Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET voucher

Voucher od forBET dla nowych graczy. Zakładając konto u tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym odbierzesz powitalny voucher, dzięki któremu otrzymasz aż trzy bonusy na start + 14 dni gry bez podatku! To unikalna promocja dla użytkowników Zagranie. Sprawdź, jak wykorzystać voucher forBET!

Jeśli chcesz wykorzystać voucher forBET, to przejdź do rejestracji z naszego linku promocyjnego i wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE

forBET voucher 2021 – co zyskujesz?

 ForBET voucher 2021 – Pakiet 2480 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 2080 złotych
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Maxizysk 200 złotych
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

Voucher forBET to jeszcze lepszy niż w standardzie bonus dla nowych klientów. W ogólnej promocji forBET nie oferuje zakładu bez ryzyka, a z naszym voucherem otrzymasz taki bonus! A więc voucher forBET powiększa bonusy powitalne. Poniżej przedstawiamy kod promocyjny na voucher od forBET, a także wyjaśniamy, jak wykorzystać bonusy z naszym voucherem.

Voucher w forBET możesz wykorzystać m.in. na nasze typy dnia, czyli darmowe propozycje kuponów!

Kod promocyjny na voucher forBET

Aby wykorzystać voucher forBET, trzeba założyć konto na stronie iforbet. Jaki wpisać kod promocyjny forBET? Hasło do naszego vouchera to: 2400PLN. Kliknij tutaj i przejdź do rejestracji w forBET! Rejestracja konta u bukmacherów to uzupełnienie formularza, które składa się ze wpisania danych osobowych oraz informacji o koncie. Na stronie forBET wyświetlą ci się trzy formularze – pamiętaj, że dopiero w trzecim kroku trzeba wpisać kod promocyjny: ZAGRANIE, który zapewni bonusy bukmacherskie. Wcześniej uzupełnij takie informacje jak: e-mail, login, hasło, imię, nazwisko, numer telefon, adres, data urodzenia, numer dokumentu tożsamości, PESEL oraz numer konta bankowego.

forbet kod

Zawsze aktualny kod promocyjny forBET znajdziesz na naszej stronie. Sposób wykorzystania kodu i bonusów przedstawiamy także w tym artykule: https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/.

Ile otrzymasz za voucher forBET?

Jeśli wpisałeś kod promocyjny forBET pobrany z naszego portalu, to możesz być spokojny, że otrzymasz specjalny voucher z bonusami. Kod promocyjny jest tutaj niezbędny, bo w ten sposób zakłady bukmacherskie wiedzą, że jesteś użytkownikiem portalu Zagranie, co daje dodatkowe fory w promocjach na start. Wartość vouchera forBET to bonusy o wartości 2480 złotych! Zobacz poniżej, co dokładnie zyskasz i jak wykorzystać otrzymane środki:

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Voucher na bonus bez ryzyka to łakomy kąsek dla każdego typera – bez względu na to czy jesteś początkującym, czy doświadczonym typerem. W zakładach bukmacherskich forBET zakład bez ryzyka to okazja obstawianie kuponu do 200 złotych. Nasz voucher sprawia, że w sytuacji, gdy nie uda ci się wygrać — odbierzesz zwróconą stawkę. Jeśli chcesz wykorzystać voucher na grę bez ryzyka, to załóż konto w forBET z kodem: ZAGRANIE i wpłać 200 PLN. To wystarczy, by przygotować kupon bez ryzyka (zakłady przedmeczowe lub “na żywo”). Gdy nie trafisz, napisz na adres marketing@iforbet.pl, wpisując w tytule “zakład bez ryzyka” i wprowadzając także swój login. Po niedługim czasie na twoim koncie powinien pojawić się zwrot stawki. Aby voucher został wykorzystany poprawnie — zrób obrót x4 zwrotem stawki w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Tak niskie warunki to gwarancja dobrych opinii o bukmacherze!

Bonusy od depozytu do 2080 PLN z voucherem forBET

Voucher forBET daje ekstra zakład bez ryzyka, a także powiększa bonus od wpłaty. Normalnie otrzymałbyś bonus 2000 PLN, a z nami masz ekstra 80 PLN od depozytu przy wpłacie minimum 100 złotych. Jak wykorzystać bonus powitalny forBET? Po rejestracji w forBET zrób pierwszą wpłatę (minimum 20 złotych), od której będzie przyznany bonus 100%. Jeśli chcesz walczyć o maksymalną kwotę, to musisz wpłacić 2080 PLN — wtedy tyle samo odbierzesz w bonusie powitalnym. Następnie w pierwszej kolejności trzeba aktywować bonus, a w forBET oznacza to zagranie raz (obrót x1) depozytem w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Możesz użyć dowolnej ilości kuponów.

Bonus odblokowany? W takim razie kolejnym krokiem, by wypłacić ekstra pieniądze za voucher, jest obrót bonusem. W forBET to niezbyt wygórowany obrót, bo wynoszący dwukrotność bonusu. Zakłady, które zaliczają się do obrotu to kupony AKO (przynajmniej trzy selekcje) z ogólnym kursem minimalnym 2.50. Pamiętaj, że po odblokowaniu bonusu za voucher masz 14 dni na spełnienie obrotu.

Maxizysk 200 PLN z voucherem

W forBET przysługuje voucher również za drugi depozyt — w tym przypadku to Maxizysk do 200 PLN. Na czym polega ta oferta? forBET pomnoży zyski na twoim kuponie x2. Np. jeśli wpłacisz 200 PLN, to otrzymasz maksymalny mnożnik i twój kupon zostanie obstawiony za stawkę 400 złotych (200 PLN x2).

Wybór MaxiZysk na podglądzie kuponu jako bonus od drugiej wpłaty w forBET

Maxizysk możesz wykorzystać w ciągu 48 godzin od zrobienia drugiej wpłaty. Maksymalny mnożnik jest dla kwty 200 PLN. Np. jeśli wpłacisz więcej, to i tak zostanie pomnożona stawka 200 złotych. Jak to wykorzystać? Przygotuj zakład akumulowany w forBET, gdzie umieścisz przynajmniej trzy typy z pojedynczymi kursami minimum 1.40. Edytuj kupon i wybierz z listy Maxizysk x2, a twoja stawka zostanie pomnożona. Maksymalne zyski, jakie możesz odnieść w tej ofercie, to wygrana 2279 złotych.

Voucher na grę bez podatku w forBET

forBET ma prosty sposób na powiększenie wygranych — to gra bez podatku, w której otrzymujesz więcej o 14%. Specjalna oferta trwa przez 14 dni od chwili założenia konta z naszym kodem promocyjnym VIP! Gra bez podatku będzie możliwa, jeśli wytypujesz kupon spełniający warunki oferty, a więc będzie AKO z minimum trzema zdarzeniami z minimalnymi pojedynczymi kursami 1.30. Bez podatku możesz obstawiać ofertę przedmeczową, live i sporty wirtualne I w forBET. Voucher forBET to nie tylko promocje dla nowych graczy. To także stałe bonusy dostępne na bieżąco w ofercie tego bukmachera. Dla przykładu Maxizysk pojawia się także w meczach Ekstraklasy i europejskich pucharów (Liga Mistrzów i Liga Europy). To również dostęp do bonusu urodzinowego, w którym można zyskać 20 złotych.

Co obstawisz z voucherem forBET?

Voucher na zakłady bukmacherskie forBET to dostęp do oferty online na stronie iforbet.pl i mobilnej aplikacji. W forBET zakłady obstawisz na ponad 30 dyscyplin sportowych, a także możesz skorzystać z typów na sporty wirtualne i gry karciane. W ofercie tego legalnego bukmachera znajdujemy także popularne narzędzia wśród obstawiających, a więc cash out (który działa tylko w aplikacji mobile) oraz transmisje meczów “na żywo”. forBET ma pozytywne oceny wśród graczy za dobre kursy i czytelną “apkę”. Interesują cię vouchery do bukmacherów online? W takim razie sprawdź pozostałe nasze oferty:

FAQ

🤨 Jaki jest voucher w forBET?

Voucher w forBET, to kod promocyjny: ZAGRANIE, który powiększa bonusy powitalne.

🤔 Ile otrzymam za voucher forBET?

Łącznie za voucher w forBET otrzymasz bonusy 2480 PLN. To oferta złożona z zakładu bez ryzyka 200 PLN, bonusu 100% od wpłaty do 2080 PLN, Maxizysku 200 PLN i gry bez podatku przez 14 dni.

👉 Jakie są warunki vouchera forBET?

Kod promocyjny uzupełnij podczas rejestracji konta na stronie iforbet.pl. Pozostałe warunki vouchera dotyczą bonusów - zwrot stawki za zakład bez ryzyka trzeba obrócić cztery razy, a bonus od wpłaty podlega obrotowi x2. Wygrana z Maxizysku nie musi być obracana.

Zaloguj się aby dodawać komentarze