Poker, Wojna i Bakarat online w BetGames STS – zakłady bukmacherskie

sts_betgames_v2

W poprzednim tygodniu, jako jedni z pierwszych w Polsce, poinformowaliśmy Was o nowym projekcie STS – BetGames. Dzisiaj opowiemy Wam więcej na ten temat. Co można typować w symulatorze gier karcianych? Jak grać w pokera online na BetGames w STS? Zapraszamy do lektury!

BetGames – STS

STS jest liderem polskiej branży zakładów bukmacherskich, ale nic dziwnego, że firma poszukuje kolejnych możliwości do odjechania konkurencji. Trzeba przyznać, że projekt BetGames pod względem innowacji wygląda na naprawdę duży krok w tym kontekście.

Od czasu wejścia ustawy hazardowej 1 lipca 2017 roku wszystkie kasyna online stały się nielegalne na terenie naszego kraju. Jedną z zakazanych gier jest właśnie Poker, dlatego też nowy projekt wywołał spore kontrowersje. Projekt BetGames opiera się jednak o symulację gier karcianych, w której gracze mogą obstawiać, co wydarzy się na stole. W żadnym stopniu nie jest to kasyno online. Typerzy nie mają możliwości samodzielnej gry. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że jest to pokerowe wydanie sportów wirtualnych. W związku z tym aktualnie jest to w pełni legalne i graczom nie grożą żadne konsekwencje.

Wracając do samego projektu. Po wejściu na stronę główną STS – BetGames, czyli poker online znajduje się pomiędzy zakładkami sporty wirtualne i esport.

sts - poker online

W ramach BetGames w STS gracze mogą skorzystać z trzech możliwości.

 • Poker
 • Bakarat
 • Wojna

Najciekawiej prezentuje się pierwsza z nich i z pewnością zyska największą rzeszę fanów oraz graczy, jednak warto przeanalizować wszystkie, o czym kawałek dalej.

Poker online STS w BetGames – co musisz wiedzieć?

Przed rozpoczęciem przygody z obstawianiem BetGames warto zapoznać się z zasadami gry w Wojnę, Bakarat czy Pokera. Ogólnie nowy projekt STS bazuje na symulacji gier karcianych, w których gracze mogą obstawiać, co wydarzy się na stole.

Na początek czas na analizę najważniejszej pozycji w ofercie BetGames, czyli poker online w STS. Obstawianie tej gry w ofercie bukmachera polega na obserwowaniu sytuacji na stole. Gracze mają wgląd do wszystkich kart, które znajdują się w posiadaniu wirtualnych zawodników oznaczonych numerami od 1-6. W prawdziwym wydaniu “hole cards” są dostępne do wglądu tylko przez właściciela. Od razu po starcie nowego rozdania widać, co kto ma „ręku”, a także proponowane przez bukmachera kursy początkowe.

poker online sts betgames

Moment, w którym typerzy w STS widzą wszystkie „hole cards” w rękach graczy jest określany fachowo terminem (pre-flop). W prawdziwym pokerze dochodzi tutaj do podbicia stawki, wejścia all-in, czy rezygnacji – w zależności od strategii gracza. Co istotne, w ramach pokera online w BetGames STS wszyscy wirtualni zawodnicy walczą do samego końca.

Po rozdaniu wszystkich hole cards gracze mają określony czas, który widać na powyższym screenie. Mogą obstawiać na podstawie wystawionych zdarzeń w lewym rogu ekranu. Po upływie określonego czasu na stole pojawiają się trzy karty w tak zwanym flopie, który bardzo często zmienia sytuację na stole. Ponownie po pojawieniu się flopu, typerzy mają możliwość obstawienia, przed tym, jak na stół wejdzie kolejna karta.

poker betgames - sts

Można powiedzieć, że gracze w pokerze online BetGames STS mają cztery rundy do obstawienia:

 • Hole Cards (pre-flop) – pierwsza runda licytacji.
 • Flop – druga runda licytacji
 • Turn – trzecia runda licytacji
 • River – czwarta runda licytacji

Po zakończeniu wszystkich rund licytacji wygrywa gracz, który zebrał najlepszy możliwy 5-kartowy układ. System porównuje wszystkie możliwości w pokerze online BetGames STS i wskazuje zwycięzcę. Zakłady są automatycznie rozliczane. Zagraj już dziś!

poker sts - betgames

Nie tylko poker online w BetGames STS – jest Bakarat i Wojna!

Kto nie grał w Wojnę w młodzieńczych latach niech pierwszy podniesie dłoń! W BetGames STS gracze mają do wyboru nie tylko poker online, ale również Bakarat i Wojnę. Załóż konto i zagraj w STS!

Już na starcie pojawia się lobby, gdzie gracze do wyboru mają trzy możliwości. Poker online w STS omówiliśmy w powyższym akapicie, dlatego teraz przejdźmy do dwóch pozostałych opcji.

poker online betgames sts

Wojna – w tym przypadku rozgrywka odbywa się pomiędzy graczem, a krupierem. Gra jest jeszcze szybsza, ponieważ od razu mamy rozstrzygnięcie zakładów. Wojna 1 vs 1, kursy w lewym rogu, jako rozszerzenie zakładów i przeliczniki po 2.06 na starcie każdej rozgrywek po stronie krupiera, a także gracza.

Najpierw na stole pojawia się karta u gracza, na którą typerzy mogą odpowiedzieć. W zależności od jej wysokości, zmieniają się kursy. Przypomnijmy, że w wojnie nie ma znaczenia kolor karty, tylko jej ranga. Jeśli obie strony dostaną tę samą kartę, na przykład Damę, to dochodzi do wojny. Za takie zdarzenie na starcie każdej rundy jest bardzo ciekawy kurs – 12.89, wyliczony na podstawie prawdopodobieństwa.

betgames sts poker online

Bakarat w BetGames STS

Dla wielu osób Bakarat może być nowością, o której pierwszy raz usłyszeli po wprowadzeniu projektu STS, no chyba, że jesteście fanami Agenta 007 – gra zyskała na popularności, dzięki postaci Jamesa Bonda. W świecie gier karcianych występują dwie nazwy – baccarat lub punto banco.

Ogólnie, podobnie jak w wojnie, w grze udział biorą dwie strony – gracz i bankier. Krupier rozdaje każdej ze stron po dwie karty, jednak w BetGames pojawiają się one pojedynczo. Pierwsza zawsze idzie do gracza. Celem tej rozgrywki jest zebranie łącznej sumy punktów, która będzie maksymalnie zbliżona, lub równa liczbie dziewięć. Runda może również zakończyć się remisem, w przypadku uzyskania tych samych punktów.

Zasady:

 • Wartość karty z oznaczeniem liczbowym od dwójki do dziewiątki jest równa liczbie punktów takiej karty.
 • Wartość kart z oznaczeniem figurowym oraz dziesiątki (10) jest równa 0 (zeru).
 • Wartość asa – 1 (jeden) punkt. Wszystkie punkty są sumowane.
 • Jeśli łączna liczba punktów jest dwucyfrowa, to pierwsza cyfra jest ignorowana, a wynik określa druga.

Jak obstawiać BetGames w STS?

 • Przede wszystkim, żeby rozpocząć swoją przygodę z BetGames w STS potrzebujecie konta na stronie bukmachera.
 • Zaloguj się na swoje konto, lub załóż nowe z kodem promocyjnym: 1299PLN
 • Dokonaj wpłaty depozytu.
 • Wybierz jedną z trzech gier.
 • Obserwuj rozgrywkę i obstaw wybrane przez siebie zdarzenie. Aby to zrobić w polu stawka wpisz kwotę.
 • Złóż zakład.
 • Wysokość wygranej pokazuje się od razu po złożeniu zakładu.
 • Czekaj na rezultat.

STS wprowadził również możliwość obstawiania BetGames w STS za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Na początku tego projektu gracze nie mieli takiej możliwości. Teraz użytkownicy systemów iOS, a także Android mogą w pełni wykorzystać ofertę symulatora gier karcianych.