Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na walkę Adam Josef - Zbigniew Bartman

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman: typy na walkę wieczoru. Przed nami kolejna gala spod szyldu Clout. W jednym z main eventów AJ zmierzy się z byłym siatkarzem, który do tej pory nie przegrał ani jednego pojedynku. Nie powinno więc dziwić, że kursy bukmacherskie na to starcie są niezwykle wyrównane. A gdybyś chciał poznać analizę i typy na Adam Josef – Zbigniew Bartman, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, typy i przewidywania

Adam Josef to bardzo popularny Youtuber, który przede wszystkim zachwyca swoją sylwetką. Na jego kanale można znaleźć sporo treści sportowych, podczas których wykonuje mnóstwo siłowych konkurencji. Jeśli chodzi o jego doświadczenie w klatce, to do tej pory walczył tylko raz, podczas jednego z Fame MMA, gdzie szybko rozprawił się z Mateuszem Januszem, pokonując go w niespełna 3 minuty. Jego walka miała jednak miejsce ponad 2 lata temu i choć nie należy bać się o jego formę fizyczną, to już o przygotowanie techniczne do walki jak najbardziej. Czy mimo to poradzi sobie w starciu z byłym siatkarzem?

Zbigniew Bartman szturmem wkroczył do świata freak fightów. I tak jak miało to miejsce na siatkarskim parkiecie, tak i w oktagonie był niezwykle dobrze przygotowany. Do tej pory stoczył dwie walki – z emerytowanymi piłkarzami. Najpierw pokonał Tomasza Hajto, a następnie Błażeja Augustyna. Bartman zachwycił przede wszystkim różnorodnością i świetnymi chwytami. Do tego dołożył dobrą wytrzymałość i takim sposobem rozbił dotychczasowych rywali. Teraz bez wątpienia czeka go najtrudniejszy bój, ale wcale nie jest bez szans.

Zatem jakie typy na walkę Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman warto rozważyć? W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że AJ ma walczyć tego wieczoru dwa pojedynki. Najprawdopodobniej pierwszy z teoretycznie słabszym rywalem, a więc Kacprem Błońskim, a drugą – właśnie z Bartmanem. Tym samym Josef już na starcie drugiej potyczki będzie zmęczony i tutaj dużą szansę może mieć były siatkarz. Wystarczy, żeby dobrze się bronił i wyprowadzał groźne ciosy, a AJ z każdą kolejną minutą będzie miał coraz to większe problemy. Po przyjrzeniu się ich stoczonym do tej pory walkom, myślę że w bezpośrednim starciu można spodziewać się overu 1.5 rund. Co prawda zarówno Bartman, jak i Josef do tej pory nie spędzili aż tyle w klatce, ale wydaje się, że są na bardzo zbliżonym poziomie, a dokładając do tego informacje na temat dwóch walk Adama Josefa, wydaje się to jeszcze bardziej prawdopodobne. Dlatego też zdecyduję się na powyżej 1.5 rund. A po więcej typów na Clout MMA 5 zapraszam oczywiście na naszą witrynę.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.50
Zagraj!

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, kursy bukmacherskie

Tak naprawdę nie powinno dziwić, że kursy bukmacherskie na walkę AJ – Bartman są tak wyrównane. Obaj mają bardzo podobne doświadczenie, ale też warunki fizyczne. Za siatkarzem przemawia z pewnością forma, a także fakt, że stosunkowo niedawno pojawiał się w klatce. Ponadto Josef będzie już po jednej stoczonej walce, więc jego siły będą dużo mniejsze. AJ z pewnością może pochwalić się dużo silniejszymi ciosami i lepszą zwrotnością, dlatego też trudno wskazać faworyta.

Kursy na wynik walki Adam Josef - Zbigniew Bartman
Fortuna
1.60
Adam Josef
2.06
Zbigniew Bartman
Zagraj!

Kto wygra walkę Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman?

Biorąc pod uwagę wszystkie podane w analizie informacje, myślę że szala zwycięstwa powinna przechylić się na korzyść Bartmana. Ten pokazał naprawdę duży wachlarz ciosów, siłę i determinację w swoich dwóch dotychczasowych walkach. Josef oczywiście także ma za sobą udany debiut, ale miał on miejsce dwa lata temu i od tej pory ani razu nie brał udziału w żadnej tego typu gali. Ponadto będzie po pojedynku z Błońskim, co będzie kosztowało go sporo sił. I dlatego też zdecyduję się postawić na wygraną Zbigniewa Bartmana. A gdybyś Ty chciał obstawić zakład, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu nie tylko będziesz mógł wnieść zakład, ale też zgarnąć dodatkowy freebet o wartości 20 PLN!

Zbigniew Bartman wygra walkę
Kurs: 2.06
Zagraj!

Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman, kursy na liczbę rund

Obaj fighterzy do tej pory nie zagościli na zbyt w oktagonie. Josef spędził w niej niecałe 3 minuty, natomiast Bartman około 10. Obaj nie walczyli jednak więcej niż 1.5 rundy. Myślę jednak, że teraz powinno się to zmienić, bowiem w końcu zmierzą się z kimś na podobnym poziomie sportowym. Dlatego też spodziewam się zaciętej walki i przynajmniej 1.5 rund.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
2.25
Poniżej 1.5 rund
1.50
Powyżej 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman

A co jeszcze warto rozważyć podczas typowania Adam “AJ” Josef – Zbigniew Bartman? Bez wątpienia w oktagonie będzie się działo. Jak już wspomniałem, są na podobnym poziomie sportowym i należy oczekiwać długiego, męczącego dla obu starcia. Według mnie większe szanse na wygraną ma były siatkarz, jednak jeśli miałoby być inaczej, to wątpię, aby Josef go znokautował. Zarówno AJ, jak i Bartman potrafią dobrze się bronić i szybko wyprowadzać ciosy. Kiedy jednak staną naprzeciw siebie można spodziewać się odrobiny defensywnego stylu i dlatego też, zbierając te wszystkie informacje, wątpię, aby Josef wygrał przed czasem i na to też się zdecyduję.

Adam Josef nie wygra przed czasem
Kurs: 1.41
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze