Clout MMA 5 karta walk | ZAWODNICY, kto walczy?

Karta walk Clout MMA 5. Już w najbliższą sobotę, a więc 8. czerwca 2024 roku dojdzie do piątej edycji gali freak-fightowej Clout MMA! Nie brakuje opinii, że może być to najciekawszy event tej organizacji, a to przede wszystkim przez wzgląd na szalenie ciekawą kartę walk! Kto zawalczy w sobotę i jak wygląda karta walk na Clout MMA 5? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

 

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Clout MMA 5 – karta walk

Jak już wspomniałem we wstępie, najbliższe Clout MMA zapowiada się wybornie, a to przede wszystkim ze względu na wypakowaną gwiazdami Internetu kartę walk! Sama organizacja długo przygotowywała się do piątej edycji wydarzenia i zadbała o to, aby znalazło się na niej wiele rozpoznawalnych i budzących skrajne emocje postaci. Na karcie walk Clout MMA 5 standardowo mamy mieszankę zawodników wywodzących się z różnych środowisk i nurtów, jednak zdecydowana większość z nich powinna być przynajmniej kojarzona przez przeciętnego kibica freak-fightów. Oczywiście największe wrażenie standardowo robią walki zaplanowane na sam koniec. Cała karta walk Clout MMA 5 została już oficjalnie zatwierdzona przez organizatorów i prezentuje się ona w następujący sposób:

 • Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa vs Patryk “Patiro” Grzywacz
 • Marcel “Gawronek” Gawroński vs Szymon “Mopsu” Bronowicz
 • Serhij “Piwko nie można” Mychajluk vs Nikodem “Kosaheere” Kosiński
 • Natan Marcoń vs Łukasz “Cameraboy” Pawłowski
 • Albert Sosnowski vs Kacper “Ludwiczek” Bociański & Mariusz “Super Mario” Sobczak
 • Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska
 • Gracjan Szadziński vs Salim Touahri
 • Piotr “Kapitan Bomba” Bomba vs Przemysław “Sequento” Skulski
 • Dominik “Mokry Suchar” Stokłosa vs Patryk “Patiro Grzywacz” (K-1)
 • Jakub Rzeźniczak vs Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Denis “Bad Boy” Załęcki
 • Adam “AJ” Josef vs Kacper Błoński
 • Adam “AJ” Josef vs Zbigniew Bartman

Walka wieczoru Clout MMA 5

Na rozpisce walk Clout MMA 5 nie brakuje szalenie ciekawych zestawień i pojedynków, które powinno zagwarantować masę emocji. Walką wieczoru sobotniej gali będą w zasadzie dwa pojedynki znanego i lubianego Adama “AJ” Josefa. Zawodnik o niesłychanych wręcz warunkach fizycznych i motorycznych zmierzy się zarówno z Kacprem Błońskim, jak i ze Zbigniewem Bartmanem. Co ciekawe bukmacher Fortuna w obu tych starciach stawia “AJ” w roli faworyta! Na marginesie, polecam sprawdzić wszystkie nasze typy na Clout MMA 5!

Walka wieczoru Clout MMA 5

Karta główna Clout MMA 5

Karta główna Clout MMA 5 wygląda na papierze znakomicie i jest chyba najciekawszym rozkładem pojedynków w dotychczasowej historii organizacji! Oprócz szalenie ciekawej walki wieczoru mamy tu przecież budzący niesłychane emocje co-main event, czyli starcie Amadeusza Ferrariego z Denisem Załęckim. Ogromne kontrowersje wzbudza również postać Natana Marconia, który zmierzy się z “Cameraboyem”. Fanów piłki nożnej być może zaciekawi natomiast starcie Jakuba Rzeźniczaka z “Szalonym Reporterem”. Mówiąc krótko, karta główna Clout MMA 5 jawi się jako gwarantująca wielkie emocje rozpiska i podejrzewam, że każdy kibic freak-fightów znajdzie w niej coś dla siebie!

Karta wstępna Clout MMA 5

Jeżeli chodzi o kartę wstępną Clout MMA 5, to oczywiście pierwsze pojedynki nie wzbudzają aż takich emocji, jak główne starcia. Do oktagonu w pierwszej kolejności wejdą Dominik Stokłosa i Patryk Grzywacz, a drugim pojedynkiem wydarzenia będzie starcie “Gawronka” z “Mopsu”. W porównaniu do największych gwiazd Clout MMA 5 są to oczywiście nieco mniej znane postaci, jednak najpewniej pierwszy pojedynek gali zostanie pokazany za darmo na Youtube! Jeżeli chcecie obstawić kartę główną lub kartę wstępną Clout MMA 5, to legalne zakłady i kursy znajdziecie tylko u jednego bukmachera – warto przy rejestracji wykorzystać nasz kod promocyjny Fortuna, bo zapewni Wam on ciekawe bonusy i korzyści na start!

Clout MMA 5 – walki

Zmierzając powoli do puenty i podsumowania, w sumie na Clout MMA 5 ma odbyć się aż 13 pojedynków! Jest to spora liczba i najpewniej gala zakończy się nieco później, aniżeli wcześniejsze jej odsłony, lecz wrażeń zdecydowanie nie powinno zabraknąć! Na karcie walk zdecydowana większość zawodników jest znana i wzbudza sporo różnych odczuć i emocji. Oczywiście najbardziej wyczekiwane walki odbędą się pod koniec gali, jednak w ogólnym rozrachunku zestaw zaplanowanych na sobotę pojedynków prezentuje się kapitalnie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze