Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet aplikacja

Aplikacja bukmachera Superbet jest jedną z najnowszych aplikacji bukmacherskich na rynku. Najnowsze możliwości i udogodnienia czekają na Ciebie zarówno na telefonach z Androidem jak i iOS. Poza tym po rejestracji z naszego linku z kodem promocyjnym ‘ZAGRANIE’ zgarniesz darmowy zakład do 34 PLN! Sprawdź już teraz!

Superbet aplikacja 2021 – Pakiet 584 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 50 złotych
Bonus bez ryzyka 500 złotych
Darmowy zakład 34 PLN
Ostatnia aktualizacja 26.07.2021

Aplikacja Superbet – podstawowe informacje

Aplikacja bukmacherska od Superbet to specjalne oprogramowanie na twoje urządzenie mobilne, które daje dostęp do zakładów sportowych i pełnej oferty bukmachera. Zakłady mobile można typować przy użyciu telefonu lub tableta – wystarczy mieć połączenie z internetem. Sprawdziliśmy, jak działa mobilna aplikacja Superbet i jak z niej korzystać. Zobacz nasz poradnik i poznaj Superbet mobile!

Zakłady bukmacherskie można obstawiać w internecie za pośrednictwem komputera, a także smartfona. To że mobile staje się coraz bardziej popularny widać nie tylko na rynku bukmacherskim, ale również w innych branżach np. sklepach online czy serwisach internetowych. Telefony mają coraz to więcej funkcji i są bardziej zaawansowane technologicznie – przez co w wielu sprawach zastępują komputery. W branży zakładów online widać, że więcej kuponów obstawianych jest przy użyciu aplikacji, aniżeli strony internetowej w komputerze.

W mobilnych aplikacjach bukmacherzy umieszczają wszystkie te funkcje, które dostępne są w wersji komputerowej, w tym możliwość zdobycia bonusów bukmacherskich. W ten sposób użytkownik korzystający z aplikacji mobile niczego nie traci. Jak pod tym względem prezentuje się aplikacja Superbet i gdzie wykorzystać nasze typy dnia?

Superbet aplikacja – co oferuje?

Superbet od stycznia 2020 działa w polskim internecie jako legalny bukmacher. Firma ta reklamowana jest przez Jerzego Dudka i budzi coraz to większe zainteresowanie wśród nowych typerów. Superbet od debiutu nie kazał długo czekać na aplikację mobilną, bo niemalże od razu zaoferował “apkę” na urzędzenia z systemem Apple iOS oraz Android.

superbet mobile

Aplikacja Superbet sprawia, że oferta tego bukmachera jest na wyciągnięcie telefonu. Pobierając i instalując “apkę” Superbet uzyskujesz pełne oprogramowanie do legalnych zakładów bukmacherskich, a więc możesz dokonywać płatności (wpłaty i wypłaty), obstawiać zakłady (przedmeczowe i live), korzystać z funkcji transmisji live i cash out, a także otrzymywać powiadomienia na telefon o wynikach.

W aplikacji Superbet można korzystać również z bonusów od tego bukmachera. Np. odebrać za rejestrację bonus od wpłaty 50 PLN + tydzień bez ryzyka do 500 złotych. Więcej o bonusie Superbet piszemy w osobnym artykule.

Aplikacja Superbet – instalacja

Aplikację od bukmachera Superbet możesz pobrać na dwa rodzaje systemów operacyjnych:

  • iOS (Apple) – wersja 11 lub późniejsze
  • Android – wersja 5.0 i wyższe

Jak pobrać Superbet na swojego iPhone’a? To proste, bo wszystko robisz tak, jakbyś pobierał dowolną aplikację – co wpływa na to, że opinie o Superbet są pozytywne. A więc wybierasz w swoim telefonie “App Store“, a następnie wyszukujesz Superbet. Po wybraniu bukmachera będziesz musiał potwierdzić swój wiek, że masz ukończone 18 lat. Kiedy aplikacja zostanie pobrana na telefon, to naciśnij “instaluj”, a Superbet mobile po chwili pojawi się na ekranie twojego smartfona.

Jak zainstalować “apkę” Superbet na telefon z Androidem? W tym przypadku trzeba się nieco bardziej wysilić niż jakbyś miał iPhone’a. Superbet mobile nie jest dostępny w Google Play, bo ten operator blokuje wszystkie aplikacje hazardowe. To powoduje, że jeśli chcesz zainstalować “apkę” Superbet lub innego legalnego bukmachera, to musisz wcześniej zmienić ustawienia w swoim telefonie. Wejdź w edycji telefonu w “ustawienia” a następnie wybierz “zabezpieczenia” – tam możesz zmienić parametry, które pozwalają na instalację aplikacji z nieoficjalnych źródeł. Gdy pozwolisz na instalację oprogramowania spoza Google Play – możesz wejść na stronę Superbet i pobrać aplikację na Androida.

Aplikacja od Superbet jest darmowa, tak jak pozostałe “apki” takich bukmacherów jak STS, Fortuna, Betfan, Betclic, eWinner czy Totolotek.

Superbet mobile – wersja www

Wśród graczy zakładów bukmacherskich Superbet mogą zdarzyć się klienci, którzy posiadają urządzenia z innym systemem operacyjnym niż iOS lub Android. Mogą być również takie sytuacje, że niekiedy na smartfonie nie mamy pamięci, by zmieścić kolejną aplikację. Co wtedy? To wcale nie oznacza, że nie możesz obstawiać w Superbet przy użyciu swojego telefonu.

Aplikacje bukmacherskie są wygodniejsze, ale jeśli nie chcesz ich posiadać, a obstawiasz mecze, to możesz korzystać z mobilnej strony Superbet. To responsywna wersja strony superbet.pl, którą możesz otworzyć w swojej przeglądarce np. Chrome lub Safari. W ten sposób nie musisz pobierać aplikacji, by obstawiać zakłady Superbet.

Aplikacja Superbet – jak działa?

Widać, że aplikacja Superbet jest dopracowana i twórcy zwrócili uwagę na wiele szczegółów. Na pewno pomocne są powiadomienia PUSH, które przychodzą na telefon m.in. o wynikach wytypowanych meczów. Podobać się mogą również transmisje live, które możemy oglądać na ekranie smartfona – zupełnie jak w aplikacji STS, Fortuny i Betclica.

Aplikacja Superbet to dobre narzędzie do obstawiania zakładów “na żywo”, na które możesz wykorzystać bonusy dostępne z kodem promocyjnym VIP. Rocznie bukmacher ten oferuje ponad 250 tysięcy zdarzeń live, a wszystkie z nich dostępne są w zakładach live. Obserwując mecz z trybun lub przed telewizorem wygodnie można typować “na żywo” za pośrednictwem “apki” Superbet.

Po naszych testach aplikacji Superbet stwierdzamy, że jest przyjazna i szybka. W czym się to objawia? Np. można błyskawicznie stworzyć kupon bez dodatkowego przeładowania strony itd.

Pozostałe aplikacje bukmacherskie:

FAQ

🤔 Czy Superbet oferuje aplikacje mobile?

Tak, w Superbet możesz pobrać mobilną aplikację na urządzenia z systemem iOS i Android.

🤨 Jak pobrać Superbet mobile?

Apkę Superbet znajdziesz w App Store - skąd możesz ją pobrać. Jeśli masz Androida, to aplikacje znajdziesz na stronie superbet.pl. Wcześniej jednak zezwów w swoim telefonie na instalacje oprogramowania z nieoficjalnych źródeł.

👉 Co daje aplikacja Superbet?

Dzięki aplikacji Superbet masz w telefonie pełną ofertę zakładów od tego bukmachera. W "apce" możesz zarządzać swoim kontem i korzystać z innych udogodnień np. oglądać mecze "na żywo".

Zaloguj się aby dodawać komentarze