Co powiecie na specjalną ofertę dla nowych graczy Fortuny? Gwarantujemy, że zaciekawi Was ta propozycja. W końcu nie może być inaczej, jeśli chodzi o tak doświadczonego legalnego bukmachera. W takim razie nie pozostaje nic innego, jak przystąpić do rejestracji na stronie internetowej Fortuny. Oprócz dostępu do obszernej oferty na wydarzenia sportowe otrzymacie również voucher Fortuna, dzięki któremu zgarniecie pokaźną sumkę bonusów na dobry początek gry. Zainteresowani? W takim razie zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Voucher Fortuna 2020 – nowy lepszy bonus powitalny

Każdy gracz rozpoczynający swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na kwotę bonusu na START. Nie ma się czemu dziwić, skoro oferta dotyczy darmowych środków pieniężnych. Darmowych? Zgadza się, legalni bukmacherzy tworzą dedykowane promocje dla nowo zarejestrowanych graczy na swoich stronach internetowych. Nowy rok rozpoczął się całkiem obiecująco dla typerów Fortuny. Voucher Fortuna to wspaniała okazja do przekonania się o własnej wiedzy sportowej, a przy okazji zagrania na rachunek bukmachera. Gotowi? W takim razie zaczynamy!

Voucher Fortuna i kod promocyjny – poznajcie różnice

Najczęściej zadawane pytanie to, czym różni się Voucher Fortuna od kodu promocyjnego? Można się w tym wszystkim pogubić, ale od czego macie nasz team. Najprościej rzecz ujmując – dzięki oferowanemu przez nas kodowi promocyjnemu – 1145PLN, możliwe jest uzyskanie Vouchera Fortuny. Zgodnie z regulaminem legalnego bukmachera, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, jesteśmy zobowiązani do wpisania w odpowiednie pola podstawowych informacji o sobie. Jednak nie obawiajcie się ilości danych, nie ma ich za wiele. Jednym z ważniejszych pól wymienionych w formularzu jest pole kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymacie dostęp do dodatkowych środków pieniężnych. Aby dowiedzieć się więcej o bonusie, sprawdź ofertę Fortuny.

Skorzystaj z kodu promocyjnego i uzyskaj Voucher Fortuny

Co uzyskacie po użyciu kodu? Po skopiowaniu naszego unikalnego kodu promocyjnego Fortuna otrzymacie możliwość wykorzystania Vouchera Fortuny. Każdy z graczy, który zdecyduje się na założenie swojego pierwszego konta bukmacherskiego na witrynie legalnego bukmachera Fortuna, otrzymuje propozycję specjalnej oferty promocyjnej. Stanowi ona dodatek do gry i nie jest czynnością obowiązkową. Jednak, kto nie chciałby podwyższyć stanu swojego konta bukmacherskiego o dodatkową kasę? Przekonajcie się sami!

Voucher Fortuna – jakie bonusy wchodzą w jego ofertę

  1. Freebet o wartości 20 PLN – pierwszym i zdecydowanie najchętniej wybieranym bonusem u każdego bukmachera jest darmowy zakład, inaczej nazywany freebetem. Jaki jest jego cel? To specjalna niespodzianka przygotowana dla nowych graczy Fortuny. Freebet stanowi darmowy zakład bukmacherski na wybrany rezultat w kategorii sportu, rozrywki, kultury oraz wydarzeń społecznych. Sami decydujecie, co typujecie. Tyle że na koszt bukmachera.
  2. Bonus 100% od wpłaty 1000 PLN – wpłacacie określoną kwotę depozytu, a w zamian otrzymujecie podwojony depozyt na start. Pasuje Wam taka propozycja? Nam bardzo! Oczywiście to tylko jeden z bonusów przewidzianych dla graczy przez operatora. Dokonanie depozytu o wartości 1000 zł daje gwarancję zasilenia konta łączną kwotą 2000 zł. Z taką sumą rozpoczynacie swoją grę.
  3. Zakład bez ryzyka o wartości 125 PLN – czym jest zakład bez ryzyka? To nic innego, jak postawiony typ za określoną kwotę pieniężną, który gwarantuje nam zwrot obstawionej stawki, w przypadku przegranego kuponu.W Fortunie gwarantujemy uzyskanie cash-back’u w wysokości 125 zł.
  4. Happy Hours podwyższone wygrane o 14% – od czasu do czasu legalny bukmacher Fortuna umożliwia swoim graczom, skorzystanie ze specjalnej oferty „Happy Hours”. Promocja polega na obstawianiu wydarzeń z oferty Prematch w czasie określonych dni od godziny 9:00 do 19:00. W przypadku trafienia typu ewentualna wygrana wzrasta o całe 14%.
  5. AKO Bonusy, wygrane do 50% więcej – co powiecie na cotygodniowe otrzymywanie dodatkowych środków pieniężnych, z pominięciem wielokrotnego obrotu uzyskaną kwotą bonusu? Dzięki proponowanej ofercie każdy gracz decydujący się na stawianie taśm, ma okazję podwyższyć swoją wygraną nawet do 50%!

Jak uzyskać Voucher Fortuna? – krok po kroku

Lubimy ułatwiać Wam rejestracje u wybranych legalnych bukmacherów. Poniżej przedstawimy poszczególne czynności, dzięki którym w szybki sposób przebrniecie przez proces rejestracyjny. Zaczynamy!

  • KROK 1 – skorzystanie z naszego portalu sportowego i przewidzianego linku, dzięki któremu uzyskacie możliwość zgarnięcia Vouchera w Fortunie. Co należy zrobić? Po prostu kliknąć link – REJESTRACJA i przejść do procesu rejestracyjnego.
  • KROK 2 – wypełnienie danych personalnych. Wpisanie odpowiednich informacji w pola znajdujące się w formularzu, zajmie Wam góra 3 minuty.
  • KROK 3 – warto upewnić się, że kod promocyjny został automatycznie wpisany w odpowiednie pole formularza. Jeśli, jednak tak się nie stało, wystarczy skopiować kod 1145PLN i wkleić go ręcznie. Pamiętajcie, że tylko dzięki niemu uzyskacie lepsze warunki bonusu.
  • KROK 4 – potwierdzenie adresu e-mail, które pozwoli na korzystanie z tymczasowego konta bukmacherskiego w Fortunie. Dokonanie swojego pierwszego depozytu możliwe jest już na tym etapie – wystarczy wybrać jedną metodę płatności. W przypadku wyboru „karty płatnicze” wystarczy wpisać kwotę, która ma zostać przelana na zakłady bukmacherskie. Oczywiście nie zapominajmy o wpisaniu numeru karty, dacie jej ważności oraz 3-cyfrowym kodzie karty. W ciągu kilku sekund przelane środki pieniądze powinny znaleźć się na koncie bukmacherskim.
  • KROK 5 – aby przekształcić swoje konto tymczasowe w stałe, należy uzupełnić brakujące dane i przesłać zdjęcia dowodu tożsamości. Na dokonanie tej czynności posiadacie 28 dni, bezpośrednio po zakończeniu rejestracji. Na poniższej infografice możecie zerknąć na różnice pomiędzy tymi kontami.
konto tymczasowe i konto stałe

Dodatkowe bonus od Zagranie.com – jeszcze więcej kasy!

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o naszych ekskluzywnych bonusach do rejestracji, koniecznie odwiedźcie zakładkę BONUSY I KODY. To kluczowa informacja dla każdego miłośnika zakładów bukmacherskich i dla osób, które dopiero co zdecydowały się na rozpoczęcie swojej przygody z typowanie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać więcej niż jedno konto bukmacherskie. Mówimy serio. W żadnym regulaminie nie spotkacie się z zapisem o konieczności bycia podpiętym wyłącznie do jednego legalnego bukmachera. Tym lepiej dla Was 🙂

Każdy z polskich operatorów posiada standardową ofertę na start, która jest skierowana do każdego nowego gracza. My podpowiadamy i zachęcamy do wykazania się sprytem – aby wycisnąć z bukmacherów jeszcze więcej!

Wystarczy, że skorzystacie z oferowanych przez nas kodów promocyjnych i dokonacie więcej niż jednej rejestracji. Co Wy na to? Podejmiecie decyzję po zsumowaniu wszystkich bonusów przewidzianych na dobry początek gry. Bonusy powitalne uprawniają do skorzystania z promocji na lepszych warunkach.

Na sam koniec zaproponujemy Wam, zapoznanie się z konkursem Typomania, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie dodatkowych freebetów u wybranych legalnych bukmacherów. Jedyne co musicie zrobić to założyć konto u danego operatora z naszym kodem promocyjnym i podłączyć go ze swoim prywatnym profilem w Typomanii. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij link – www.typomania.net.

Dodatkowe bonusy czekają!

voucher fortuna typomania