Coraz częściej sięgamy po telefon zamiast laptopa, czy komputera stacjonarnego. Nic więc dziwnego, że z czasem powstały aplikacje bukmacherskie, które z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze. W tym rankingu aplikacji bukmacherskich znajdziecie pięć najlepszych programów na telefon. 

Aplikacje bukmacherskie ranking – krótka historia i czym się sugerowałem

Za nim przejdziemy do konkretów i rozstawienia najlepszych aplikacji bukmacherskich w rankingu, to opowiem wam, co wpłynęło na poszczególne oceny, a także krótką historię. Smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Ich poręczność i to, że są ogólnodostępne, sprawiły, że wyparły w naturalny sposób starsze telefony. Nowe komórki dają więcej możliwości, w tym aplikacje bukmacherskie. 

Aplikacje w telefonie z Androidem czy iOS mają przewagę nad laptopami i komputerami pod tym względem, że są pod ręką cały czas. Do tego dochodzi również fakt, iż są cały czas ulepszane, mają tą samą ofertę, a sam dostęp do nich to kilka sekund. Nie trzeba już specjalnie odpalać swojej maszyny (czytaj komputera lub laptopa) i czekać cierpliwie aż się włączy. Odblokowujesz telefon i masz pełen dostęp. No dobrze, sprawdźmy więc, kto jest na pierwszym miejscu, a kto na ostatnim, piątym w naszym zestawieniu. Warto pamiętać, że wybraliśmy tylko najlepsze aplikacje, które faktycznie są warte uwagi. Przy ocenianiu brałem pod uwagę szybkość działania, design, intuicyjność oraz dostępność

aplikacje bukmacherskie zagranie

Aplikacje bukmacherskie ranking – STS na pierwszym miejscu

To, że STS ma swoją aplikacją bukmacherską, nie powinno nikogo specjalnie dziwić. W końcu bukmacher jest największą i najpopularniejszą firmą w Polsce. Pobrać aplikacje STS możecie bezpośrednio ze strony bukmachera. W przypadku Androida nie znajdziecie jej w sklepie Play, gdyż Google nie zezwala na umieszczenie aplikacji bukmacherskich w swoim sklepie. W przypadku iOS sprawa jest nieco prostsza, bo możecie “apkę” pobrać ze sklepu Apple’a. Sam design i kolorystka aplikacji są zbliżone do strony bukmacherskiej STS i kolorów, z jakimi się utożsamia ten bukmacher. 

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Na pewno warto producentów aplikacji pochwalić za szybkość działania i intuicyjność. Podczas testowania programu od STS nie zdarzyło mi się, żeby ten zacinał się, mulił lub długo wczytywał. Samo wyszukiwanie jakichkolwiek meczów, szeregu zdarzeń na nie, czy całych dziedzin również jest dość przyjemne. Na plus jest też system wpłat i wypłat z telefonu. Wszystko działa sprawnie, a nawet minimalizując aplikację, żeby wpisać kod potwierdzający wpłatę, ta nie zresetowała się, co zdarzyło mi się przy innych. Na sam koniec zostawiłem też wielki plus, w postaci możliwości oglądania transmisji live z telefonu. Nie jest to dostępne u wszystkich bukmacherów, a daje duże możliwości. Co prawda, zakładając konto przez aplikację mobilną, nie dostaniecie dodatkowych promocji, to i tak bonusy w STS możecie zgarnąć z naszym kodem promocyjnym.

aplikacja bukmacherska sts

Minusy:

 • brak dostępności w sklepie Play (Android, trzeba pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera)

Aplikacje bukmacherskie ranking – Fortuna ze srebrnym medalem

Na drugim miejscu musiała się znaleźć nie kto inny jak Fortuna. W rankingu aplikacji bukmacherskich nie wiele odstaje względem STS. Tutaj podobnie jak w przypadku STS nie znajdziecie jej w sklepie Play, ale na iOS już tak. Możecie ją jednak pobrać ze strony bukmachera. Z głównych czynników, za jakie warto wyróżnić Fortunę, to transmisje na żywo, co jak wspomniałem, nie jest oczywistością, szybkość działania oraz przejrzystość. Nie miałem żadnych problemów podczas wyszukiwania konkretnych zdarzeń.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W aplikacji mobilnej Fortuny dostępne są praktycznie wszystkie te same rzeczy, co na stronie internetowej, w tym sporty wirtualne. Na plus są też powiadomienia push, np. gdy wejdzie lub nie kupon, a także szybki zakład. Warto też wspomnieć o dostępnych statystykach, które ułatwią wam w analizowaniu meczów i podjęciu decyzji co dać na swój kupon, który zagracie. Zakładając konto w Fortunie przez aplikacje, podajcie nasz kod promocyjny, dzięki któremu zgarniecie ciekawe bonusy.

Plusy:

 • szybkość działania
 • przejrzystość aplikacji
 • transmisje live
 • dostępne statystyki
 • dobrze zrobione powiadomienia push

Minusy:

 • brak dostępności w sklepie Play
 • nieco wolniejsza niż aplikacja STS-u, zdarzało się, że nie działała

 

Aplikacje bukmacherskie ranking – Betclic zajmuje ostatnie miejsce na podium

Stawkę na podium w rankingu aplikacji bukmacherskich zamyka Betclic. Ten bukmacher może pochwalić się naprawdę sprawnie działającym programem, zarówno na Androidzie, jak i telefonach z systemem iOS. Oferta jest taka, jak w przypadku internetowej wersji tego bukmachera. Mamy też szybkie płatności, prostą rejestrację i Betclic TV. To ostatnie szczególnie warto wyróżnić, o czym wspominałem już wam przy okazji STS i Fortuny. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W przypadku aplikacji od Betclic są też powiadomienia push oraz błyskawicznie działające płatności. Jednak na spory minus należy dać brak wyszukiwarki, która znacząco utrudnia znalezienie danego zdarzenia. Brakuje również statystyk, które ułatwią podjęcie decyzji co do danego meczu. Stąd też ten bukmacher zajął “dopiero” trzecie miejsce w naszym zestawieniu. W przypadku Betclica tak samo jak w Fortunie i STS też możecie zgarnąć bonusy. Te dostępne są z naszym kodem 550PLN

Plusy:

 • sprawne działanie aplikacji
 • szybkie płatności
 • transmisje na żywo
 • powiadomienia push

Minusy:

 • nie znajdziemy aplikacji w sklepie Play
 • brak wyszukiwarki konkretnych ofert
 • nie ma dostępnych dla użytkownika statystyk

 

Aplikacje bukmacherskie ranking – Totolotek na czwartej lokacie

W naszym rankingu aplikacji bukmacherskich tuż za podium znalazła się aplikacja mobilna Totolotka, która nieznacznie odstaje od swoich kolegów z niższych pozycji. Co prawda ten bukmacher ma w swoim programie pełną ofertę przedmeczową i live, ale sama apka działa nieco wolnej. Na plus na pewno trzeba wyróżnić Match Tracker, który w ostatnich miesiącach uległ poprawie nie tylko wizualnej, ale też w kwestii dokładności. Aplikacja Totolotka również ma system szybkich płatności, w tym ponad 30 banków i DotPay. 

Warto wyróżnić opcję QuickBet, dzięki której określasz, jaką chcesz dać stawkę i ile wygrać, a bukmacher zaproponuje ci kupon. Na plus warto też wyróżnić bonus za wpłatę przez aplikację mobilną, dzięki któremu dostaniesz do 100 procent do 49 złotych. Jeżeli nie masz konta, to polecamy go założyć z kodem promocyjnym 574PLN i wtedy dostaniesz dodatkowe promocje.

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Z minusów na pewno trzeba wspomnieć o szybkości ładowania. Zdarza się, że aplikacja potrzebuje kilku sekund więcej, żeby pomyśleć i załadować się. Szczególnie gdy włączą się live trackera, który wyraźnie potrzebuje więcej zasobów. W przeciwieństwie do Betclica posiada jednak opcję szukania, co jest na plus. 

Plusy:

 • match tracker
 • QuickBet
 • bonus za wpłatę przez aplikację mobilną do 49 złotych
 • opcja szukania konkretnych zdarzeń
 • szybkie płatności

Minusy:

 • wolniejsze działanie aplikacji
 • live tracker działa powoli
 • brak dostępności statystyk
 • nie ma aplikacji w sklepie Play

 

Aplikacje bukmacherskie ranking – BETFAN na ostatnim miejscu

BETFAN to bukmacher, którego często wyróżniamy w różnych zestawieniach. Czy to w kwestiach bonusów na start, czy innych promocji. Podobnie jest tym razem, jednak firma ma nad czym pracować, jeżeli chodzi o swoją aplikację mobilną. Na plus na pewno jest to, że aplikacja BETFAN daje wszystkie możliwości, jakie strona internetowa. Możecie więc za jej pomocą założyć konto z kodem promocyjnym, obstawić mecze, czy wpłacić środki. 

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego znajdziecie w niej też match trackera, wyniki na żywo oraz powiadomienia push o zagranych kuponach. Dzięki tym opcjom możecie więc w pełni śledzić zagrane przez was spotkania, co na pewno jest na plus. Jednak wszystko ma swoje dobre i złe strony. Na minus zdecydowanie działa płynność aplikacji. Ta działa znacznie wolniej niż STS, Fortuna, czy nawet Totolotek. Do tego długo ładują się poszczególne podstrony, co znacznie odbiera przyjemność z jej korzystania. 

Przejrzystość i design również mogłyby być bardziej dopracowane, ale trudno się też specjalnie o to czepiać. Aplikacja spełnia swoje założenia, choć jest duże pole do poprawy, nad którym bukmacher mógłby popracować. Znając jednak BETFAN ten zapewne w miarę szybko poprawi poszczególne rzeczy, więc być może szybko bukmacher awansuje w rankingu. 

Plusy:

 • match tracker
 • powiadomienia push
 • szybka wpłata środków
 • wyniki na żywo

Minusy:

 • wolne działanie aplikacji
 • długie wczytywanie danych
 • przejrzystość wymaga dopracowania
 • brak miejsca w sklepie Play

 

Aplikacje bukmacherskie ranking – podsumowanie zestawienia

Na koniec wypadałoby więc podsumować ranking aplikacji bukmacherskich. Na pierwszym oraz drugim miejscu bez wątpienia są aplikacje STS i Fortuny. Szybkość działania, przejrzystość i dostępność transmisji na żywo to mocne plusy. Niewiele gorzej radzą sobie Betclic i Totolotek, a na ostatniej pozycji jest BETFAN. Pomimo tego, że ten zamyka zestawienie, to warto pamiętać, że dalej jest lepszy od aplikacji pozostałych bukmacherów, których zabrakło w rankingu. 

👍 Kto ma najlepszą aplikacje na telefon?

Najlepszą aplikację na telefon mają STS i Fortuna. Ci dwaj bukmacherzy postarali się o szybkie i przejrzyste programy, a do tego udostępnili możliwość oglądania transmisji live na nich.

👎 Kto zamyka ranking najlepszych aplikacji?

Ranking najlepszych aplikacji zamyka BETFAN. Co prawda program tej firmy jest lepszy od kilku innych, które nie znalazły się w zestawieniu, ale odstaje np. od STS, czy Fortuny. Programiści tego bukmachera mają jeszcze pole do pracy.

😎 Czy istnieją bonusy za używanie aplikacji?

Wpłacając pieniądze w Totolotku poprzez aplikację mobilną, otrzymacie 100 procent od depozytu do 49 złotych. Czyli dla przykładu, gdy wpłacicie 49 złotych, to otrzymacie 98 złotych na grę.

Zaloguj się aby dodawać komentarze