PZBUK voucher – odbierz bonus 2023 PLN!

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 1000 PLN bonus od depozytu + 23 PLN freebet

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

BONUS OD DEPOZYTU: 1000 zł

FREEBET: 23 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBuk voucher

Skorzystaj ze specjalnego vouchera w PZBUK i odbierz bonusy bukmacherskie. Mamy kod bonusowy do PZBUK, który aktywuje voucher i promocje u tego legalnego bukmachera. Jak odebrać voucher PZBUK? Ile otrzymasz za nasz kod promocyjny? Poznaj najlepszą ofertę PZBUK na rynku!

PZBuk bonus 2023
Kod promocyjny ZAGRANIE
Freebet23 zł
Zakład bez ryzyka1000 zł
Bonus od depozytu1000 zł

Jeśli chcesz odebrać voucher PZBUK — kliknij w nasz link promocyjny i załóż konto w PZBUK wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE. Po ukończeniu rejestracji voucher na bonusy PZBUK będzie gotowy do użycia – wykorzystaj go na typy dnia.

Voucher PZBUK 2023 – co to?

Voucher w zakładach bukmacherskich to jeszcze lepsza oferta promocyjna dla ciebie! To stały punkt w serwisie zagranie.com, gdzie prezentujemy typy bukmacherskie, a także specjalne vouchery i kody bonusowe. Dzięki naszemu voucherowi będziesz mógł rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi PZBUK od zakładu bez ryzyka, dodatkowych środków w postaci darmowego zakładu o wartości 23 PLN i 3 bonusów od depozytu do 1000 PLN!

Voucher PZBUK to inaczej kod promocyjny i bonusy, które za nim idą. Voucher dedykowany jest dla nowych klientów Polskich Zakładów Bukmacherskich (PZBUK), którzy do tej pory nie obstawiali w tej firmie.

PZBUK voucher — kod bonusowy

W pierwszej kolejności musisz poznać kod promocyjny PZBUK, który trzeba użyć zakładając konto na stronie pzbuk.pl. Przejdź do rejestracji PZBUK z naszego odnośnika – tutaj i rozpocznij wypełniać formularz. Na czym to polega? Po prostu trzeba wpisać w odpowiednie pola podstawowe informacje takie jak: nazwa użytkownika, e-mail, hasło, numer telefonu, imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, PESEL, płeć i na sam koniec podajesz właśnie kod bonusowy: ZAGRANIE

Kończąc rejestrację, zostaniesz także poproszony o zaznaczenie odpowiednich zgód marketingowych i polityki prywatności. Pojawią się także limit na grę. Jeśli wszystko wypełnisz, to otrzyma na e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym konto i będziesz mógł zalogować do PZBUK i wykorzystać swój voucher.

Kod bonusowy = voucher PZBUK, to dzięki specjalnemu hasłu od Zagranie możesz odebrać powiększone bonusy. Nasze vouchery są wiarygodne i w 100% działają. Co w takim razie zyskasz w PZBUK za voucher?

PZBUK voucher — ile otrzymasz w bonusach?

Vouchery są po to, żeby dawały coś ekstra. W PZBUK z kodem bonusowym voucher powiększa startowy bonus dla nowych klientów. W tym przypadku voucher PZBUK oznacza dwa bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka 1000 złotych
  • Bonusy od depozytu 1000 zł
  • Dodatkowy freebet o wartości 20 PLN

Łączna suma vouchera w PZBUK wynosi 2023 złotych — nic więc dziwnego, że są o nim dobre opinie. Poza tym trzeba pamiętać, że voucher to również promocje dla stałych graczy. Po wykorzystaniu w pierwszej kolejności bonusów za rejestrację — możesz w dalszej części gry odebrać promocje dla zarejestrowanych klientów. To oferty takie jak Kombodoładowanie, czy Cashback na tenis.

Co jeszcze za voucher PZBUK?

Na początku artykułu wspominaliśmy, że voucher PZBUK to nie tylko promocje dla nowych graczy, ale także specjalne oferty dla zarejestrowanych typerów. Po wykorzystaniu bonusów powitalnych voucher działa także na pozostałe produkty PZBUK. Co tutaj znajdziemy?

kombodoładowanie i komborakieta

Kombodoładowanie w PZBuk

Znaną promocją w PZBUK jest Kombodoładowanie, czyli promocja polegająca na powiększaniu wygranej w zakładach wielokrotnych. W tym przypadku chodzi o to, by jak trafić jak najwięcej typów na jednym kuponie, co dodatkowo powiększy wygraną o bonus. Maksymalnie można zdobyć 15% więcej.

Oto jak kształtuje się kombodoładowanie:

2 typy = bonus 1%
3 typy = bonus 2%
4 typy = bonus 3%
5 typów = bonus 4%
6 typów = bonus 5%
7-10 typów = bonus 10%
11 i więcej typów = bonus 15%

Kombodoładowanie działa w zakładach na: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport.

Cashback w PZBuk

W PZBUK znajdziesz również promocje z cashbackami np. na turnieje tenisa ziemnego. W ramach tej oferty można obstawiać np. turniej US Open, gdzie za przegrany kupon otrzymasz cashback 12%. Jak działa promocja? W okresie trwania oferty typuj zakłady wielokrotne (przedmeczowe i “na żywo) na tenis z kursami min. 1.40. Jeśli przegrasz – otrzymasz 12% bonusu cashback.

FAQ

👉 Jaki jest voucher w PZBUK?

Promocyjny voucher w PZBUK to dwa bonusy na start: zakład bez ryzyka o wartości 1000 złotych, dodatkowy zakład w kwocie 23 PLN i 3 bonusy od depozytu. Łącznie 2023 zł.

🤨 Jaki jest kod bonusowy w PZBUK?

Kod bonusowy na voucher PZBUK to: ZAGRANIE - wpisz zakładając konto na stronie pzbuk.pl.

🎁 Co dodatkowo otrzymam za voucher PZBUK?

Voucher PZBUK to również bonusy dla stałych graczy: Kombodoładowanie, a także dostęp do narzędzia cash out i oferty bukmacherskiej - zakładów przedmeczowych i live.

Zaloguj się aby dodawać komentarze