BETFAN voucher – odbierz bonus do 450 PLN start!

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN voucher

Szukasz specjalnego voucheru do BETFAN? Odbierz go przy rejestracji z kodem: ZAGRANIE

Za założenie konta z naszym kodem promocyjnym otrzymacie w BETFAN voucher, który zapewni wam promocje na start. Jak je dostać, co dokładnie można zgarnąć oraz co jeszcze oferuje bukmacher? Na te oraz inne pytania odpowiedzi znajdziecie w tym tekście. 

BETFAN voucher 2024 – Pakiet 450 złotych✔️ 
Kod promocyjny BetfanZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu200% do 450 złotych
Specjalna promocjaMATCHDAY BOOST

Szukasz inspiracji do wykorzystania voucheru? Sprawdź nasze typy dnia!

BETFAN voucher 2024 – co to jest?

W BETFAN voucher to nic innego, jak bonus na start, który jest do zdobycia z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dzięki temu dostaniecie wyjątkową gratyfikację na start, która znacząco pomoże wam w rozpoczęciu przygody z tym bukmacherem. Oprócz dodatkowych pieniędzy dostaniecie też dostęp do całej oferty przygotowanej przez firmę, a ta jest naprawdę spora. Większość ludzi interesuje się głównie właśnie takimi promocjami, bo liczy na szybki zysk. Nie ma w tym nic złego, w końcu każdy chce coś wygrać. Co otrzymasz w BETFAN z voucherem? Zobacz sam. 

Voucher do BETFAN – co za niego dostanę?

W BETFAN voucher, inaczej zwany bonusem startowym, zapewni wam szereg promocji. Jak założysz konto z naszym kodem, to zgarniesz:

  • potrojenie pierwszej wpłaty, czyli bonus 200% od depozytu
  • Promocje dla stałych klientów

Taka oferta na start sprawia, że znacznie łatwiej zacząć przygodę u tego bukmachera. No i poza tym przyciąga też graczy. Trzeba zaznaczyć, że omawiany bonus od wpłaty będzie dostępny automatycznie po pierwszym depozycie.

Jeżeli interesuje was taka oferta, warto zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 50 zł. To warunek konieczny do odebrania prezentu od bukmachera. Następnie wystarczy obstawić dowolny kupon/kupony za kwotę przelewu, aby zyskać realny dostęp do bonusowych pieniędzy. Kolejnym krokiem jest jednokrotny obrót bonusem na kuponie z min. 2 typami i kursem 3.00. To wszystko – zgromadzoną kasę można wypłacić!

Oprócz tego bukmacher oferuje również czternaście procent więcej do wygranych, co w praktyce oznacza pokrycie podatku. Każdy lubi grę bez płacenia podatku, więc to również dobra okazja do zgarnięcia więcej pieniędzy. Pamiętaj, że ta promocja nie jest dostępna cały czas. Należy zatem monitorować ofertę bukmachera i czekać na możliwość gry bez podatku. Oprócz tego w BETFAN voucher zapewnia też dostęp do innych akcji bonusowych, w tym m.in. simply the bet. Jednak o tym więcej znajdziecie niżej. 

Voucher w BETFAN – jak otrzymać bonusy?

W BETFAN voucher możecie zgarnąć rejestrując się z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, o czym już dobrze wiecie. Jednak zastanawiacie się pewnie: jak to zrobić? Cały proces nie zajmie więcej niż dwie minuty (a przynajmniej jego ekspresowa wersja). Wchodząc w ten link, zostaniecie przekierowani do strony bukmachera, na której możecie założyć konto. W pierwszym okienku należy podać swój e-mail oraz hasło, a także różne zgody. Wygląda to tak:

betfan zakładanie konta

Później z kolei należy podać podstawowe informacje, takie jak:

  • imię
  • nazwisko
  • numer PESEL
  • adres
  • kod rejestracyjny ZAGRANIE

Jeżeli zrobisz to z naszego linku, który podałem wyżej, to kod powinien być wpisany automatycznie. W momencie, gdy rejestrujecie się bezpośrednio ze strony bukmachera, to należy go wpisać ręcznie. W tym miejscu kończy się proces szybkiej rejestracji i możecie już odebrać swój voucher w BETFAN. Warto jednak pamiętać, że to tylko konto tymczasowe, a możecie je rozszerzyć do pełnoprawnego po poprawnym zweryfikowaniu konta. Jak to zrobić? Jest to bardzo proste. Wystarczy przesłać zakładom bukmacherskim skan dokumentu tożsamości lub jego zdjęcie (pamiętaj, żeby było czytelne). Możecie to zrobić, wchodząc w swój profil, a następnie klikając w komunikat, który występuje u góry strony. Sam proces zajmie tylko kilka minut, ale czasem na weryfikację ze strony bukmachera trzeba czekać nieco dłużej. To kolejny argument, który sprawia, że operator może liczyć na dobre opinie.

BETFAN – co jeszcze otrzymasz z kodem promocyjnym?

W BETFAN voucher w postaci kodu promocyjnego VIP oprócz bonusu startowego da wam też dostęp do innych rzeczy. Jest to m.in. naturalnie szeroka oferta tego bukmachera, która jest naprawdę duża. Zakłady bukmacherskie BETFAN stara się dbać o swoich klientów i powoli przebija się do czołówki firm w Polsce. Zasługą tego jest właśnie ciekawa oferta na mecze sportowe, wyścigi, walki, esport oraz rozrywkę. Każdy może znaleźć coś dla siebie, a sam bukmacher ma też wysokie kursy np. na esport.

betfan bonus voucher

W dodatku te kursy często są zwiększane. Jest to możliwe dzięki ofercie gry bez podatku, gdzie musicie jedynie mieć minimum trzy zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym 1.35. Zapewni wam to wygraną większą o czternaście procent, gdyż bukmacher zmieni współczynnik na 1.00 i zapłaci podatek ze swojej kieszeni. Co więcej, nie ma żadnych ograniczeń co do ilości kuponów, co również sprawia, że oferta wygląda ciekawie. Oprócz tego bukmacher prawie codziennie do swojej oferty MATCHDAY BOOST dodaje różne mecze. W ramach tej akcji znacząco zwiększa kursy na wygraną danych zespołów, dzięki czemu możecie zgarnąć o wiele więcej pieniędzy. 

BETFAN posiada również akcję simply the best. W jej ramach możesz zgarnąć ciekawe bonusy, a w puli jest aż 15 000 złotych. Jak to zrobić? Zbieraj punkty za zagrane kupony i staraj się dostać do czołowej 50 osób. Więcej o tym pisaliśmy w specjalnym tekście o simply the bet.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze