Totolotek 25 zł bez depozytu – jak odebrać darmowy bonus?

Totolotek bonus i kod promocyjny

Bonusy bez depozytu to łakome kąski dla każdego typera bez względu na to czy zaczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi, czy już posiada dłuższy etat. Kto daje szanse na darmowe środki? Idealnym przykładem jest Totolotek, który specjalnie dla naszych użytkowników przyznaje 25 złotych bez depozytu. Jak skorzystać z promocji? Sprawdź nasz artykuł.

Dzięki bonusom bez depozytu można za darmo przetestować ofertę bukmachera. To promocja, w której nie jest wymagana własna wpłata na konto. Po prostu otrzymujesz pieniądze na grę od bukmachera. Taką okazję daje legalny bukmacher Totolotek. Poniżej wyjaśniamy: jak odebrać 25 zł bez depozytu.

Kod promocyjny Totolotek na darmowe 25 PLN

Czy mamy kod promocyjny do Totolotka? Jasne, ale co jest wyjątkowe u tego bukmachera – kod promocyjny działa nieco inaczej niż u pozostałych legalnych bukmacherów. O co dokładnie chodzi? O to, że w Totolotku kod bonusowy należy wpisać po rejestracji konta. Dla przykładu u pozostałych bukmacherów online np. Betclic kod promocyjny wpisuje się w formularzu w trakcie zakładania nowego konta.

A więc, żeby zyskać prawo do bonusu bez depozytu 25 PLN od Totolotka najpierw należy zarejestrować konto korzystając z naszego linka (tutaj). To pozwoli ci skorzystać z naszej oferty powitalnej i zgarnąć darmowe 25 złotych. W jaki sposób to zrobić? Wyjaśniamy:

  1. Po rejestracji konta, zaloguj się do Totolotka
  2. Kliknij żółty przycisk “wpłata” znajdujący się w lewym górnym rogu
  3. Zostaniesz przekierowany do strony, w którym będą widnieć metody płatności
  4. Wejdź w pozycję “bonus.card / Kod promocyjny”
  5. Wprowadź lub skopiuj nasz specjalny kod: 574PLN i kliknij “aktywuj bonus”
  6. Twoje konto powinno zostać doładowane darmowym zakładem o wartości 25 zł

Zwróć uwagę na to, że bonus bez depozytu możliwy jest tylko z kodem od zagranie.com. W standardzie bonus nie jest oferowany.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu 25 zł w Totolotku?

Oferta Totolotka jest na tyle szeroka, że bez problemu znajdziesz sport i zakład, na który postawisz bonus bez depozytu. Zgodnie z regulaminem promocji kwota freebety 25 zł podlega obrotowi x2 po kursie minimalnym 2.50.
A więc, żeby wypłacić freebet 25 PLN najpierw trzeba dwukrotnie zagrać za jego wartość, czyli postawić w sumie 50 PLN. Pamiętając oczywiście o kwalifikującym do obrotu zakład po kursie min. 2.50.

Bukmacher nie sprecyzował ile gracz ma czasu na obrót, ale z doświadczenia wiemy, że tak niewielki obrót można spełnić raptem w ciągu kilku dni. To naprawdę przyjazne warunki dla klientów.

Dodatkowe bonusy od Totolotka

Nowi gracze Totolotka w ramach promocji powitalnej poza darmowym zakładem mogą odebrać inne bonusy:

  • Bonus 100% od wpłaty do 500 PLN
  • Bonus mobile 100% do 49 PLN

Więcej o bonusach Totolotka znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/totolotek/

Pierwszy z bonusów to klasyczna oferta od depozytu. Wpłacając 500 PLN – Totolotek tyle samo przyzna w bonusie. Minimalna kwota depozytu, by zyskać bonus to 20 PLN. Jak wypłacić bonus? Trzeba dokonać obrotu bonusem i depozytem x3. A więc przy pełnym bonusie 500 PLN łączna kwota spełniająca obrót wynosi 3000 PLN (1000 PLN * 3). Oczywiście warto przypomnieć jakie zakłady spełniają obrót – tylko te z kursem minimalnym 2.00. Czas na obrót to 30 dni.

Dodatkowo instalując aplikację Totolotka można zyskać 49 PLN od pierwszego wpłaty przez telefon. Po prostu zaloguj się do bukmachera na swoim telefonie i wybierz opcję wpłaty. Po zrobieniu depozytu z aplikacji otrzymasz od Totolotka 100% do maksymalnie 49 PLN. Aby wypłacić bonus należy go obrócić x3 w zakładach przez aplikację z kursem min. 2.00.

Bonusy bez depozytu od innych bukmacherów online

Bonus bez depozytu w Totolotku należy do wyjątkowo przyjemnej i prostej czynności. To nie nowość, bo to taki rodzaj promocji bukmacherskiej, w której nie trzeba robić wiele, by darmowe środki trafiły na twoje konto. A więc – jeśli skorzystałeś z bonusu od Totolotka, to gdzie jeszcze możesz odebrać freebet bez depozytu? Mamy kilka propozycji!

Darmowy zakład dostępny jest u największego polskiego bukmachera, STS – to freebet o wartości 29 PLN za rejestrację konta z kodem: 1299PLN. Co ciekawe, inny z czołowych bukmacherów w Polsce, czyli Fortuna nie pozostaje dłużny STS-owi i Totolotkowi, bo również daje bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN za kod promocyjny: 1145PLN. Stawkę promocji z bonusem bez depozytu zamyka LV BET, u którego można zyskać 20 PLN (bonus z mnożnikiem kursu). Kod na bonus bez depozytu od LVBET? 1500PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze