Clout MMA 2 typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać? 28.10.2023

Typy na Clout MMA 2

Clout MMA 2: typy na galę. Po sierpniowej, historycznej imprezie spod szyldu Clout, czas na kolejną edycję wydarzenia. Już w najbliższą sobotę oczy kibiców freakfightów będą zwrócone w kierunku gali, podczas której wystąpi między innymi Najman, Omielańczuk, Sarara, Laluna czy Denis Załęcki. Bez wątpienia więc emocji nie zabraknie, a jeśli chciałbyś poznać typy na Clout MMA 2, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakłady bez ryzyka do 600 PLN na Clout MMA 2
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja Odbierz

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 2? Oto instrukcja, jak to zrobić 

 1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
 2. Wpłać pieniądze na swoje nowe konto.
 3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA 2 do 100 zł. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
 4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
 5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce do 100 zł! Kolejne zakłady bez ryzyka do 200 i 300 zł będą aktywne po kilku dniach.
Baner Clout MMA 2

Clout MMA 2 typy bukmacherskie

Tak naprawdę nadchodzące Clout MMA 2 zapowiada się jeszcze ciekawiej niż pierwsza gala. Wtedy oczywiście do walki ruszyło sporo sportowców, którzy po raz pierwszy weszli do klatki, a to z pewnością przyciągnęło rzeszę kibiców. Teraz jednak poza kilkoma wyjątkami – Clout MMA 2 zapowiada się interesująco pod względem sportowym. Na co więc warto zwrócić uwagę podczas obstawiania Clout MMA 2?

Bez wątpienia uwagę kibiców przykuwa main event gali, czyli pojedynek Omielańczuka z Bad Boyem. Oczywiście nie powinno dziwić, że faworytem jest pierwszy z wymienionych. W końcu przez wiele lat mierzył się on w największych klatkach świata, wliczając w to KSW, ACA czy UFC, a więc najlepsze federacje świata. Denis Załęcki również ma za sobą kilka solidnych pojedynków – szczególnie dla Gromdy w walce na gołe pięści czy podczas innych freakowych gal, np. dla High League. Co więc typować? Przyjrzałem się ich ostatnim występom i wydaje się, że można oczekiwać walki zakończonej przed czasem. Mianowicie 7 z 9 dotychczasowych pojedynków Załęckiego kończyło się przed czasem i to najpóźniej w 2. rundzie. Wydaje się, że w starciu z dużo wyżej notowanym i utytułowanym rywalem powinien mieć jeszcze większe problemy. Szczególnie, że przegrał 3 ostatnie pojedynki – z Don Kasjo, Szpilką i Księżniczką. Dlatego też zdecyduję się na doświadczenie i siłę, czyli zwycięstwo Omielańczuka przed czasem.

Clout MMA 2

Na którą walkę czekasz najbardziej?
OMIELAŃCZUK VS DENIS ZAŁĘCKI 49%
NAJMAN VS CIOS 28%
SARARA VS DAWID ZAŁĘCKI 5%
LABRYGA VS MINDA 18%
39+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • OMIELAŃCZUK VS DENIS ZAŁĘCKI
 • NAJMAN VS CIOS
 • SARARA VS DAWID ZAŁĘCKI
 • LABRYGA VS MINDA

Kolejnym starciem, który z pewnością przykuwa uwagę kibiców jest jeden z dwóch pojedynków pań pomiędzy Laluną a Agnieszką Bobek. Znana z “Królowych Życia” Katarzyna Alexander ma już za sobą debiut w walkach freakfightowych. Po raz ostatni wystąpiła jednak blisko 1.5 roku temu, kiedy to podczas jednej z gal FAME MMA musiała uznać wyższość Wiki. Tam jednak Laluna pokazała się z dobrej strony – potrafiła wyjść z mocnym ciosem i nie bała się ostrych wymian. Agnieszka Bobek to debiutantka, po której nie wiadomo czego konkretnie można się spodziewać. Po konferencjach czy innych medialnych występach wydaje się, że nie jest ona skora do brutalnej wojny, w której z pewnością Laluna będzie prowadzić. I tym samym – biorąc pod uwagę walkę Alexander z tamtego roku, zdecyduję się obstawić wygraną Laluny przed czasem.

Kursy bukmacherskie na Clout MMA 2

Jednym z ważniejszych aspektów podczas obstawiania Clout MMA 2 czy każdego innego wydarzenia są kursy bukmacherskie. W końcu to one mają realny wpływ na ostateczną kwotę, którą wygrasz, jeśli podasz poprawne typy. Z tego też względu przygotowałem pełną listę walk z wartościami kursowymi. Oto one:

Kursy na walki podczas Clout MMA 2
Fortuna
2.52
Super Mario
1.40
Skrzypas
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.12
Karwat
4.58
Fericze
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Laluna
3.60
Agnieszka Bobek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
5.40
Toni Chaplin
1.08
Gawronek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.52
Najman
1.40
Lizak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.92
Boro
1.30
10 przeciwników
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.14
Sosnowski
1.15
Gruchała
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Sarara
3.90
Crazy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.60
Gosia Margaret Magical
1.20
Nikita
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.43
Labryga
2.53
Minda
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.60
Najman
2.06
Cios
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Omielańczuk
2.92
Bad Boy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać Clout MMA 2?

Skoro poznałeś już kursy bukmacherskie na Clout MMA 2, to czas przejść do tego, gdzie tę galę można typować. I w tym miejscu warto zaznaczyć, że prawa do organizowania zakładów na Clout MMA 2 posiada w naszym kraju tylko jeden bukmacher. Wynika to oczywiście ze ścisłej współpracy operatora z federacją, dzięki czemu jako jedyni mogą przygotować ofertę na Clout MMA 2. O kogo konkretnie chodzi?

Bukmacher i oferta na Clout MMA 2

Chyba nie powinno dziwić, że to Fortuna jest bukmacherem, który oferuje zakłady na Clout MMA 2. W końcu operator ten posiada świetnie rozwiniętą zakładkę ze sportami walki, gdzie znajdziesz mnóstwo rynków zdarzeń na każdą pojedynczą walkę. Oznacza to, że jeśli chcesz obstawić nadchodzącą galę, to musisz posiadać konto u wspomnianego bukmachera. Jeżeli nie masz jeszcze tam konta użytkownika, to wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna. Dzięki niemu odblokujesz dostęp do oferty specjalnej, o łącznej wartości 630 PLN. Dzięki temu można liczyć na naprawdę interesujące promocje bukmacherskie. Tym co jednak wyróżnia tego operatora wśród innych to aż trzy zakłady bez ryzyka, aż do 600 PLN. A co konkretnie trzeba zrobić, aby je otrzymać? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
Baner Clout MMA 2

Typy na Clout MMA 2

Czas przejść do konkretów i opisu kilku najciekawszych walk sobotniej gali. Jak już wspomniałem, do klatki wejdzie przynajmniej kilku świetnych freakfighterów i z pewnością będzie się działo. Nie powinno też dziwić, że poza walką wieczoru Omielańczuka z Załęckim, najbardziej elektryzują kibiców starcia Najmana, Labrygi czy Sarary. Jakie typy na Clout MMA 2 warto więc rozważyć?

Walka wieczoru Clout MMA 2, Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki

Walka wieczoru wręcz musi budzić ogromne emocje. Tym razem włodarze federacji postawili na pojedynek, który pod względem sportowym powinien być na naprawdę wysokim poziomie. W końcu kiedy do walki ruszy zawodnik walczący dla UFC czy KSW, jak Daniel Omielańczuk, a także uliczny fighter, biorący udział w walkach Gromdy, Wotore czy High League, można spodziewać się interesującego pojedynku. Oczywistym faworytem Fortuny jest ten bardziej doświadczony w świecie sportów walki, czyli Omielańczuk. Teraz jednak zawalczą na zasadach boksu, więc różnica poziomów nieco się zatrze. Mimo to Załęcki może mieć spore problemy z pokonaniem rywala. Ja jednak zdecyduję się obstawić under 2.5 rund, który miał miejsce w 7 z 9 pojedynków Bad Boya. Omielańczuk co prawda przegrał 4 z 5 ostatnich potyczek, jednak walczył wtedy na najwyższym poziomie – w KSW czy ACA. Teraz we freakfightach nie powinien mieć większych problemów i wydaje się, że walka powinna zakończyć się przed czasem, stąd mój typ to poniżej 2.5 rund.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 1.40
Zagraj!

Marcin Najman – Adrian Cios

Niewątpliwie emocje wzbudzi pojedynek, a raczej pojedynki króla freakfightów, czyli Marcina Najmana. Choć wiadomo, że El Testosteron ma spore problemy w każdej walce, nieważne z kim dotyczyłby bój, to tym razem został zakontraktowany na dwa starcia – z Adrianem Ciosem i Lizakiem. Oczywiście warto przyjrzeć się jednemu z pojedynków i padło na ten z Ciosem, ponieważ powinien być on bardziej wyrównany. Mianowicie rywal Najmana ma za sobą walki dla MMA-Vip oraz Prime MMA i co ciekawe – większość z nich przegrał (4 z 5 walk). Ostatnio, podczas sierpniowej gali Clout MMA pokonał Magicala Jr. w 3. rundzie. El Testosteron natomiast na inauguracyjnej gali federacji Clout zbyt długo w klatce nie pobył, bowiem Andrzej Fonfara potrzebował 15 sekund, aby pokonać “króla”. Nadchodząca walka pomiędzy Najmanem a Ciosem nie powinna potrwać zbyt długo – o ile w ogóle do niej dojdzie. Mianowicie Marcin Najman będzie po jednej stoczonej walce i z pewnością sił wystarczy mu tylko na klasyczną szarżę na oślep. Dlatego też – biorąc pod uwagę umiejętności Ciosa – zdecyduję się na under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.60
Zagraj!

Tomasz Sarara – Dawid Załęcki

Podczas nadchodzącej gali Clout MMA 2 wystąpi również Tomasz Sarara, czyli jeden z bardziej utytułowanych polskich kick-bokserów. Co ciekawe w pierwotnej karcie walk rywalem Załęckiego miał być Le Banner, jednak wycofał się on z walki i w jego miejsce – kilka dni temu wskoczył właśnie Sarara. Polski mistrz nie powinien jednak mieć większych problemów z dużo mniej doświadczonym i starszym rywalem, jakim jest Crazy. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że murowanym faworytem do zwycięstwa jest Sarara. Mimo to zdecyduję się obstawić over rundowy. Mianowicie Załęcki ma za sobą 4 pojedynku na zasadach kickboxingu – 2 wygrał i 2 przegrał, jednak już nie raz udowadniał, że jest naprawdę wytrzymałym fighterem. Ponadto Sarara wskoczył w ostatniej chwili i choć z pewnością będzie dobrze przygotowany, to jednak miał bardzo krótki czas, aby opracować taktykę na walkę. Dlatego też obstawię over 1.5 rund.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.41
Zagraj!

Denis Labryga – Kamil Minda

Do pojedynków, które elektryzują fanów zbliżającej się gali należy z pewnością potyczka pomiędzy Denisem Labrygą a Kamilem Mindą – w końcu to co-main event Clout MMA 2. Faworytem walki jest młodszy z zawodników, jednak obaj mogą pochwalić się sporym doświadczeniem i solidnymi umiejętnościami. Labryga do tej pory stoczył 4 walki i wszystkie z nich wygrał – najpóźniej w 2. rundzie. Minda ma na koncie kilkanaście pojedynków w formule MMA, walcząc między innymi dla Babilonu czy OKTAGONU czy RFA. W swojej karierze musiał uznać wyższość tylko 4 razy, a na jego korzyść zakończyło się 9 pojedynków. Tym razem z pewnością nie będzie miał łatwego zadania, bowiem zawalczy z niepokonanym i ponad 10 lat młodszym zawodnikiem. Wydaje się, że nadchodząca walka powinna zakończyć się przed czasem – w końcu każdy z pojedynków Labrygi kończył się właśnie w ten sposób, a w przypadku Mindy w ten sposób kończyło się 5 z 7 walk wstecz. Dlatego też obstawię, że nadchodząca walka nie potrwa pełnego dystansu.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.34
Zagraj!

To oczywiście nie wszystko, bowiem jak już wspomniałem – wybrałem najciekawsze pojedynki do analizy. Jeżeli interesują Cię typy na poszczególne walki nadchodzącego Clout MMA 2, to znajdziesz je na naszej stronie. Żeby jednak nieco ułatwić ich szukanie, znajdziesz je w poniższych linkach:

 1. Super Mario vs Skrzypas
 2. Karwat vs Fericze
 3. Laluna vs Agnieszka Bobek
 4. Toni Chaplin vs Gawronek
 5. Najman vs Lizak
 6. Sosnowski vs Gruchała
 7. Sarara vs Crazy
 8. Labryga vs Minda
 9. Najman vs Cios
 10. Omielańczuk vs Bad Boy

Clout MMA 2: najważniejsze informacje

Na sam koniec warto podsumować już nieco nadchodzącą galę. Przed nami aż 12 pojedynków, w których udział weźmie ponad 30 fighterów. Mianowicie po raz pierwszy w historii czeka nas starcie 1 na 10 zawodników, w której główną postacią będzie Rafał Boro Borkowski. Ponadto zobaczymy dwa starcia pań pomiędzy Laluną i Agnieszką Bobek oraz Małgorzatą Zwierzyńską i Nikitą. Do walki ruszy także stały bywalec tego typu gal, czyli Marcin Najman, a wśród znanych twarzy zobaczysz również walki Denisa Załęckiego, Daniela Omielańczuka, Denisa Labrygi czy Tomasza Sarary.

Kiedy i gdzie odbędzie się Clout MMA 2?

Nadchodząca gala Clout MMA 2 odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 października w Orlen Arenie w Płocku. Pierwszej walki należy spodziewać się około 20:30, jednak standardowo, od około godziny 19:00 będzie można śledzić już transmisje czy wejść na halę. Bez wątpienia emocji nie zabraknie, bowiem do walki ruszy naprawdę spora liczba interesujących freakfighterów. A jeśli nie możesz pojechać do Płocka, aby zobaczyć to wydarzenie na żywo, to pozostaje wykupić PPV na stronie federacji. W zamian za opłatę otrzymasz dostęp do blisko 4 godzin walk i świetnego show!

Zaloguj się aby dodawać komentarze