Superbet zakład bez ryzyka – czym się wyróżnia i jak go odebrać?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dostępny w Superbet zakład bez ryzyka to jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów tego rodzaju na polskim rynku. Bukmacher oferuje zwrot środków w razie niepowodzenia nie tylko za pierwszy przegrany zakład, ale za wszystkie w ciągu 7 dni od rejestracji. Dowiedz się, kto może skorzystać z promocji cashback w Superbet i jak to zrobić.

Unikalny cashback Superbet – porównanie z innymi bukmacherami

Bukmacherzy mają świadomość, że tego typu gratyfikacja jest wyjątkowo pożądana, dlatego uwzględniają ją w swoich pakietach bonusów powitalnych. W efekcie wybór zakładów bez ryzyka jest całkiem spory. Jednak będąc graczem, mimo że początkującym, powinieneś spośród tych ofert wybierać świadomie. Warto wiedzieć, która opcja możesz przynieść najwięcej korzyści.

Zakład bez ryzyka w Superbet gwarantuje najwyższą kwotę zwrotu oraz najdłuższy okres ubezpieczonej gry w porównaniu do innych bukmacherów. W Superbet aż przez 7 dni od rejestracji nowi klienci mogą obstawiać z gwarancją zwrotu środków za nietrafione kupony. Maksymalna kwota cashbacku (zwrotu sumy stawek) to nawet 3500 zł.

Pozostali operatorzy zwracają jedynie kwotę stawki z pierwszego kuponu w historii konta, jeśli ten był przegrany. Jeśli za pierwszym razem wygrasz – może się okazać, że z cashbacku po prostu nie skorzystasz. Ponadto zwroty u konkurencyjnych firm sięgają najczęściej kilkuset złotych.

Gracze myślący o założeniu konta u bukmachera mogą wybierać z wielu ofert – poznaj pozostałe zakłady bez ryzyka dostępne u legalnych bukmacherów.

Cashback Superbet – mocne stronyKonkurencyjne oferty
Maksymalny zwrot do 3500 złMaksymalny zwrot do 100 zł – 1200 zł
Gra bez ryzyka przez 7 dniGra bez ryzyka na 1. kuponie
Brak obrotuWymagany 2/3-krotny obrót
Czas na wykorzystanie – 10 dniM.in. 48 godzin, 7 dni

Kto może otrzymać w Superbet cashback?

Cashback od Superbet mogą otrzymać wyłącznie nowi gracze. To składowa pakietu powitalnego, a więc tylko osoby, które wcześniej nie korzystały z usług bukmachera, zyskają dostęp do omawianej oferty.

Przygodę z obstawianiem w Superbet może rozpocząć tak naprawdę każdy. Nie ma znaczenia, czy próbowałeś już swoich sił w bukmacherce, czy jesteś całkowicie zielony w tym temacie.

Jedyne ograniczenia dotyczą wieku (to rozrywka wyłącznie dla pełnoletnich) oraz konieczności przebywania na terenie Polski.

Jak odebrać Tydzień Bez Ryzyka w Superbet (5 kroków)

1. W pierwszej kolejności przejdź rejestrację w Superbet. To oferta wyłącznie dla osób, które jeszcze nie mają konta u tego operatora.

Profil założysz w 2 minuty i nie będziesz musiał podawać przy tym dowodu osobistego. Pamiętaj jedynie, aby podczas uzupełniania formularza wpisać kod promocyjny Superbet, który brzmi: ZAGRANIE. To hasło gwarantujące najwyższe bonusy bukmacherskie – nie tylko u tego operatora.

2. Następnie doładuj swoje nowe konto – przelej min. 20 zł. Zadbaj o to, aby kwota nie była niższa, ponieważ jest to próg finansowy aktywujący w Superbet zakład bez ryzyka przez cały tydzień. Jeśli depozyt z jakiegoś powodu wyniesie mniej, ominie Cię omawiana gratyfikacja, a szkoda by było. Doładowania możesz dokonać przez stronę operatora lub w aplikacji Superbet.

Okres siedmiu dni gry z ubezpieczeniem kuponów rozpocznie się automatycznie po spełnieniu dwóch powyższych warunków.

3. Po tygodniu gry zaakceptuj bonus w ciągu 7 dni. Graczowi zostanie przyznana bonusowa kwota (zwrot), jednak w przypadku braku akceptacji pieniądze przepadną.

4. Dokonaj obrotu w ciągu 10 dni. Superbet zwraca środki w bonusie wymagającym 3-krotnego obrotu na kuponach z kursem min. 1.91. Oznacza to, że musisz kilkukrotnie grać za zwrócone pieniądze przed ich wypłatą.

5. Wypłać środki na swoje konto bankowe. Po obróceniu bonusem możesz dowolnie dysponować pieniędzmi – przeznaczyć na dalsze zakłady lub wypłacić.

Sposób naliczania zwrotu z cashbacku – przykłady

W Superbet cashback może wynieść 3500 zł, jednak nie każda osoba otrzyma właśnie tyle. Bonus naliczany jest indywidualnie na podstawie aktywności gracza z okresu 7 dni gry od chwili aktywowania promocji.

Aby obliczyć kwotę bonusu, należy od sumy stawek odjąć wygrane klienta, podatek od gier (12%) oraz przyznane i wykorzystane bonusy pochodzące z innych akcji bukmachera. Najlepiej zobrazuje to przykład.

Załóżmy, że w ciągu tygodnia postawisz zakłady za 1000 zł łącznie. Nie każdy pójdzie po Twojej myśli, więc zysk z tych zakładów wyniesie 600 zł. W związku z taką wygraną 120 zł stanowić będzie podatek konieczny do odliczenia. Ponadto na początku swojej przygody na stronie bukmachera otrzymałeś jeszcze i wykorzystałeś bonus wart 50 zł. W takiej sytuacji działanie, z którego zostanie wyliczony zwrot będzie wyglądało następująco:

1000 PLN (suma stawek) – 600 PLN (suma wygranych) – 120 PLN (podatek) – 50 PLN (inne bonusy) = 230 PLN

Zakład bez ryzyka Superbet nie działa? Sprawdź ważne zapisy regulaminu

Bywa, że gracze zgłaszają, jakoby gra bez ryzyka w Superbet nie działała i nie wiedzą, co w takiej sytuacji zrobić. Uspokajamy – zwykle obawy te są na wyrost. Promocja jest aktywowana automatycznie po spełnieniu podstawowych warunków uczestnictwa, nie trzeba wypełniać żadnych dodatkowych formularzy zgłoszeniowych czy wysyłać maili. Niektórzy mogą nawet się nie zorientować, że już korzystają z ubezpieczonych zakładów.

Co jednak w sytuacji, gdy ukończyliśmy w Superbet Tydzień Bez Ryzyka, a po bonusie ani śladu? Może się okazać, że gracz na którymś z etapów nie zrealizował prawidłowo założeń akcji, a w konsekwencji bonus nie został mu przyznany. Zapoznaj się z poniższymi zasadami, aby uniknąć problemów z odebraniem cashbacku!

✔️ Bonus przeznaczony jest dla tych graczy, którzy odebrali bonus od pierwszego depozytu.
Gratyfikacje mają swoją kolejność, dlatego chcąc skorzystać z gry bez ryzyka, należy zainteresować się w pierwszej kolejności bonusem od wpłaty, a następnie przejść do cashbacku.

✔️ Depozyt musi wynieść min. 20 zł i pojawić się w ciągu 14 dni od rejestracji.
To bardzo ważne wytyczne, których niezrealizowanie może poskutkować utratą okazji do skorzystania z zakładu bez ryzyka w Superbet. Jeśli zagapisz się i np. wpłacisz 15 zł, a depozyt przelejesz w piętnastym dniu… niestety pożegnasz się z tym bonusem.

✔️ Podczas obliczania wysokości bonusu uwzględniane są wyłącznie rozliczone zakłady.
Zatem jeśli postawisz kupon np. za 500 zł tuż przed zakończeniem okresu promocji, a typowany mecz zostanie rozegrany już po Twoim czasie gry bez ryzyka, to niestety wspomniana kwota 500 zł z tego kuponu nie zostanie uwzględniona w zwrocie. Dlatego też odradzamy zawieranie zakładów długoterminowych!

✔️ Bonus pojawi się na koncie gracza w ciągu 24 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego.
Niektórzy gracze mogą mieć obawy, gdy zaraz po ukończeniu akcji nie zobaczą bonusowej kwoty. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż operator dał sobie dobę na rozliczenie z graczem i procedura ta może zwyczajnie potrwać kilka godzin.

✔️ Bonusowe środki należy zaakceptować.
Sam fakt pojawienia się na profilu gracza bonusu, nie oznacza jeszcze, że gracz wszedł w jego posiadanie. Pamiętaj o tym, że w ciągu 7 dni musisz dać znać bukmacherowi, że jesteś zainteresowany tymi środkami. W przeciwnym razie – przepadną.

Zaloguj się aby dodawać komentarze