NobleBet opinie | ocena graczy | TOP5 info o bukmacherze

Zobacz TOP5 najważniejszych informacji o nowym bukmacherze NobleBet! W tym artykule poznasz naszą recenzję i nasze opinie o Noblebet. W Polsce pojawia się coraz więcej zakładów bukmacherskich, a to pozwala graczom wybierać swoich operatorów, którzy to oferują coraz więcej ciekawszych bonusów. Noblebet wyróżnia się np. trzema bonusami od depozytu, ale to jeszcze nie wszystko! Sprawdź dokładne opinie o Noblebet i daj nam znać, co myślisz o tym bukmacherze. Czy Noblebet ma szanse stać się jednym z największych w Polsce?

noblebet bonus

NobleBet opinie

Noblebet opinie 2021 Pakiet 2075 złotych✔️
Kod promocyjny Noblebet JUŻ WKRÓTCE
Bonus od trzech depozytów 2000 złotych
Freebet na start w aplikacji 20 PLN
Zakład bez ryzyka 55 złotych
Gra bez podatku 30 dni po rejestracji
Ostatnia aktualizacja 18.10.2021

Zanim przejdziemy do opinii o NobleBet, to najpierw kilka podstawowych informacji o podmiocie. Bukmacher spod szyldu Polski Bukmacher sp. z o.o., czyli nowej firmy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Prezesem zarządu jest Norbert Ciepierski, który jest także członkiem Stowarzyszenia Polskich Firm Bukmacherskich. W tej, że organizacji możemy ujrzeć również Rafała Wójtowicza, czyli prezesa LV BET zakłady bukmacherskie. Takie dane pozwalają nam stwierdzać, że NobleBet mając już wytyczone wzory, powinien rozwijać się dobrze znając rynek i potrzeby graczy.

Opinie o Noblebet 2021

To, co lubicie najbardziej, czyli opinie o bukmacherach. Gdzie możecie znaleźć najlepsze opinie? Proste, że na Zagranie! Oprócz tego, że dajemy dojść do głosu Wam (w komentarzach, czy ocenach gwiazdkowych), to również sami, staramy się obiektywnie oceniać oferty zakładów bukmacherskich, w tym także NobleBet. Opinie o tej firmie szlacheckiej? Nie bez powodu w recenzji użyliśmy tego słowa, w końcu tak brzmi nazwa podmiotu. Póki co, jak widać po działaniach firmy, taki wizerunek będzie też przekazywany w komunikacji.

Jak przystało na jego poziom kultury, każdy przekaz jest oficjalny i wprawiający nas w klimat szlacheckości marki. Niech przykładem na te słowa będzie sama historia powstania NobleBet, która już kreuje u nas pewne opinie na temat bukmachera.

Marka NobleBet i jej historia

Przechodząc już do samych funkcjonalności, to już interfejs rzuca się nam w oczy i nasuwa opinie o NobleBet. W końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze. O gustach się nie dyskutuje, więc obiektywnie można wskazać, że na pewno te zakłady sportowe się wyróżniają i wnoszą coś nowego. Co najważniejsze, interfejs jest intuicyjny i poruszanie się po stronie nie sprawia problemów. Niby taka oczywista sprawa, ale nie napiszemy tego o każdym bukmacherze. Szczególnie w przypadku początków jego funkcjonowania.

Można rzec, że sam układ jest tradycyjny i już się z takim spotkaliśmy. Natomiast kolorystyka idąca z myślą kreowania szlacheckości zasługuje przy NobleBet na pozytywne opinie.

Wygląd NobleBet budzący dobre opinie

Noblebet bonus na start – opinie

Bonus od depozytu to najczęściej stosowane rozwiązanie przez bukmacherów w Polsce. Na czym to polega? Wpłacamy środki do bukmachera, a on (do określonej sumy) nam je powiększa.

Dokładny opis promocji znajdziesz tutaj -> Bonusy w Noblbet!

Jednak przejdźmy do szczegółów o NobleBet i dajmy jakąś opinie, bo po to tu przyszliście. Dla każdego gracza, szczególnie przy nowych zakładach sportowych, informacja o bonusach na start jest ważna. Omawiany bukmacher zdecydował się tylko na dodatkowe środki od wpłaty… ale można z tego tytułu uzyskać aż 2500 PLN. Oczywiście wszystko jest obarczone konkretnymi warunkami, które narzucają pewien poziom trudności.

Póki co, skupmy się na naszej opinii na temat dodatkowych środków u tego bukmachera. Kwota robi wrażenie. Co z warunkami? Są bardzo podobne do tych w LV BET. Dopuszczając się oceny trzeba mieć na uwadze, że wykorzystanie bonusu w NobleBet jest specyficzne do tego stopnia, że znajdą się skrajne recenzje na ten temat – dla jednych będzie to jedna z lepszych promocji, dla innych jedna z gorszych. Jeżeli chodzi o mnie, to mogę usadowić w sumie jakość tego bonusu gdzieś po środku w porównaniu do konkurencji. Atutem niewątpliwie jest wspomniana, dość wysoka kwota.

Jednak nie samą ofertą powitalną gracz żyje, a w ostatnim czasie coraz bardziej istotne są propozycje dla stałych graczy. Tutaj już nie można napisać złego zdania, bo widać, ze NobleBet dbając o opinie stałych graczy będzie nas karmił okolicznościowymi i czasowymi możliwościami na bonusy. Przykład z brzegu to powiększone kursy na mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej, ale też siatkówce.

NobleBet dbając o opinie stałych graczy

Bonus od depozytu

W Noblebet bonus od depozytu uzyskuje się po trzech wpłatach. Dwukrotnie jest to 100% od depozytu, a raz 50%. Najwięcej zdobywasz na początku w bonusie od pierwszej wpłaty. Wtedy to wartość dodatkowego bonusu może wynieść 1250 PLN.

Opinie o bonusach w dużej mierze opierają się na obrocie – tutaj jest pies pogrzebany większości promocji bukmacherskich. Jak to wygląda w ofercie Noblebet? Oczywiście każdy z trzech bonusów należy obrócić. Ten za który Noblebet należą się największe brawa, a więc bonus od pierwszej wpłaty podlega obrotowi x4. Czy to wymagający obrót? Nie jest ta mało, ani nie jest to dużo. Obrót stoi na średnim poziomie. Dużo w tym przypadku może powiedzieć kurs minimalny, który wynosi 1.85. Ponownie – to wartość, która należy do standardowych zakładów wymaganych do obrotu.

Dlaczego robiliśmy porównanie Noblebet z LVBET? Dlatego, że bonus od drugiej wpłaty to oferta z mnożnikiem, a prekursorem w Polsce wprowadzania takich bonusów był właśnie LVBET. To bonus, w którym można uzyskać 1000 PLN, ale jest to 50% od wpłaty. Jak oceniamy obrót w tej sytuacji? Tutaj obracasz depozytu również x4 po kursie 1.85.

Ostatni z bonusów od wpłaty dotyczy gry w sportach wirtualnych i grach karcianych. Tutaj do uzyskania jest 250 PLN z najwyższym obrotem, bo sięgającym pięciokrotności otrzymanych bonusów. Kurs minimalny pozostaje jednak ten sam – 1.85.

Freebet na start

Za freebet na start dla Noblebet należą się pozytywne komentarze. Na pewno jako Zagranie my takie opinie wystawimy, ponieważ w Polsce nie ma wielu bukmacherów z bonusem mobile. Bo właśnie freebet 20 PLN można otrzymać w aplikacji za zainstalowanie tego oprogramowania.

Każdy z klientów Noblebet na pewno będzie zachwycony, że instalacja aplikacji może dać mu dodatkowy bonus. Darmowy zakład 20 PLN piechotą nie chodzi, więc jeśli ma się taką możliwość, to na pewno trzeba z niej skorzystać!
Edward Noble, a więc ambasador Noblebet nie stawia wygórowanych warunków dotyczących tego bonusu.

Wystarczy w aplikacji zagrać zakład za 20 PLN z kursem minimalnym 2.00, a on przyzna ekstra freebet 20 PLN.
W opiniach o tym bonusie musimy uwzględnić, że później trzeba go obrócić trzy razy w ciągu 30 dni. Do wykorzystania są zakłady z kursami minimalnymi 1.85.

Zakład bez ryzyka

Dla użytkowników, którzy zdobędą kod bonusowy Noblebet wypłacany jest też zakład bez ryzyka. Z tymi bonusami jest tak, że każdy zakład bez ryzyka – z obrotem lub bez, zawsze zbiera pozytywne recenzje. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o cashback Noblebet. Nikt nie lubi przegrywać stawki, a dzięki grze bez ryzyka można ją odzyskać! Nawet jeśli później trzeba spełnić warunki obrotu, to i tak to zdecydowanie lepsze niż od razu pożegnanie się z pieniędzmi!

NobleBet – opinie o sportach wirtualnych

Przedstawiamy Wam kilka najciekawszych informacji i opinii o NobleBet, to nie możemy nie wspomnieć o sportach wirtualnych. Te u tego bukmachera prezentują się solidnie, także jeżeli chodzi o szatę graficzną. Jeżeli jeszcze nie wiesz, są to zakłady na symulowane zdarzenia sportowe. Zakłady sportowe różnią się proponowanymi dyscyplinami przy sportach wirtualnych czy szerokością oferty. W NobleBet znajdziemy w tej zakładce piłkę nożną, tenis ziemny, żużel, kolarstwo czy wyścigi konne lub psów. 

Dlaczego niektórzy gracze lubią sporty wirtualne? 24 godziny na dobę jest co obstawiać, a rozstrzygnięcie pada już po kilku minutach. Zdarzenia do typowania są identyczne jak przy tych dyscyplinach w prawdziwym życiu. Wyróżniamy tę informację, bo grafika robi wrażenie i chyba nie będzie to nasza odosobniona opinia o NobleBet.

Sporty wirtualne w NobleBet

Opinie o ofercie na zakłady bukmacherskie Noblebet

Wiadomo, że u każdego bukmachera możemy obstawiać nieskończoną liczbę lig piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich, turniejów tenisowych i skoków narciarskich. Prawdziwa walka rozpoczyna się na e-sportach czy zdarzeniach dodatkowych.

To właśnie szerokość oferty dodatkowej decyduje obecnie o jakości oferty bukmachera. No to w tym kontekście opinie graczy nie będą złe, bo NobleBet postarał się zadbać o te kwestie. Piłkę nożną można obstawiać wszędzie, ale nie u każdego będzie to niemal 300 zdarzeń w obrębie jednego spotkania. Tak właśnie jest w NobleBet i w związku z tym wielki plus za tak duży wybór. Znajdziemy między innymi jeszcze tak mało dostępne na polskim rynku handicapy azjatyckie.

Handicapy azjatyckie w ofercie NobleBet

Za e-sporty nie możemy ganić NobleBeta… ale pozostając szczerymi z naszymi opiniami nie możemy też wyróżnić, bo w tym aspekcie do najlepszych jeszcze trochę brakuje. Chociaż nie jest źle i nawet fan e-sportu znajdzie tu też swoje miejsce!

Noblebet aplikacja – recenzja

Wielu by mogło stwierdzić, że Noblebet stosuje mobilny bonus po to, żeby ukryć pewne niedoskonałości aplikacji. Ok, może nie jest to najlepsze oprogramowanie do zakładów sportowych, ale aplikacja ma wszystko to, co trzeba, aby obstawiać zakłady w telefonie. Ważne, że działa na Androidzie i iOS. Obsługuje też główne funkcje oferty Noblebet, a więc Betbuilder, królewskie kursy i cash out. Nie wspominamy o tym, że oferuje pełną ofertę pre-match i live, bo to już standard u każdego buka w Polsce.

Noblebet zalety i wady bukmachera

W zaletach na pewno trzeba wymienić to, że Noblebet ma wysokie kursy na zakłady sportowe. W atutach tego operatora znajdują się też mobilny bonus, granie bez podatku i szybka rejestracja bez dowodu osobistego.

Noblebet nie ma dużo wad, a jeśli już takie trzeba wymienić, to według naszej opinii dotyczą one zakładów live. Bukmacher powinien popracować nad wzbogaceniem livebettingu.

Płatności – wpłaty i wypłaty w Noblbet

Wygrywasz, cieszysz się i chcesz za zwycięską gotówkę od razu coś kupić albo sprawić sobie lub bliskim jakąś miłą niespodziankę. Niestety nie zawsze to jest takie hop siup i czasami proces wypłaty trwa dłuższy czas… ale tutaj właśnie NobleBet może zbierać pozytywne opinie, bo gwarantuje wypłaty do 10 minut, jeżeli zlecamy transakcje w godzinach 8-24. Także podsumowując, nieźle!

Kiedy u bukmacherów jest podobna oferta, to o sukcesie decydują mityczne detale. Szybkość płatności odgrywa istotną rolę. Oczywiście wszyscy już obsługują elektroniczne depozyty, więc przelew na konto bukmachera Noblebet można wykonać o każdej porze. Co do wpłat – to te księgowane są błyskawicznie. Nie ma kłopotów z doładowaniem salda za pośrednictwem PLIX, Dotpay, Przelewy 24, VISA, Mastercard, BLIK, PayPal i Paysafecard.

Noblebet często wygrywa z konkurencją, jeśli idzie o wypłaty na konto bankowe. To atut, którym na pewno może się pochwalić. Wypłata do 10 minut faktycznie może zadziałać – pod warunkiem, że masz konto w banku, który współpracuje z tym bukmacherem. Jakie to banki? Zobacz:

mBan, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, nest Bank, Credit Agricole, GetinBank, ING.

Legalny bukmacher Noblebet

Plusem o jakim jeszcze nie wspominaliśmy w kontekście Noblebet, to stan prawny tego bukmachera. Oczywiście firma ta ma licencję Ministerstwa Finansów, więc legalnie funkcjonuje w naszym kraju. Dzięki temu angażuje się w akcje sponosoringowe sportu – aktualnie jest sponsorem klubu Ekstraklasy, Śląska Wrocław. Dodatkowo wspiera też Widzew Łódź.

Podsumowanie i nasza opinia o Noblebet

Szczerze? Kiedy słyszymy o nowym bukmacherze na horyzoncie, to jesteśmy ciekawi, czy firma ta postawi na jakość, której do tej pory nie znaliśmy. Trzeba powiedzieć, że Noblebet potrzebował trochę czasu, aby się rozkręcić, ale od jakiegoś czasu wygląda bardzo profesjonalnie. Świadczą o tym dobre kursy, narzędzia (bet builder) oraz szeroka oferta pre-match. Noblebet też nie odpuszcza wielu promocji, z którymi wystartował, co jest godne pochwały. Przede wszystkim chodzi nam o grę bez podatku, która wciąż ma wielu zwolenników wśród typerów.

O Noblebet nie będziemy mówić jeszcze w samych superlatywach, ale doceniamy rozwój. Na chwilę obecną jest zdecydowanie lepiej niż solidnie!

FAQ

Czy Noblebet jest legalny?

Zakłady Noblebet są legalnie oferowane w serwisie noblebet.pl i aplikacji mobilnej.

Jakie opinie ma Noblebet?

W większości opinie Noblebet są pozytywne. Użytkownicy dobrze oceniają ofertę tego bukmachera, bonus w aplikacji, kursy i błyskawiczne wypłaty.