LVBET aplikacja mobilna – porady dla użytkowników i ocena

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Obstawianie w aplikacjach mobilnych stało się codziennością dla większości typerów. Wyróżniającym się narzędziem tego typu jest aplikacja LVBET. W ostatnim czasie została znacznie odświeżona i udoskonalona. Dowiedz się, dlaczego warto pobrać tę aplikację i przerzucić się na obstawianie za jej pośrednictwem. Prezentujemy instrukcję instalacji oraz listę korzyści dla klientów.

LV BET aplikacja – korzyści finansowe dla użytkowników

Pierwsza korzyść wynikająca z gry w aplikacji jest czysto finansowa. LVBET przewidział specjalny bonus dla tych, którzy pobiorą aplikację i rozpoczną grę za jej pośrednictwem.

Ważne: z oferty mogą skorzystać również gracze, którzy wcześniej się zarejestrowali. Nawet jeśli posiadasz już konto u tego operatora, ale nie grałeś wcześniej w aplikacji, to możesz to nadrobić i skorzystać z promocji.

💡 Wskazówka

Jeśli nie jesteś jeszcze graczem tego bukmachera, to przygodę z obstawianiem rozpocznij od rejestracji w LVBET (warunek konieczny) i pobrania aplikacji.

Korzystając z niej, już od samego początku zakwalifikujesz się do specjalnej promocji. Ponadto nowi gracze mogą skorzystać z kilku interesujących akcji startowych, podając podczas rejestracji kod promocyjny LVBET: ZAGRANIE.

Istotne funkcje aplikacji mobilnej LVBET

Aplikacja mobilna LVBET to narzędzie to szybkiego przeglądania oferty i obstawiania zakładów. Jest odzwierciedleniem strony internetowej – oddana jest kolorystyka i funkcjonalność strony, zatem każdy typer, który korzystał z witryny, będzie wiedział w jaki sposób poruszać się po apce. Do najważniejszych funkcji aplikacji LVBET zaliczają się:

 • Dostęp do oferty przedmeczowej i zakładki live.
  W aplikacji LVBET typerzy obstawią każde zdarzenie dostępne w ofercie tego bukmachera, a więc można typować klasyczne sporty, ale też e-sport czy sporty wirtualne.
 • Specjalne promocje i bonusy.
  Każdy nowy użytkownik aplikacji może skorzystać ze specjalnej promocji powitalnej. Ponadto bukmacher organizuje akcje czasowe, dostępne tylko dla typujących na telefonie.
 • Match Tracker i transmisje na żywo.
  Wizualizacje z niemalże wszystkich oferowanych meczów, a także wiele streamów ze spotkań najpopularniejszych dyscyplin sportowych, jak piłka nożna i koszykówka.
 • Szybkie wpłaty i wypłaty.
  Niezwykle ważnym aspektem są błyskawiczne, a zarazem bezpieczne wypłaty. System LVBET gwarantuje wypłatę już w 10 minut.

Progresywna aplikacja od LVBET – co to znaczy?

Jednym z atutów oferowanej przez LVBET aplikacji mobilnej jest fakt, że to narzędzie progresywne. Oznacza to, że wszelkie aktualizacje dokonują się w niej automatycznie. Dzięki temu jako klient możesz być pewny, że jesteś na bieżąco z nowymi wersjami oprogramowania, a żadne specjalne bonusy bukmacherskie przygotowane tylko w najnowszej wersji apki Cię nie ominą.

Na ten moment progresywna wersja dostępna jest jedynie na telefony z Androidem.

Pobranie oraz instalacja aplikacji LVBET – dwie instrukcje w zależności od systemu

W LV BET znajdziemy wersję aplikacji na Android oraz iOS. W zależności od systemu operacyjnego smartfona instalacja będzie wyglądała nieco inaczej. Samo pobranie nie powinno przysporzyć problemów, bowiem bukmacher przygotował szczegółową instrukcję w tym temacie, a w uproszczonej wersji znajdziesz ją poniżej.

Aplikacja LVBET dla iOS

Pobranie aplikacji na telefon marki Apple możliwe jest na dwa różne sposoby. Pierwsza opcja zakłada ściągnięcie LVBET app z pozycji strony internetowej, druga z AppStore. Tak naprawdę obie drogi są bardzo proste, a efekt jest taki sam. Cały proces zajmuje kilka minut.

1. Pobieranie aplikacji przez stronę bukmachera

Wejdź na stronę lvbet.pl w przeglądarce Safari i kliknij w ikonkę udostępniania, która znajduje się na dolnym pasku.

LVBET pobieranie aplikacji – krok 1.

Wybierz z menu “Do ekranu początkowego”.

Instalacja aplikacji LVBET – krok 2.

Kliknij przycisk “Dodaj”, aby zainstalować aplikację LVBET na swoim iPhone.

Pobieranie aplikacji LVBET.

2. Pobieranie aplikacji z App Store

Wejdź w App Store na swoim smartfonie i wpisz w wyszukiwarce “LVBET”. Następnie pozostaje kliknąć “Pobierz” przy ikonce bukmachera i automatycznie po chwili zostanie ona zainstalowana na smartfonie.

Aplikacja LVBET dla Android

W przypadku drugiego najpopularniejszego systemu operacyjnego, czyli Androida, również instalacji aplikacji mobilnej LVBET można dokonać na dwa sposoby. Rozróżnić można:

1. Pobranie aplikacji ze strony bukmachera

 • Wejdź na stronę internetową bukmachera – lvbet.pl i przejdź do menu przeglądarki po prawej stronie.
 • Z listy wybierz “Zainstaluj aplikację”.
 • Potwierdź wybór, klikając przycisk “Dodaj”.
Pobieranie aplikacji LVBET na telefon z systemem Android.

2. Instalacja z lvbt.apk:

Co ciekawe, druga droga zainstalowania apki LVBET również dotyczy strony internetowej, jednak wydaje się ona nieco bardziej skomplikowana, niż w powyższym przypadku. Mianowicie trzeba zaznaczyć kilka odpowiednich rubryk w ustawieniach telefonu. Jak to wygląda konkretnie? Oto instrukcja krok po kroku:

 • Wejdź w zakładkę poświęconą aplikacji na stronie bukmachera.
 • Kliknij przycisk “Pobierz lvbet.apk”.
 • Zezwól w ustawieniach swojego telefonu na pobieranie aplikacji z nieznanego źródła.
 • Kliknij zainstaluj i po chwili apka znajdzie się na ekranie głównym Twojego smartfona.

Pierwsze kroki w LVBET app – praktyczny poradnik

Skoro instalację LVBET app mamy już za sobą, to czas na kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej będzie poruszać się po niej zupełnie nowym użytkownikom.

Na starcie warto wspomnieć, że nie jest to trudne ani skomplikowane, bowiem każda z zakładek jest opisana, a jeśli gracz napotka jakiekolwiek problemy, to oczywiście można skontaktować się z obsługą klienta.

Wpłata depozytu:

Bez wątpienia jednym z pierwszych kroków po zalogowaniu na konto jest wpłacenie środków na grę. Żeby to zrobić, wystarczy wejść w zakładkę “Płatności” znajdującą się w górnej części strony. Tam pozostaje wybrać metodę płatności i stawkę, a następnie zostaniemy automatycznie przekierowani do banku bądź systemu BLIK.

Obstawianie zakładu:

Aby obstawić w aplikacji od LV BET, trzeba już nieco więcej wiedzieć o wyglądzie i możliwościach tego narzędzia. Gracz ma do przejścia kilka kroków.

Po zalogowaniu się na konto gracza w pierwszej kolejności wybierz z dolnego rzędu to, co Cię interesuje, a więc zakładkę “Sport”, “Na żywo”, “Esport”, “Gry” lub “Wirtualne”. Wygląda to tak, jak na poniższym przykładzie:

Obstawianie w aplikacji LVBET.

Następnie wskaż preferowane rozgrywki i wybierz zdarzenie, które chcesz zagrać. Oczywiście przed tym warto przejrzeć przedmeczowe statystyki ułatwiające znalezienie odpowiedniego typu na konkretny mecz. Wybór zdarzeń wygląda następująco:

Aplikacja LVBET wybór typów do kuponu.

Na sam koniec pozostaje już tylko obstawienie kuponu. Wyświetli się on po wejściu w żółte koło zaznaczone na powyższym zdjęciu. W tym miejscu wybierasz jeszcze kwotę zakładu, a następnie klikasz “Postaw zakład”.

Gotowy kupon w LVBET app.

Znając te porady już na samym początku, o wiele łatwiej będzie Ci poruszać się po aplikacji mobilnej na telefon od LVBET. Pewne jest jednak to, że z każdym kolejnym kuponem posługiwanie się nią będzie coraz to łatwiejsze, aż wejdzie w krew na dobre – a o to przecież chodzi.

LVBET aplikacja – podsumowanie i ocena

Na koniec warto podsumować nieco aplikację LVBET. Apka przygotowana przez tego bukmachera jest naprawdę solidna. Pod względem technicznym – wszystko funkcjonuje naprawdę nieźle i trudno się do czegokolwiek przyczepić. Do poprawy pozostały jedynie kosmetyczne sprawy, jak chociażby większa liczba transmisji live z meczów piłkarskich czy udostępnienie progresywnej aplikacji również w wersji na iOS.

LVBET stworzył porządną aplikację, którą śmiało można polecić wszystkich nowym typerom. Posiada on także kilka wartych uwagi bonusów powitalnych i dobrze rozbudowane rynki zdarzeń na większość oferowanych sportów, o czym przeczytasz w naszej opinii o LVBET.

Więcej informacji na temat pozostałych aplikacji bukmacherskich znajdziesz w odrębnym artykule na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze