eWinner voucher – odbierz zakład bez ryzyka do 110 PLN!

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner voucher nie działa – gdzie grać?

eWinner zakończył działalność. Szukasz atrakcyjnych voucherów, a nie zdążyłeś skorzystać z bonusu eWinner? Zarejestruj się w STS i odbierz bliźniaczy bonus na start!


eWinner voucher

Po rejestracji z kodem ‘ZAGRANIE’ otrzymasz voucher do bukmachera eWinner! Dzięki temu zgarniesz bonus od depozytu do 500 złotych, a także podwyższony zakład bez ryzyka do 110 PLN — ten możesz wykorzystać m.in. z typami dnia! Sprawdź szczegóły vouchera w eWinner. 

eWinner voucher 2024 – Pakiet 610 złotych ✔️
Kod promocyjnyZAGRANIE
Bonus od depozytu500 złotych
Bonus bez ryzyka110 złotych

Czym jest voucher w eWinner?

Bonusy na start to popularna rzecz wśród bukmacherów i ich klientów. Niemal każda legalna firma ma to w swojej ofercie. Dzisiaj pokażemy wam czym jest voucher w eWinner i co możecie dostać w ramach tej promocji. Dowiecie się również jak go zdobyć, a także czy istnieją inne podobne bonusy u bukmacherów. Zapraszam do lektury. 

W eWinner voucher to po prostu bonus na start, który jest dostępny z kodem promocyjnym. Jeżeli założycie konto z kodem ZAGRANIE, to otrzymacie od bukmachera specjalnie przygotowane promocje. Jest to zrobione po to, aby pomóc graczom na starcie przygody z obstawianiem meczów. W końcu nie zawsze jest to łatwe, a sama bukmacherka ma też czasami zawiłe zasady. Oprócz tego, jeżeli już będziecie mieli swoje konto, to dostaniecie również dostęp do sporej oferty i ograniczonych czasowo akcji promocyjnych. Te zazwyczaj są tworzone przy okazji ważniejszych wydarzeń. 

eWinner voucher — sprawdź co zgarniesz z kodem promocyjnym

Jak wyżej wspomniałem, żeby dostać voucher w zakładach bukmacherskich z bonusami na start, należy założyć konto z naszym kodem. Za nim przejdziemy do tego, jak to zrobić, to sprawdźcie, co oferuje promocja u tego bukmachera. Zgarnąć możecie dwie rzeczy:

 • zakład bez ryzyka do kwoty 110 złotych
 • 50 procent od drugiego depozytu do kwoty 500 złotych

Być może zakłady bukmacherskie nie zaproponowały klientom dużej oferty na start, ale już same warunki dotyczące obrotu wyglądają dość przyjaźnie. W końcu jest to ważne, gdyż dzięki temu będziecie mogli później wypłacić swoje pieniądze. W ofercie bukmachera są też inne promocje, które są aktywne cały czas. Jednak najpierw skupmy się na warunkach dotyczących bonusów na start. 

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że w przypadku zakładu bez ryzyka kwota 110 złotych wraca na konto główne w przypadku porażki. Dzięki temu pieniądze można od razu wypłacić, co jest rzadkością wśród takich ofert u bukmacherów. Nie ma też warunków dotyczących liczby zdarzeń, czy kursu minimalnego, a to również firmy lubią zamieszczać w ramach promocji na start, co nie zawsze sprzyja opiniom. W zasadzie to wszystko sprowadza się do tego, że kupon musi być zagrany za co najmniej 20 złotych. Pierwszy zagrany kupon jest automatycznie zaliczany jako bez ryzyka. 

ewinner custom

W eWinner możecie również zgłaszać swoje propozycje zakładów poprzez stronę bukmachera. No ale dobrze, skoro już wiecie, że przy pierwszym depozycie możecie skorzystać z zakładu bez ryzyka, to co w przypadku drugiego? A no wtedy na salony wchodzi bonus od depozytu, który trzeba przyznać, jest dość oryginalny. Jeżeli wpłacicie 1000 złotych, to od eWinner w ramach vouchera otrzymacie 500 złotych, co jest właśnie równe tym 50 procentom. Jednak w tym wypadku również promocja dotyczy tylko wpłat za minimum 20 złotych. Więcej o warunkach promocji przeczytacie w naszym tekście poświęconym bonusowi w eWinner. Dowiecie się z niego m.in. o warunkach aktywacji (jednokrotny obrót po kursie 1.50) i tym co zrobić, żeby móc środki bonusowe wypłacić na swoje konto. 

Jak zgarnąć voucher w eWinner?

Skoro już wiecie co oferuje voucher w eWinner, to teraz warto odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób można go zdobyć? Sprawa jest naprawdę prosta i powinna wam zająć nie więcej niż kilka minut. Rejestrując się z naszego linku, sam proces będzie krótki. Co więcej, podczas rejestracji wystarczy podać ewinner kod promocyjny ZAGRANIE. Sama strona przeniesie was bezpośrednio do miejsca, w którym można założyć konto. Tam należy podać kilka podstawowych informacji, jak:

 • e-mail
 • numer telefonu
 • hasło
 • kod promocyjny ZAGRANIE

Jeżeli prawidłowo wypełnicie informacje i zaakceptujecie odpowiednie warunki, to strona przeniesie was do kolejnego miejsca. W nim trzeba podać kolejne rzeczy, jednak znowu nie ma ich zbyt dużo. W końcu sam proces ma zająć tylko kilka minut, a tym razem bukmacher prosi was o:

 • imię i nazwisko
 • obywatelstwo
 • państwo urodzenia
 • pesel
 • adres
ewinner rejestrracja

Pamiętajcie również, że na końcu formularza należy podać kod, który przyjdzie do was na telefon, więc ważne jest to, żeby podać prawidłowy numer telefonu. Bez tego nie można dokończyć szybkiej rejestracji. Po przejściu dalej zyskacie dostęp do konta i będziecie mogli wpłacić pieniądze oraz obstawiać pierwsze mecze. Zaleca się jednak ukończenie rejestracji w postaci zweryfikowania konta. Wystarczy przesłać bukmacherowi skan dokumentu tożsamości lub jego czytelne zdjęcie. Dzięki temu będziecie mogli też wypłacić środki ze swojego konta oraz dostaniecie możliwość skorzystania z ciekawych akcji promocyjnych od firmy. Oprócz tego bukmacher da wam też bonusy na start dostępne w eWinner z voucherem. Więcej o całym procesie rejestracji znajdziecie w tym miejscu.

Dodatkowe bonusy w eWinner

Zapewne zastanawiacie się również, czy bukmacher oferuje jakieś inne ciekawe bonusy. W eWinner voucher z kodem promocyjnym VIP to nie jedyna forma na zdobycie ciekawych promocji na start. Bukmacher często przygotowuje różne promocje, są to m.in.:

 • 25 złotych na żużel
 • 100 złotych w ramach akcji futbol totalny
 • 50 złotych cashbacku na esport
 • bez podatku na NBA i NHL

Z aktywnych rzeczy, obecnie można skorzystać jedynie z gry bez podatku na NBA i NHL. Jednak nie ma co rozpaczać, gdyż jest to już duży ukłon w stronę klientów. W końcu obstawiając mecze u tych bukmacherów na NBA i NHL możecie wygrać aż czternaście procent wyżej – cały podatek pokrywa wtedy bukmacher. Zasady, jakie trzeba spełnić to zagranie kuponu z kursem minimalnym 2.20 i ze środków z konta głównego. Jak więc widzicie, eWinner postarał się o to, aby oferta była przyjazna graczom. Więcej o niej przeczytacie w naszym tekście o grze bez podatku w eWinner.

Zakład bez ryzyka eWinner 110 złotych.

Vouchery do bukmacherów

Wspomniany wyżej voucher w eWinner to nie jedyny bonus dostępny u bukmacherów. Z kodami promocyjnymi możecie otrzymać też inne rzeczy, a jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z bukmacherami. Poniżej wymienię wam więc tylko dwa najciekawsze. Pierwszym z nich jest bonus w STS, największej w Polsce firmie oferującej zakłady bukmacherskie. Zakładając konto z kodem ZAGRANIE, otrzymacie:

 • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
 • 230 złotych na zakład bez ryzyka
 • 29 złotych freebet

Jak więc widzicie, oferta w STS jest dość duża i ciekawa. Podobnie też jest w przypadku BETFANA, gdzie z kodem 3100PLN zgarniecie takie rzeczy, jak:

 • 3000 złotych bonusu od depozytu
 • 100 złotych na zakład bez ryzyka
 • 14 procent więcej do wygranych

Obserwując naszą stronę, dowiecie się na bieżąco o nowych promocjach u bukmacherów i bonusach na start. Z naszymi kodami promocyjnymi vouchery możecie wykorzystać u większości legalnych firm.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze