Laluna – Agnieszka Bobek: typy i kursy. Gdzie oglądać?

Zawodniczka wychodząca do walki MMA

Typy na Laluna – Agnieszka Bobek, Clout MMA 2. Na drugiej odsłonie gali Clout MMA dane nam będzie zobaczyć jedną walkę kobiet, która wzbudza jednak spore emocje i zainteresowanie. W owym pojedynku Laluna zmierzy się z Aleksandrą Bobek, a moim zadaniem na poniższy artykuł będzie przeanalizowanie tego starcia, po czym zaproponuję najlepsze Laluna – Agnieszka Bobek typy. Zapraszam zatem do lektury.

Baner Fortuna pod Clout MMA 2

Laluna – Agnieszka Bobek, typy i przewidywania

Jakie są moje predykcje i typy na Laluna – Agnieszka Bobek? Pierwsza z pań jest dość rozpoznawalna w świecie freak-fightów, a jednocześnie wzbudza ona dość skrajne emocje. Abstrahując jednak od tej kwestii, trzeba przyznać, że jak na amatorskie walki MMA, Laluna ma już pewien bagaż doświadczenia, bo debiutowała ona już na gali Fame MMA 14. Jak sama przyznaje, wielokrotnie biła się poza oktagonem i ma spore doświadczenie i umiejętności. Jej pierwszy występ w oktagonie do końca tego nie potwierdził, gdyż na wspomnianej gali Fame 14 przegrała z Wiktorią Jaroniewską przez decyzję. Można jednak powiedzieć, że pierwsze szlify ma za sobą, a po swojej stronie posiada również warunki fizyczne i siłę ciosu. Czy tym razem pozwoli jej to zanotować pierwsze zwycięstwo w świecie freak-fightów?

Jej rywalką będzie absolutna debiutantka, która znana jest przede wszystkim z tego, że w youtubowej serii “Goats” rozebrała się przed Kacprem Błońskim. Skupmy się jednak na aspektach sportowych, chociaż w zasadzie w tym przypadku nie ma do końca na czym się skupiać. Agnieszka Bobek jest absolutną debiutantką i jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, jej umiejętności i poziom, są jednym wielkim znakiem zapytania. Jeżeli Bobek nie trenowała sportów walki wcześniej, a wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest, to może być jej bardzo trudno o potencjalne zwycięstwo nad Laluną. Oczywiście treningi z Arturem Sowińskim na pewno się jej przysłużyły, jednak w tym pojedynku różnicę powinny zrobić warunki fizyczne, jak i doświadczenie, które jest po stronie pierwszej z pań. Moje pierwsze Laluna – Bobek typy zakładają więc zwycięstwo Laluny. Kurs jest tutaj bardzo niski, jednak wydaje się, że taki zakład nada się do gry na kuponach AKO!

Laluna wygra
Kurs: 1.23
Zagraj!

Laluna – Agnieszka Bobek, kursy bukmacherskie

Po powyższym kursie, łatwo wywnioskować, że zdecydowaną faworytką jest Laluna. Pomimo iż Katarzyna w pierwszym pojedynku nie wypadła najlepiej i przegrała z Wiktorią Jaroniewską, to ma ona wyraźnie większe doświadczenie, podczas walki będzie cięższa i na pewno będzie mogła pochwalić się mocniejszym uderzeniem. Jeśli szukać atutów po stronie debiutantki, to może być ona lepiej przygotowana kondycyjnie. Czy to wystarczy, by pokonać Lalunę? Aktualne kursy bukmacherskie kształtują się w taki sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.23
Laluna
3.35
A. Bobek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Jeżeli powyższe typy na Laluna – Agnieszka Bobek Wam nie podpasowały lub chcecie obstawić nieco wyższe kursy, to zawsze możecie wziąć na tapet zdarzenie na zakończenie pojedynku. Typy na Laluna – Bobek w kontekście ilości rozpoczętych rund również cieszą się sporym zainteresowaniem, a obstawić możecie je bez ryzyka, wykorzystując nasz kod promocyjny w Fortunie. Poniżej aktualne kursy na over/under 2.5 rund u wspomnianego operatora:

Kursy na over/under 2.5 rund

Fortuna
1.98
under 2.5 rund
1.65
over 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Katarzyna “Laluna” Alexander – Agnieszka Bobek, kto wygra walkę?

Nieco wyprzedziłem układ artykułu, bo mojego zwycięzcę i faworyta tego starcia już znacie. Trudno w zasadzie powiedzieć cokolwiek o Agnieszce Bobek, bo będzie to jej absolutny debiut w MMA, a na podstawie konferencji, czy wypowiedzi nie sposób stwierdzić, jakie faktycznie posiada umiejętności. Znacznie krótsze treningi i mniejsze doświadczenie są jednak głównym argumentem, by zagrać Laluna – Agnieszka Bobek typy na zwycięstwo Katarzyny!

Laluna wygra
Kurs: 1.23
Zagraj!

Laluna – Agnieszka Bobek, gdzie oglądać?

Zostawmy na momencik Laluna – Agnieszka Bobek typy i przejdźmy do opcji transmisji i sposobów na obejrzenie tej walki. Oczywiście pojedynek ten nie będzie dostępny na wyłączność i by go obejrzeć, należy wykupić całą galę Clout MMA 2. Ta zapowiada się jednak bardzo ciekawie, bo w oktagonie zobaczymy kilka znanych i lubianych postaci, oraz paru debiutantów! A gdzie oglądać Laluna – Agnieszka Bobek i pozostałe pojedynki?

Katarzyna “Laluna” Alexander – Agnieszka Bobek, transmisja w TV za darmo

Jedną z opcji będzie transmisja w TV, która niestety nie będzie jednak za darmo. Jak obejrzeć Clout MMA w telewizji? By mieć taką możliwość, należy posiadać odbiornik z funkcją SMART, bowiem transmisji nie znajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. Należy natomiast wejść w Internet, zalogować się na swoje konto na stronie cloutmma.pl i tam wykupić odpowiedni pakiet. Jeżeli posiadacie stosunkowo nowy telewizor, to stream online najpewniej będzie na nim działał prawidłowo!

Laluna – Agnieszka Bobek, stream online

Wyżej przedstawiłem jedyną dostępną i legalną opcję na obejrzenie gali Clout MMA 2. Jest nią stream online, który zdobędziemy wykupując PPV na oficjalnej stronie wydawcy. W przypadku zdecydowanej większości gal freak-fightowych cały proces oglądania działa właśnie w taki sposób. Także w przypadku walki Laluna – Bobek i całej gali Clout MMA 2, stream online będzie jedynym rozwiązaniem pozwalającym obejrzeć ją na żywo.

Typy na Laluna – Agnieszka Bobek

Jakie są moje ostatnie typy na Laluna – Agnieszka Bobek? Oferta na walki MMA to zwykle kilkanaście zakładów i podobnie jest w tym przypadku. Uważam jednak, że zakład na zwycięstwo bardziej doświadczonej i mocno bijącej Laluny przed czasem jest warty gry i bardzo prawdopodobny! Katarzyna na pewno będzie polować na mocne uderzenie, a jeżeli nie skończy swojej przeciwniczki w stójce, to powinna mieć zdecydowaną przewagę w parterze. Polecam sprawdzić wszystkie typy na Clout MMA 2, a na walkę Laluna – Agnieszka Bobek proponuję zwycięstwo faworytki przed czasem!

Laluna wygra przed czasem
Kurs: 1.80
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze