Superbet voucher – jak go otrzymać i co dostaniesz w bonusie?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola Barcelony w meczu z Atletico Madryt!
(trwa: 30.11-03.12)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet voucher

Superbet voucher pozwala Ci na odbiór najlepszej oferty powitalnej na start. Po rejestracji z naszego linku z kodem promocyjnym ‘ZAGRANIE’ otrzymasz bonus od depozytu w wysokości 200 PLN, bonus bez ryzyka 100% do 1300 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN! Sprawdź już teraz i poznaj szczegóły voucheru w Superbet!

Superbet voucher 2023 – Pakiet 1554 złotych ✔️ 
Kod promocyjnyZAGRANIE
Bonus od depozytu200 PLN
Bonus bez ryzyka1300 PLN
Darmowy zakład34 PLN
Aplikacja mobilna20 PLN

Czym jest voucher w Superbet?

Bonusy na start u bukmacherów to popularne rzeczy. W końcu kto nie lubi dostawać prezentów? Chyba nikt, albo tacy ludzie są w zdecydowanej mniejszości. Dzisiaj przybliżę wam voucher w Superbet, dzięki któremu będziecie mogli zgarnąć ciekawe promocje. Załóżcie konto z naszego linku i cieszcie się bonusami! Z poniższego tekstu dowiecie się, co możecie dostać, w jaki sposób oraz czy istnieją jeszcze inne vouchery. Miłej lektury.

W Superbet voucher to bonus na start, który jest do zdobycia, rejestrując się z naszego linku. Dzięki niemu możecie zdobyć promocje za założenie konta. Te pomogą wam rozpocząć przygodę z obstawianiem meczów u tego bukmachera. Oprócz tego będziecie mieli też dostęp do szerokiej oferty, jaką daje swoim klientom Superbet, a także innych akcji bonusowych – a tych nie brakuje. W końcu firma stara się dbać o swoich klientów, a większość graczy lubi “darmowe” prezenty!

Skorzystaj z typów dnia i użyj darmowych kuponów do vouchera!

Superbet voucher – co otrzymam za rejestrację?

Rejestrując się w Superbet z naszego linku, który jest podany wyżej, otrzymasz bonus na start. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z bukmacherem. W Superbet voucher da wam:

 • 100 procent do 200 złotych od depozytu
 • 1300 złotych na zakład bez ryzyka
 • 34 złote na darmowy zakład
 • 20 złotych za aplikację mobilną

Bukmacher postanowił pójść trochę inną drogą niż konkurencja. Inne firmy często proponują wysoki bonus zależny od depozytu, ale np. zakład bez ryzyka jest tylko do 100 złotych. Jednak tutaj mamy do czynienia z naprawdę wysokim zakładem bez ryzyka – jednym z największych na rynku! Do tego w Superbet voucher da wam też darmowy zakład, na spróbowanie swoich sił, za 34 złote. Łącznie więc ze środków bonusowych możecie “zyskać dodatkowo” aż 1554 złote. Oprócz tego otrzymacie też dostęp do innych rzeczy i naprawdę sporej oferty na grę, a ta jest stale rozszerzana. Już teraz znajdziesz w niej m.in.:

 • mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa
 • sporty walki
 • sporty motorowe
 • esport
 • zdarzenia dotyczące rozrywki

Jak odebrać Superbet voucher?

Aby w zakładach bukmacherskich dostać voucher, który da wam bonus na start, trzeba jedynie założyć konto z naszego linku. Ten podałem wam wyżej, a sam proces jest prosty i zajmie jedynie kilka minut. Strona przeniesie was bezpośrednio do miejsca, gdzie u bukmachera możecie założyć konto. Wyświetli wam się okienko, w którym trzeba wpisać odpowiednie dane w polach do tego wyznaczonych. Są to:

 • imię
 • nazwisko
 • e-mail
 • nazwa użytkownika
 • hasło
 • narodowość i kraj zamieszkania
 • numer PESEL
superbet rejestracja wygląd strony

Zakłady bukmacherskie Superbet chwalą się, że cały proces powinien zająć około dwóch minut. Jest to ekspresowa rejestracja, podczas której nie musicie uwiarygadniać swoich danych. Jednak, żeby zyskać pełen dostęp do konta, należy to zrobić. Zapewne zastanawiacie się jednak, co wam to da? Otóż zyskacie dostęp do bonusu na start, będziecie mogli skorzystać z oferty bukmachera, a przede wszystkim wypłacić wygrane pieniądze. Zweryfikować swoje konto możecie w profilu, gdzie wystarczy przesłać zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego lub paszportu). 

Później wystarczy poczekać już na akceptacje ze strony bukmachera. Ta może trwać od kilku minut do nawet kilkunastu godzin – wszystko zależy od pory dnia i tego, czy jest weekend, czy dzień roboczy. Oprócz tego warto pamiętać, że lepiej to zrobić wcześniej niż później, gdyż wtedy nie będziecie musieli dodatkowo czekać na swoje pieniądze. 

Superbet voucher – jakie jeszcze bonusy otrzymam?

Zakładając konto w Superbet otrzymasz dostęp do szerokiej oferty bukmachera, która stale jest rozszerzana. Oprócz tego bukmacher często ma też ciekawe promocje na grę. Jedną z nich jest np. super mecz. Inne firmy często podwyższają kursy na wygrane danych ekip, a Superbet chwali się zerową marżą na dane zdarzenia. Czym są marże bukmacherskie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym tekście poświęconym właśnie marżą i temu jak zarabiają zakłady bukmacherskie. Bukmacher lubi przedimek “super”. W końcu jego inna promocja też go ma w nazwie – mowa o Super Szansie. 

W ramach tego bonusu, jeżeli postawicie kupon z jedenastoma zdarzeniami, po kursie minimalnym 1.30 każdy i nie traficie tylko jednego zdarzenia, to i tak wygracie pieniądze. Co prawda będzie to tylko dziesięć procent z dziesięciu trafionych zdarzeń i to w dodatku w formie bonusu, ale trzeba przyznać, że sama akcja wygląda ciekawie, a nikt inny jej nie ma w ramach swojej oferty. W Superbet voucher da wam dostęp też do innych rzeczy. W tym np. Super EXTRA, czyli promocja, której na pewno trzeba poświęcić kilka słów.

O co w niej chodzi? Bukmacher z kodem promocyjnym VIP w ramach tej akcji podnosi kursy na zwycięstwa zdecydowanych faworytów. W ofercie Super EXTRA każdego dnia dodawane są spotkania, ale sama promocja ma też warunki. Aby móc z niej skorzystać należy mieć na kuponie minimum pięć rzeczy z kursem minimalnym 1.10 i jedno z grupy Super EXTRA. Taka oferta sprawia, że voucher w Superbet jest jeszcze atrakcyjniejszy i dzięki niemu łatwiej będzie wam obstawiać mecze u tego bukmachera, a także daje to dużą szansę na zwiększenie wygranej. 

superbet bonus oferta na gre

Vouchery u innych bukmacherów – co mogę dostać?

Bonusy na start istnieją również u innych bukmacherów, którzy oferują swoje promocje. Ostatnio pisaliśmy o voucherze w BETFAN, dzięki niemu do zgarnięcia jest ciekawa oferta na start. Oprócz tego do zgarnięcia są też vouchery w STS. Za rejestrację z kodem ZAGRANIE otrzymacie:

 • 100 procent do 1200 złotych od depozytu
 • 230 złotych na zakład bez ryzyka
 • 29 złotych freebetu

Jednak to nie jedyny bonus na start, jaki na was czeka. Inni bukmacherzy również je posiadają, a voucher jest dostępny też w Fortunie. Tam z kolei prezenty możecie dostać za zarejestrowanie się z kodem 2230PLN. Wtedy zgarniecie:

 • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
 • 210 złotych na zakład bez ryzyka
 • 20 złotych na darmowy zakład

Co prawda freebet i zakład bez ryzyka są tutaj mniejsze niż w STS, ale już sam bonus od depozytu znacznie okazalszy. Zakładając konta u tych bukmacherów i dodatkowo korzystając z voucheru w Superbet do zgarnięcia jest dużo pieniędzy!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze