Vouchery do bukmacherów od serwisu zagranie.com to gwarancje najlepszych bonusów bukmacherskich. Korzystając z naszych haseł promocyjnych odbierasz vouchery u legalnych bukmacherów w Polsce. Jeśli trafiłeś na naszą stronę w poszukiwaniu najlepszych voucherów do bukmacherów online – to znajdziesz tu dedykowane kody promocyjne i specjalne oferty dla nowych klientów. Sprawdź, co możesz otrzymać za vouchery Zagranie!

Vouchery do bukmacherów – czym są?

Każdy z nas słyszał o voucherach na siłownię, do hotelu czy parku rozrywki. To darmowe wejściówki lub okazjonalne prezenty, z których mogą skorzystać posiadacze vouchera. W zakładach bukmacherskich rolę voucherów spełniają kody promocyjne/kody bonusowe – po aktywacji uruchamiają specjalną promocję dla nowych graczy. A więc voucher to zarówno kod promocyjny, jak i pakiet promocji dostępny u bukmacherów.

Rynek bukmacherski w Polsce już teraz skupia kilkanaście firm, a to okazja, by od każdego operatora odebrać coś ekstra, czyli voucher. Nasi użytkownicy mają o tyle komfort, że mogą sprawdzić stronę z aktualnymi bonusami bukmacherskimi: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/, gdzie na bieżąco pojawiają się nowe oferty specjalne.

Voucher do bukmachera to specjalna okazja na zyskanie bonusu powitalnego. W przypadku voucherów u największych bukmacherów takich jak STS, Fortuna czy forBET można otrzymać nawet kilka bonusów za jeden kod promocyjny.

Co dają vouchery do bukmacherów?

Vouchery do bukmacherów zapisują cię do specjalnych promocji VIP. Bez nich bonusy bukmacherskie są znacznie niższe. Za nasze vouchery odbierasz dodatkowe darmowe zakłady, powiększone zakłady bez ryzyka lub jeszcze lepsze bonusy od depozytu. To ile otrzymasz i co zyskasz zależy od indywidualnej oferty u konkretnego bukmachera.
Z voucherów do bukmacherów mogą skorzystać nowi klienci, którzy wciąż nie zarejestrowali konta u wybranego bukmachera online. Odbiór vouchera od Zagranie sprawi, że na start zyskasz jeszcze więcej w bonusach!

Nasze vouchery do legalnych bukmacherów działają w takich firmach jak:

 • STS
 • Fortuna
 • Betclic
 • Betfan
 • forBET
 • eWinner
 • Superbet
 • PZBUK
 • Totolotek
 • LVBET

Najlepsze vouchery do bukmacherów

Tak jak szukamy najlepszego bukmachera z wysokimi opiniami, tak również sprawdzamy, który voucher jest najbardziej opłacalny. Bo właśnie o to chodzi w voucherach u bukmacherów – by odebrać, jak najwięcej, a do tego jak najprościej, bez dodatkowych uwarunkowań w regulaminie.

Które vouchery polecamy? Wśród graczy Zagranie największą popularnością cieszą się vouchery do STS, Fortuny, Betclic, Betfan i forBET. Sprawdź, jak działają:

Voucher STS

W zakładach bukmacherskich STS voucher pozwala odkryć kod promocyjny na trzy bonusy, które wykorzystasz w sportowej ofercie tego operatora. Co daje voucher w STS? To trzy rodzaje bonusów bukmacherskich:

 • Bonus bez depozytu 29 złotych
 • Zakład bez ryzyka 30 złotych
 • Bonus 100% do 1200 złotych

Kod promocyjny na vouchery w STS to: 1299PLN. Zakładając konto z naszym hasłem otrzymujesz maksymalne vouchery bonusowe od STS. W pierwszej kolejności zostanie ci przyznany darmowy zakład 29 zł, a następnie po zrobieniu wpłaty możesz obstawić kupon bez ryzyka do 30 zł i obrócić bonus 100% do 1200 zł. Więcej na temat vouchera do STS znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/voucher-sts-zdobadz-nowy-bonus/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Voucher Fortuna

W Fortunie voucher przyznawany jest wraz z naszym kodem promocyjnym: 2230PLN. Podobnie, jak w STS, tak i w zakładach bukmacherskich Fortuna voucher oznacza trzy bonusy na start. Oto co odbierzesz za Fortuna voucher:

 • Darmowy zakład 20 złotych
 • Zakład bez ryzyka 210 złotych
 • Bonus 100% do 2000 złotych

Jeśli chcesz skorzystać z voucherów Fortuny, to zacznij rejestrację i wpisz kod promocyjny: 2230PLN. Po zweryfikowaniu konta w zakładach Fortuny otrzymasz darmowe 20 złotych, a robiąc pierwszą wpłatę będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 210 złotych i zyskać bonus 100% do 2000 zł (po obrocie).

Voucher Betclic

Betclic voucher przyznawany jest z nasz kod promocyjny do tego bukmachera, czyli hasło: 550PLN, które trzeba wpisać podczas rejestracji. W przypadku oferty Betclic – voucher to zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych.

Voucher w Betclic pozwala otrzymać najwyższy cashback w Polsce. Aby skorzystać z vouchera na zakład bez ryzyka po rejestracji wpłać 625 zł i wytypuj pierwszy kupon bez ryzyka. Gdy przegrasz – odbierz zwrot stawki!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Voucher Betfan

Betfan voucher to promocja złożona z dwóch bonusów dla nowych graczy. Voucher w zakładach bukmacherskich Betfan działa z naszym kodem promocyjnym: 3100PLN. W ramach tej oferty otrzymasz:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Bonusy od trzech depozytów do 3000 PLN

Voucher w Betfan jest atrakcyjny, ponieważ za rejestrację z naszym kodem nowy klient odbiera zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do 100 zł (bez warunków obrotu). Dodatkowo za każdy z trzech depozytów otrzymujesz bonus 10% i mnożnik x10, co pozwala odebrać łącznie 3000 złotych po wykonaniu obrotu.

Voucher forBET

forBET voucher to naprawdę bogata oferta, w której można otrzymać nawet 2400 złotych i dwa tygodnie gry bez podatku. Promocja skierowana jest dla nowych klientów wpisujących podczas rejestracji nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. Co dokładnie daje voucher w forBET – zobacz:

 • Zakład bez ryzyka 120 zł
 • Bonus 100% do 2080 zł
 • Maxizysk do 200 zł
 • Dwa tygodnie bez podatku, czyli 14% więcej do wygranych

Więcej o voucherze Forbet znajdziesz w tym miejscu.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pozostałe vouchery, które czekają na Ciebie:

Sprawdź wszystkie już teraz!

Czy vouchery do bukmacherów się opłacają?

No jasne, że tak! To sytuacja win-win, ponieważ korzystając z vouchera zawsze ugrasz coś więcej niż w standardowej promocji. A więc jeśli bukmacher daje ci taką okazję, to dlaczego z niej nie skorzystać? Jak zauważyłeś na powyższych przykładach z voucherem zawsze otrzymujesz coś więcej – dodatkowy bonus np. freebet lub powiększony zakład bez ryzyka.

Vouchery od Zagranie to zweryfikowane promocje u legalnych bukmacherów. Korzystając z naszych ofert – grasz legalnie i odbierasz najlepsze bonusy!

Co to są vouchery do bukmacherów?

Vouchery do bukmacherów to specjalne promocje za kod promocyjny dla nowych graczy.

Gdzie są najlepsze vouchery?

Najlepsze vouchery na bonusy bukmacherskie znajdziesz w STS, Fortunie, Betclic, Betfan i forBET.

Jak odebrać voucher u bukmachera?

Jeśli chcesz voucher do bukmachera online, to wejdź na stronę zagranie.com i sprawdź aktualne kody promocyjne. Następnie zarejestruj konto u bukmachera z naszym kodem promocyjnym, a otrzymasz od bukmachera najlepszy voucher na bonusy!

Zaloguj się aby dodawać komentarze