BETFAN aplikacja mobilna – instrukcja, funkcjonalności i ocena

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Obstawianie z poziomu smartfona jest wygodniejsze i dużo prostsze. Typerzy chętnie korzystają z nowej aplikacji mobilnej BETFAN – odświeżonej i udoskonalonej pod wieloma względami. Dowiedz się, co oferuje proponowana przez BETFAN aplikacja na telefon: jakie funkcje posiada, gdzie ją pobrać i jak to zrobić w zależności od oprogramowania telefonu.

BETFAN nowa aplikacja – co zyskujesz?

Aplikacje bukmacherskie są stale unowocześniane. Nie da się stworzyć jednej, uniwersalnej wersji apki, która przetrwa lata i będzie tak samo wydajna. Jeśli więc bukmacherzy chcą być w czołówce nie tylko pod względem oferty, ale i udogodnień technologicznych, to tak naprawdę muszą obserwować rynek i pracować nad aplikacjami bez przerwy.

Idealnym przykładem reakcji na postęp i potrzeby rynku jest nowa aplikacja BETFAN. Została niedawno odświeżona – operator dodał sporo funkcji, które z pewnością ułatwią typerom obstawianie.

Cechy nowej aplikacji BETFAN

Nowoczesny, intuicyjny interfejs
BETFAN app została odświeżona wizualnie, dzięki czemu łatwiej odnaleźć interesujące nas zakładki, nawet jeśli jest to pierwszy kontakt z aplikacją.

Jeszcze szersza oferta
Bukmacher rozszerzył możliwości obstawiania zakładów w aplikacji, m.in. o e-sport (np. FIFA, Counter-Strike) oraz gry karciane (np. poker z polskim stołem).

Tryb ciemny
Teraz aplikacja mobilna BETFAN może być używana zarówno w jasnym, jak i ciemnym trybie. Ma to podnieść komfort gry podczas długiego kontaktu z ekranem oraz w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych.

Szybkość działania aplikacji
Problemy z wydajnością pojawiają się dość często w przypadku aplikacji mobilnych, ale teraz w BETFAN mobile nie trzeba obawiać się zacinania czy problemów z szybkim obstawieniem zakładu lub wypłatą środków.

Streamy z meczów dostępne w BETFAN TV
Wisienką na torcie dla użytkowników mobilnych są wygodne transmisje z meczów, zawsze pod ręką dzięki aplikacji. Koniec z przeszukiwaniem przypadkowych stronek w tym celu. To idealne uzupełnienie dla grających zakłady live.

Podsumowując, aplikacja BETFAN została poprawiona przede wszystkim pod względem technicznym. O tego typu aspektach nie myśli się na co dzień, jednak mają one istotny wpływ na komfort gry. Wszystkie inne możliwości, które posiadali typerzy w starej apce, pozostały niezmienione.

Kiedy najlepiej pobrać aplikację BETFAN?

Typerzy zastanawiają się, na którym etapie gry warto zacząć korzystać z tego typu udogodnienia mobilnego. Polecamy pobrać aplikację BETFAN już na samym początku, nawet przed rozpoczęciem przygody z obstawianiem u tego operatora. Dlaczego?

 • W BETFAN rejestracja możliwa jest również za pomocą aplikacji.
  Co więcej, przejście tego procesu na telefonie jest bardzo proste i intuicyjne, a wszystkie formalności zajmują maksymalnie 2 minuty. Nie trzeba uruchamiać komputera, można dołączyć do grona graczy, znajdując się w dowolnym miejscu, do którego tylko dociera internet.
 • Operatorzy oferują bonusy bukmacherskie tylko dla posiadaczy aplikacji.
  BETFAN jest znany z czasowych akcji, związanych z istotnymi wydarzeniami sportowymi. Promocje uaktywniane są bez zapowiedzi. Nierzadko na polskim rynku gracze korzystający z aplikacji są wyróżniani i otrzymują dostęp do dedykowanych ofert. Szkoda by było którąś z nich przegapić, dlatego warto zaopatrzyć się w aplikację już na samym starcie i mieć ją pod ręką.

Sprawdź, jak brzmi kod promocyjny BETFAN (<< kliknij) i co dokładnie gwarantuje. Na każdego nowego gracza, który posłuży się specjalnym hasłem, czeka atrakcyjna oferta powitalna.


Jak pobrać i zainstalować BETFAN apk?

BETFAN oferuje możliwość pobrania swojej aplikacji na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android oraz iOS. Aby cieszyć się z gry na swoim smartfonie, wystarczy przejść kilka kroków. Proces pobrania i instalacji aplikacji będzie się różnić w zależności od posiadanego telefonu.

Nowa aplikacja BETFAN – cztery możliwości dostępu.

BETFAN aplikacja na Android

Aplikację BETFAN na Android można pobrać ze sklepu AppGallery (opcja dla posiadaczy Huawei) albo bezpośrednio ze strony bukmachera.

Warto wiedzieć, że aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. Mimo że jest w pełni legalnym i bezpiecznym narzędziem do obstawiania, regulamin sklepu nie akceptuje aplikacji hazardowych.

Jak pobrać aplikację ze strony bukmachera?

 1. Wejdź na stronę BETFAN na swoim telefonie.
 2. Zjedź na dół strony i znajdź sekcję “Informacje”.
 3. Kliknij w hasło “Aplikacja Mobilna”.
 4. Kliknij w kafelek “Pobierz na Android”.
 5. Zobaczysz komunikat ostrzegający o próbie pobrania pliku z nieznanego źródła. Kliknij w “Ustawienia” i zaznacz opcję “Zezwól z tego źródła”, aby wyrazić zgodę na kontynuację procesu.
 6. Zobaczysz komunikat z pytaniem “Zainstalować tę aplikację?” – wybierz “Zainstaluj”.
 7. Po ukończonej instalacji wejdź w ikonkę BETFAN na swoim telefonie i załóż profil, aby rozpocząć obstawianie.

Jak pobrać aplikację na Huawei z AppGallery?

 1. Wyszukaj na swoim telefonie ikonkę Huawei AppGallery.
 2. W pasku wyszukiwania u góry ekranu wpisz nazwę bukmachera.
 3. Kliknij w przycisk “Zainstaluj”.
 4. Poczekaj, aż aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na telefonie.
 5. Kliknij w ikonkę BETFAN, którą znajdziesz na ekranie smartfona wśród pozostałych aplikacji i dołącz do grona typerów.

BETFAN aplikacja na iOS

Posiadacze iPhone wygodnie pobiorą aplikację ze sklepu App Store. Dla właścicieli smartfonów w iOS to najszybsza opcja uzyskania dostępu do BETFAN app.

Jak pobrać aplikację na iPhone z App Store?

 1. Otwórz na swoim telefonie sklep App Store.
 2. Wybierz lupkę, znajdującą się dolnym pasku, a następnie wpisz nazwę bukmachera.
 3. Kliknij przycisk “Pobierz” widoczny przy aplikacji BETFAN, która powinna wyświetlić się jako pierwsza z propozycji.
 4. Kliknij “Instaluj” i autoryzuj akcję, podając hasło Apple ID.
 5. Śledź postęp instalacji, a gdy pasek się wypełni – kliknij “Otwórz”.
 6. Dołącz do społeczności graczy i obstawiaj na telefonie.

Aplikacja BETFAN nie działa – co zrobić?

Jeśli korzystasz z aplikacji BETFAN i nagle pojawiły się problemy z logowaniem, to prawdopodobnie jesteś posiadaczem starej wersji tego narzędzia. Wraz z początkiem lipca 2023 r. przestała ona działać.

W takiej sytuacji należy odinstalować starą aplikację i w jej miejsce pobrać nową. Po zainstalowaniu i wpisaniu swoich danych do logowania powinna działać bez zarzutów i z pewnością jeszcze lepiej niż w przypadku poprzedniej wersji.

Jeśli spotkałeś się z innym problemem, to warto zgłosić sprawę bezpośrednio do bukmachera. Z pewnością łatwo zostanie wyeliminowana przeszkoda w użytkowaniu, na którą napotkałeś, a tym samym wesprzesz operatora w udoskonalaniu produktu.

Czy aplikacja mobilna BETFAN jest bezpieczna?

Niezwykle ważnym aspektem jest kwestia zabezpieczeń, z jakich korzysta dany bukmacher, a tym samym aplikacja mobilna. BETFAN gwarantuje, że zarówno środki zgromadzone na koncie, jak i transakcje są całkowicie chronione. Do wyboru jest kilka popularnych i wiarygodnych opcji zasilania salda (m.in. BLIK, Przelewy24, Paysafecard), które są odpowiednio zabezpieczane.

To samo tyczy się przechowywania danych osobowych. Ustawa hazardowa wymaga, aby dane były zaszyfrowane. Nikt nie ma do nich dostępu, bukmacher nie może ich udostępniać żadnym podmiotom, potrzebuje ich jedynie w celach weryfikacyjnych. Można więc być spokojnym i pewnym tego, że aplikacja BETFAN jest w 100% bezpieczna.

Obstawianie w aplikacji BETFAN krok po kroku

Za nami techniczne aspekty aplikacji BETFAN. W kolejnym kroku warto przyjrzeć się bliżej praktyce, czyli temu, jak obstawiać zakłady w tej apce. Korzystanie z niej jest bardzo intuicyjne. Przejdźmy wspólnie proces obstawienia zakładu na telefonie.

1. Zaloguj się na konto, klikając w żółty przycisk u góry ekranu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, również w tym miejscu możesz to nadrobić.

Niewątpliwym plusem jest, że po jednorazowym zalogowaniu, a potem wyjściu z aplikacji, kolejne logowanie nie będzie konieczne. Dostaniesz się do oferty znacznie szybciej niż w standardowej sytuacji, np. włączając w tym celu komputer.

Logowanie w aplikacji Betfan.

2. Dokonaj depozytu w aplikacji, jeśli nie posiadasz jeszcze środków na koncie lub jest ich niewystarczająca ilość. Kliknij w plusik znajdujący się obok salda.

Stan konta jest wyświetlany na górny pasku w widoku aplikacji. Dzięki temu masz stały podgląd swojego budżetu.

Wpłata w aplikacji Betfan.

3. Przeglądaj ofertę, która jest taka sama, jak na stronie internetowej.

Dodawaj interesujące Cię zdarzenia do kuponu, poprzez kliknięcie w kurs znajdujący się obok wybranego spotkania.

Tworzenie kuponu w aplikacji Betfan.

4. Podejrzyj swój kupon w dowolnym momencie, aby skontrolować znajdujące się na nim pozycje, dodać lub usunąć zdarzenia.

Kliknij w tym celu w żółte kółko z wyświetlonym kursem, widoczne w prawym, dolnym rogu ekranu.

Podgląd kuponu w aplikacji Betfan.

5. Ustal stawkę, wpisując kwotę w szarym pasku obok kursu łącznego kuponu.

Po zweryfikowaniu kuponu, kliknij w żółty przycisk “Graj i wygrywaj” i postaw swój zakład w aplikacji!

Kupon w aplikacji Betfan.

BETFAN aplikacja – ocena

Aplikacja BETFAN to bez wątpienia jedna z lepiej przygotowanych apek na polskim rynku bukmacherskim. Szczególnie teraz, po dokonaniu aktualizacji, można uznać ją za godną polecenia. Świetnie prezentuje się aktualny interfejs. Dużym atutem jest proste i intuicyjne obstawianie zakładów czy możliwość dokonania szybkiego depozytu. A to wszystko bez zbędnego obciążania baterii telefonu, bez zacinania.

A jak oceniają ją typerzy? Oto kilka wybranych opinii, zaczerpniętych z App Store:

“Aplikacja działa bez zarzutu, jasny i przejrzysty interfejs pozwala na swobodne poruszanie się w wybranych przez siebie zakładkach. Jest konkurencyjna w porównaniu z pozostałymi aplikacjami.”

zbigniew_soltys

“Mega fajny wygląda, ciemny tryb jak najbardziej na +”

ARCZIQ

“Najlepsza apka w Polsce, świetne kursy, przejrzysty interfejs, szybkie powiadomienia. Tak trzymać!”

Dawid Wojciechowski

“Wreszcie super wyglądająca i płynnie działająca aplikacja. Grzech nie zagrać…”

Mały Joe

Więcej na temat tego operatora i jego aplikacji znaleźć można w odrębnym artykule, zawierającym opinie o BETFAN – zarówno graczy, jak i ekspertów, dotyczące przeróżnych aspektów.

FAQ

Na jakich systemach działa aplikacja BETFAN?

Aplikacja BETFAN została stworzona zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS.

Skąd pobrać aplikację BETFAN?

Aplikacja BETFAN jest możliwa do pobrania na kilka sposobów: ze strony bukmachera, ze sklepu Huawei AppGallery (dla Androida) oraz z App Store (dla iOS).

Jakie zmiany są w nowej aplikacji BETFAN?

Nowa aplikacja BETFAN posiada udoskonalony interfejs, który spomaga intuicyjne poruszanie się po ofercie bukmachera. Ponadto BETFAN wprowadził rozróżnienie na jasny i ciemny wygląd, poszerzył ofertę m.in. o gry karciane i e-sport oraz poprawił szybkość działania aplikacji.

Dlaczego aplikacja BETFAN nie działa?

Prawdopodobnie posiadasz starą wersję aplikacji. Wraz z końcem czerwca 2023 r. stara aplikacja BETFAN przestała działać. W takiej sytuacji należy ją odinstalować i pobrać nową wersję.

Zaloguj się aby dodawać komentarze