Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet rejestracja

Po rejestracji w Superbet z naszego linku i kodu ‘ZAGRANIE’ otrzymasz freebet w wysokości 34 PLN oraz zakład bez ryzyka do 1300 złotych! Rejestracja w Superbet jest bardzo wygodna i szybka, a w tym tekście dowiesz się jak przez nią przejść, żeby odebrać najwyższe bonusy!

NAJLEPSZE WARUNKI OBROTOWE W SUPERBET – TYLKO NA ZAGRANIE.COM

Superbet rejestracja 2022 – Pakiet 1554 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 1300 PLN
Darmowy zakład 34 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

Rejestracja w Superbet – najważniejsze informacje

Jak założyć konto w Superbet i wykorzystać bonusy z naszymi typami dnia? To jeden z najnowszych bukmacherów online w Polsce. Superbet reklamowany jest przez Jerzego Dudka, a jego zakłady możesz znaleźć w punktach stacjonarnych oraz stronach internetowych. Aby grać w Superbet online trzeba zarejestrować konto w serwisie tego bukmachera. W tym artykule wyjaśnimy, co zrobić, by udanie założyć nowe konto w Superbet. Przedstawimy ci także specjalną ofertę dla użytkowników Zagranie, z której można skorzystać podczas rejestracji. Zapraszamy!

Na początek przypomnijmy, że Superbet to legalny bukmacher w Polsce, posiadający licencje Ministerstwa Finansów. Polskie prawo pozwala na udział w zakładach bukmacherskich osobom, które ukończyły osiemnaście lat.

UWAGA – Superbet nie ma kodu promocyjnego! Do rejestracji wystarczy nasz link!

Superbet rejestracja – jak założyć konto?

Jeśli obstawiałeś zakłady bukmacherskie u innych operatorów online, to wiesz, że wszędzie wymagana jest rejestracja konta. To proces, w którym podajesz dane osobowe i ustalasz hasło do logowania. Wszystko po to, aby bukmacher wiedział, że z jego usług korzysta pełnoletnia osoba. To również komfort dla ciebie, bo na indywidualnym koncie bukmacherskim możesz bezpiecznie przechowywać środki finansowe przeznaczone na zakłady.

Rejestracja u bukmachera nie jest skomplikowana, bo ogranicza się do uzupełnienia internetowego formularza. Superbet udostępnia tzw. szybką rejestrację, gdzie nie jest potrzebny dowód osobisty. Kilka minut i stajesz się klientem tego bukmachera.

Superbet rejestracja – bonus od Zagranie

W większości przypadków bukmacherzy oferują przy rejestracji kod promocyjny. To voucher, który należy wpisać w jednym z pól formularza, co przekłada się na lepszy bonus powitalny i często polepsza opinie o danym operatorze. W Superbet kod bonusowy nie jest wymagany, ale to nie oznacza, że bukmacher ten nie przygotował czegoś ekstra dla użytkowników zagranie.com. Wręcz przeciwnie – w Superbet nie musisz wpisywać kodu promocyjnego – wystarczy, że przejdziesz do rejestracji Superbet z naszego linku, a zostaniesz zakwalifikowany do specjalnych bonusów.

superbet bonus

Klikając w nasz odnośnik i rejestrując konto w Superbet otrzymasz:

 • 34 PLN bonus freebet
 • 100% bonus od wpłaty do 200 PLN
 • Tydzień bez ryzyka do 1300 PLN
 • 20 PLN za aplikację mobilną

Więcej o wykorzystaniu bonusów w Superbet znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/superbet-bonus/.

Superbet rejestracja – KROK PO KROKU

Przygotowaliśmy dla ciebie symulacje rejestracji w Superbet, tak byś krok po kroku wiedział, co robić podczas tworzenia nowego konta. Skorzystaj z naszych wskazówek:

1. krok: przejdź na stronę superbet.pl

Skorzystaj z naszego odnośnika i przejdź do serwisu superbet.pl. Od razu wyświetli ci się formularz z rejestracją, który będziesz musiał uzupełnić.

W Superbet nie ma kodu promocyjnego, dlatego pamiętaj, że jeśli chcesz odebrać powiększony bonus na start, to załóż konto w Superbet korzystając z naszych linków promocyjnych.

2. krok: uzupełnij formularz rejestracyjny

W Superbet podczas rejestracji trzeba podać podstawowe informacje dotyczącego nowego konta i twoich danych osobowych. W formularzu trzeba uzupełnić takie pola jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Narodowość
 • PESEL
 • Kraj zamieszkania
superbet rejestracja

Wypełnienie formularza zajmuje dosłownie mniej niż dwie minuty. Pamiętaj, aby wpisać prawdziwe dane dotyczące imienia, nazwiska czy numeru PESEL, bo w przyszłości bukmacher poprosi cię o zweryfikowanie tożsamości.

3. krok: zaznacz zgody w formularzu

Po wypełnieniu formularza, przed kliknięciem w przycisk “rejestracja” musisz dodatkowo zaznaczyć zgody dotyczy twojego oświadczenia o pełnoletności, regulaminu zakładów wzajemnych i polityki prywatności.

Jeśli jesteś pewny, że wszystko poprawnie wpisałeś naciśnij czerwony przycisk na dole formularza “rejestracja”.

4. krok: aktywuj konto

Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową, którą podałeś w formularzu Superbet. Powinieneś otrzymać wiadomość od tego bukmachera, w której znajdzie się link aktywacyjny – kliknij go, a zostaniesz przekierowany na stronę Superbet, gdzie będziesz mógł się zalogować. W ten sposób twoje konto zostanie aktywowane.

5. krok: zaloguj się do Superbet

Na stronie Superbet podczas logowania wpisz ustaloną przez ciebie nazwę użytkownika i hasło. Przy pierwszym logowaniu pojawią ci się dwa komunikaty. Pierwszy będzie dotyczył limitu gry, gdzie możesz określić limity stawek np. na dzień lub miesiąc. W tym miejscu możesz wybrać ogólne ustawienia i przejść dalej. Drugi z komunikatów poruszy kwestię bonusu powitalnego – otrzymasz informację o możliwych prezentach i będziesz musiał zdecydować, czy chcesz bonus, czy nie? Wystarczy zaznaczyć “tak” lub “nie”.

To wszystko – jeśli krok po kroku wypełniłeś naszą instrukcję, to bez problemu powinieneś przebrnąć przez rejestrację w Superbet!

Rejestracja w Superbet – weryfikacja konta

Po rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym VIP, każdy z nowych graczy ma 90 dni, by zweryfikować konto, a tym samym zyskać prawo m.in. do wypłaty wygranych. To normalne, że Superbet wymaga weryfikacji, bo to samo robią inni legalni bukmacherzy.

Zweryfikowanie konta w Superbet polega na wysłaniu do bukmachera skanów dokumentu tożsamości: dowodu osobistego lub paszportu. Ponadto w edycji konta trzeba uzupełnić dodatkowe dane: numer telefonu, numer konta bankowego, numer i seria dokumentu tożsamości oraz dokładny adres zamieszkania. Wszystko to możesz zrobić klikając w przycisk “zakończ rejestrację” po zalogowaniu się do Superbet.

Co zyskujesz po rejestracji w Superbet?

Jak już wiesz, jako użytkownik Zagranie otrzymasz lepszy niż normalnie bonus od Superbet. W tym przypadku będzie to dodatkowy freebet o wartości 30 złotych. Co jeszcze czeka cię po rejestracji w Superbet?

Superbet to bukmacher z bogatą ofertą zakładów przedmeczowych i “na żywo”. To nowa firma w Polsce, która stawia na indywidualną ofertę, a także sprawdzone już narzędzia takie jak transmisje live, cash out i aplikacja mobile.

Rejestracja zrobiona? Co obstawisz w Superbet?

Superbet to bukmacher, który stawia na własne oprogramowanie do zakładów sportowych i nie korzysta z zewnętrznych dostawców. A więc oferta Superbet jest unikalna na polskim rynku. Po rejestracji w Superbet możesz w pełni skorzystać z opcji, jakie daje ci ten bukmacher.

Zakłady bukmacherskie w Superbet obstawia się przez stronę internetową superbet.pl i mobilną aplikację. “Apkę” Superbet możesz pobrać za darmo z App Store lub bezpośrednio ze strony tego “buka”.

Superbet oferuje pełną gamę sportów – w tym e-sport i sporty wirtualne. Żeby postawić zakład w Superbet wystarczy posiadać tylko złotówkę, bo tyle wynosi minimalna stawka. W Superbet wytypujesz kupon pojedynczy, akumulowany i systemowy.

FAQ

🤔 Kto może zarejestrować konto w Superbet?

Rejestracja w Superbet dozwolona jest tylko dla użytkowników, którzy są pełnoletni.

👉 Jak założyć konto w Superbet?

Skorzystaj z naszego linku promocyjnego dostępnego na stronie zagranie.com, a zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę rejestracji u bukmachera.

🤨 Jak uzupełnić formularz podczas rejestracji w Superbet?

W formularzu Superbet trzeba wpisać: imię, nazwisko, e-mail, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL i kraj zamieszkania. Aby ukończyć rejestrację trzeba również zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, a następnie kliknąć w link aktywacyjny odebrany w skrzynce e-mail.

Zaloguj się aby dodawać komentarze