: 2,05

Zanim przejdziemy do analizy – kursy na wszystkie typy wyglądają naprawdę dobrze. Wspierając się danymi statystycznymi i przewidywaniami ekspertów można ustrzelić dobry kurs, nawet wybierając tę pewniejszą opcję. Przykład? Katowice – leżą na południu Polski, blisko gór, gdzie jak wiadomo zima jest bardziej odczuwalna, a opady śniegu znacznie częściej notowane. Sylwester – 31 grudnia, a więc w środku zimy. Wniosek? Jest większa szansa, że w Katowicach pojawią się opady śniegu właśnie w tym dniu. Tak typując możesz trafić zakład po kursie 1,70, co pozwoli już ładnie pomnożyć stawkę.

Ok, to są moje przypuszczenia, które nasuwają się w pierwszej chwili, tak po prostu na logikę. Ale wesprzyjmy się konkretnymi danymi.

 

Niezwykle szczegółowe dane znajdziesz na stronie meteomodel, która zbiera dane z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu badawczego. Możesz tam zadziałać w prosty sposób – wybierasz Katowice, datę 31 grudnia i analizujesz sobie w kolejności, jak wyglądała pogoda pod kątem opadów śniegu w 2018, 2017, 2016, 2015 i tak dalej.

Wynik tej analizy warto skonfrontować z prognozami na zimę 2019. Coraz częściej słychać, że przed nami zima 30-lecia, a silne mrozy i opady śniegu mają się pojawić zwłaszcza w drugiej połowie grudnia, czyli na Święta i Sylwester.

Według AccuWeather 31 grudnia 2019 w Katowicach, po zachodzie słońca, możemy się spodziewać opadów śniegu. Dodając do tego wcześniej przedstawione przypuszczenia, wychodzi na to, że typ po kursie 1,70 jest naprawdę sensowny!

 

Jak nie wygrasz… to i tak zyskasz

Czy zakłady z kategorii Rozrywka są bardziej ryzykowne od tych sportowych? To jedno i to samo, dlatego nie bój się poszerzyć kręgu swoich zainteresowań właśnie o tego rodzaju pozycje.

Więcej o zakładach bukmacherskich online znajdziesz klikając tutaj: https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online