Superbets w Superbet – co to jest i co daje?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja
Wszystkie bonusy = FREEBETY bez obrotu!


🔥 PROMOCJA: + 600 zł za wygraną Lecha (zakład długoterminowy)
LUB
+ 200 zł za poprawny typ na drużynę z golem w meczu Wisła Kraków - Widzew Łódź (trwa do: 28.02.)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wśród nowości na rynku bukmacherskim warto wyróżnić Superbets w Superbet. Dzięki temu rozwiązaniu każdy z typerów może obstawić na kuponie kilka rynków zdarzeń z jednego spotkania. I choć jest to już dość popularne w naszym kraju, to opisywana akcja wyróżnia się na tle propozycji innych operatorów. Dowiedz się, czym charakteryzują się Superbets i jak z tego korzystać!

Superbets w Superbet – czym są?

Czasy, kiedy podczas obstawiania można było wybrać tylko jedno zdarzenie z danego meczu, już dawno minęły. Teraz gracze mają dużo większe pole manewru, bowiem coraz częściej bukmacherzy oferują im przygotowanie kuponu AKO z pojedynczego spotkania. Wśród operatorów posiadających tego typu opcję jest Superbet.

💡 Superbets to zakłady składające się z przynajmniej kilku różnych kombinacji wchodzących w skład jednego spotkania.

Tym, co jednak wyróżnia Superbet i jego Superbets jest fakt, że zdarzenia połączone są już przez bukmachera i nie trzeba samemu ich tworzyć. Wystarczy więc wybrać z listy odpowiadającą rubrykę ze zdarzeniami, aby skorzystać z opcji przygotowanej w Superbets.

Bez wątpienia jest to duże ułatwienie dla graczy. Nie muszą samodzielnie wyszukiwać kombinacji, a jedynie zdecydować się na jeden z rekomendowanych przez bukmachera zestawów rynków zdarzeń.

Z Superbets można korzystać w ofercie przedmeczowej oraz live. Zakłady dostępne są przez cały czas trwania meczów, ale z zaznaczeniem, że dotyczą one tylko wybranych, topowych rozgrywek.


Superbets to nie jedyne urozmaicenie gry. Bukmacher ten specjalizuje się w oryginalnych promocjach i produktach dla graczy, sprawdź pozostałe z nich: Super Przewaga, Superspin oraz Supergame.


Jak skorzystać z Superbets?

Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie bukmachera. Superbets dostępne są wyłącznie dla typerów posiadających konto w Superbet.

Kliknij w poniższy przycisk i zarejestruj się (w 2 minuty, bez dowodu osobistego). W formularzu wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE.

👉 Dowiedz się w szczegółach, jak przejść przez rejestrację w Superbet i co dokładnie daje kod promocyjny Superbet, dzięki któremu nasi czytelnicy otrzymują dostęp do specjalnej oferty powitalnej.

Drugi krok polega na wpłacie depozytu. Środki na saldzie głównym są niezbędne do gry, a więc i skorzystania z promocji Superbets. Tak przygotowani gracze mogą już przejść do ostatniego kroku, czyli obstawiania.

Na koniec należy wejść w wybrany przez siebie mecz i znaleźć zakładkę Superbets, znajdującą się w górnej części strony – tak jak na poniższym zdjęciu.

Zakłady Superbets.
Przedział kursów Superbets.

Tym, co wyróżnia Superbets, jest przedział kursów, dzięki któremu klient określa preferowaną wysokość przelicznika. Po wskazaniu go, automatycznie pojawia się kilka wybranych zakładów łączonych na dane spotkanie, spełniających kryterium.

Po podjęciu decyzji, kliknij w zdarzenie, aby dodać je do kuponu. Dalej postępujemy tak, jak w przypadku każdego innego zakładu – pozostaje określić stawkę i obstawić kupon.

Przykład zakładu Superbets.
Przykładowy zakład w Superbets.

Zalety obstawiania zakładów Superbets

  • Superbets to uniwersalna funkcja – skorzysta z niej każdy.
  • Superbets dają możliwość łączenia zdarzeń – przedmeczowo i live.
  • Superbets oferują suwak służący do filtrowania oferty po kursach odpowiadających graczowi.
  • Superbets to świetne źródło inspiracji dla nowych i niedoświadczonych graczy.
  • Superbets znacznie skracają proces przeglądania oferty bukmachera i pozwalają sprawnie wybrać ciekawy zestaw zakładów na kupon.

Zaloguj się aby dodawać komentarze