Etoto aplikacja mobilna – opinie i instalacja – Etoto mobile

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto aplikacja

Oferta powitalna ETOTO 2024 
Kod bonusowy ETOTOZAGRANIE
Freebet na start20 PLN
Bonus od 1. depozytu200 PLN
Freebet od 1. wpłaty20 PLN
Bonus od 2. depozytu200 PLN
Freebet od 2. wpłaty20 PLN
Bonus od 3. depozytu300 PLN
Freebet od 3. wpłaty37 PLN

Etoto rozdaje 20 PLN dla nowych graczy

Jedyne co musisz zrobić to założyć konto z naszego linku: https://zagranie.com/goto/etoto i podczas rejestracji wpisać kod promocyjny ZAGRANIE. Następnie należy dokonać wpłaty, która wyniesie min. 50 zł. Co dalej? Poczekaj kilka minut i ciesz się z dodatkowego darmowego zakładu 20 zł!  Freebet dostępny będzie tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej, a na jego wykorzystanie będziesz miał 7 dni!

Aplikacja Etoto to funkcjonalność, dzięki której nie musisz włączać komputera, żeby obstawić zakłady bukmacherskie. W aplikacji od Etoto zakłady przedmeczowe i live typujesz przy użyciu smartfona lub tabletu. Aplikacja jest wygodniejsza i szybsza niż standardowa mobilna wersja strony internetowej. Apka Etoto jest darmowa i już teraz możesz ją pobrać na swój telefon!

Zakłady bukmacherskie Etoto w twoim telefonie już nikogo nie dziwią, bo rynek zdecydowanie poszedł w stronę mobilnych usług. Wszyscy bukmacherzy w Polsce obok strony internetowej oferują aplikację mobile. “Buki” śledą trendy rynkowe, a z badań wyraźnie wynika, że typowanie przez telefon jest coraz częstsze. W aplikacji obstawia się już nie tylko zakłady przedmeczowe, ale też typy “na żywo”. Oczywiście apka od Etoto daje wszystkie te możliwości! Etoto aplikacja jest legalnym oprogramowaniem, bo firma ta znajduje się w spisie bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

Etoto aplikacja mobilna

Mobilna aplikacja Etoto pozwala na zainstalowanie specjalnych funkcji w twoim urządzeniu, które usprawni proces obstawiania zakładów i korzystania z bukmachera Etoto. Wszystko to odbywa się za sprawą instalacji aplikacji Etoto. Jeśli posiadasz inne aplikacje na swoim telefonie, to bukmacherskie oprogramowanie pobiera się oraz instaluje w podobny sposób. Kiedy już zdecydujesz się na aplikację Etoto, to po zainstalowaniu na ekranie twojego telefonu wyświetli się ikona tego bukmachera. Wchodząc do Etoto mobile wystarczy się zalogować, a następnie można korzystać z wszystkich udogodnień aplikacji.

etoto aplikacja

Etoto mobile zastępuje korzystanie z tego bukmachera online przez komputer. Aplikacja jest tak przygotowana, żeby gospodarowała wszystkie funkcje, jakich potrzebuje typer. W aplikacji od Etoto możesz:

  • typować zakłady przedmeczowe i “na żywo”,
  • zlecać wpłaty i wypłaty z konta,
  • sprawdzać wyniki live,
  • korzystać z bonusów i promocji Etoto.

Z punktu widzenia typera wygląda to w następujący sposób. Po zainstalowaniu aplikacji mobile Etoto posiadając pod ręką telefon z dostępem do internetu – możesz wytypować kupon, sprawdzić ofertę kursową lub zlecić wpłatę/wypłatę. Do tych czynności nie musisz przenosić się do komputera, bo w aplikacji zrobisz to za pośrednictwem kilku dotknięć na ekranie telefonu. Czy aplikacja Etoto należy do rynkowej czołówki? Na chwilę obecną tak nie jest, ponieważ najlepsze aplikacje od STS czy forBET oferuje znacznie więcej funkcji. W wymienionych wcześniej aplikacjach możesz oglądać mecze “na żywo”, a takiej opcji nie ma w Etoto.

Etoto aplikacja android

W naszym kraju zdecydowana większość osób korzysta z urządzeń mobilnych opartych na systemie operacyjnym Android. To najczęściej spotykane oprogramowanie, które działa w telefonach od Samsunga, Xiaomi czy LG. Aplikacja Etoto oczywiście jest zaprogramowana tak, żeby w pełni kompatybilnie działać z Androidem. Etoto na Androida ma takie same funkcje, co w przypadku aplikacji na iOS. Wszystko to, co wymieniliśmy wcześnie znajdziesz w swojej aplikacji Etoto na Androida.

W przypadku telefonów z Androidem jest jednak jedna istotna kwestia. Z automatu mają w ustawieniach instalowanie aplikacji od Google Play, jako zaufanego źródła. Tam jednak nie ma aplikacji Etoto, więc w teorii dla twojego telefony pobranie apki ze strony etoto.pl jest traktowane jako instalowanie niezaufanego oprogramowania. Dlatego trzeba zezwolić w telefonie na instalacje z niezaufanego źródła, tak żeby bez przeszkód pobrać Etoto na twojego Androida.

etoto android

Po zainstalowaniu aplikacji możesz wrócić do swoich wcześniejszych ustawień dotyczących pobierania aplikacji z innego źródła niż Google Play.

Aplikacja Etoto iOS

Fani sprzętów od Apple, czyli opartych na systemie iOS również mogą pobrać i zainstalować aplikację Etoto na swojego iPhone’a. Zakłady bukmacherskie Etoto są zintegrowane z systemem iOS i aplikacja działa bez zarzutu na tego rodzaju systemach. Etoto na iOS wykazuje te same funkcje, co aplikacja na telefony z Androidem. Zainstalowanie aplikacji Etoto na iOS jest bardzo intuicyjne. Zapewne przywykłeś, że wszystkie aplikacje na iPhone’a pobierasz z App Store? W ten sposób możesz zainstalować również zakłady Etoto. Bukmacher ten w App Store posiada darmową aplikację, więc wystarczy ją wyszukać, a następnie wybrać “pobierz”. Poza aplikacją Etoto możesz sprawdzić również forBET mobile!

Aplikacja Etoto nie działa – co zrobić?

W przypadku aplikacji bukmacherskich może pojawić się kłopot dotyczący tego, że nie działa ona poprawnie. Co wtedy robić, gdy Etoto mobile wykazuje jakieś problemy? Wówczas warto zorientować się, czy wciąż na twoim telefonie znajduje się aktualna wersja Androida lub iOS. W takiej sytuacji zalecamy aktualizację systemu. Co jeśli to nie pomoże? W takim razie często stosowaną metodą jest odinstalowanie aplikacji Etoto i ponowne zainstalowanie. W obu przypadkach – najczęściej te dwie czynności rozwiązują problemy. Oczywiście może zdarzyć się tak, że problem leży po stronie twojego urządzenia i jest związany np. z brakiem pamięci itd. Takie kwestie mogą wpływać na szybkość działania aplikacji.

Promocje w Etoto

Etoto przygotował kod bonusowy dla klientów Zagranie, który wiąże się z rejestracją konta przez nasz specjalny link. Robiąc to, można wykorzystać bonus powitalny, który w tym momencie w Etoto wynosi łącznie 797 zł.

Czy można skorzystać z tej promocji przez aplikację mobile? Oczywiście! Promocja powitalna Etoto działa też w aplikacji, a uwolnienie bonusów można realizować, stawiając zakłady z telefonu. W dodatkowych promocjach Etoto można wymienić Etotomanie, która pozwala codziennie odbierać bonusy na zakłady sportowe. Więcej o bonusach Etoto znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/etoto-kod-promocyjny/.

Aplikacja mobilna Etoto download/pobierz

Tak jak pisaliśmy powyżej download aplikacji Etoto na iOS wykonasz z pozycji sklepu App Store. W przypadku Androida to aplikację pobierzesz bezpośrednio ze strony etoto.pl klikając na przycisk dotyczący systemu Android. Pamiętaj, że aplikacja Etoto działa poprawnie na systemach Android 5.0 wzwyż. W przypadku iPhone’a to wymagana wersja iOS to 10.0 lub nowsza. Wielkość aplikacji to 87,2 MB. Szukasz sprawdzonej aplikacji bukmacherskiej? Sprawdź: https://zagranie.com/najlepsze-aplikacje-bukmacherskie/.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze