Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zobacz TOP5 najważniejszych informacji o nowych bukmacherze NobleBet! Recenzja Zagranie i opinie graczy – to wszystko znajdziesz w artykule.

NobleBet

Zanim przejdziemy do opinii o NobleBet, to najpierw kilka podstawowych informacji o podmiocie. Bukmacher spod szyldu Polski Bukmacher sp. z o.o., czyli nowej firmy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Prezesem zarządu jest Norbert Ciepierski, który jest także członkiem Stowarzyszenia Polskich Firm Bukmacherskich. W tej, że organizacji możemy ujrzeć również Rafała Wójtowicza, czyli prezesa LV BET zakłady bukmacherskie.

Takie dane pozwalają nam stwierdzać, że NobleBet mając już wytyczone wzory powinien rozwijać się dobrze znając rynek i potrzeby graczy.

NobleBet i szlacheckie opinie

To, co lubicie najbardziej, czyli opinie o bukmacherach. Gdzie możecie znaleźć najlepsze opinie? Proste, że na Zagranie! Oprócz tego, że dajemy dojść do głosu Wam (w komentarzach, czy ocenach gwiazdkowych), to również sami, staramy się obiektywnie oceniać oferty zakładów bukmacherskich, w tym także NobleBet. Opinie o tej firmie szlacheckie? Nie bez powodu w recenzji użyliśmy tego słowa, w końcu tak brzmi nazwa podmiotu. Póki co, jak widać po działaniach firmy, taki wizerunek będzie też przekazywany w komunikacji.

Będąc przy brandingu wspomnijmy o postaci Sir Richarda McCavina. Elegancki Pan w brodzie obija nam się o oczy, gdy przeglądamy stronę. Jak przystało na jego poziom kultury, każdy przekaz jest oficjalny i wprawiający nas w klimat szlacheckości marki. Niech przykładem na te słowa będzie sama historia powstania NobleBet, która już kreuje u nas pewne opinie na temat bukmachera.

Marka NobleBet i jej historia

Przechodząc już do samych funkcjonalności, to już interfejs rzuca się nam w oczy i nasuwa opinie o NobleBet. W końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze. O gustach się nie dyskutuje, więc obiektywnie można wskazać, że na pewno te zakłady sportowe się wyróżniają i wnoszą coś nowego. Co najważniejsze, interfejs jest intuicyjny i poruszanie się po stronie nie sprawia problemów. Niby taka oczywista sprawa, ale nie napiszemy tego o każdym bukmacherze. Szczególnie w przypadku początków jego funkcjonowania.

Można rzec, że sam układ jest tradycyjny i już się z takim spotkaliśmy. Natomiast kolorystyka idąca z myślą kreowania szlacheckości zasługuje przy NobleBet na pozytywne opinie.

Wygląd NobleBet budzący dobre opinie

Oceń bukmachera 1-10!

[kkstarratings]

Bonusy w NobleBet

Bonus od depozytu to najczęściej stosowane rozwiązanie przez bukmacherów w Polsce. Na czym to polega? Wpłacamy środki do bukmachera, a on (do określonej sumy) nam je powiększa.

Jednak przejdźmy do szczegółów o NobleBet i dajmy jakąś opinie, bo po to tu przyszliście. Dla każdego gracza, szczególnie przy nowych zakładach sportowych, informacja o bonusach na start jest ważna. Omawiany bukmacher zdecydował się tylko na dodatkowe środki od wpłaty… ale można z tego tytułu uzyskać aż 1650 PLN. Oczywiście wszystko jest obarczone konkretnymi warunkami, które narzucają pewien poziom trudności. Więcej o regulaminie i bonusie w NobleBet pisaliśmy już w innym tekście.

Póki co, skupmy się na naszej opinii na temat dodatkowych środków u tego bukmachera. Kwota robi wrażenie. Co z warunkami? Są bardzo podobne do tych w LV BET. Dopuszczając się oceny trzeba mieć na uwadze, że wykorzystanie bonusu w NobleBet jest specyficzne do tego stopnia, że znajdą się skrajne recenzje na ten temat – dla jednych będzie to jedna z lepszych promocji, dla innych jedna z gorszych. Jeżeli chodzi o mnie, to mogę usadowić w sumie jakość tego bonusu gdzieś po środku w porównaniu do konkurencji. Atutem niewątpliwie jest wspomniana, dość wysoka kwota.

Jednak nie samą ofertą powitalną gracz żyje, a w ostatnim czasie coraz bardziej istotne są propozycje dla stałych graczy. Tutaj już nie można napisać złego zdania, bo widać, ze NobleBet dbając o opinie stałych graczy będzie nas karmił okolicznościowymi i czasowymi możliwościami na bonusy. Przykład z początku funkcjonowania bukmachera to np. dodatkowe 50 PLN dodatkowych środków za sam obrót sumy 1000 PLN, co reklamował nie kto inny, a sam Sir Richard McCavin.

NobleBet dbając o opinie stałych graczy

NobleBet – opinie o sportach wirtualnych

Przedstawiamy Wam kilka najciekawszych informacji i opinii o NobleBet, to nie możemy nie wspomnieć o sportach wirtualnych. Te u tego bukmachera prezentują się solidnie, także jeżeli chodzi o szatę graficzną. Jeżeli jeszcze nie wiesz, są to zakłady na symulowane zdarzenia sportowe. Zakłady sportowe różnią się proponowanymi dyscyplinami przy sportach wirtualnych czy szerokością oferty. W NobleBet znajdziemy w tej zakładce piłkę nożną, tenis ziemny, żużel, kolarstwo czy wyścigi konne lub psów. 

Dlaczego niektórzy gracze lubią sporty wirtualne? 24 godziny na dobę jest co obstawiać, a rozstrzygnięcie pada już po kilku minutach. Zdarzenia do typowania są identyczne jak przy tych dyscyplinach w prawdziwym życiu. Wyróżniamy tę informację, bo grafika robi wrażenie i chyba nie będzie to nasza odosobniona opinia o NobleBet.

Sporty wirtualne w NobleBet

Zakłady bukmacherskie w NobleBet z niezłymi rozszerzeniami!

Wiadomo, że u każdego bukmachera możemy obstawiać nieskończoną liczbę lig piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich, turniejów tenisowych i skoków narciarskich. Prawdziwa walka rozpoczyna się na e-sportach czy zdarzeniach dodatkowych.

To właśnie szerokość oferty dodatkowej decyduje obecnie o jakości oferty bukmachera. No to w tym kontekście opinie graczy nie będą złe, bo NobleBet postarał się zadbać o te kwestie. Piłkę nożną można obstawiać wszędzie, ale nie u każdego będzie to niemal 300 zdarzeń w obrębie jednego spotkania. Tak właśnie jest w NobleBet i w związku z tym wielki plus za tak duży wybór. Znajdziemy między innymi jeszcze tak mało dostępne na polskim rynku handicapy azjatyckie.

Handicapy azjatyckie w ofercie NobleBet

Za e-sporty nie możemy ganić NobleBeta… ale pozostając szczerymi z naszymi opiniami nie możemy też wyróżnić, bo w tym aspekcie do najlepszych jeszcze trochę brakuje. Chociaż nie jest źle i nawet fan e-sportu znajdzie tu też swoje miejsce!

Szybkie wypłaty, to dobre opinie o NobleBet

Wygrywasz, cieszysz się i chcesz za zwycięską gotówkę od razu coś kupić albo sprawić sobie lub bliskim jakąś miłą niespodziankę. Niestety nie zawsze to jest takie hop siup i czasami proces wypłaty trwa dłuższy czas… ale tutaj właśnie NobleBet może zbierać pozytywne opinie, bo gwarantuje wypłaty do 10 minut, jeżeli zlecamy transakcje w godzinach 8-24. Także podsumowując, nieźle!