fbpx
https://zagranie.com 2019-01-18 20:23:31 2019-01-21 17:08:31

Zobacz TOP5 najważniejszych informacji i spekulacji o nowych bukmacherze NobleBet! Recenzja Zagranie i opinie graczy – to wszystko znajdziesz w artykule.

NobleBet

NobleBet to bukmacher spod szyldu Polski Bukmacher sp. z o.o., czyli nowej firmy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Obok NobleBet.pl Polski Bukmacher sp. z o.o. dostał również licencję na prowadzenie działalności w internecie przez stronę OKbet.pl. To prawdopodobnie pierwsza firma, która będzie przyjmować zakłady za pośrednictwem dwóch różnych brandów.

Kapitał zakładowi spółki to 2,1 mln złotych. Prezesem zarządu jest Norbert Ciepierski, który jest także członkiem Stowarzyszenia Polskich Firm Bukmacherskich. W tej że organizacji możemy ujrzeć również Rafała Wójtowicza, czyli prezesa LV BET zakłady bukmacherskie.

Czy NobleBet będzie się wzorował na starszym bukmacherze i dzięki znajomości prezesów szybciej wystrzeli na rynku? To wszystko okaże się już niedługo!

noblebet

NobleBet opinie

To, co lubicie najbardziej, czyli opinie o bukmacherach. Gdzie możecie znaleźć najlepsze opinie? Proste, że na Zagranie! Oprócz tego, że dajemy dojść do głosu Wam (w komentarzach, czy ocenach gwiazdkowych), to również sami, staramy się obiektywnie oceniać oferty zakładów bukmacherskich, w tym także NobleBet. Opinie o tej firmie będzie można znaleźć na forach, grupach na Facebooku, a nawet na Youtube, czyli ogólnie w „INTERNETACH”.

Opinie o NobleBet na ten moment będą znikome, bo firma jeszcze po prostu nie wystartowała. Z doświadczenia możemy jednak powiedzieć, że jeśli nowy buk nie zaliczy dobrego wjazdu na rynek, to ciężko będzie mu później zdobyć zaufanie graczy. NobleBet, jak już zaczniesz, to daj od razu czadu. Na przykład dobrym bonusem na start!

Oceń bukmachera 1-10!

NobleBet opinie | ocena graczy | TOP5 info o bukmacherze
8.5 (85.38%) 26 głosów

Bonusy w NobleBet

Bonus od depozytu to najczęściej stosowane rozwiązanie przez bukmacherów w Polsce. Na czym to polega? Wpłacamy środki do bukmachera, a on (do określonej sumy) nam je powiększa. Ile, i za ile, tego wszystkie dowiadujemy się na stronach zakładów bukmacherskich, no bo prawo zabrania nam na pisanie o kwotach. Ale ogólnie, to każdy kto czyta Zagranie ze zrozumieniem, to na pewno się domyśli, co, jak i gdzie.

Ważna rzecz: to nie jest tak, że bukmacher, np. NobleBet powiększy nam wpłatę w formie bonusu i od razu pozwoli nam ją wypłacić – o nie, nie. Najpierw powinniśmy środkami obrócić, odpowiednią ilość razy i z odpowiednimi kursami i wtedy możemy sobie przelewać kasę na swoje konto prywatne. To normalna sprawa, za granicą, w Polsce – Bet365, Fortuna, LV BET – no wszyscy tak robią i tyle. Inaczej to by było głupie. Dostajesz kasę, uciekasz i bukmacher plajtuje po miesiącu.

Jednym z bonusów bukmacherskich jest freebet (darmowy zakład). To jest mega zachęta dla każdego, kto nie chce wpłacić własnego budżetu od razu po rejestracji. Otóż freebet dostajemy właśnie po założeniu konta i nie musimy nic więcej robić. Bukmacherach daje nam środki za frajer, bo chce żebyśmy sobie przetestowali jego ofertę. Fajna opcja. To nie będą jakieś szaleńcze bonusy, oczywiście na więcej możemy liczyć w promocji od depozytu, ale darmowy zakład to zawsze jakieś drobniaki za darmo.

Podejrzewamy, że Noblebet pójdzie w tę stronę. Szczególnie, jeśli weźmie przykład od LV BET. Pogadają sobie prezesi przy kolacji, jeden drugiemu doradzi i pewnie się okaże, że warto takiego freebeta dla graczy przygotować.

NobleBet kod bonusowy

Do czego w ogóle służy kod bonusowy? Jak wiecie, Zagranie współpracowało z bukmacherami, współpracuje i współpracować będzie. Za hajs od nich możemy się utrzymywać i przygotowywać dla Was największe analizy sportowe w sieci. Oprócz tego, buki (NobleBet też będzie musiał) zawsze przygotowują dla naszych fanów specjalne kody bonusowe, a więc coś się składa z liter i cyfr i dzięki temu dostajecie… PROMOCJE VIP!

Dzięki kodom bonusowym od Zagranie możecie liczyć na unikalne oferty, niedostępne dla zwykłego Kowalskiego czy Nowaka (przepraszamy kolegów redakcyjnych). No, po prostu jak ktoś „z ulicy” wejdzie na stronę np. PZBuk i założy sobie konto, to dostanie mniejszy bonus, niż nasz ziomal, który dostanie od nas kod bonusowy. Takie są fakty.

NobleBet kod bonusowy oczywiście też będzie dostępny i nie ma w ogóle żadnego gadania. Jak tylko się z nim dogadamy, to od razu zaczynamy działać i ogarniamy dla Was, co trzeba. My czekamy, Wy też czekajcie.

Zakłady bukmacherskie w NobleBet

Wiadomo, że u każdego bukmachera możemy obstawiać nieskończoną ilość lig piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich, turniejów tenisowych i skoków narciarskich. Prawdziwa walka rozpoczyna się na zakładach bukmacherskich e-sportach czy zdarzeniach dodatkowych.

To właśnie szerokość oferty dodatkowej decyduje obecnie o jakości oferty bukmachera. Oprócz tego, NobleBet musi postawić na wysokie kursy. Marże polskich operatorów są na serio niskie i konkurują z europejskimi gigantami – to fakt godny pochwały.

Także, co – oprócz oferty na zdarzenia dodatkowe, wysokich kursów czy skoków narciarskich liczymy także na e-sporty, sporty wirtualne i jakieś specjalne, odjechane opcje, których nie znajdziemy u konkurencji.

Legalni bukmacherzy

NobleBet dołączył do grona 14 bukmacherów, którzy posiadali licencje na udzielanie zakładów online. Nowy bukmacher będzie 15 firmą, która będzie świadczyć usługi dla fanów obstawiania. Co najważniejsze, NobleBet posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, a na zrzucie ekranu możecie sprawdzić jej numer i datę wydania:

bukmacherzy onlinePamiętaj, że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać i mogą prowadzić do hazardu. Nigdy nie graj za pożyczone pieniądze i traktuj obstawianie jako dobrą zabawę, a nie sposób na życie.

 

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu