Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Voucher Fortuna

Co powiecie na specjalny voucher dla nowych graczy Fortuny? Gwarantujemy, że zaciekawi Cię ta propozycja. W końcu nie może być inaczej, jeśli chodzi o tak doświadczonego legalnego bukmachera. W takim razie nie pozostaje nic innego, jak przystąpić do rejestracji na stronie internetowej Fortuny. Oprócz dostępu do obszernej oferty na wydarzenia sportowe otrzymasz również voucher do Fortuny, dzięki któremu zgarniesz pokaźną sumkę bonusów bukmacherskich na dobry początek gry. Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Voucher Fortuna 2022 – nowy lepszy bonus powitalny

Fortuna voucher 2022 – Pakiet 2720 złotych ✔️  
Kod promocyjny Fortuna ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 2100 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 20 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

+14% – gra z podwyższeniem wygranej!

Każdy gracz rozpoczynający swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na kwotę bonusu na START. Nie ma się czemu dziwić, skoro oferta dotyczy darmowych środków pieniężnych. Darmowych? Zgadza się, legalni bukmacherzy tworzą dedykowane promocje dla nowo zarejestrowanych graczy na swoich stronach internetowych. Nowy rok rozpoczął się całkiem obiecująco dla typerów Fortuny. Voucher Fortuna to wspaniała okazja do przekonania się o własnej wiedzy sportowej, a przy okazji zagrania na rachunek zakładów bukmacherskich. Gotowi? W takim razie zaczynamy!

Wykorzystaj voucher w Fortunie na typy dnia i skorzystaj z darmowych propozycji kuponów!

Voucher Fortuna i kod promocyjny – poznajcie różnice

Najczęściej zadawane pytanie to, czym różni się Voucher Fortuna od kodu promocyjnego? Można się w tym wszystkim pogubić, ale od czego macie nasz team. Najprościej rzecz ujmując – dzięki oferowanemu przez nas kodowi promocyjnemu – ZAGRANIE, możliwe jest uzyskanie Vouchera Fortuny. Zgodnie z regulaminem legalnego bukmachera, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, jesteśmy zobowiązani do wpisania w odpowiednie pola podstawowych informacji o sobie. Jednak nie obawiajcie się ilości danych, nie ma ich za wiele. Jednym z ważniejszych pól wymienionych w formularzu jest pole kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymacie dostęp do dodatkowych środków pieniężnych. Aby dowiedzieć się więcej o bonusie, sprawdź ofertę Fortuny.

Skorzystaj z kodu promocyjnego i uzyskaj Voucher Fortuny

Co uzyskacie po użyciu kodu? Po skopiowaniu naszego unikalnego kodu promocyjnego Fortuna otrzymacie możliwość wykorzystania Vouchera Fortuny. Każdy z graczy, który zdecyduje się na założenie swojego pierwszego konta bukmacherskiego na witrynie legalnego bukmachera Fortuna, otrzymuje propozycję specjalnej oferty promocyjnej. Stanowi ona dodatek do gry i nie jest czynnością obowiązkową. Jednak, kto nie chciałby podwyższyć stanu swojego konta bukmacherskiego o dodatkową kasę? Przekonajcie się sami, co sprawia, że operator jest jednym z najpopularniejszych i zyskuje coraz więcej dobrych opinii!

fortuna kod

Voucher Fortuna – jakie bonusy wchodzą w jego ofertę

  1. Freebet o wartości 20 PLN – pierwszym i zdecydowanie najchętniej wybieranym bonusem u każdego bukmachera jest darmowy zakład, inaczej nazywany freebetem. Jaki jest jego cel? To specjalna niespodzianka przygotowana dla nowych graczy Fortuny. Freebet stanowi darmowy zakład bukmacherski na wybrany rezultat w kategorii sportu, rozrywki, kultury oraz wydarzeń społecznych. Sami decydujecie, co typujecie. Tyle że na koszt bukmachera.
  2. Bonus 100% od 2. wpłaty 2000 PLN – wpłacacie określoną kwotę depozytu, a w zamian otrzymujecie podwojony depozyt na start. Pasuje Wam taka propozycja? Nam bardzo! Oczywiście to tylko jeden z bonusów przewidzianych dla graczy przez operatora. Dokonanie depozytu o wartości 2000 zł daje gwarancję zasilenia konta łączną kwotą 4000 zł. Z taką sumą rozpoczynacie swoją grę.
  3. Zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN – czym jest zakład bez ryzyka? To nic innego, jak postawiony typ za określoną kwotę pieniężną, który gwarantuje nam zwrot obstawionej stawki, w przypadku przegranego kuponu.W Fortunie gwarantujemy uzyskanie cash-back’u w wysokości 600 zł.
  4. Happy Hours podwyższone wygrane o 14% – od czasu do czasu legalny bukmacher Fortuna umożliwia swoim graczom, skorzystanie ze specjalnej oferty „Happy Hours”. Promocja polega na obstawianiu wydarzeń z oferty Prematch w czasie określonych dni od godziny 9:00 do 19:00. W przypadku trafienia typu ewentualna wygrana wzrasta o całe 14%.

Jak uzyskać Voucher Fortuna? – krok po kroku

Lubimy ułatwiać Wam rejestracje u wybranych legalnych bukmacherów. Poniżej przedstawimy poszczególne czynności, dzięki którym w szybki sposób przebrniecie przez proces rejestracyjny. Zaczynamy!

  • KROK 1 – skorzystanie z naszego portalu sportowego i przewidzianego linku, dzięki któremu uzyskacie możliwość zgarnięcia Vouchera w zakładach bukmacherskich Fortuna. Co należy zrobić? Po prostu kliknąć link – REJESTRACJA i przejść do procesu rejestracyjnego.
  • KROK 2 – wypełnienie danych personalnych. Wpisanie odpowiednich informacji w pola znajdujące się w formularzu, zajmie Wam góra 3 minuty.
  • KROK 3 – warto upewnić się, że kod promocyjny VIP został automatycznie wpisany w odpowiednie pole formularza. Jeśli, jednak tak się nie stało, wystarczy skopiować kod ZAGRANIE i wkleić go ręcznie. Pamiętajcie, że tylko dzięki niemu uzyskacie lepsze warunki bonusu.
  • KROK 4 – potwierdzenie adresu e-mail, które pozwoli na korzystanie z tymczasowego konta bukmacherskiego w Fortunie. Dokonanie swojego pierwszego depozytu możliwe jest już na tym etapie – wystarczy wybrać jedną metodę płatności. W przypadku wyboru „karty płatnicze” wystarczy wpisać kwotę, która ma zostać przelana na zakłady bukmacherskie. Oczywiście nie zapominajmy o wpisaniu numeru karty, dacie jej ważności oraz 3-cyfrowym kodzie karty. W ciągu kilku sekund przelane środki pieniądze powinny znaleźć się na koncie bukmacherskim.
  • KROK 5 – aby przekształcić swoje konto tymczasowe w stałe, należy uzupełnić brakujące dane i przesłać zdjęcia dowodu tożsamości. Na dokonanie tej czynności posiadacie 28 dni, bezpośrednio po zakończeniu rejestracji. Na poniższej infografice możecie zerknąć na różnice pomiędzy tymi kontami.

konto tymczasowe i konto stałe

FAQ

🤨 Jaki jest voucher u bukmachera Fortuna?

W Fortunie voucher rejestracyjny brzmi: ZAGRANIE

🎁 Co otrzymam za voucher w Fortunie?

Za voucher od Zagranie: 2720PLN możesz odebrać w Fortunie trzy bonusy na start: darmowe 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 100% do 2100 zł.

Zaloguj się aby dodawać komentarze