Noblebet zakłady bukmacherskie – oferta bukmachera – SPRAWDŹ!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Uwaga! Wraz z dniem 16.01.2023 r. Noblebet został połączony z firmą LV BET Zakłady Bukmacherskie. Co to znaczy? Szereg udoskonaleń, większy budżet, lepsza oferta. Sprawdź, co oferuje wspomniany operator i odbierz do LV BET kod promocyjny.

Noblebet zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w Noblebet dla wielu graczy wciąż są zagadką, ponieważ korzystają oni przede wszystkim z oferty STS, Betfan i Fortuny. Tymczasem Noblebet na bieżąco ulepsza swoje zakłady, żeby w końcu typerzy zwrócili uwagę na jego ofertę. W zakładach Noblebet liczą się nie tylko bonusy, ale też kursy bukmacherskie, typy “na żywo”, płatności oraz mobilna aplikacja. Dokładnie sprawdziliśmy, jak to wszystko działa i przygotowaliśmy recenzję bukmachera Noblebet!

Noblebet zakłady bukmacherskie 2024Pakiet 1554 zł✔️
Kod promocyjny NoblebetZAGRANIE
Bonus od trzech depozytów1500 zł
Freebet na start w aplikacji20 PLN
Dodatkowy bonus z kodem ZAGRANIE34 zł
Gra bez podatku30 dni po rejestracji

Zakłady bukmacherskie online w przypadku Noblebet są gotowe do obstawiania na stronie i aplikacji mobile. To bukmacher, który odpuścił rynek retail (stacjonarny) po to, żeby wszystko, co najlepsze pokazać w internecie. Noblebet to nowy bukmacher, ale posiada już doświadczenie, które w najbliższym czasie może procentować. To firma wspierana przez LVBET, która wykorzystuje podobne patenty, jeśli chodzi o bonusy i funkcjonalności w zakładach.

Oferta Noblebet jest złożona z zakładów sportowych i pozostałych dziedzin. Noblebet wprowadził modne w ostatnim czasie gry karciane i sporty wirtualne. Firma ta proponuje również typowanie za pośrednictwem cash out i bonusów kursowych w zakładach akumulowanych. Zakłady Noblebet mają predyspozycje do rozwoju, a ich pozycja na polskim rynku może ulec poprawie.

Legalne zakłady bukmacherskie Noblebet

Legalność zakładów bukmacherskich Noblebet nie może być poddawana pod żadną wątpliwość, bo to operator, który już jakiś czas temu uzyskał licencję. Dokładny numer koncesji Ministerstwa Finansów dla Noblebet to: PS4.6831.28.2017.

To operator, który działa w imieniu spółki Polski Bukmacher Sp.z.o.o zarejestrowanej w Dąbrowie Górniczej. Licencja, jaką posiada Noblebet, pozwala temu bukmacherowi oferować zakłady wzajemne w internecie. Operator ten nie ma możliwości tworzenie sieci stacjonarnych lokali, bo do tego jest potrzebna dodatkowa licencja. Taki komplet koncesji posiada STS, Fortuna i Superbet.

Noblebet zakłady bukmacherskie – promocje na start

Typy dnia w Noblebet początkowo mogą być wykonywane przy użyciu bonusów powitalnych. To firma, która wynagradza graczy za rejestrację i wykonanie pierwszych wpłat. W bonusach Noblebet z kodem promocyjnym pojawia się szereg bonusów od depozytu, freebet na mobile i dodatkowy bonus od Zagranie.com. Łącznie można uzyskać 1554 PLN!

Aby skorzystać z promocji na start w zakładach bukmacherskich Noblebet trzeba zarejestrować konto. To dynamiczny proces, bo można go wykonać bez dowodu osobistego. Wówczas konto tymczasowe trzeba zweryfikować, ale dopiero przed pierwszą wypłatą.

Bonusy od depozytów

Jakie są bonusy od depozytów w Noblebet? Ten operator zakładów online wynagradza trzy płatności wykonane na saldo depozytowe. W Noblebet można uzyskać następujące bonusy za wpłatę:

  • Pierwszy depozyt: 100% do 500 PLN
  • Drugi depozyt: 50% do 800 PLN
  • Trzeci depozyt: 100% do 200 PLN

Za pierwsze dwie wpłaty użytkownik otrzyma bonusy na zakłady sportowe. Trzecia z promocji skojarzona jest z typowaniem sportów wirtualnych.

Bonus od drugiej wpłaty przypomina ten w zakładach LVBET. Dlaczego? Bo użytkownik otrzymuje 5% wpłaty i mnożnik kursu na kuponie x10, który może wykorzystać na kwalifikacyjnym zakładzie z kursem min. 3.00 i min. 2 selekcjami. Po obstawieniu za mnożnik każdy klient Noblebet jest zobligowany do wykonania obrotu na wpłacie. Kwotę depozytu należy obrócić 3 razy w zakładach “kombi”, gdzie przynajmniej jeden typ będzie po kursie 1.85.

Bonusy za pierwszą i trzecią wpłatę są klasyczne, a więc niezwiązane z mnożnikiem. Gracz otrzymuje bonus w wysokości 100% wpłaty – za pierwszym razem do 500 zł, a za trzecim do 200 zł.

Promocja w aplikacji

Co więcej, zakłady bukmacherskie Noblebet oferują bonus w aplikacji mobilnej. Na iOS i Android możesz uzyskać darmowe 20 PLN od bukmachera. Jak to można osiągnąć? Wystarczy pobrać apkę Noblebet, a następnie za jej pośrednictwem obstawić kupon mobile ze stawką 20 PLN i kursem minimalnym 2.00. Nie ma znaczenia, jak rozstrzygnie się zakład – ty otrzymasz do wykorzystania bonus 20 PLN.

Wszystkie bonusy Noblebet szerzej opisujemy tutaj: https://zagranie.com/noblebet-bonus/.

Noblebet zakłady bukmacherskie – oferta

Jak u każdego bukmachera, tak i w przypadku Noblebet najważniejsze miejsce zajmują zakłady sportowe. Oferta Noblebet na sport złożona jest z ponad 20 dyscyplin. Znaleźć w niej można sporo, bo to piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, MMA, boks, żużel, piłka ręczna itd. Zarówno ilość sportów, jak i lig oraz rozgrywek robi wrażenie u tego bukmachera. Nasza ocena w tym aspekcie musi być pozytywna.

Noblebet poszerza ofertę zakładów o dodatkowe funkcjonalności, którymi są sporty wirtualne i gry karciane. Oczywiście oferta ta jest wzbogacona o zakłady “na żywo”, które dokładniej opisujemy w kolejnym akapicie.
Recenzując zakłady Noblebet musimy wspomnieć o funkcjach, jakie możesz w nich znaleźć. O ile cash out pewnie jest ci dobrze znany, o tyle Player Bets i Betbuilder może być nowością. Ta pierwsza opcja to typy na zawodników, a druga – zakłady wewnątrz meczu, które pozwalają grać na jednym kuponie kilka typów związanych z tym samym spotkaniem.

Zakłady live w Noblebet

Noblebet zakłady live w ostatnim czasie zyskały dodatkowy argument, którym powinieneś się zainteresować. O co chodzi? O streamy “na żywo”, jakie znajdziesz w sekcji LIVE Noblebet. Transmisje video działają na stronie noblebet.pl i aplikacji mobile. Każdy gracz specjalizujący się w livebettingu doskonale wie, że to ważna funkcja, która ułatwia obstawianie “na żywo”.

W zakładach live Noblebet znajdziesz mecze piłkarskie i wydarzenia dotyczące pozostałych sportów. Na bliższym podglądzie wydarzenia znajdziesz match tracker i kursy “na żywo”, czyli klasyczne rozwiązania stosowane od lat w zakładach online.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Noblebet

Zakłady Noblebet możesz też mieć w swoim telefonie lub innym urządzeniu mobile np. iPod, iPad oraz pozostałe tablety. Aplikacja Noblebet znajduje się w App Store i na stronie bukmachera. Obsługuje urządzenia na iOS i Androidzie, więc żaden z użytkowników nie powinien mieć kłopotów z jej instalacją.

W apce Noblebet wykonasz wszystkie czynności, które oferuje też strona mobile. Dodatkowo do instalacji aplikacji zachęca bonus 20 PLN, jaki przyznaje Noblebet po pierwszym kuponie mobile. Aplikacja Noblebet udostępnia cash out, zakłady live, Player Bets i transmisje live.

Płatności w zakładach bukmacherskich Noblebet

Płatności w Noblebet to wpłaty i wypłaty z konta. Najpierw zajmiemy się tą pierwszą kwestią, a więc depozytami u tego bukmachera. Jak je można zrobić? W tym przypadku Noblebet ma sporo do zaproponowania, a w ofercie znajdzie mobilny system BLIK, portfele elektroniczne i przelewy online.

Depozyty w Noblebet:

  • Przelewy 24,
  • Dotpay,
  • karty VISA, Mastercard,
  • Paysafecard,
  • PayPal,
  • BLIK,
  • Plix.

Najmniejsza kwota, jaką można zdeponować na konto Noblebet to 1 PLN. Wszystkie transakcje są realizowane błyskawicznie, bez prowizji.

Co jest dużym atutem Noblebet to błyskawiczne wypłaty do 10 minut. Oczywiście wszystkie te transakcje odbywają się na indywidualny rachunek gracza. Minimalna kwota wypłaty to 10 PLN. Trzeba pamiętać, że szybkie wypłaty do 10 minut mogą być realizowane pod warunkiem, że posiadasz konto w którymś z tych banków:

mBan, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, nest Bank, Credit Agricole, GetIn Bank, ING Bank Śląski.

Jeśli masz konto np. w Santander Bank, to na przelew trzeba poczekać nieco dłużej 1-2 dni robocze.

Opinie o zakładach bukmacherskich Noblebet

Co możemy napisać o zakładach Noblebet w podsumowaniu? Obserwujemy tego bukmachera od kilkunastu miesięcy i widzimy, że powoli rozwija skrzydła. Usprawnia aplikację mobile i dokłada do tego coraz to lepsze możliwości w obstawianiu zakładów. Kursy Noblebet również mają dobrą reputacje, co zachęca profesjonalnych graczy, którzy zwracają na ten element dużą uwagę.

Więcej opinii o Noblebet znajdziesz w tym artykule: https://zagranie.com/noblebet-opinie-ocena-graczy-top5-info-o-bukmacherze/. Tam również możesz sprawdzić ocenę graczy.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze