LVBET voucher – odbierz bonusy 2060 PLN!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET voucher

Mamy dla ciebie voucher do legalnego bukmachera LV BET! Odbierając nasz kod promocji ‘ZAGRANIE‘ aktywujesz voucher na bonusy powitalne. Vouchery od Zagranie powiększają bonusy bukmacherskie i tak jest również z promocjami LV BET. Zobacz: jak wykorzystać voucher LVBET, a także jaki kod promocyjny użyć, by można go było odebrać!

LVBET kod promocyjny 2024 – Pakiet 2060 zł ✔️ 
Kod promocyjnyZAGRANIE
Bonus bez depozytu za rejestrację20 zł
Bonus 100% od 1. depozytu500 zł
Bonus 50% od 2. depozytu600 zł
Bonus 30% od 3. depozytu900 zł
Darmowy zakład
(tylko z naszym kodem)
20 zł
Bonus za grę w aplikacji20 zł
Gra bez podatku przez 33 po rejestracji+14%

Chcesz odebrać powiększony voucher w LVBET? Załóż konto w LVBET poprzez naciśnięcie powyższego przycisku i wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE. To pozwoli ci obstawiać zakłady bukmacherskie w LVBET z naszym voucherem na start oraz typami dnia!

Voucher LVBET 2024 – co to jest?

Voucher w LVBET to okazja do wypróbowania zakładów bukmacherskich za bonusowe pieniądze. Voucher = kod promocyjny do LVBET. Korzystając z naszej oferty i hasła promocyjnego otrzymasz voucher na najlepsze bonusy od LV BET.

LVBET jest w gronie tych legalnych bukmacherów, którzy oferują bonusy za rejestrację, a także za wpłatę. Voucher LVBET umożliwia także odbiór bonusu dla stałych klientów. Co dokładnie przygotował LVBET?

LVBET voucher – kod promocyjny przy rejestracji

Regulamin zakładów bukmacherskich online jest zgodny – najpierw trzeba zarejestrować konto, by mieć możliwość odbioru bonusów i obstawiania zakładów. W LVBET nie jest to skomplikowane, bo wszystko opiera się na uzupełnieniu formularza na stronie lvbet.pl. Ogranicza się to do podania danych osobowych takich jak imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL, a także informacji związanych z kontem: login, hasło i adres e-mail. Właśnie podczas rejestracji wpisujesz również kod promocji LVBET: ZAGRANIE – pamiętaj, by bez błędu wpisać nasze hasło, tylko wtedy otrzymasz powiększony voucher.

lvbet bonus 20 zł

Rejestracja z kodem promocyjnym na voucher zajmuje nie więcej niż pięć minut. Do założenia konta w LVBET nie jest wymagany dowód osobisty, bo weryfikacje danych można zlecić w innym terminie.

Voucher LVBET – co uzyskasz?

Bonusy z voucherem LVBET dają wiele możliwości, bo to oferta składająca się z aż siedmiu promocji! Voucher LVBET w tym przypadku oznacza bonus bez depozytu 20 PLN, freebet 20 PLN, bonus w aplikacji 20 PLN, bonusy od trzech wpłat do 2000 PLN i 33 dni gry bez podatku.

Łączna kwota vouchera w LVBET opiewa na maksymalnie 2060 złotych! Tutaj znajdziesz szczegóły wykorzystania bonusów w LVBET: https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/.

Jak najlepiej wykorzystać bonusy LVBET? O tym przeczytasz poniżej:

Voucher na darmowy zakład 20 PLN w LVBET

Darmowy zakład w LVBET to bonus, który otrzymasz bez własnej wpłaty. Voucher z freebetem LVBET odbierzesz po rejestracji konta i napisaniu wiadomości na adres promocje@lvbet.pl w tytule podając “bonus bez depozytu”. W LVBET bonusy czasem wyrażane są jako mnożnik kursu i tak będzie też w tym przypadku – otrzymasz bonus 1 PLN i mnożnik x20.

Jak zrobisz pierwszy kupon w LVBET zgodnie z regulaminem, czyli zakład AKO z co najmniej trzema typami z minimalnym kursem łącznym 2.50 – to będziesz mógł aktywować mnożnik x20.

Jeśli wygrasz, to wygrana kwota za bonus bez depozytu musi być obrócona dwukrotnie na kuponach z kursem minimalnym 2.00.

LVBET bonusy od wpłaty 2000 PLN

Wpłacając w LVBET pierwszy, drugi i trzeci depozyt zostaje aktywowany kolejny voucher w ramach którego możesz odebrać bonus 500 PLN, 600 PLN i 900 PLN.

W pierwszej wpłacie za depozyt powyżej 10 PLN otrzymasz bonus do 500 PLN, równy przelanym przez Ciebie środkom. Bonus wraz z depozytem będą podlegać 4-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem min. 1.75. Drugi bonus wyniesie 50% wpłaty do 600 PLN i będzie podlegał 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.75. Natomiast ostatni wynosi 30% i wymaga obrotu 2-krotnego.

Co jeszcze za voucher LVBET?

W zakładach bukmacherskich LVBET z voucherem czekają na ciebie także stałe promocje takie jak Gruby Kupon, Bezpieczny kupon , Multikozak, Dwie dychy na sporty wirtualne czy Bonus za karnet. Na czym polegają te promocje?

  • Gruby kupon – to kupon z podwyższonymi kursami, co sprawia, że obstawiasz po bardzo wysokich współczynnikach.
  • Bezpieczny kupon – to zwrot stawki do 50 PLN w zakładach “kombi”, jeśli jeden mecz nie wejdzie.
  • Multikozak – to dodatkowe wygrane za każdą selekcje w zakładzie “kombi”. Aby bonus był naliczany na kuponie musi znajdować się przynajmniej cztery zakłady. Maksymalnie można uzyskać 25% więcej do wygranych za kupon z ośmioma typami.
  • Dwie dychy na sporty wirtualne – jeśli zrobisz obrót 100 PLN w sportach wirtualnych w ciągu jednego tygodnia to otrzymasz bonus 20 PLN w poniedziałek.
  • Bonus za karnet – kibicujesz Stali Mielec, Wiśle Kraków lub Widzewowi Łódź? Masz karnet na mecze tych drużyn? Wyślij jego zdjęcie/skan do LVBET, a otrzymasz bonus 50 złotych.
  • Varyfikacja w Ekstraklasie – jeśli wskutek użycia systemu VAR sędzie cofnie gola, który zdecydował o porażce twojego kuponu, wyślij numer zakładu do LVBET, a otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN.
  • LV Punkty – grając w LVBET otrzymujesz punkty za obstawiane zakłady. Za każde zagrane 25 złotych LVBET przyznaje jeden punkt. Po co? Później zebrane punkty możesz wymienić na bonusy np. 100 punktów = bonus 5 PLN.

Sprawdź nasze pozostałe voucher do najlepszych bukmacherów w Polsce:

Zaloguj się aby dodawać komentarze