PZBUK voucher – odbierz bonus 250 PLN!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBuk voucher

Skorzystaj ze specjalnego vouchera w PZBUK i odbierz bonusy bukmacherskie. Mamy kod bonusowy do PZBUK, który aktywuje voucher i promocje u tego legalnego bukmachera. Jak odebrać voucher PZBUK? Ile otrzymasz za nasz kod promocyjny? Poznaj najlepszą ofertę PZBUK na rynku!

Jeśli chcesz odebrać voucher PZBUK — kliknij w nasz link promocyjny i załóż konto w PZBUK wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE. Po ukończeniu rejestracji voucher na bonusy PZBUK będzie gotowy do użycia – wykorzystaj go na typy dnia.

Voucher PZBUK – co to?

Voucher w zakładach bukmacherskich to jeszcze lepsza oferta promocyjna dla ciebie! To stały punkt w serwisie zagranie.com, gdzie prezentujemy typy bukmacherskie, a także specjalne vouchery i kody bonusowe. Dzięki naszemu voucherowi będziesz mógł rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi PZBUK od dodatkowych środków w postaci darmowego zakładu do 250 zł.

Voucher PZBUK to inaczej kod promocyjny i bonusy, które za nim idą. Voucher dedykowany jest dla nowych klientów Polskich Zakładów Bukmacherskich (PZBUK), którzy do tej pory nie obstawiali w tej firmie.

PZBUK voucher — kod bonusowy

W pierwszej kolejności musisz poznać kod promocyjny PZBUK, który trzeba użyć zakładając konto na stronie pzbuk.pl. Przejdź do rejestracji PZBUK z naszego odnośnika – tutaj i rozpocznij wypełniać formularz. Na czym to polega? Po prostu trzeba wpisać w odpowiednie pola podstawowe informacje takie jak: nazwa użytkownika, e-mail, hasło, numer telefonu, imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, PESEL, płeć i na sam koniec podajesz właśnie kod bonusowy: ZAGRANIE

Kończąc rejestrację, zostaniesz także poproszony o zaznaczenie odpowiednich zgód marketingowych i polityki prywatności. Pojawią się także limit na grę. Jeśli wszystko wypełnisz, to otrzyma na e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym konto i będziesz mógł zalogować do PZBUK i wykorzystać swój voucher.

Kod bonusowy = voucher PZBUK, to dzięki specjalnemu hasłu od Zagranie możesz odebrać powiększone bonusy. Nasze vouchery są wiarygodne i w 100% działają. Co w takim razie zyskasz w PZBUK za voucher?

PZBUK voucher — ile otrzymasz w bonusach?

W PZBUK voucher daje dostęp do 5 bonusów freebet, z których należy zdecydować się na jeden. Minimalny bonus to 50 zł, a maksymalny 250 zł. Każdy z nich ma określone warunki odebrania gratyfikacji, dlatego to gracz decyduje, które chce spełnić, a w konsekwencji – ile otrzymać.

Gracz ma spory wybór, nic więc dziwnego, że są o PZBuk dobre opinie. Poza tym trzeba pamiętać, że voucher to również promocje dla stałych graczy. Po wykorzystaniu w pierwszej kolejności bonusów za rejestrację — możesz w dalszej części gry odebrać promocje dla zarejestrowanych klientów. To oferty takie jak Kombodoładowanie, czy Cashback na tenis.

Co jeszcze za voucher PZBUK?

Na początku artykułu wspominaliśmy, że voucher PZBUK to nie tylko promocje dla nowych graczy, ale także specjalne oferty dla zarejestrowanych typerów. Po wykorzystaniu bonusów powitalnych voucher działa także na pozostałe produkty PZBUK. Co tutaj znajdziemy?

kombodoładowanie i komborakieta

Kombodoładowanie w PZBuk

Znaną promocją w PZBUK jest Kombodoładowanie, czyli promocja polegająca na powiększaniu wygranej w zakładach wielokrotnych. W tym przypadku chodzi o to, by jak trafić jak najwięcej typów na jednym kuponie, co dodatkowo powiększy wygraną o bonus. Maksymalnie można zdobyć 15% więcej.

Oto jak kształtuje się kombodoładowanie:

2 typy = bonus 1%
3 typy = bonus 2%
4 typy = bonus 3%
5 typów = bonus 4%
6 typów = bonus 5%
7-10 typów = bonus 10%
11 i więcej typów = bonus 15%

Kombodoładowanie działa w zakładach na: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport.

Cashback w PZBuk

W PZBUK znajdziesz również promocje z cashbackami np. na turnieje tenisa ziemnego. W ramach tej oferty można obstawiać np. turniej US Open, gdzie za przegrany kupon otrzymasz cashback 12%. Jak działa promocja? W okresie trwania oferty typuj zakłady wielokrotne (przedmeczowe i “na żywo) na tenis z kursami min. 1.40. Jeśli przegrasz – otrzymasz 12% bonusu cashback.

Zaloguj się aby dodawać komentarze