Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET voucher

Mamy dla ciebie voucher do legalnego bukmachera LV BET! Odbierając nasz kod promocji ‘ZAGRANIE‘ aktywujesz voucher na bonusy powitalne. Vouchery od Zagranie powiększają bonusy bukmacherskie i tak jest również z promocjami LV BET. Zobacz: jak wykorzystać voucher LVBET, a także jaki kod promocyjny użyć, by można go było odebrać!

LVBET voucher 2021 – Pakiet 3423 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

Chcesz odebrać powiększony voucher w LVBET? Załóż konto w LVBET poprzez naciśnięcie powyższego przycisku i wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE. To pozwoli ci obstawiać zakłady bukmacherskie w LVBET z naszym voucherem na start oraz typami dnia!

Voucher LVBET 2020 – co to jest?

Voucher w LVBET to okazja do wypróbowania zakładów bukmacherskich za bonusowe pieniądze. Voucher = kod promocyjny do LVBET. Korzystając z naszej oferty i hasła promocyjnego otrzymasz voucher na najlepsze bonusy od LV BET.

LVBET jest w gronie tych legalnych bukmacherów, którzy oferują bonusy za rejestrację, a także za wpłatę. Voucher LVBET umożliwia także odbiór bonusu dla stałych klientów. Co dokładnie przygotował LVBET?

LVBET voucher – kod promocyjny przy rejestracji

Regulamin zakładów bukmacherskich online jest zgodny – najpierw trzeba zarejestrować konto, by mieć możliwość odbioru bonusów i obstawiania zakładów. W LVBET nie jest to skomplikowane, bo wszystko opiera się na uzupełnieniu formularza na stronie lvbet.pl. Ogranicza się to do podania danych osobowych takich jak imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL, a także informacji związanych z kontem: login, hasło i adres e-mail. Właśnie podczas rejestracji wpisujesz również kod promocji LVBET: ZAGRANIE – pamiętaj, by bez błędu wpisać nasze hasło, tylko wtedy otrzymasz powiększony voucher.

lvbet bonus 20 zł

Rejestracja z kodem promocyjnym na voucher zajmuje nie więcej niż pięć minut. Do założenia konta w LVBET nie jest wymagany dowód osobisty, bo weryfikacje danych można zlecić w innym terminie.

Voucher LVBET – co uzyskasz?

Bonusy z voucherem LVBET dają wiele możliwości, bo to oferta składająca się z aż czterech promocji! Voucher LVBET w tym przypadku oznacza bonus bez depozytu 20 PLN, bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN, bonus od drugiej wpłaty 1000 PLN i zakład bez ryzyka 333 PLN.

Łączna kwota vouchera w LVBET opiewa na maksymalnie 3423 złotych! Tutaj znajdziesz szczegóły wykorzystania bonusów w LVBET: https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/.

Jak najlepiej wykorzystać bonusy LVBET? O tym przeczytasz poniżej:

Voucher na darmowy zakład 20 PLN w LVBET

Darmowy zakład w LVBET to bonus, który otrzymasz bez własnej wpłaty. Voucher z freebetem LVBET odbierzesz po rejestracji konta i napisaniu wiadomości na adres promocje@lvbet.pl w tytule podając “bonus bez depozytu”. W LVBET bonusy często wyrażane są jako mnożnik kursu i tak będzie też w tym przypadku – otrzymasz bonus 1 PLN i mnożnik x20.

Jak zrobisz pierwszy kupon w LVBET zgodnie z regulaminem, czyli zakład AKO z co najmniej trzema typami z minimalnym kursem łącznym 2.50 – to będziesz mógł aktywować mnożnik x20.

Jeśli wygrasz, to wygrana kwota za bonus bez depozytu musi być obrócona dwukrotnie na kuponach z kursem minimalnym 2.00.

LVBET bonusy od wpłaty 3000 PLN

Wpłacając w LVBET pierwszy i drugi depozyt zostaje aktywowany kolejny voucher w ramach którego możesz odebrać bonus 2000 PLN i 1000 PLN.

lvbet bonus

W pierwszej wpłacie za depozyt powyżej 50 PLN otrzymasz bonus 1% i mnożnik x100. Maksymalnie w tej promocji można uzyskać nawet 2000 złotych. Mnożnik aktywujesz na kuponie “kombi” z minimum trzema typami i kursem min. 2.50.

W drugiej wpłacie bonus również wynosi 1%, ale wartość mnożnika to już x50. W tym przypadku maksymalna oferta bonusowa to 1000 PLN. Bonus z mnożnikiem wykorzystujesz podobnie, co w przypadku pierwszego bonusu, czyli obstawiasz kupon AKO z przynajmniej trzema selekcjami z min. kursem łącznym 2.50.

W przypadku pierwszego i drugiego bonusu z mnożnikiem obowiązują cię warunki obrotu. Kwotę wpłaty (pierwszej i drugiej) należy obrócić dwa razy w zakładach z minimalnymi kursami 2.00.

Voucher na zakład bez ryzyka 333 PLN od LVBET

W LVBET z kodem promocyjnym VIP nagradzana jest również trzecia wpłata – decydując się na dalszą grę u tego bukmachera możesz odebrać zakład bez ryzyka do kwoty 333.30 złotych! Po zrobieniu trzeciego depozytu (minimalna kwota 25 złotych) LVBET przyzna ci bonus 1%. To oznacza, że będziesz mógł obstawić bez ryzyka za 330.30 złotych, jeśli skorzystasz z maksymalnej oferty i wpłacisz 333 PLN.

Jak zagrać za voucher bez ryzyka? Wytypuj pierwszy kupon po zrobieniu trzeciej wpłaty z kursem minimalnym 1.75 (pojedynczy lub akumulowany, przedmeczowy lub live). Jeśli wygrasz otrzymasz pieniądze, które będziesz mógł wypłacić. W razie porażki – LVBET wypłaci zwrot stawki 333.30 złotych.

Bukmacher LVBET wymaga, żeby zwrot stawki obrócić x1 w zakładach po kursie minimalnym 1.75. Po zrobieniu obrotu pieniądze będą gotowe do wypłaty. Niskie wymagania to dobry przepis na zbieranie wysokich ocen.

Co jeszcze za voucher LVBET?

W zakładach bukmacherskich LVBET z voucherem czekają na ciebie także stałe promocje takie jak Gruby Kupon, Bezpieczny kupon 5+, Multikozak, Dwie dychy na sporty wirtualne czy Bonus za karnet. Na czym polegają te promocje?

  • Gruby kupon – to kupon z podwyższonymi kursami, co sprawia, że obstawiasz po bardzo wysokich współczynnikach.
  • Bezpieczny kupon 5+ – to zwrot stawki do 50 PLN w zakładach “kombi”, jeśli jeden mecz nie wejdzie.
  • Multikozak – to dodatkowe wygrane za każdą selekcje w zakładzie “kombi”. Aby bonus był naliczany na kuponie musi znajdować się przynajmniej cztery zakłady. Maksymalnie można uzyskać 25% więcej do wygranych za kupon z ośmioma typami.
  • Dwie dychy na sporty wirtualne – jeśli zrobisz obrót 100 PLN w sportach wirtualnych w ciągu jednego tygodnia to otrzymasz bonus 20 PLN w poniedziałek.
  • Bonus za karnet – kibicujesz Stali Mielec, Wiśle Kraków lub Widzewowi Łódź? Masz karnet na mecze tych drużyn? Wyślij jego zdjęcie/skan do LVBET, a otrzymasz bonus 50 złotych.
  • Varyfikacja w Ekstraklasie – jeśli wskutek użycia systemu VAR sędzie cofnie gola, który zdecydował o porażce twojego kuponu, wyślij numer zakładu do LVBET, a otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN.
  • LV Punkty – grając w LVBET otrzymujesz punkty za obstawiane zakłady. Za każde zagrane 25 złotych LVBET przyznaje jeden punkt. Po co? Później zebrane punkty możesz wymienić na bonusy np. 100 punktów = bonus 5 PLN.

Sprawdź nasze pozostałe voucher do najlepszych bukmacherów w Polsce:

🤔 Jakie są vouchery w LVBET?

Vouchery w LVBET to bonusy powitalne takie jak: darmowy zakład 20 PLN, bonus od dwóch depozytów 3000 PLN i zakład bez ryzyka 333 PLN.

🎁 Jak wykorzystać bonusy z voucherem LVBET?

Bonus bez depozytu użyj na kuponie kombi z trzema typami z kursem min. 2.50. Bonusy od wpłaty obróć na zakładzie AKO z minimum trzema typami z kursem min. 2.50. Zakład bez ryzyka obstaw na dowolnym kuponie, gdzie kurs minimalny wyniesie 1.75.

Zaloguj się aby dodawać komentarze