Clout MMA 5: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na Clout MMA 5

Clout MMA 5: typy na galę. Przed nami kolejne wielkie wydarzenie freak fightowe. W najbliższy weekend do klatki spod szyldu Clout wejdzie kilkudziesięciu fighterów-celebrytów, którzy będą chcieli dać niezłe show. Zobaczymy między innymi Michała Pasternaka i Denisa Załęckiego, ale też Mariannę Schreiber, Jakuba Rzeźniczaka czy Natana Marconia. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner Clout

Clout MMA 5 typy bukmacherskie

Po raz ostatni gala federacji Clout odbyła się an początku marca, a więc niemal dokładnie 3 miesiące temu. Wtedy w klatce pojawiło się wielu znakomitych freak fighterów, którzy dali naprawdę niezłe show. Walki stały na dobrym poziomie, a transmisja w PPV po raz pierwszy tak naprawdę nie zawiodła ani na moment. Nic więc dziwnego, że fani federacji z niecierpliwością czekają na czerwcową galę. A w niej powinno wydarzyć się jeszcze więcej, o czym świadczą chociażby konferencje, na których iskrzy pomiędzy większością zawodników. Nie powinno więc dziwić, że karta walk Clout MMA 5 wygląda imponująco. A którym pojedynkom najlepiej się przyjrzeć?

Podczas Clout MMA 5 Adam Josef ma stoczyć dwa pojedynki – z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem. Oczywiście, jeśli po pierwszej walce pozwoli mu na to sędzia. Wydaje się jednak, że jest na tyle mocny, aby wystąpić w obydwu. Jeśli chodzi o jego potyczkę z Blonskym, to wydaje się, że walka powinna zakończyć się przed czasem. W swojej jedynej jak dotąd walce AJ pokazał się ze świetnej strony, rozbijając Mateusza Janusza w niecałe 3 minuty. Błoński przegrał natomiast ostatnie 2 z 3 walk, a ponadto 3 z 5 jego pojedynków wstecz kończyło się przed czasem. Wydaje się, że w tak jednostronnie zapowiadającym się starciu możemy spodziewać się szybszego zakończenia pojedynku.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.34
Zagraj!

W drugiej walce AJ ma zmierzyć się ze Zbigniewem Bartmanem, który w klatce pojawił się do tej pory dwukrotnie i do tej pory jest niepokonany. Najpierw rozbił Tomasza Hajto (na początku 2. rundy), a potem Błażeja Augustyna (w nieco ponad 1,5 minuty). Bez wątpienia Josef już na starcie będzie zmęczony, a wszytko za sprawą walki z Błońskim. Wydaje się więc, że tutaj może pojawić się szansa dla byłego siatkarza. Należy spodziewać się, że w 1. rundzie AJ odda pole do prowadzenia walki rywalowi, a gdy ten kolokwialnie mówiąc “wystrzela się”, to wtedy Josef ruszy do ataku. Zdecydować mogą niuanse i tak naprawdę trudno jest wskazać faworyta tej walki. Biorąc pod uwagę formę i możliwości obu freak fighterów, nie spodziewam się tym samym zakończenia już w pierwszej rundzie i na to też postawię.

Walka zakończy się w 1. rundzie: NIE
Kurs: 1.50
Zagraj!

Emocji należy oczekiwać także w pojedynku Wampira z Bad Boyem. Bez wątpienia są już weteranami freaków i będzie to jedno z najciekawszych show sobotniej gali. Warto jednak zaznaczyć, że Bad Boy jest ostatnio w kiepskiej formie – przegrał każdy z 5 pojedynków i nie wydaje się, żeby mogł postawić się rozpędzonemu Wampirowi. Ten oczywiście ma dużo większe doświadczenie w klatce i nawet jak wszedł w ostatnim momencie do karty walk, to nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem. Ja jednak przyjrzałem się nieco bliżej ich ostatnim stoczonym pojedynkom i liczbie rund, które stoczyli. Myślę, że ich walka powinna potrwać przynajmniej 1.5 rund, bowiem co najmniej dwie rundy mogliśmy oglądać w 7 z 9 ostatnich walk Wampira oraz 5 z 8 Załęckiego.

Więcej niż 1.5 rund
Kurs: 1.21
Zagraj!

Clout MMA 5 kursy bukmacherskie

Skoto poznałeś już pierwsze typy na Clout MMA 5, to warto przyjrzeć się niezwykle ważnej kwestii, jaką są oczywiście kursy na Clout MMA 5. W końcu to one mają spory wpływ na ewentualne wygrane, dlatego też im wyższe, tym lepiej dla graczy. Dlatego też poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat kursów na zbliżającą się galę. Oto one:

Kursy na walki podczas Clout MMA 5
Fortuna
1.96
Sequento
1.66
Bomba
Zagraj!
Fortuna
3.21
Fistaszek
1.25
Zwykły Chłopak
Zagraj!
Fortuna
3.43
Kosaheere
1.22
Komar
Zagraj!
Fortuna
1.05
Alber Sosnowski
6.30
Super Mario, Ludwiczek
Zagraj!
Fortuna
3.79
Marianna Schreiber
1.18
Wiktoria Jaroniewska
Zagraj!
Fortuna
1.05
Gawronek
6.30
Mopsu
Zagraj!
Fortuna
1.17
Mokry Suchar
3.90
Patiro
Zagraj!
Fortuna
3.09
Szalony Reporter
1.27
Rzeźniczak
Zagraj!
Fortuna
1.60
Marcoń
2.06
Cameraboy
Zagraj!
Fortuna
1.27
Touahri
3.09
Szadziński
Zagraj!
Fortuna
3.43
Bad Boy
1.22
Wampir
Zagraj!
Fortuna
1.20
Adam Josef
3.60
Blonsky
Zagraj!
Fortuna
1.52
Adam Josef
2.21
Zbigniew Bartman
Zagraj!

Typy na Clout MMA 5

Podczas nadchodzącej gali odbędzie się aż 13 pojedynków i tak naprawdę każdy z nich zapowiada się interesująco. Warto przyjrzeć się jednak kilku wybranym, które prezentują się najciekawiej do obstawienia. Oczywiście należy w tym miejscu wyróżnić main event gali, ale też starcie Wampira z Bad Boyem czy Szalonego Reportera z Rzeźniczakiem. Zatem jakie typy na Clout MMA 5 warto rozważyć? Szczegóły znajdziesz nieco niżej.

Walka wieczoru Clout MMA 5 – typy na Main Event

W tym miejscu warto jeszcze przybliżyć nieco więcej informacji na temat pojedynku Josefa z Bartmanem. To starcie zapowiada się niezwykle ciekawie, o czym świadczą już kursy bukmacherskie, które są niezwykle wyrównane. Obaj fighterzy mogą pochwalić się wręcz atletyczną sylwetką i świetnym przygotowaniem fizycznym. Wydaje się, że drobną przewagę powinien mieć były siatkarz, który nie dość, że będzie wypoczęty na ich pojedynek, to jeszcze dwukrotnie walczył w 2023 roku, więc bez wątpienia jest w rytmie, czego nie można powiedzieć o Josefie. Ten stoczył jeden bój i to w 2022 roku. Ponadto Bartman pokazał się z naprawdę dobrej strony, zarówno fizycznie, jak i technicznie w obu dotychczasowych pojedynkach i tym samym zdecyduję się na jego zwycięstwo. A więcej informacji na temat tej walki znajdziesz w naszych typach na Adam Josef – Zbigniew Bartman.

Zbigniew Bartman wygra
Kurs: 1.97
Zagraj!

Wampir vs Bad Boy

W walce Wampira z Bad Boyem także będą leciały iskry. Pierwotnie z Denisem Załęcki miał wystąpić Amadeusz Roślik, ale z powodów prywatnych musiał zrezygnować. Jak już wspomniałem nieco wyżej Bad Boy nie wygrał ani jednej z 5 ostatnich walk, jednak mierzył się z Don Diego, Szpilką czy Danielem Omielańczukiem. W tym okresie Wampir wygrał 4 z 5 walk, ulegając jedynie Normanowi Parke. Bez wątpienia dużo silniejszym zawodnikiem jest Michał Pasternak, który we freak fightach radzi sobie naprawdę nieźle. W końcu wcześniej był zawodowcem i teraz wykorzystuje swoje umiejętności. Za Wampirem przemawia obecna dyspozycja, a także stoczone niedawno walki. Po przeanalizowaniu ich ostatnich występów wydaje się jednak, że mimo dużej przewagi po stronie Pasternaka, walka powinna potrwać pełen dystans. W końcu każda z 4 stoczonych potyczek Wampira we freak fightach kończyła się decyzją sędziów. I tego też spodziewam się po ich sobotnim pojedynku. A więcej na temat typów na Wampir – Bad Boy znajdziesz na naszej witrynie.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 2.00
Zagraj!

Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak

Niezwykle ciekawie zapowiada się także potyczka Szalonego Reportera z Jakubem Rzeźniczakiem. Obaj panowie są bez większego doświadczenia, bowiem Matysiak stoczył do tej pory jedynie dwie walki, a dla byłego piłkarza będzie to debiut w klatce. Z pewnością więc należy spodziewać się szarpanej i siłowej walki, bez większej techniki czy licznych chwytów i solidnej potyczki w parterze. Tym samym trudno oczekiwać, aby pojedynek zakończył się szybko, a z pewnością nie w 1. rundzie. Szczególnie, że obie stoczone do tej pory walki Szalonego Reportera kończyły się minimum w trzeciej odsłonie. Dodając do tego brak jakiegokolwiek obycia w klatce Rzeźniczaka, myślę, że walka nie zakończy się w pierwszej rundzie i na taki też typ postawię. O typach na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak przeczytasz oczywiście na naszej witrynie.

Walka zakończy się w 1. rundzie: NIE
Kurs: 1.55
Zagraj!

Natan Marcoń vs Cameraboy

Jednym z niezwykle elektryzujących pojedynków podczas Clout MMA 5 będzie z pewnością starcie Natana Marconia i z Łukaszem Pawłowskim. Pierwszego z zawodników nikomu nie trzeba przedstawiać. To właśnie Marcoń obok Ferrariego robi największe show podczas konferencji, przyciągając uwagę rzeszy fanów. Cameraboy to debiutant, który znany jest szerszej publiczności jako narzeczony Nikity, a także operator i montażysta Amadeusza Ferrariego. Teraz i on spróbuje swoich sił w klatce. Kursy na ich pojedynek są stosunkowo wyrównane, jednak biorąc pod uwagę doświadczenie i możliwości, to mimo wszystko przewaga powinna być po stronie Marconia. Ten stawał do klatki już sześciokrotnie, a jego rekord wynosi 2-4. Do tej pory pokonał Hejtera i Bagietę i wydaje się, że Cameraboy jest właśnie na podobnym poziomie co wspomnieni zawodnicy. Oczywiście może zaskoczyć, bowiem to jego debiut, ale wydaje się, że mimo wszystko doświadczenie powinno tutaj zwyciężyć i tym samym obstawię wygraną Natana Marconia. A typy na walkę Marcoń – Cameraboy znajdziesz na naszej witrynie.

Natan Marcoń wygra walkę
Kurs: 1.66
Zagraj!

Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

Na sam koniec przyjrzałem się jeszcze bliżej pojedynkowi kobiet. Do klatki po raz kolejny wejdzie Marianna Schreiber i Wiktoria Jaroniewska. Dla pierwszej z nich będzie to dopiero druga walka w karierze. Podczas Clout MMA 3 pokonała Monikę Laskowską przez decyzję sędziów. Jaroniewska stoczyła trzy pojedynki, wygrywając 2 z nich. Wiki pokonała Lalunę i Martirenti, natomiast przegrała z Sheeyą. Mimo to nic dziwnego, że jest murowaną faworytką w starciu ze Schreiber. W końcu w swoich wszystkich trzech pojedynkach pokazała się z naprawdę dobrej strony. Myślę jednak, że należy spodziewać się przynajmniej dwurundowego starcia. Obydwa wygrane pojedynki Jaroniewskiej trwały przynajmniej 2. rundy, natomiast jedyna potyczka Marianny – pełny wymiar czasu. Dlatego też obstawię powyżej 1.5 rund. O pojedynku i typach na Schreiber – Jaroniewska oczywiście przeczytasz na naszej witrynie.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.50
Zagraj!

Clout MMA 5 typy | Gotowy kupon

Właśnie tak prezentują się typy na Clout MMA 5. Oczywiście analizie poddałem najciekawiej zapowiadające się walki, jednak na kupon warto dodać maksymalnie 2-3 zdarzenia. W końcu im więcej zdarzeń na zakładzie, tym prawdopodobieństwo wygranej maleje. Moja propozycja kuponu wygląda następująco:

Clout MMA 5 kupon

Clout MMA 5, najważniejsze informacje

Kolejna gala Lexy Chaplin i Sławomira Peszko, Clout MMA 5 zapowiada się niezwykle ciekawie. Po kilku miesiącach od ostatniego wydarzenia spod tego szyldu, czas na wiele interesujących pojedynków, w których staną do walki najpopularniejsi celebryci i sportowcy w naszym kraju. Bez wątpienia fani freak fightów nie będą narzekać, bowiem do klatki wyjdzie m. in. Wampir z Bad Boyem czy Szalony Reporter i Jakub Rzeźniczak. Do tego pojedynek Marianny Schreiber z Wiktorią Jaroniewską czy starcie Alberta Sosnowskiego z duetem Super Mario i Ludwiczek rozgrzeją publiczność, więc po prostu, jest co oglądać!

Clout MMA 5 – gdzie można typować?

Tak jak w przypadku poprzednich gal, tak i teraz typowanie Clout MMA 5 możliwe jest wyłącznie w Fortunie. Bukmacher ten klasycznie przygotował mnóstwo możliwości i rynków zdarzeń dla typerów obstawiających walki zbliżającej się gali. Oczywiście na nowych graczy, którzy założą konto z kodem promocyjnym Fortuna czeka freebet o wartości 20 PLN. Oznacza to, że na każdego z graczy czeka możliwość obstawienia dodatkowego kuponu, bez ponoszenia kosztów własnych. A co trzeba zrobić, aby z tej akcji skorzystać? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto i wpłać depozyt
  3. Na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 20 PLN, które od razu zostanie przypisane do Twojego bonusowego konta
  4. Obstaw zakład jednorazowo za 20 PLN lub rozbij kwotę dowolnie

Kiedy i gdzie odbędzie się Clout MMA 5?

Gala Clout MMA 5 odbędzie się w sobotę, 8 czerwca w katowickim Spodku. Tak jak zawsze na fanów czeka kilkanaście pojedynków, a pierwszą walkę zapowiedziano na 19:30. Walka wieczoru natomiast powinna odbyć się w okolicach północy, jednak wszystko uzależnione jest od długości poprzednich walk. Z pewnością jednak emocji nie zabraknie, bowiem przed nami ponad 4 godziny wielkiego show. Gdybyś także szukał transmisji z tego wydarzenia, to będzie ona dostępna standardowo za pośrednictwem PPV.

Zaloguj się aby dodawać komentarze