Natan Marcoń – Łukasz “Cameraboy” Pawłowski: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Natan Marcoń podczas treningu

Typy na Natan Marcoń – Cameraboy, Clout MMA 5. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie freak-fightów jest bez wątpienia Natan Marcoń. Na gali Clout MMA 5 zmierzy się on z debiutującym w oktagonie Cameraboyem. Analizę i zapowiedź tego starcia znajdziecie w poniższym tekście, a jego dopełnieniem będą oczywiście typy na Marcoń – Cameraboy. Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Natan Marcoń – Cameraboy, typy i przewidywania

Analizę rozpoczynam od Natana Marconia, który bez wątpienia jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjną postacią w świecie freak-fightów. 21-latek ma mnóstwo przeciwników i narobił sobie w organizacji mnóstwo wrogów za sprawą szalenie ostrego języka na konferencjach. Jeżeli jednak chodzi o same umiejętności w MMA Marconia, to te nie stoją na najwyższym poziomie. Natan w swoim CV ma obecnie 7 pojedynków, z których zwyciężył jedynie 2 – pokonał on Hejtera, oraz Bagietę, a więc rywali o dość wątpliwej klasie. Marcoń ostatnio zasłynął ze skandalu, kiedy to bez ciosu odklepał walkę z Denisem Załęckim. Z kolei na ostatniej walce w FAME przegrał z Piotrem Szeligą, który bił się przecież tylko jedną ręką! Tym razem Marcoń dostaje do walki debiutanta i będzie faworytem tego zestawienia!

Popularny Cameraboy będzie absolutnym debiutantem we freak-fightach, a walkę dostał między innymi dlatego, że prywatnie spotyka się z Nikitą, a więc inną zawodniczką Clout MMA. Pawłowski ma realny i zażarty konflikt z Natanem Marconiem i na pewno da z siebie 110%, aby dokonać niespodzianki i wygrać ze znienawidzonym rywalem. Warto jednak powiedzieć, że jak to zwykle w przypadku debiutantów bywa, nie mamy wielkiego pojęcia o umiejętnościach zawodnika i trudno powiedzieć, jaki obecnie poziom reprezentuje. Przechodząc już powoli do typów na Marcoń – Cameraboy, postawię na szybkie zakończenie tego starcia. Pojedynki z realnym konfliktem w tle często prowadzone są w szybkim tempie od początku i niejednokrotnie emocje biorą górę nad planem taktycznym. Obaj zawodnicy ważą sporo i będą mieli czym uderzyć, a przecież 5 ostatnich pojedynków Natana kończyło się przed czasem! Moje typy na Marcoń – Cameraboy dotyczą zatem maksymalnie 2.5 rund w tym starciu!

-2.5 rund
Kurs: 1.50
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Natan Marcoń – Cameraboy?

Zostawiam na momencik kwestię typów na Marcoń – Cameraboy i przechodzę do kwestii oglądania tego pojedynku na żywo! Jak to zwykle w przypadku starć we freak-fightach bywa, całość będzie można obejrzeć w Internecie w formie streamu online. PPV do gali i do pojedynku Marcoń – Cameraboy zakupicie na oficjalnej stronie organizacji, a więc na cloutmma.tv. Tam odszukacie 2 dostępne pakiety – tańszy w cenie 39.99 PLN, a ten w lepszej jakości i z możliwością obejrzenia powtórki przez tydzień w cenie 44.99 PLN. 

Natan Marcoń – Cameraboy, kursy bukmacherskie

Jeżeli nie jesteście zwolennikami typów na Marcoń – Cameraboy w kierunku czasu trwania pojedynku, to zawsze możecie obstawić zakłady na zwycięzcę tego starcia! Jak w chwili obecnej wyglądają kursy bukmacherskie? Nieznacznym faworytem tego zestawienia jest Natan Marcoń, który trenuje i walczy we freak-fightach już od dłuższego czasu. Pomimo słabego rekordu, posiada on jednak pewne umiejętności i doświadczenie. Łukasz Pawłowski jest natomiast absolutnym debiutantem, a jego forma i zdolności to jeden wielki znak zapytania. Dlatego też kursy na walkę wyglądają w następujący sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.60
Natan Marcoń
2.06
Cameraboy
Zagraj!

Kto wygra walkę Natan Marcoń – Cameraboy?

Kto moim zdaniem zwycięży opisywany pojedynek? Nie jestem przekonany do triumfu faworyta, a więc Natana Marconia, ponieważ ma on na swoim koncie szereg kompromitacji. Ostatnio poległ z Szeligą, który walczył wyłącznie 1 ręką. Cameraboy miał sporą motywację do ciężkich treningów i przygotowań, ponieważ najbliższe starcie będzie dla niego mocno osobistą sprawą. Absolutnie nie wykluczam wygranej underdoga i szczerze powiedziawszy, uważam, że warto zagrać podobny zakład po aktualnym kursie!

Cameraboy wygra
Kurs: 2.06
Zagraj!

baner grupa zagranie

Natan Marcoń – Cameraboy, kursy na over/under rund

W tym miejscu przedstawię aktualne kursy na liczbę rund w tym pojedynku. Bukmacher Fortuna na każdą walkę najbliższej gali wystawił ofertę właśnie dotyczącą overu lub underu odsłon w danym pojedynku i podobnie jest przy okazji zestawienia Marcoń – Cameraboy. Na marginesie, polecam sprawdzić nasze pozostałe typy na Clout MMA 5. Pod spodem odnajdziecie natomiast aktualne kursy na over lub under rund w pojedynku Marconia z Pawłowskim:

Kursy na over/under rund

Fortuna
2.25
+2.5 rund
1.50
-2.5 rund
Zagraj!

Typy na Natan Marcoń – Cameraboy

Na koniec przedstawię inne, moim zdaniem sensowne, chociaż ryzykowne typy na Marcoń – Cameraboy. Wyżej proponowałem zakład na maksymalnie 2.5 rundy w tym starciu, oraz pisałem, że moim zdaniem Pawłowski ma realne szanse na zwycięstwo w tym pojedynku! Jeżeli połączyć te 2 zakłady, to wyjdzie nam wygrana Cameraboya przed czasem. Przypomnę w tym miejscu, że Natan przegrał 2 ostatnie pojedynki przed czasem. Najbliższe starcie odbędzie się na zasadach K-1 i sądzę, że Cameraboy ruszy od początku do ofensywy, a finalnie pokona swojego opponenta przed czasem!

Cameraboy wygra przed czasem
Kurs: 3.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze