Denis Labryga – Kamil Minda: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 28.10.2023

Typy na walkę Labryga - Minda

Denis Labryga – Kamil Minda: typy na walkę. Przed nami kolejna już edycja gali spod szyldu Clout MMA. W co-main evencie naprzeciw siebie stanie dwóch solidnych fighterów, którzy z pewnością posiadają umiejętności, aby zakończyć tę walkę na swoją korzyść. Faworytem starcia jest młodszy z zawodników, ale jego rywal na pewno nie odpuści. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Labryga – Minda, to zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!
Baner Clout MMA 2

Denis Labryga – Kamil Minda, typy i przewidywania

Nadchodząca walka pomiędzy Labrygą a Mindą zapowiada się naprawdę interesująco. Mianowicie obaj zawodnicy już nie raz pokazywali, że potrafią walczyć nie dość cze efektywnie, to jeszcze efektownie. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem jest Denis Labryga, jednak bez wątpienia jego rywal powalczy o zwycięstwo. Czego więc spodziewać się po ich walce?

Labryga do tej pory stoczył 4 oficjalne pojedynki, wygrywając każdy z nich. Do tej pory udało mu się zwyciężyć dwukrotnie z Piotrem Węcławskim, a także z Konradem Karwatem czy Dawidem Załęckim. Co ciekawe każda z jego walk kończyło się przed czasem, a 3 z 4 potyczek już w 1. rundzie. Minda to dużo bardziej doświadczony fighter, który ma na koncie 13 stoczonych pojedynków. Wygrał 9 z nich i tylko w 4 musiał uznać wyższość rywali. Jest to on jednak ponad 10 lat starszy od swojego najbliższego rywala, zatem można spodziewać się, że będzie odstawał fizycznie. Co więc typować w tej walce?

Wydaje się, że nadchodzący pojedynek nie powinien potrwać pełnego dystansu. Jak już wspomniałem, Labryga ma piekielnie mocny cios i potrafi zakończyć walkę bardzo szybko. Co ciekawe 4 z 5 ostatnich pojedynków Mindy również zakończyło się w pierwszej lub w drugiej rundzie. Dlatego też zdecyduję się obstawić under 2.5 rund również w nadchodzącym starciu. A po więcej typów na Clout MMA 2 zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 1.50
Zagraj!

Denis Labryga – Kamil Minda, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Denis Labryga – Kamil Minda wskazują, że to pierwszy z zawodników powinien wyjść zwycięsko. Mianowicie do tej pory jest niepokonany i każdą ze swoich walk kończył w naprawdę dobrym stylu. Minda przegrał natomiast 3 z 5 ostatnich walk i wydaje się, że młodszy rywal powinien rozprawić się z nim w sobotni wieczór.

Kursy na wynik walki Denis Labryga - Kamil Minda
Fortuna
1.43
Labryga
2.43
Minda
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Tak jak wspomniałem, należy spodziewać się zakończenia walki przed czasem. Mianowicie obaj zawodnicy potrafią kończyć walkę jedną szybką akcją i kiedy w klatce zmierzy się dwóch ofensywnych fighterów, to wydaje się, że under 2.5 rund jest jak najbardziej możliwy.

Kursy na liczbę rund w walce Labryga - Minda
Fortuna
2.25
Powyżej 2.5 rund
1.50
Poniżej 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Denis Labryga – Kamil Minda, kto wygra walkę?

Nadchodzące starcie – choć zapowiada się na wyrównane – nie powinno zakończyć się niespodzianką i wygraną dużo starszego Mindy. Z pewnością Labryga będzie przeważał pod względem siłowym i wytrzymałościowym, a to powinno poprowadzić go do zwycięstwa.

Labryga wygra walkę
Kurs: 1.50
Zagraj!

Typy na Denis Labryga – Kamil Minda

Skoro już wiesz co typować na walkę Labryga – Minda, to warto przyjrzeć się samemu bukmacherowi. Mianowicie prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 2 posiada w naszym kraju wyłącznie Fortuna. Jeśli więc chciałbyś obstawić ten, czy którąś z innych potyczek imprezy, to musisz posiadać tam konto. Zakładanie profilu gracza trwa kilka minut, a jeśli podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Fortuna, to możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną z 3 cashbackami!

Zaloguj się aby dodawać komentarze