Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak – Jakub Rzeźniczak: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Szalony Reporter podczas ważenia

Typy na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, Clout MMA 5. Na najbliższej gali Clout MMA zobaczymy kilku debiutantów, a jednym z nich będzie Jakub Rzeźniczak, a więc były piłkarz! W swoim pierwszym pojedynku zmierzy się on z równie kontrowersyjną w Internecie postacią, czyli z Szalonym Reporterem. Czego spodziewać się po tym starciu i jakie typy na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak obstawić na kuponie? Zapraszam do lektury.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, typy i przewidywania

Analizę rozpoczynam od Szalonego Reportera, który zdaniem bukmachera Fortuna jest sporym underdogiem najbliższego pojedynku. Tomasz Matysiak rzeczywiście nie imponował umiejętnościami w pojedynkach, w których dotychczas go widzieliśmy i niewiele wskazuje na to, aby do sobotniej walki wyszedł kompletnie odmieniony. Szalony jest oczywiście postacią szalenie kontrowersyjną i zdaniem wielu kibiców freak-fightów, negatywną. Jeżeli chodzi o ostatnie występy naszego bohatera, to swój poprzedni pojedynek stoczył on jeszcze w sierpniu 2023 roku. Wówczas Szalony przegrał z Cezarym Gołębiewskim. Od tego czasu blisko 48-letni zawodnik nie występował w oktagonie, jednak na konferencjach wyglądał na bardzo pewnego siebie. Czy uda mu się sprawić niespodziankę i pokonać debiutującego Jakuba Rzeźniczaka? Sprawdźcie koniecznie nasze wszystkie analizy i typy na Clout MMA 5, aby uzupełnić swoje kupony!

Były zawodnik Legii Warszawa, czy Wisły Płock wszedł do świata freak-fightów i na konferencjach był atakowany ze wszystkich stron za swoje życie prywatne. Oczywiście nie mam tu zamiaru rozstrzygać słuszności poszczególnych zarzutów, jednak sam Rzeźniczak wyglądał na nieco zestresowanego i zaskoczonego. Jeżeli chodzi o same umiejętności, to w zasadzie trudno powiedzieć, czego spodziewać się po Jakubie. Trenuje on od kilku miesięcy i przytył kilka kilogramów do walki, jednak i tak będzie znacznie lżejszy od najbliższego rywala. Po stronie Rzeźniczaka zdecydowanie stać powinna kondycja i motoryka, bo przecież mówimy tu o byłym sportowcu. Mimo wszystko uważam jednak, że kursy są nieco przestrzelone. Nie faworyzuję co prawda Szalonego Reportera, lecz sądzę, że po aktualnym kursie warto zagrać jego zwycięstwo. Nie wiadomo, jak Rzeźniczak zareaguje na stres związany z debiutem i czy umiejętnościami będzie przewyższał Matysiaka. Uważam, że typy na Szalony – Rzeźniczak w kierunku wygranej underdoga są w tym przypadku warte gry!

Szalony Reporter wygra
Kurs: 3.09
Zagraj!

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o najbardziej podstawowe kursy na Szalony Reporter – Rzeźniczak, bukmacher Fortuna w roli wyraźnego faworyta stawia byłego zawodnika. Jest on znacznie młodszy i ma status byłego profesjonalnego sportowca i najpewniej te aspekty mają głównie wpływ na wspomniane mnożniki. Warto jednak powiedzieć, że Szalony ma na swoim koncie 2 występy, podczas gdy Jakub jest przecież debiutantem! Aktualne kursy bukmacherskie na ten pojedynek odnajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
3.09
Szalony Reporter
1.27
Jakub Rzeźniczak
Zagraj!

Kto wygra walkę Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak?

Proponując wyżej typy na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, napisałem o potencjalnym zwycięstwie underdoga, czyli Tomasza Matysiaka. Powtórzę się zatem, że w mojej opinii kursy nie zostały wystawione w prawidłowy sposób i sądzę, że Szalony ma całkowicie realne szanse na zwycięstwo w omawianym pojedynku. Nie zdziwiłbym się, gdyby trafił debiutującego Rzeźniczaka mocnym ciosem i nim wstrząsnął w pierwszych fragmentach walki. 

Szalony Reporter wygra
Kurs: 3.09
Zagraj!

Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak, kursy na over/under rund

Jeżeli nie przekonują Was typy na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak w kierunku wygranej starszego z zawodników, to zawsze możecie wrzucić na kupon nieco bardziej niestandardowe zakłady. Fortuna w swojej ofercie ma chociażby kursy na over/under rund, które zwykle również cieszą się sporą popularnością! Jeżeli spojrzymy na takowe mnożniki, to okazuje się, że bukmacher raczej spodziewa się zakończenia walki przed czasem. Oto aktualne kursy na over/under 2.5 rund:

kursy na over/under rund

Fortuna
1.80
+2.5 rund
1.80
-2.5 rund
Zagraj!

Typy na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak

Na koniec jeszcze jedne, bardziej ryzykowne typy na Szalony Reporter – Jakub Rzeźniczak. Jeżeli pierwszy z zawodników ma wygrać to starcie, to moim zdaniem będzie to zwycięstwo przed czasem. Nie wiemy zbyt dużo o umiejętnościach debiutanta, jednak będzie on znacznie lżejszy od swojego rywala. Ciosy Szalonego powinny więc sporo ważyć i spodziewam się ofensywy 47-latka od pierwszych fragmentów pojedynku. Oczywiście nie będziemy tu mieli do czynienia z kapitalnymi umiejętnościami i techniką, lecz uważam, że Szalony ma realne szanse na znokautowanie swojego opponenta! Takie typy na Szalony – Rzeźniczak wiążą się z ciekawymi kursami o wartości aż 6.00!

Szalony Reporter wygra przed czasem
Kurs: 6.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze