Supergame Superbet – zasady uczestnictwa, reguły gry i lista nagród

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych akcji bukmacherskich jest Supergame Superbet. To promocja skierowana zarówno do nowych klientów, jak i graczy posiadających wcześniej zarejestrowane konto. Tym, co ją wyróżnia, jest atrakcyjna pula nagród w postaci dużej gotówki oraz proste zasady uczestnictwa. Dowiedz się, jak wziąć udział w rywalizacji o Jackpot Superbet wart kilkadziesiąt tysięcy!

Supergame Superbet – jak działa?

W Super Game zadaniem graczy jest udzielenie odpowiedzi na pytania o wyniki meczów lub zdarzenia, które mogą mieć miejsce podczas określonych spotkań. Często uczestnicy pytani są o konkretny wynik w przypadku meczu piłkarskiego, ale też można oczekiwać pytań o liczbę spalonych, kartek, rożnych czy na przykład o liczbę asów serwisowych lub wygranych gemów przeciwnika w przypadku tenisa.

Przy poprawnych odpowiedziach otrzymuje się środki bez konieczności obrotu, czyli gotówkę. Operator przewidział nagrodę gwarantowaną za sam udział w zabawie.

O tym, jakich pojedynków będą dotyczyły pytania, decyduje Superbet. Najczęściej są to popularne piłkarskie szlagiery – Liga Mistrzów, hity kolejek poszczególnych lig czy wzbudzające zainteresowanie rozgrywki międzynarodowe. Często również w Super Game można typować spotkania tenisowe, jak chociażby ważniejsze mecze naszych rodaków czy pojedynki polskich siatkarzy.

Superbet reaguje na bieżące wydarzenia sportowe i najczęściej to właśnie one znajdują się w Supergame.

Kto może grać w Superbet Supergame?

W promocji Superbet Supergame może wziąć udział każdy gracz i to zupełnie za darmo. Nie trzeba ani wnieść zakładu, ani posiadać środków na koncie depozytowym. Jedynymi wymogami bukmachera są: posiadanie zweryfikowanego konta gracza i zaakceptowanych zgód marketingowych.


Jeśli nie masz jeszcze profilu, przejdź teraz rejestrację w Superbet – w 2 minuty, bez dowodu osobistego.

We wskazanym miejscu wpisz kod promocyjny Superbet, który brzmi: ZAGRANIE. W ten sposób odbierzesz kilka bonusów na dobry początek gry.


Jak grać w Super Game?

Superbet nie wymaga zapisywania się do tej akcji promocyjnej. Aby zagrać, przejdź kilka prostych kroków:

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Na górze strony głównej znajdź kafelek Super Game.
 3. Po kliknięciu w pole pojawi się okienko z pięcioma pytaniami.
 4. Udziel odpowiedzi na pytania, zaakceptuj swoje wskazania i wejdź do gry!

Superbet Jackpot – duża gotówka do wygrania

Pula nagród w Super Game bardzo często sięga aż 125 000 złotych do podziału na wszystkich graczy, którzy wzięli udział w zabawie.

W zależności od liczby poprawnych odpowiedzi, a także liczby osób, które poprawnie typowały, wartości nagród dla poszczególnych graczy będą różne.

Zasady podziału puli nagród

Dla osób, które odpowiedziały poprawnie na wszystkie zadane pytania Supergame Jackpot, czyli nagroda główna, wynosi 50 000 złotych. Jeśli będzie jeden zwycięzca, to otrzyma on całą tę kwotę. Natomiast w przypadku chociażby 5 zwycięzców, wyjdzie po 10 000 zł na osobę – czyli klasyczny podział po równo dla każdego. Przy większej liczbie użytkowników, którzy poprawnie wytypowali wszystkie mecze, decyduje czas, a więc ten, kto szybciej wniósł swoje typy otrzymuje nagrodę. W niektórych edycjach Supergame bukmacher oferuje również nagrody rzeczowem.in. samochody czy smartfony.

Podział pieniędzy pomiędzy pozostałych graczy, którzy udzielili od 0 do 4 poprawnych odpowiedzi wygląda następująco:

 • 2 PLN dla każdego typera, który nie udzielił żadnej poprawnej odpowiedzi
 • 3 PLN dla każdego typera, który udzielił 1 poprawnej odpowiedzi
 • 8350 PLN do podziału dla wszystkich, którzy udzielili 2 poprawnych odpowiedzi
 • 8350 PLN do podziału dla wszystkich, którzy udzielili 3 poprawnych odpowiedzi
 • 8350 PLN do podziału dla wszystkich, którzy udzielili 4 poprawnych odpowiedzi

Superbet Super Game wyniki – gdzie szukać?

Po każdej zakończonej serii spotkań, o które pytał Superbet w Super Game, wyniki można sprawdzić online, logując się na swoje konto gracza.

Na następny dzień po zakończeniu typowanych meczów wystarczy wejść po raz kolejny w kafelek prowadzący do Supergame. W tej specjalnej zakładce zostaną wyświetlone typy gracza w zestawieniu z poprawnymi odpowiedziami. Obok każdego spotkania pojawi się krzyżyk ❌ lub ptaszek ✅, które potwierdzą czy dane spotkanie wytypowaliśmy dobrze, czy też nie.

Zwykle w okolicach popołudnia wyliczona gotówka trafia na konta graczy, którzy wzięli udział w grze.

Jackpot Superbet – największe wygrane

Mimo że Supergame to darmowa gra dla wszystkich typerów, to wygrane z niej są naprawdę okazałe. Są rekordziści, którzy wygrywali jeszcze większe pieniądze niż te wspomniane w powyższym przykładzie.

Najwyższą jak dotąd wygraną – Jackpot Superbet, zdobył mężczyzna ze Śląska, który za poprawne wskazanie wyników pięciu meczów otrzymał 225 000 zł w gotówce. Ten typer jako jedyny wskazał poprawnie mecze w kumulacji i dlatego też może pochwalić się takim zastrzykiem gotówki.

Oczywiście poza takimi wyjątkowymi przypadkami, regularnie również można liczyć na niemałe pieniądze w tej grze. W końcu żeby otrzymać chociażby 3 zł, wystarczy podać jeden poprawny typ. Realnie i dość często jesteśmy w stanie wskazać 2-3 poprawne wyniki, a co za tym idzie – liczyć na część z kwoty 8350 zł.

Najczęściej wygrane wynoszą około 50-100 zł, co również jest sporą kwotą, zważając na fakt, że udział w akcji nic nie kosztuje.

Warto wiedzieć o promocji Supergame w Superbet

Supergame w Superbet to bez wątpienia wyjątkowa akcja na polskim rynku – bez jakiejkolwiek inwestycji ze strony gracza, bukmacher daje szansę na wygranie dużej gotówki i wartościowych nagród rzeczowych.

Sprawdź podsumowanie najważniejszych informacji o Super Game:

 • SuperGame to cotygodniowa promocja dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych graczy.
 • Aby wziąć udział w promocji, gracze logują się do serwisu i w specjalnej sekcji odpowiadają na 5 pytań (termin przyjmowania wyników określony jest po wejściu w dedykowaną zakładkę).
 • Nagrody przyznawane cotygodniowo za tę promocję przyjmują formę bonusu bez konieczności obrotu (gotówka), często pojawiają się również wartościowe nagrody rzeczowe.
 • Minimalna wartość bonusu za każdą rundę to 2 złote.
 • Jeżeli dwa zdarzenia z pytań w rundzie zostaną przełożone lub anulowane, cała runda ulega anulowaniu. Wtedy gwarantowana pula nagród zostaje przeniesiona na kolejną rundę, dzięki czemu kwota ta będzie jeszcze wyższa.
 • Aby otrzymać bonusy, typerzy muszą wyrazić zgody marketingowe.
 • Do udziału w promocji konieczne jest posiadanie zweryfikowanego konta.
 • Aby otrzymać bonus na konto i móc z niego korzystać, gracze nie mogą mieć zablokowanego bonusu ani sekcji sportowej.

FAQ

Na czym polega SuperGame?

W SuperGame należy odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących nadchodzących meczów. Pytania związane są z najpopularniejszymi w danym czasie rozgrywkami, którymi żyją kibice.

Jaka jest pula nagród w Super Game?

Najczęściej pula nagród w Supergame Superbet wynosi 125 000 zł.

Kto może wziąć udział w akcji Super Game Superbet?

W promocji mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani w Superbet typerzy ze zweryfikowanym kontem i zaakceptowanymi zgodami marketingowymi.

Co można wygrać w Super Game?

Głównie nagrody w tej promocji przyjmują formę gotówki, jednak można również spotkać cenne nagrody rzeczowe, takie jak np. samochody czy smartfony.

Zaloguj się aby dodawać komentarze