Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Wiktoria Jaroniewska wychodząca do walki

Typy na Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, Clout MMA 5. Jedyną walką kobiet na sobotniej gali Clout MMA 5 będzie ciekawe zestawienie Marianny Schreiber z Wiktorią Jaroniewską. W tym starciu będziemy mieli dość wyraźną faworytkę, jednak więcej o szansach obu Pań przeczytacie w poniższym artykule. Jeśli chcecie poznać najlepsze kursy i typy na Schreiber – Jaroniewska, to również znajdziecie je w tym tekście! Zapraszam więc do lektury.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, typy i przewidywania

Analizę rozpoczynam od Marianny Schreiber, która wzbudza skrajne emocje w środowisku freak-fightów, jednak w generalnym ujęciu jest odbierana jednak negatywnie. Oczywiście zachowanie na konferencjach nie będzie przedmiotem analizy, jednak warto wspomnieć o tym fakcie. Jeżeli chodzi o same występy Marianny w oktagonie, to do tej pory zaliczyła ona tylko jeden występ we freak-fightach. W grudniu poprzedniego roku zmierzyła się ona ze znacznie starszą i posiadającą słabsze warunki fizyczne Moniką Laskowską. Pojedynek ten został wygrany przez jednogłośną decyzję sędziów, a jej kolejny bój z “Gohą” został ostatecznie odwołany. Schreiber tym razem wejdzie do oktagonu z bardzo zdolną zawodniczką i pomimo przewagi warunków fizycznych, nie będzie w tym starciu faworytką.

Wiktoria Jaroniewska to jedna z bardziej uzdolnionych zawodniczek w świecie polskich freak-fightów i nie dziwi, że będzie ona wyraźną faworytką najbliższego starcia. Popularnej “Wikusi” naprawdę trudno nie darzyć sympatią i także większość kibiców trzyma za nią kciuki. W przeszłości grała ona przecież w piłkę ręczną, a od ponad 2 lat trenuje ona MMA i regularnie występuje we freak-fightach. Po dwóch zwycięstwach w organizacji FAME Jaroniewska doznała pierwszej porażki na FAME MMA 17, kiedy to lepsza okazała się słabsza od “Sheeyi”. Na treningach 22-latka wygląda jednak znakomicie i moim zdaniem bez większych problemów zwycięży ona najbliższy pojedynek. W mojej opinii posiada wyższe umiejętności od Marianny, a przecież rywalka zmaga się ze sporymi problemami natury psychologicznej. W mojej opinii Wiktoria wyjdzie górą z najbliższego starcia i takie typy na Schreiber – Jaroniewska proponuję!

W. Jaroniewska wygra
Kurs: 1.20
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska?

Zostawiamy na momencik kwestię typów na Schreiber – Jaroniewska i przechodzimy do transmisji z tego starcia. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji gali, tak i podczas Clout MMA 5 będzie można oglądać wszystkie pojedynki w formie streamu online! Możliwość jego śledzenia zdobędziemy wykupując na oficjalnej stronie organizacji, czyli cloutmma.tv. Tam odnajdziemy dwie opcje PPV – tańsza kosztuje 39.99 PLN, natomiast dopłacając 5 PLN zyskujemy możliwość oglądania całej gali w jakości HD i zobaczenia powtórki przez tydzień! Właśnie w taki sposób będzie można legalnie i bezpiecznie obejrzeć starcie Schreiber – Jaroniewska.

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, kursy bukmacherskie

Jak w chwili obecnej wyglądają kursy na Schreiber – Jaroniewska? Jak już pisałem wyżej, Wiktoria jest dość zdecydowaną faworytką tego starcia. Ma ona znacznie większe doświadczenie i MMA trenuje już ponad 2 lata. Na treningach i tarczowaniu młodsza z zawodniczek wygląda znakomicie i pomimo słabszych warunków fizycznych daje się jej wyraźnie większe szanse na zwycięstwo. Pod spodem znajdziecie aktualne kursy na ten pojedynek kobiet na Clout MMA 5:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
3.60
M. Schreiber
1.20
W. Jaroniewska
Zagraj!

Kto wygra walkę Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska?

O tym, kto moim zdaniem wygra walkę Schreiber – Jaroniewska już pisałem. W mojej opinii ewentualny triumf Marianny będzie jedną z największych niespodzianek całej gali. Jaroniewska jest młodsza, trenuje dłużej, walczyła z mocniejszymi rywalkami i naprawdę nie widzę płaszczyzny, w której Schreiber mogłaby zdominować rywalkę. Na marginesie, polecam sprawdzić naszą analizę całej gali i wszystkie pozostałe typy na Clout MMA 5! W osobnym tekście mój redakcyjny kolega Daniel przeanalizował dla Was więcej walk!

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, kursy na over/under rund

Jeżeli kursy na zwycięstwo Wiktorii z Marianną wydają Wam się za niskie to grania, to na swój kupon możecie wrzucić inne typy na Schreiber – Jaroniewska. Fortuna proponuje przecież po kilkanaście zakładów na każdy pojedynek i podobnie jest w tym przypadku. I tak w ofercie znajdziemy chociażby zakłady na liczbę rund w tym starciu. Pod spodem znajdziecie z resztą aktualne kursy na liczbę rund w walce kobiet na Clout MMA 5:

Kursy na over/under rund

Fortuna
1.91
-2.5 rund
1.70
+2.5 rund
Zagraj!

Typy na Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska

Na koniec jeszcze jedne, tym razem nieco bardziej ryzykowne typy na Schreiber – Jaroniewska. W mojej opinii Wiktoria wygra najbliższy pojedynek, jednak o KO będzie dość trudno. Jaroniewska swój pierwszy pojedynek na FAME MMA 14 zwyciężyła właśnie przez decyzję sędziowską i sądzę, że nie będzie ona forsować szalonego tempa od pierwszych sekund po ostatniej porażce. Mimo wszystko Schreiber dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi i sądzę, że zdoła przetrwać pełny dystans. Typy na Schreiber – Jaroniewska w kierunku wygranej faworytki na punkty wiążą się z kursami w wysokości aż 3.00!

W. Jaroniewska wygra na punkty
Kurs: 3.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze