Jeśli nie masz czasu regularnie siedzieć przy swoim laptopie i sprawdzać dostępności najnowszych zakładów bukmacherskich, aplikacja mobilna będzie dla Ciebie idealna. Telefon komórkowy nosi się zawsze przy sobie, więc dlaczego nie wykorzystać go do pobrania funkcji, która znacznie ułatwi Ci życie. Sprawdź, jak działa PZBuk aplikacja mobilna i w jaki sposób z niej korzystać. Zapraszamy do lektury.

PZBuk aplikacja, jak obstawiać zakłady na urządzeniu mobilnym?

Taaa daaaam! Zgadza się, legalny bukmacher PZBuk postanowił udostępnić swoim graczom aplikację mobilną, dzięki której znacznie łatwiej będą mogli korzystać z opcji obstawiania zakładów bukmacherskich. Od razu zaznaczymy pewną kwestię, otóż PZBuk aplikacja mobilna, póki co jest dostępna wyłącznie na smartfonach posiadających system Android. Jednak nie ma się czym przejmować, z pewnością w niedługim czasie zostanie wprowadzona również wersja na iOS. W końcu spory procent Polaków korzysta z iPhonów.

Pewnie zastanawiasz się, jak typować wydarzenia na swoim telefonie? To niezwykle proste. Jeśli posiadasz smartfona lub tablet z systemem Android wystarczy, że wejdziesz na witrynę internetową PZBuk i klikniesz w zakładkę „Aplikacja mobilna”. Następnym krokiem jest naciśnięcie przycisku „Pobierz aplikację”, po wykonaniu tej czynności wyświetli Ci się instrukcja, dzięki której dowiesz się wszystkich najistotniejszych kwestii.

Jeśli jesteś zainteresowany zakładami bukmacherskimi, jednak nie posiadasz jeszcze aktywnego konta. Przed pobraniem aplikacji mobilnej koniecznie dokonaj procesu rejestracyjnego. Wystarczy nacisnąć klawisz „Zarejestruj się” i podać kilka podstawowych danych. Wtedy po ściągnięciu aplikacji będziesz mógł od razu przystąpić do obstawiania wydarzeń w różnych kategoriach.

PZBuk aplikacja mobilna

 

Pobierz aplikację mobilną PZBuka i uzyskaj dodatkowe bonusy

Legalny bukmacher PZBuk w swojej ofercie powitalnej, w pierwszej kolejności kieruje się prostotą. Co to oznacza? Propozycja operatora jest przejrzysta, a liczba bonusów jest raczej okrojona. Jednak są one bardzo łatwe do zdobycia i przynoszą graczom wiele korzyści. Pewnie już zniechęciliśmy Was do założenia konta w PZBuk?! Spokojnie dajcie nam chwilkę, a przedstawimy opcję bonusów, dzięki którym możecie zgarnąć dodatkowe środki pieniężne. Może przekonamy Was, że nie taki wilk straszny, jak go malują. PZBuk aplikacja mobilna się opłaca! Zaczynamy.

 1. BONUS POWITALNY NA START – jak każdy legalny bukmacher, tak i PZBuk posiada pakiet na dobry początek znajomości. Co ma do zaoferowania? Bonus od depozytu, czyli 100% do kwoty 500 zł – jeśli wpłacasz depozyt w wysokości 500 zł, otrzymujesz dodatkowe 500 zł w prezencie. Pamiętaj, że minimalna kwota do wpłacenia wynosi 100 zł. Z naszym kodem promocyjnym 600PLN zyskujesz dodatkowe 100 zł do wykorzystania w Sklepie Gracza. Dzięki tej kwocie masz możliwość wykupienia dodatkowych bonusów do gry!
 2. KOMBODOŁADOWANIE – to specjalna oferta przeznaczona dla graczy obstawiających zakłady wielokrotne. Wydarzenia dotyczą meczów piłkarskich. Bonus oferowany w ofercie promocyjnej PZBuk polega na zwiększeniu wygranej. Zasady są proste – im więcej zdarzeń postawisz, tym wyższa będzie Twoja wygrana. Dla przykładu, w przypadku obstawienia zakładu składającego się z 11 wydarzeń, wygrana wzrasta o dodatkowe 15%.
 3. HAPPY HOURS – promocja dla aktywnych graczy. Dokonuj depozytów i stawiaj zakłady. PZBuk podwaja punkty za każdą czynność wykonaną na jego stronie. Gracz może odebrać dodatkowe 50% od depozytu, czyli aż do 1000 zł ekstra! Sprawdź szczegóły oferty na stronie PZBuk.
 4. DODATKOWE PUNKTY W SKLEPIE GRACZA – każdy z graczy otrzymuje dodatkowe punkty za aktywność na witrynie PZBuk. Za samą rejestrację otrzymujesz 600 pkt, codzienne logowanie to 25 pkt, zatwierdzone dokumenty (czyli dowód osobisty i numer konta bankowego) to kolejne 500 pkt, za każde wpłacone 50 zł otrzymujesz 50 pkt, a za pierwszą wypłatę gotówki dodatkowe 100 pkt. Oczywiście uzyskane punkty można wymieniać na proponowane promocje i bonusy. Fajnie, prawda?

Korzyści wynikające z PZBuk aplikacja mobilna

PZBuk aplikacja mobilna pozwala na korzystanie z szerokiej oferty wydarzeń i obstawianie zakładów bukmacherskich, kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz. Jakie korzyści zyskujesz dzięki jej pobraniu? Przede wszystkim wygodę obstawiania zakładów przedmeczowych i na żywo. Wypłacanie wygranych środków pieniężnych i wcześniejsze wycofywanie postawionych typów, dzięki funkcji Cash-Out. Możliwość obstawiania zakładów wirtualnych ze spotkaniami dostępnymi 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu, a także typowanie zakładów Kardio. Ponadto posiadanie aplikacji mobilnej upoważnia do korzystania ze specjalnych promocji dla graczy. Warto również wspomnieć, że jest ona całkowicie bezpieczna, jednak pewne ograniczenia Google nie pozwalają pobrać aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play. W jaki sposób ją pobrać?Krok pierwszy – odwiedź stronę internetową PZBuk, krok drugi – kliknij zakładkę „aplikacja mobilna”, krok trzeci – naciśnięcie zielonego przycisku „pobierz aplikację”.

pzbuk aplikacja mobilna

 

Kilka faktów o PZBuk aplikacja mobilna

 1. Aplikacja mobilna jest w pełni bezpieczna i ma możliwość wyglądu w pełną ofertę na wydarzenia oferowane przez bukmachera PZBuk.
 2. Typowanie wybranych przez Ciebie rezultatów na swoim smartfonie jest wygodne i szybkie.
 3. Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji mobilnej na swój telefon lub nie masz odpowiedniego oprogramowania, zawsze możesz skorzystać z wersji przeglądarki mobilnej, która wygląda tak samo, jak standardowy odpowiednik.
 4. Legalny bukmacher PZBuk postanowił wyróżnić graczy decydujących się na pobranie aplikacji mobilnej i zagwarantował im możliwość obstawiania zakładów Kardio, które dostępne są wyłącznie w momencie korzystania z serwisu przez telefon.
 5. Jak postawić zakład mobilny? Wystarczy rozwinąć zakładkę menu, znajdującą się w lewym górnym rogu strony i wybrać opcję „Zakład”. Kolejny krok to wybranie rezultatu danego wydarzenia, określenie stawki i kliknięcie wyrażenia „Postaw zakład”.
 6. W jaki sposób dokonać swojego pierwszego depozytu na urządzeniu mobilnym? Wystarczy wejść w aplikację i kliknąć przycisk „Wpłata”, następnie wybrać metodę płatności i wpłacić środki pieniężne.
 7. Równie prosta jest wypłata wygranej przez Ciebie kasy. Klikasz w „Wypłata” i stosujesz się do wytycznych pojawiających się na ekranie.

Czy warto pobrać aplikację na swój telefon?

Należy przyznać, że z miesiąca na miesiąc opinie o bukmacherze PZBuk są coraz lepsze. W dalszym ciągu jest dość młodym operatorem, jednak nie przestaje się rozwijać i pozytywnie zaskakiwać swoich graczy. Aplikacja mobilna jest bardzo ładnie zaprojektowana i przede wszystkim funkcjonalna. Zawiera opcje dostępne na standardowej witrynie internetowej oraz rozszerzenia, przeznaczone wyłącznie dla graczy mobilnych. Jedynym defektem jest brak szybkościowy, czasami należy trochę dłużej zaczekać na załadowanie się kolejnej podstrony. PZBuk aplikacja mobilna jest w dalszym ciągu doskonalona i z pewnością niedługo dostępna będzie jeszcze lepsza wersja swojej poprzedniczki.

pzbuk aplikacja mobilna