Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN w sklepie

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 700 pln

Kod rejestracyjny
700PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

PUNKTY W SKLEPIE: 20000 (bonus od depozytu 200 zł lub darmowy zakład 10 zł)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBuk voucher

Skorzystaj ze specjalnego vouchera w PZBUK i odbierz bonusy bukmacherskie. Mamy kod bonusowy do PZBUK, który aktywuje voucher i promocje u tego legalnego bukmachera. Jak odebrać voucher PZBUK? Ile otrzymasz za nasz kod promocyjny? Poznaj najlepszą ofertę PZBUK na rynku!

PZBuk voucher 2021 – Pakiet 700 złotych ✔️
Kod promocyjny 700PLN
Bonus w sklepie gracza 200 złotych
Bonus bez ryzyka 500 złotych
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Jeśli chcesz odebrać voucher PZBUK – kliknij w nasz link promocyjny i załóż konto w PZBUK wpisując kod promocyjny: 700PLN. Po ukończeniu rejestracji voucher na bonusy PZBUK będzie gotowy do użycia – wykorzystaj go na typy dnia.

Voucher PZBUK 2021 – co to?

Voucher w zakładach bukmacherskich to jeszcze lepsza oferta promocyjna dla ciebie! To stały punkt w serwisie zagranie.com, gdzie prezentujemy typy bukmacherskie, a także specjalne vouchery i kody bonusowe. Dzięki naszemu voucherowi będziesz mógł rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi PZBUK od zakładu bez ryzyka i dodatkowych środków, które odbierzesz w Sklepie Gracza.

Voucher PZBUK to inaczej kod promocyjny i bonusy, które za nim idą. Voucher dedykowany jest dla nowych klientów Polskich Zakładów Bukmacherskich (PZBUK), którzy do tej pory nie obstawiali w tej firmie.

PZBUK voucher – kod bonusowy

W pierwszej kolejności musisz poznać kod promocyjny PZBUK, który trzeba użyć zakładając konto na stronie pzbuk.pl. Przejdź do rejestracji PZBUK z naszego odnośnika – tutaj i rozpocznij wypełniać formularz. Na czym to polega? Po prostu trzeba wpisać w odpowiednie pola podstawowe informacje takie jak: nazwa użytkownika, e-mail, hasło, numer telefonu, imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, PESEL, płeć i na sam koniec podajesz właśnie kod bonusowy: 700PLN.

Kończąc rejestrację zostaniesz także poproszony o zaznaczenie odpowiednich zgód marketingowych i polityki prywatności. Pojawią się także limit na grę. Jeśli wszystko wypełnisz, to otrzyma na e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym konto i będziesz mógł zalogować do PZBUK i wykorzystać swój voucher.

Kod bonusowy = voucher PZBUK, to dzięki specjalnemu hasłu od Zagranie możesz odebrać powiększone bonusy. Nasze vouchery są wiarygodne i w 100% działają. Co w takim razie zyskasz w PZBUK za voucher?

PZBUK voucher – ile otrzymasz w bonusach?

Vouchery są po to, żeby dawały coś ekstra. W PZBUK z kodem bonusowym voucher powiększa startowy bonus dla nowych klientów. W tym przypadku voucher PZBUK oznacza dwa bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka 500 złotych
  • Dodatkowe 200 PLN w Sklepie Gracza

Łączna suma vouchera w PZBUK wynosi 700 złotych – nic więc dziwnego, że są o nim dobre opinie. Poza tym trzeba pamiętać, że voucher to również promocje dla stałych graczy. Po wykorzystaniu w pierwszej kolejności bonusów za rejestrację – możesz w dalszej części gry odebrać promocje dla zarejestrowanych klientów. To oferty takie jak Kombodoładowanie, czy Cashback na tenis. O każdym voucherze na bonus PZBUK piszemy poniżej. Sprawdź:

Zakład bez ryzyka 500 PLN za voucher PZBUK

Gracze, którzy szczególnie lubią zakłady bez ryzyka, to w tym aspekcie na pewno docenią voucher PZBUK. Bukmacher ten przygotował promocję powitalną, która polega na zwrocie stawki za pierwszy przegrany zakład, a wszystko to z kodem promocyjnym VIP. A więc do zwrotu kwalifikuje się nie tylko pierwszy kupon, a przegrany zakład. To oznacza, że np. jeśli twój pierwszy czy drugi zakład wygra, a trzeci przegra – to wtedy otrzymasz bonus cashback. Z reguły u “buków” jest tak, że jeśli wygrasz pierwszy zakład, to dalej promocja już nie obowiązuje. W PZBUK jest znacznie przyjaźniej dla typera!

bez ryzyka w pzbuk

Jak wykorzystać voucher PZBUK na zakład bez ryzyka? Jeśli udanie założyłeś konto i wpisałeś kod promocyjny: 700PLN, to po pierwszym zalogowaniu zrób depozyt. W PZBUK masz ubezpieczenie zakładu do kwoty 500 złotych, więc polecamy tyle właśnie wpłacić. Kasa jest już na koncie? W takim razie obstaw kupon, za który będzie przysługiwał ci zwrot stawki, jeśli nie uda się trafić. To zakład wielokrotny z co najmniej dwoma selekcjami, gdzie każdy z pojedynczych typów będzie miał minimalny kurs 1.40. Jeśli twój pierwszy, drugi, a być może trzeci kupon wygrały, to wciąż możesz obstawiać bez ryzyka, aż do momentu, jak po raz pierwszy przegrasz – wtedy otrzymasz cashback od PZBUK.

Zwrot stawki za voucher zostanie przyznany jako darmowy zakład. W ciągu 30 dni wykorzystaj freebet od PZBUK, a więc obstaw kupon wielokrotny z minimalnymi kursami 1.40. Jeśli uda ci się trafić, to otrzymasz wygraną minus stawkę darmowego zakładu. W ten sposób w pełni wykorzystałeś voucher PZBUK na bonus bez ryzyka.

Poczytaj więcej o bonusach PZBUK tutaj: https://zagranie.com/pzbuk-bonus/.

Bonus 200 PLN w Sklepie Gracza

Druga część promocji z voucherem PZBUK, to dodatkowa kasa, którą możesz odebrać w Sklepie Gracza. Po wykorzystaniu naszego kodu bonusowego: 700PLN na twoim koncie w Sklepie Gracza pojawi się aż 20 tysięcy punktów. To równowartość kwoty 200 złotych. Otrzymane punkty możesz wymienić na cztery bonus od depozytu po 50 złotych.

Robiąc kolejno cztery depozyty – otrzymasz dodatkowo bonusy po 50 PLN, które możesz wykorzystać w zakładach bukmacherskich PZBUK.

Warto jeszcze sprawdzić inne vouchery do legalnych bukmacherów:

Co jeszcze za voucher PZBUK?

Na początku artykułu wspominaliśmy, że voucher PZBUK to nie tylko promocje dla nowych graczy, ale także specjalne oferty dla zarejestrowanych typerów. Po wykorzystaniu bonusów powitalnych voucher działa także na pozostałe produkty PZBUK. Co tutaj znajdziemy?

kombodoładowanie i komborakieta

Kombodoładowanie w PZBuk

Znaną promocją w PZBUK jest Kombodoładowanie, czyli promocja polegająca na powiększaniu wygranej w zakładach wielokrotnych. W tym przypadku chodzi o to, by jak trafić jak najwięcej typów na jednym kuponie, co dodatkowo powiększy wygraną o bonus. Maksymalnie można zdobyć 15% więcej.

Oto jak kształtuje się kombodoładowanie:

2 typy = bonus 1%
3 typy = bonus 2%
4 typy = bonus 3%
5 typów = bonus 4%
6 typów = bonus 5%
7-10 typów = bonus 10%
11 i więcej typów = bonus 15%

Kombodoładowanie działa w zakładach na: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport.

Cashback w PZBuk

W PZBUK znajdziesz również promocje z cashbackami np. na turnieje tenisa ziemnego. W ramach tej oferty można obstawiać np. turniej US Open, gdzie za przegrany kupon otrzymasz cashback 12%. Jak działa promocja? W okresie trwania oferty typuj zakłady wielokrotne (przedmeczowe i “na żywo) na tenis z kursami min. 1.40. Jeśli przegrasz – otrzymasz 12% bonusu cashback.

👉 Jaki jest voucher w PZBUK?

Promocyjny voucher w PZBUK to dwa bonusy na start: zakład bez ryzyka o wartości 500 złotych i dodatkowe bonusy za punkty w Sklepie Gracza. Łącznie można otrzymać nawet 700 PLN!

🤨 Jaki jest kod bonusowy w PZBUK?

Kod bonusowy na voucher PZBUK to: 700PLN - wpisz zakładając konto na stronie pzbuk.pl.

🎁 Co dodatkowo otrzymam za voucher PZBUK?

Voucher PZBUK to również bonusy dla stałych graczy: Kombodoładowanie, a także dostęp do narzędzia cash out i oferty bukmacherskiej - zakładów przedmeczowych i live.