Superbet rejestracja – jak założyć konto u bukmachera? Instrukcja krok po kroku

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet zalicza się do czołówki bukmacherów na polskim rynku. Jedynym, co dzieli Cię od skorzystania z jego oferty, jest założenie konta. Rejestracja to krok niezbędny do rozpoczęcia obstawiania. Dobra informacja jest taka, że w Superbet rejestracja trwa 2 minuty, a operator nie wymaga podawania dowodu osobistego. W poniższym tekście dowiesz się, jak założyć konto, następnie jak przejść weryfikację w Superbet i jakie korzyści na Ciebie czekają na nowym profilu.

Czy rejestracja w Superbet jest bezpieczna?

Superbet to legalny bukmacher w Polsce, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że spółka została zweryfikowana i jest to podmiot godny zaufania. To cenna informacja z perspektywy gracza – w końcu obstawianie wiąże się z ulokowaniem pewnego budżetu na koncie w serwisie operatora, dlatego kluczowy jest aspekt wiarygodności podmiotu.

Rejestracja konta w Superbet jest w 100% bezpieczna. Zarówno dane, jak i środki finansowe, które gracze przekazują bukmacherowi, są odpowiednio chronione. Operator korzysta wyłącznie z renomowanych systemów płatności oraz przetwarzania danych.

Kto może zarejestrować konto w Superbet?

✔️ Polskie prawo pozwala na udział w zakładach bukmacherskich osobom, które ukończyły osiemnaście lat. Zatem ta sama zasada obowiązuje podczas korzystania z usług Superbet.

✔️ Obstawiać w Superbet mogą osoby, które znajdują się na terenie Polski.

✔️ U bukmachera Superbet konto może założyć osoba, która nie jest jeszcze klientem tego operatora. Posiadanie i korzystanie z dwóch lub więcej kont nie jest dozwolone.

Nasi gracze mają lepiej – korzyści po rejestracji

W większości przypadków bukmacherzy podczas zakładania konta umożliwiają wykorzystanie kodu promocyjnego. To hasło, które gwarantuje lepsze bonusy bukmacherskie na start. Jako portal Zagranie.com jesteśmy partnerem wielu legalnych bukmacherów i dzięki tym współpracom dysponujemy ekskluzywnymi kodami dla naszych czytelników. Skąd je wziąć? Hasło do omawianego bukmachera znajdziesz poniżej.

Kod promocyjny Superbet brzmi: ZAGRANIE. Wpisz go w specjalnym okienku, na drugiej karcie formularza rejestracyjnego. W ten sposób skorzystasz z najwyższej oferty powitalnej Superbet! Możesz również kliknąć w baner, który widzisz na górze tej strony, aby od razu przejść do rejestracji, gdzie system sam uzupełni odpowiednie pole kodem bonusowym.

Szybka rejestracja Superbet w 3 krokach – instrukcja

Przygotowaliśmy dla Ciebie symulację rejestracji w Superbet, tak byś krok po kroku wiedział, co robić podczas tworzenia nowego konta. Skorzystaj z naszych wskazówek i nie popełnij błędu! Warto wiedzieć już na początku, że np. w przypadku pominięcia pola z kodem bonusowym, nie ma możliwości uzupełnienia go po utworzeniu konta i skorzystania z tego, co gwarantuje.

I krok: Przejdź do formularza rejestracyjnego

Skorzystaj z naszego odnośnika i przejdź do serwisu Superbet. Zaraz po kliknięciu wyświetli się formularz z rejestracją, który będziesz musiał uzupełnić.

Ważne: podczas rejestracji w Superbet i u każdego innego bukmachera podawaj wyłącznie prawdziwe informacje na swój temat. Wpisane dane posłużą na dalszym etapie do obowiązkowej weryfikacji tożsamości. Tylko podanie prawdziwych danych pozwoli ukończyć rejestrację z powodzeniem, a następnie wygrywać i wypłacać pieniądze.

Rejestrację możesz przejść z poziomu strony internetowej uruchomionej na komputerze lub smartfonie, jednak już na początku rekomendujemy pobranie i zainstalowanie aplikacji Superbet – to znaczne ułatwienie i szereg dodatkowych możliwości.

II krok: Uzupełnij formularz (dane osobowe, kontaktowe, kod)

W Superbet podczas rejestracji trzeba w pierwszej kolejności podać podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe zgłaszającego się gracza, takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Narodowość
 • PESEL
 • Kraj zamieszkania
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło

Zwróć uwagę na to, że Superbet oferuje szybką rejestrację, co oznacza, że nie wymaga podawania numeru dowodu osobistego na etapie zakładania konta. To spore okrojenie formalności, które pozwala zaoszczędzić czas. Rejestrację przejdziesz w około 2 minuty. Wszystkie te cechy wpływają na pozytywne opinie o Superbet wystawiane przez nowych klientów.

III krok: Zaznacz niezbędne zgody

Ostatnia strona formularza zawiera informację o przetwarzaniu danych (RODO) oraz dwa pola do zaznaczenia:

 • oświadczenie o pełnoletności wraz z akceptacją regulaminu (wymagane)
 • zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych drogą elektroniczną (opcjonalne)

Zaznaczenie pierwszego okienka jest konieczne, jeśli chcesz grać w Superbet, ponieważ zgodnie z ustawą hazardową udział w zakładach mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Natomiast drugie zaznaczenie zależy od Twoich preferencji. Możesz nie chcieć otrzymywać informacji o promocjach, jednak podpowiadamy – opłaca się zaznaczyć to pole, ponieważ często jest to wymóg uczestnictwa w naprawdę atrakcyjnych promocjach Superbet!

IV krok: Aktywuj konto

Na koniec sprawdź swoją skrzynkę e-mailową, którą podałeś w formularzu. Powinieneś otrzymać wiadomość od tego bukmachera, w której znajdzie się link aktywacyjny – kliknij go, a zostaniesz przekierowany na stronę Superbet, gdzie będziesz mógł się zalogować. W ten sposób konto zostanie aktywowane, a Ty będziesz mógł korzystać zakładów i transmisji w Superbet TV.

Konto tymczasowe i konto stałe – różnice, funkcjonalności

Po przejściu procesu rejestracji konta w Superbet nowemu klientowi zostaje utworzony profil tymczasowy. Jak sama nazwa wskazuje, to rozwiązanie chwilowe. Z racji tego, że często klientom zależy na czasie i tuż po rejestracji chcą szybko obstawić zakład, bukmacher umożliwia to. Jednak ostatecznie do dalszej gry i wypłaty wygranych pieniędzy konieczne jest przesłanie kompletu danych, które podczas szybkiej rejestracji nie były wymagane.

Konto tymczasoweKonto stałe
Ważne 30 dniBrak limitu
Logowanie do kontaLogowanie do konta
Obstawianie zakładówObstawianie zakładów
Maksymalny depozyt: 5000 złBrak limitu
Maksymalna wygrana: 2279,99 złBrak limitu
Brak możliwości wypłaty wygranychMożliwość wypłaty wygranych

Zostanie klientem Superbet na stałe wiąże się z koniecznością przekształcenia konta tymczasowego w konto stałe. Dokonasz tego za pomocą procesu weryfikacji tożsamości gracza.

Jak przejść weryfikację konta w Superbet?

💡 Weryfikacji konta (niezbędnej do długoterminowego korzystania z konta – powyżej 30 dni i wypłat) można dokonać samodzielnie z poziomu profilu gracza. Weryfikacja w Superbet ma na celu potwierdzenie wieku graczy oraz ma zapobiec kradzieży tożsamości.

Ważne: konta, które nie zmienią statusu z tymczasowego na stałe w ciągu 30 dni zostaną zawieszone!

Weryfikacja konta w Superbet – instrukcja

1. Zaloguj się do swojego profilu i odwiedź zakładkę “Konto”.

2. Następnie odszukaj i kliknij pole “Zweryfikuj swoją tożsamość”.

Weryfikacja konta w Superbet.
Pole służące do rozpoczęcia weryfikacji konta w Superbet.

3. Uzupełnij wymagane dane: numer telefonu, numer rachunku bankowego, numer dokumentu tożsamości, województwo, miasto, kod pocztowy, adres zamieszkania. Następnie kliknij w czerwony przycisk “Dalej”.

4. W kolejnym oknie załaduj zdjęcia dokumentu tożsamości i kliknij “Prześlij do weryfikacji”.

Panel przysłania dokumentów niezbędnych do weryfikacji w Superbet.
Panel przesyłania dokumentów tożsamości w Superbet.

5. Przejdź do zakładki “Weryfikacja numeru telefonu”. Znajdziesz ją w tym samym menu, od którego zaczynaliśmy proces potwierdzania tożsamości, a więc w sekcji “Konto”.

6. Otrzymasz specjalny kod SMS – wpisz go w pole znajdujące się pod Twoim numerem telefonu w panelu. Zatwierdź, klikając w opcję “Zweryfikuj”.

Co warto wiedzieć przed weryfikacją konta?

 • Gracze, którzy nie przejdą weryfikacji w ciągu 30 dni, stracą możliwość gry. Powróci ona po poprawnym przekształceniu profilu z tymczasowego na stałe.
 • Przesyłając zdjęcia dokumentu tożsamości, pamiętaj o tym, aby były one czytelne oraz przedstawiały obie strony dowodu. W razie brakującego lub niewyraźnego obrazu bukmacher będzie miał prawo do wstrzymania procesu weryfikacji. Może poprosić o dodatkowe zdjęcia, np. kart płatniczych lub wyciąg z rachunku bankowego.
 • Maksymalna wielkość każdego z przesyłanych plików to 5 MB.
 • Wszelkie próby oszustwa (m.in. próba posłużenia się cudzym dokumentem) zostaną szybko namierzone i surowo ukarane.

Ile trwa weryfikacja w Superbet?

Weryfikacja konta w Superbet zwykle następuje natychmiast. Może jednak zdarzyć się, że bukmacher będzie potrzebował więcej czasu na potwierdzenie tożsamości i czas ten się wydłuży – maksymalnie do 72 godzin. Są to pojedyncze przypadki, zazwyczaj gdy jakość przesłanych plików nie jest wystarczająco dobra i operator musi upewnić się, że może pozytywnie zakończyć weryfikację konta danego użytkownika.

Zaloguj się aby dodawać komentarze