Który samochód z najlepszą sprzedażą w październiku? Takie rzeczy u bukmacherów!

Toyota Corolla model 2019

Zakłady pozasportowe u bukmacherów to już nie tylko polityka czy zdarzenia z programów telewizyjnych. Tym razem przyglądamy się zdarzeniom związanym z ekonomią. Konkretnie pozycja, który z samochodów będzie się lepiej sprzedawać w październiku. Na to także możemy przeprowadzić analizę i zaproponować typ!

Analizowaną pozycję znajdziesz wyłącznie w ofercie BETFAN
Pierwszy zakład u bukmachera bez ryzyka do 100 PLN – z kodem promocyjnym BETFAN

BETFAN z ofertą na typowanie sprzedaży samochodów

Na początku warto zaznaczyć, że  pozycje związane z ekonomią są w polskich zakładach bukmacherskich jeszcze raczkującymi, więc wiele ich nie znajdziemy. W tej kwestii przoduje jednak BETFAN, który jako jedyny podjął się wystawienia ciekawych pozycji jak właśnie dwudrogowe typowanie, który samochód będzie miał lepszą sprzedaż w październiku 2019 roku. Cała oferta daje nam dość sporo możliwości.

Oferta BETFAN na sprzedaż samochodów w październiku

Większość pozycji według mnie jest niczym rzut monetą. Na przykład Skoda Fabia czy Dacia Duster, gdzie porównując ostatnie dane różnice mogą być minimalne. Jednak przeglądając te pozycje i analizując, co może okazać się dobrym kierunkiem zatrzymałem się przy jednym zestawieniu, które opisuję poniżej.

Toyota Corolla najpopularniejszym modelem?

Niższy kurs, ale też wydający się pewniejszy. Uważam, że Toyota Corolla będzie częściej nabytym samochodem w październiku niż Skoda Octavia.

Typ na Toyote Corollą z najlepszą sprzedażą w październiku

Kurs nie do grania w singlu, ale może ktoś dorzuci sobie do akumulacji. W BETFAN ma to o tyle znaczenie, że przy co najmniej dwóch pozycjach i kursie akumulowanym co najmniej 2, wygrana jest podwyższana o 14%.

 

Zacznijmy od tego, że w ostatnim czasie to właśnie Toyota Corolla wygrywa każde zestawienie, między innymi w Polsce będąc najczęściej rejestrowanym samochodem w każdym z ostatnich pięciu miesięcy. Z resztą nie ma się co dziwić, bo w latach 2004-2016 był to najlepiej sprzedający się samochód roku. Rzućmy okiem w zestawienie za obecny rok i lider nas nie dziwi.

Ranking samochodów w 2019 roku

Najnowszy model cieszy się wielką popularnością, co widać po liczbach i nie sądzę, żeby to miało się zmienić. Japońska marka jest znana ze swojej solidności i to przekonuje ludzi. Najnowsza generacja Corolli ma uznanie, więc naturalnie przekuwa się to w nabywanie tego auta przez większość ludzi. Nie inaczej pewnie będzie w październiku – tak jak w ostatnich miesiącach oraz przez wiele lat. Tym bardziej, że coraz więcej kierowców zaczyna zwracać uwagę na hybrydy, co oczywiście oferuje Toyota Corolla.