Betclic voucher – zyskaj bonus 550 PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic voucher

Betclic voucher to specjalna oferta dla klientów bukmachera online Betclic. Robiąc rejestrację z naszym kodem promocyjnym, odbierasz voucher na bonusy startowe. W tym przypadku to powiększony zakład bez ryzyka i dostęp do stałych promocji Betclic. Voucher umożliwia również całkowite korzystanie z oferty Betclic: zakładów bukmacherskich, specjalnych funkcji, mobilnej aplikacji oraz transmisji live. Jak odebrać Betclic voucher, by cieszyć się tym wszystkim? Sprawdź nasz artykuł!

Betclic voucher 2024 – co zyskujesz?

Betclic voucher 2024 – Pakiet 550 złotych ✔️ 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
BonusZakład bez ryzyka 550 zł
Warunki bonusuObrót 8x po kursie min. 2,00 w ciągu 30 dni

Jeśli chcesz otrzymać voucher Betclic, to przejdź do rejestracji z naszego linku promocyjnego i wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE

Vouchery, tak jak kody bonusowe, są po to, aby odbierać jeszcze więcej bonusów bukmacherskich! Co do bukmachera Betclic, to z voucherem odbierzesz najwyższy zakład bez ryzyka w naszym kraju. Nie ma bukmachera w Polsce, u którego będziesz mógł obstawiać wyżej ubezpieczony zakład niż właśnie w Betclic. A to wszystko za sprawą unikalnego vouchera przypisanego dla użytkowników zagranie.com!

W dalszej części artykułu zaprezentujemy kod promocyjny, który uruchamia promocję z voucherem Betclic – zgarnij go i wykorzystaj na darmowe typy dnia!

Kod promocyjny na voucher Betclic

Wszystko rozpoczyna się od rejestracji nowego konta. Z vouchera Betclic mogą skorzystać tylko nowy klienci, którzy nie założyli jeszcze konta u tego operatora zakładów bukmacherskich. Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym na voucher Betclic? Kliknij w nasz link, a automatycznie system przekieruje cię do strony z rejestracją w Betclic. Jeśli jednak chcesz wejść bezpośrednio ze swojej przeglądarki, to wpisz betclic.pl, a jak już znajdziesz się na stronie bukmachera, to naciśnij przycisk “zarejestruj się”.

Formularz rejestracji Betclic, to trzy okna, które trzeba uzupełnić. Na czym to polega? Na wpisaniu informacji potrzebnych zakładom bukmacherskim do założenia nowego konta. Na początku trzeba wpisać: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail i wyrazić odpowiednie zgody np. polityka prywatności. W kolejnym etapie podajesz numer PESEL, adres zamieszkania i numer telefonu. W trzecim kroku uzupełniasz dodatkowe dane związane z kontem: login/nazwa użytkownika, hasło i kod promocyjny: ZAGRANIE

Pamiętaj, że na Zagranie znajdziesz aktywne kody promocyjne – także kod do bukmachera Betclic. Sposób wykorzystania kodu i bonusów Betclic przedstawiamy także w tym artykule: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Co daje voucher Betclic?

Zakładając konto z naszego linku promocyjnego i kodem bonusowym nie musisz obawiać się o swój voucher. Betclic automatycznie przypisze cię do najlepszych promocji dla nowych graczy. Co więc sprawia, że bukmacher ma tak dobre opinie? W przypadku tego bukmachera oferta VIP z voucherem to okazały zakład bez ryzyka. Dzięki naszemu voucherowi otrzymujesz o 50 złotych więcej! Gdybyś zrobił standardową rejestrację bez vouchera od Zagranie – twój zakład bez ryzyka maksymalnie mógłby wynieść 500 zł. Z nasz kod promocyjny do twojego konta zostanie dopisane 50 zł i łącznie ubezpieczenie pierwszego kuponu wyniesie do kwoty 550 złotych!

Voucher w zakładach bukmacherskich Betclic to bonus 550 zł! Sprawdź poniżej, jak wykorzystać zakład bez ryzyka:

Zakład bez ryzyka 550 PLN z voucherem Betclic

Voucher Betclic to w pierwszej kolejności zakład bez ryzyka. To podstawowy bonus powitalny w ofercie Betclic. Znakiem rozpoznawalnym tego bukmachera są wysokie zakłady bez ryzyka i tak jest również tym razem. Voucher Betclic to okazja wytypowania ubezpieczonego kuponu do kwoty 550 złotych. Gdy nie uda ci się wygrać – zgodnie z regulaminem vouchera Betclic powinien wypłacić na twoje konto zwrot stawki.

Aby wykorzystać maksymalnie zakład bez ryzyka, kwota twojej pierwszej wpłaty i zakładu powinna wynieść 625 zł. Dlaczego aż tyle, skoro bonus wynosi 550 zł? Zwrot stawki przyznawany jest po odliczeniu 12% podatku od zakładu. W tej sytuacji bonus cashback 550 zł otrzymasz, gdy pierwszy kupon zagrasz za 625 zł.

Jeśli już wszystko jasne, co do pierwszej wpłaty i wysokości stawki, która pozwoli ci zyskać najwyższy bonus, to zajmijmy się przygotowaniem pierwszego kuponu. To nie jest trudne zadanie, ponieważ Betclic poszedł maksymalnie “na rękę” swoim nowym klientom. To oznacza, że bukmacher w tym przypadku nie wymaga od ciebie obstawienia dokładnej ilości zakładów po wyznaczonych kursach. Możesz grać co chcesz, ile chcesz i po kursach, które sobie znajdziesz. To daje pełną dowolność w obstawieniu zakładu bez ryzyka.

Konto zarejestrowane? Wpłata zrobiona? Kupon przygotowany? W takim razem obstaw swój pierwszy zakład w Betclic! Nie musisz się obawiać o wynik, bo dzięki voucherowi bez względu na to, co się wydarzy – otrzymasz pieniądze. Jeśli wygrasz – będzie to wygrana kwota, jeśli przegrasz – zwrot stawki.

Gdy voucher zostanie zrealizowany, a twój promocyjny zakład przegra – to na swoje konto w Betclic odbierzesz zwrot stawki. Pieniądze będą twoje, ale najpierw należy je obrócić zgodnie z regulaminem promocji. Na stronie Betclic w zasadach promocji jest określone, że bonus/zwrot stawki musi zostać obrócony minimum osiem razy w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Dopiero po zrobieniu odpowiedniego obrotu można wypłacić bonus na konto bankowe.

Dodatkowe promocje z voucherem Betclic

Po wykorzystaniu vouchera z kodu promocyjnego VIP na bonus bez ryzyka nowi gracze mogą sprawdzić także pozostałe promocje Betclic. Warto wyróżnić ofertę BOOST, która podoba się typerom. Dlaczego? Bo to powiększone kursy na wybrane zdarzenie z oferty sportowej. Kursy w Betclic ogólnie są bardzo dobre, ale dzięki BOOST można typować po jeszcze lepszych wartościach. Jak znaleźć kursy BOOST? Po prostu będą oznaczone żółtym kolorem w ofercie Betclic!

Kolejną stałą ofertą Betclic są zakłady Multi+. To typowa dla bukmacherów online promocje, w której premiowane są zakłady akumulowane. Zgarniamy lepszy bonus, jeśli dorzucimy do kuponu więcej typów. W ofercie Multi+ nagradzane są zakłady składające się z minimum pięciu typów – taki kupon pozwala otrzymać bonus 7% od wygranej. Ile wynosi maksymalne doładowanie? To bonus 50% za poprawnie wytypowanych 13 lub więcej zdarzeń. Multi+ działa w zakładach przedmeczowych i “na żywo”.

multi

Cyklicznie w Betclic pojawiają się także bonusy na wybrane dyscypliny sportowe i konkretne wydarzenia. To oferty takie jak “Misja Futbol”, “Misja Basket” czy “Misja Tenis”. To promocje aktywowane np. w czasie meczów Ligi Mistrzów lub turniejów Wielkiego Szlema. Polegają na obstawieniu określonej ilośc zakładów, co w razie zwycięstwa może skutkować dodatkowymi bonusami po 40 złotych.

W promocjach za voucher Betclic można wyróżnić jeszcze “Piłkarski Jackpot”, gdzie trzeba obstawić kupon złożony ze wszystkich spotkań w wybranej kolejce piłkarskiej np. Bundeslidze. Gdy typerski nos cię nie zawiedzie, to dodatkowo w ramach akcji “Piłkarski Jackpot” otrzymujesz również bonus z łącznej puli nagród. A więc wygrana jest podwójna, bo otrzymujesz wypłatę za kupon + bonus z jackpota.

Aktywni typerzy mogą dołączyć również na zaproszenie Betclic do Strefy VIP. To miejsce dla najlepszych typerów, którzy mogą liczyć na specjalne traktowanie, a także wiele atrakcji np. bilety na mecze lub wycieczki zagraniczne.

Chcesz sprawdzić pozostałe vouchery do bukmacherów online? W takim razie zobacz nasze oferty:

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze