STS aplikacja mobilna – zalety i recenzja!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS aplikacja mobilna

Obecnie coraz więcej osób obstawia zakłady z poziomu telefonu komórkowego, dlatego też posiadanie wartościowej aplikacji mobilnej stało się fundamentem dla legalnych operatorów. W dzisiejszym tekście zajmiemy się przedstawieniem aplikacji mobilnej STS, a także bonusów u tego bukmachera, które można wykorzystać na typy dnia. Zapraszamy!

STS aplikacja mobilna 2024
Kod promocyjny STSZAGRANIE
Zakład bez ryzyka0 zł 100 zł
tylko z kodem promocyjnym
Bonus od 1. depozytu100% do 100 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 200 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 300 zł
Bonus za zadania60 zł

Aplikacja STS – recenzja produktu

Nie ulega wątpliwości, że STS jest liderem polskiego rynku zakładów bukmacherskich, dlatego też firma stara się wyznaczać trendy. Aplikacja mobilna tego operatora zdecydowanie należy do czołówki.

Gracze tego bukmachera mogą szybko i łatwo obstawiać spotkania z płaszczyzny swoich telefonów. Obecnie aplikacja mobilna STS jest dostosowana dla użytkowników systemów Android, a także IOS. Istnieje również możliwość skorzystania z niej przez przeglądarkę z telefonu pod adresem wskazanym na poniższej grafice.

sts aplikacja mobilna

Jakie masz korzyści z aplikacji mobilnej?

 • Bezpieczny zakład
 • Szybki zakład
 • Cash Out
 • Promocje
 • Statystyki
 • Transmisje
 • Powiadomienia
 • Logowanie odciskiem palca lub skanem twarzy
 • Pomoc online

Jeśli nie masz konta w STS – załóż je z kodem: ZAGRANIE i odbierz swój bonus.

Następnie pobierz aplikację mobilną na swój telefon.

Zalety aplikacji STS

Przede wszystkim główną zaletą jest szybki i łatwy dostęp do oferty bukmacherów oraz bonusów. Nie musisz zasiadać do komputera, czy też iść do punktu stacjonarnego. Wystarczy pobrać aplikację STS, zalogować się na swoje konto i korzystać! Wielu typerów korzysta z apki przy obstawianiu live, gdzie najszybciej mogą reagować na bieżące wydarzenia i zwiększać emocje.

W aplikacji mobilnej STS masz dostęp do opcji Cash Out, czyli wypłacenia pieniędzy przed zakończeniem kuponu. Jeśli kilka Twoich typów zakończyło się powodzeniem i do rozliczenia zakładu brakuje jednego, lub kilku zdarzeń, których nie jesteś pewien – masz do wyboru – cash out albo pozostawienie kuponu w grze. Pamiętaj, że kwota Cash Outu zmienia się wraz z szansami wejścia zakładu. Jeśli w grze pozostała tylko jedna propozycja z niskim kursem – otrzymasz możliwość wypłacenia kwoty zbliżonej do swojej wygranej. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji na Twoim kuponie, jednak najważniejsze – z opcji cash out możesz skorzystać w telefonie i przerwać kupon w momencie, gdy ta opcja będzie aktywna.

Posiadanie aplikacji STS to również szansa na złapanie ciekawych bonusów, ponieważ bukmacher przygotowuje specjalne akcje, które zbierają świetne opinie.. Promocje są dostępne dla nowych, ale również stałych klientów. Śledź zakładkę bonusów i korzystaj!

Co jeszcze znajdziesz w aplikacji STS?

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej możesz również śledzić na bieżąco statystyki, zarówno przed meczem, jak i już podczas trwania rywalizacji. Jest to doskonała propozycja dla graczy, którzy lubią analizować formę drużyn, dyspozycję poszczególnych zawodników, czy też po prostu szukają ciekawego rozszerzenia oferty. W aplikacji zakładów bukmacherskich STS łatwo i szybko znajdziesz potrzebne informacje, które powinny zwiększyć Twoją szansę na wygraną!

Kolejną bardzo ważną zaletą aplikacji mobilnej jest dostęp do transmisji na żywo. Możesz oglądać dowolne spotkania znajdujące się w ofercie bukmachera z każdego miejsca i o każdej porze dnia. Pomoc zarówno dla typerów, którzy chcą oglądać obstawione spotkanie, jak również dobra opcja do wykorzystania legalnego streamu do obejrzenia ulubionego zespołu w grze.

W ramach korzystania z aplikacji mobilnej możesz również otrzymywać wyniki postawionych spotkań bezpośrednio na ekranie swojego telefonu, dzięki powiadomieniom, dzięki czemu wiesz, czy szanse na trafienie kuponu rosną, czy też maleją.

Rozwój technologiczny pozwala również klientom na korzystanie z aplikacji mobilnej bez potrzeby logowania hasłem. Możesz ustawić czytnik, który pozwoli Ci wejść na swoje konto na podstawie odcisku palca i odczytu linii papilarnych.

Na koniec, warto wspomnieć o pomocy online, która w STS obsługuje graczy przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. O każdej porze dnia i nocy otrzymasz wsparcie i fachową opiekę od konsultantów bukmachera.

Więcej na temat pełnej oferty STS tutaj -> https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny/

Aplikacja STS – jak pobrać?

Aplikacje mobilne legalnych bukmacherów nie znajdują się w sklepie Play, ani w App Store. Aby zainstalować apkę od STS, powinieneś:

Pobrać ją ze strony bukmachera.

 1. Zezwolić na instalację aplikacji STS z nieznanych źródeł, aby to zrobić, musisz przejść do ustawień telefonu, a następnie wybrać opcję zabezpieczenia i zezwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play (opcja dla użytkowników Androida).
 2. Zainstaluj aplikację. Informację o pobraniu aplikacji otrzymasz w formie powiadomienia. Otwórz plik o nazwie zainstaluj_sts.apk, który rozpocznie instalację oprogramowania na Twoim telefonie.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto STS.
aplikacja mobilna sts

Teraz możesz już korzystać ze wszystkich benefitów, które omówiliśmy we wcześniejszych akapitach i są dostępne z kodem promocyjnym VIP!

Aplikacja mobilna STS – opinia

Naszym zdaniem aplikacja mobilna STS to absolutna czołówka rynku zakładów bukmacherskich w tym sektorze. Testowaliśmy ją na systemach Android oraz iOS – w obu przypadkach działała bez zarzutów.

Główne zalety:

 • Szybkość
 • Interfejs
 • Przejrzystość
 • Transmisje
aplikacja sts

O ile oferta zakładów sportowych mogłaby być nieco szersza w porównaniu z innymi bukmacherami, o tyle samo działanie aplikacji oceniamy jako wzorowe! Jeśli jej jeszcze nie pobrałeś, a korzystasz z STS to polecamy nadrobić zwłokę, ewentualnie poczekać na specjalny bonus od zainstalowania apki, który czasem pojawia się w ofercie STS!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze