Czy Krzysztof Piątek zimą zmieni klub?

Transfer Krzysztofa Piątka na San Siro był jednym z najważniejszych ruchów zimowego mercato w Serie A. Niedługo minie dokładnie rok od tego transferu, a bukmacherzy wystawili już kursy pod kątem ewentualnego przejścia Polaka do innego klubu. Zapraszamy do lektury 👇

Kod promocyjny: BETFAN

Piątek odejdzie z Mediolanu?! 

Krzysztof Piątek miał doskonały początek przygody w barwach Rossonerich. Niestety, w tym sezonie Polak nie prezentuje tak dobrej formy, a kibice odliczają serię spotkań bez zdobytej bramki. Zmiana trenera z pewnością nie wyszła mu na plus.

Dodatkowo, zbliża się zimowe okno transferowe, a w orbicie zainteresowań mediolańskiego klubu znalazł się Zlatan Ibrahimović. Ewentualny powrót Szweda z pewnością skomplikowałby sytuację Piątka na San Siro.

W mediach pojawiają się informacje, że Polak mógłby odejść na wypożyczenie. W grę wchodzi między innymi powrót do Genoi lub też odważny transfer do Premier League, gdzie chociażby Chelsea FC czy Everton będą szukały wzmocnień na tej pozycji. Czy byłby to dobry krok? Analizując składy wyżej wymienionych drużyn raczej nie, jednak w każdej plotce jest ziarno prawdy.

betfan

Bukmacher Betfan proponuje nam zagranie po kursie 2,5, jeśli chcecie obstawić, że Piątek zimą zmieni klub.

  • Piątek zimą zmieni klub – 2.5
  • Piątek zostanie na San Siro –1.45

Aktualnie sytuacja Milanu w ligowej tabeli nie jest najlepsza, dlatego można zakładać, że klub zdecyduje się na wzmocnienia.

Czy Krzysztof Piątek będzie jednym z rannych w zimowym mercato?

A Wy jak sądzicie? Polak zostanie na San Siro? Dajcie znać w komentarzach 🤝

Więcej ciekawych zakładów wokół sportu i nie tylko znajdziecie w naszej zakładce rozrywka ✅