Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 08.06.2024

Typy na Wampir - Bad Boy

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki: typy na walkę. Podczas sobotniego Clout MMA 5 w oktagonie spotka się ze sobą m. in. Pasternak z Załęckim. Pierwotnie w tej walce z Bad Boyem miał stanąć Ferrari, jednak z powodów rodzinnych opuści galę. Tym samym do klatki wchodzi fighter, który już nie raz udowadniał swoją siłę. Dlatego też ich pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Wampir – Bad Boy, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner Clout

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, typy i przewidywania

Wampir od kiedy dołączył do freak fightów praktycznie nie przegrywa. Do tej pory stoczył w nich 5 pojedynków, wygrywając aż 4 z nich. Na jego drodze do tej pory stawał Piotr Szeliga, Paweł Tyburski, Dominik Zadora, Norman Parke i Alan Kwieciński. Tylko z Parke wychodził z oktagonu przegrany. Pasternak słynie przede wszystkim z ogromnej wytrzymałości, ale też rzadko kiedy jego pojedynki kończą się przed czasem. W końcu w 4 z 5 tych walk we freakach kończyło się decyzją sędziów. Teraz, mimo że wszedł do karty walk na ostatni moment i tak jest murowanym faworytem, aczkolwiek można oczekiwać po raz kolejny długiej, aczkolwiek solidnej walki.

Denis Załęcki już nie raz pokazywał, że nie boi się wyjść do klatki z dużo silniejszymi rywalami i na dodatek stoczyć bój jak równy z równym. Jego rekord wynosi 4-7, ale z pewnością nie oddaje on możliwości czy umiejętności Bad Boya. Warto zaznaczyć, że przegrał każdą z 5 ostatnich walk, jednak mierzył się z zawodnikami pokroju Pasternaka. Przegrał z WIelkim Bu, Omielańczukiem, Szpilką czy Don Diego. Mimo to w każdym z tych pojedynków pokazywał swoją siłę i przede wszystkim wytrzymałość, której inni fighterzy mogą mu pozazdrościć. I teraz mimo że nie jest faworytem, to powinien mimo wszystko powalczyć.

Zatem jakie typy na Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki warto rozważyć? Bez wątpienia walka ta zapowiada się niezwykle ciekawie i chyba nawet będzie bardziej interesująca i zacięta niż pierwotnym pojedynek Załęckiego z Ferrarim. Po przeanalizowaniu ostatnich pojedynków obu fighterów, myślę że należy spodziewać się wyczerpującego starcia. Jak już wspomniałem, każdy z 5 pojedynków Pasternaka kończył się minimum w 3. rundzie, a w 4 z nich o wyniku decydował sędzia. W przypadku Załęckiego 4 z 6 potyczek potrwały przynajmniej 2 rundy i wydaje się, że teraz również należy spodziewać się tego typu walki. Dlatego też zdecyduję się na over 2.5 rund. A po więcej typów na Clout MMA 5 zapraszam oczywiście na naszą witrynę!

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.65
Zagraj!

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, kursy bukmacherskie

Nie powinno dziwić, że kursy na walkę Pasternaka z Załęckim wyglądają tak, że murowanym faworytem jest Wampir. W końcu nie dość, że jest dużo bardziej doświadczonym fighterem, o większych umiejętnościach, to jeszcze jest obecnie w dużo lepszej formie. Wygrał 4 z 5 walk, natomiast Załęcki przegrał każdą z 5 ostatnich potyczek, więc nic dziwnego, że według Fortuny powinien wygrać Michał Pasternak.

Kursy na wynik walki Wampir - Bad Boy
Fortuna
1.22
Wampir
3.43
Bad Boy
Zagraj!

Kto wygra walkę Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki?

I tak jak wspomniałem nieco wyżej, wszystko przemawia za zwycięstwem Michała Pasternaka. Nie da się ukryć, że walczący wcześniej w zawodowym MMA Wampir nie ma większych problemów z pokonywaniem rywali we freakowych walkach. Oczywiści, gdyby stoczył bój z Omielańczukiem czy Adamkiem, to mogłoby wyglądać z goła inaczej, ale w przypadku gdy mierzy się z freakowym fighterem, to nie powinien mieć większych problemów żeby wygrać. A gdybyś chciał też obstawić galę, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera, to warto rozważyć rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, gdzie będziesz mógł postawić tę walkę, ale też zgarnąć freebet o wartości 20 PLN!

Wampir wygra walkę
Kurs: 1.22
Zagraj!

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, kursy na liczbę rund

Mimo sporej przewagi w wielu aspektach Pasternaka, wydaje się, że walka powinna potrwać przynajmniej 2/3 rundy, jak nie pełen wymiar czasu. W końcu Wampir przyzwyczaił swoich fanów do długich i wyczerpujących pojedynków. Oczywiście, kontroluje on przebieg walki, ale nie potrafi zadać końcowego ciosu. Podobnie może być w sobotę i dlatego warto rozważyć over rundowy.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.98
Poniżej 2.5 rund
1.65
Powyżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki

Na co jeszcze zdecydować się podczas typowania Michał Pasternak – Denis Załęcki? Drugi typ będzie nieco wiązał się z poprzednim wskazaniem na tę walkę, a mianowicie dotyczy tego, że pojedynek Wampira z Bad Boyem nie zakończy się w 1. rundzie. Do tej pory żadna z walk Pasternaka we freak fightach nie skończyła się w pierwszej odsłonie i trudno oczekiwać tego w starciu z Załęckim, który potrafi wytrzymać mnóstwo ciosów. Dlatego też zdecyduję się obstawić, że walka nie zakończy się w 1. rundzie.

Walka nie zakończy się w 1. rundzie
Kurs: 1.21
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze