Super Mario – Skrzypas: typy i kursy. Gdzie oglądać?

Super Mario podczas ważenia

Typy na Super Mario – Skrzypas, Clout MMA 2. Na piątkowej gali Clout MMA czeka nas wiele ciekawych rywalizacji, a jedną z nich będzie starcie Super Mario ze Skrzypasem. Poniżej znajdziecie zapowiedź, analizę, ale również typy na Super Mario – Skrzypas. Dowiecie się również, gdzie i w jaki sposób oglądać to starcie na żywo. Jeśli interesują Was te treści, to zapraszam serdecznie do lektury.

Baner Fortuna pod Clout MMA 2

Super Mario – Skrzypas, typy i przewidywania

Jakie Super Mario – Skrzypas typy z oferty bukmachera Fortuna najbardziej opłaca się zagrać? Wpierw powiedzmy sobie kilka słów o obu zawodnikach i zacznijmy od Super Mario. Jest to postać, która przed występami we freak-fightach nie była szerzej znana i pracowała jako trener personalny, co z resztą widać po samej sylwetce. Super Mario zadebiutował w MMA na gali Clout MMA 1, kiedy to mierzył się z Ludwiczkiem. Wówczas 35-letni Sobczak pokonał swojego rywala na punkty i pokazał kawał charakteru, kondycji, ale i niezłe jak na takie doświadczenie umiejętności w parterze. Super Mario dysponuje wielką siłą i jest to jego główna zaleta, z której na pewno będzie chciał skorzystać także w starciu ze Skrzypasem.

A co wiemy o jego przeciwniku i jakie Super Mario – Skrzypas typy warto grać? Drugi z panów jest absolutnym debiutantem i nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji obserwować go we freak-fightach. Błażej Skrzypek jest natomiast rozpoznawalny w sieci, a szczególnie na Instagramie, gdzie wstawia materiały głównie dotyczące treningów. Jego sylwetka i rzeźba mogą robić wrażenie i zapewne, podobnie jak Super Mario, będzie on bazował głównie na sile. Zawsze jak to w przypadku debiutantów bywa, nie mamy informacji o umiejętnościach i formie Skrzypasa, który najpewniej trenuje MMA nieco krócej, aniżeli Super Mario. Nie ulega jednak wątpliwości, że obaj panowie dysponują wielką siłą i potężnym ciosem. Walka może skończyć się więc bardzo szybko i moje pierwsze Super Mario – Skrzypas typy zakładają maksymalnie 2.5 rundy!

-2.5 rund
Kurs: 2.06
Zagraj!

Super Mario – Skrzypas, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy na Super Mario – Skrzypas, to bukmacherzy nieznacznie faworyzują Skrzypasa. Super Mario w swoim debiucie wypadł nieźle, jednak nie brakuje głosów, że powinien skończyć Ludwiczka przed czasem. Umiejętności Skrzypasa są jednak sporą niewiadomą, a aktualne kursy wystawione przez bukmachera Fortuna na opisywaną walkę prezentują się w następujący sposób:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
2.52
Super Mario
1.40
A. Bobek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

A propos bukmachera Fortuna, tylko tam obstawicie typy na Super Mario – Skrzypas, a uczynić to możecie bez ryzyka, wykorzystując nasz kod promocyjny w Fortunie! Jeżeli chodzi natomiast o inne zakłady na Super Mario – Skrzypas, to w ofercie znajdziemy chociażby kursy na rezultat końcowy, a więc możemy obstawić, czy pojedynek zakończy się na punkty, czy też dojdzie do finału pojedynku przed czasem. Kursy na takie zakłady prezentują się następująco:

Kursy na over/under 2.5 rund

Fortuna
1.98
under 2.5 rund
1.65
over 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mariusz “Super Mario” Sobczak – Błażej “Skrzypas” Skrzypek, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta opisywanego starcia, to nie jestem przekonany, dlaczego bukmacherzy tak bardzo faworyzują Skrzypasa. Może mieć on lepsze warunki fizyczne, jednak Super Mario ma już za sobą jedną walkę, którą zwyciężył i trenuje znacznie dłużej. Sądzę, że w tym zestawieniu szanse rozkładają się podobnie i nie zdziwi mnie żaden scenariusz. Warto jednak wykorzystać wysoki kurs na Sobczaka i obstawić typy na Super Mario – Skrzypas na zwycięstwo underdoga!

Super Mario wygra
Kurs: 2.52
Zagraj!

Super Mario – Skrzypas, gdzie oglądać?

Zostawmy na moment kwestię samych typów na Super Mario – Skrzypas i powiedzmy sobie gdzie i w jaki sposób można oglądać tę walkę. A starcia w ramach gali Clout MMA 2 nie będzie można obejrzeć na wyłączność. Oznacza to, że potrzebny będzie zakup całego eventu, na którym opisywany pojedynek będzie jednym z pierwszych. Jeżeli chodzi o dostęp do PPV, to taki znajdziemy na stronie cloutmma.pl.

Mariusz “Super Mario” Sobczak – Błażej “Skrzypas” Skrzypek, transmisja w TV za darmo

W przypadku wielu wydarzeń sportowych, najpopularniejszą opcją transmisji jest ta w telewizji. Niestety w przypadku gal freak-fightowych transmisji na regularnych kanałach nie znajdziemy. Można jednak obejrzeć Clout MMA w TV w nieco inny sposób! Jeżeli posiadacie telewizor z funkcją SMART, to z jego poziomu możecie wejść w Internet i zalogować się w serwisie cloutmma.pl. Wpierw upewnijcie się jednak, że stream online będzie na Waszym urządzeniu działał poprawnie!

Super Mario – Skrzypas, stream online

Oczywiście dostępna będzie także najbardziej popularna opcja, a więc stream online. Znajdziecie go na oficjalnej stronie organizacji, a więc cloutmma.pl. Wchodząc na ową stronę z poziomu komputera, czy laptopa, będziecie mogli wykupić PPV, który będzie jedynym legalnym wyjściem, by obejrzeć omawianą walkę, jak i całą galę. Jeżeli regularnie oglądacie tego typu wydarzenia, to na pewno macie już wprawę w wykupowaniu PPV i oglądaniu walk w formie streamów online!

Typy na Super Mario – Skrzypas

W międzyczasie sprawdźcie wszystkie typy na Clout MMA 2! A przechodząc do ostatnich propozycji na ten konkretny pojedynek, proponuję połącznie dwóch, zaproponowanych wyżej zakładów i obstawienie zwycięstwa underdoga po ciekawym kursie! Sądzę, że jest realna szansa na pojedynczy, mocny cios Super Mario, który posiada wielką siłę, a Skrzypas będzie absolutnym debiutantem. Powodzenia i samych wygranych kuponów!

Super Mario wygra przed czasem
Kurs: 4.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze