Marcin Najman – Adrian Cios: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 28.10.2023

Typy na walkę Najman - Cios

Marcin Najman – Adrian Cios: typy na walkę. Przed nami kolejna gala freakfightów organizowana przez Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. Karta walk gali zapowiada się naprawdę interesują, a wśród nich przede wszystkim warto wyróżnić starcie samozwańczego króla freakfightów. Czego można spodziewać się po walce Najman – Cios? Typy i analizę tego pojedynku znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA 2. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!
Baner Clout MMA 2

Marcin Najman – Adrian Cios, typy i przewidywania

Podczas pierwszej edycji Clout MMA, Marcin Najman spędził w klatce około 15 sekund. Jego utytułowany rywal, Andrzej Fonfara zrobił to co musiał, czyli szybko skończył rywala. Teraz El Testosteron ma zakontraktowane 2 walki – z Lizakiem i właśnie z Ciosem. Czego można spodziewać się po pojedynku z drugim z wymienionych zawodników?

Najman od dłuższego już czasu robi tak naprawdę tylko show, ponieważ jego poziom sportowy pozostawia wiele do życzenia. W ostatnim czasie przegrał ze wspomnianym Fonfarą, a także zanotował porażkę i zwycięstwo z Prezesem FEN. Adrian Cios natomiast w swojej dotychczasowej karierze freaka stoczył 6 pojedynków, z czego 4 przegrał. Pokonał co prawda ostatnio Magicala Jr., jednak walka ta nie stała na zbyt wysokim poziomie. Wcześniej musiał uznać wyższość chociażby Sashy czy Cichego Zadymiarza. A jak będzie teraz?

Clout MMA 2: Marcin Najman – Adrian Cios

kto wygra walkę
MARCIN NAJMAN 78%
ADRIAN CIOS 22%
9+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • MARCIN NAJMAN
  • ADRIAN CIOS

Zatem jakie typy na Marcin Najman – Adrian Cios warto rozważyć? Na starcie trzeba zaznaczyć, że będzie to druga walka Najmana, więc w ogóle nie wiadomo czy do niej dojdzie. Jeśli tak, to nie należy spodziewać się długiego pojedynku. El Testosteron z pewnością ruszy z całym impetem w rywala – do tego przyzwyczaił nas w swoich ostatnich walkach. I tak naprawdę – jeśli trafi którymś z ciosów, to najprawdopodobniej wygra. Z pewnością jednak nie należy nastawiać się na długi pojedynek i wydaje się, że powinien zakończyć się on już w 1. rundzie. I na to właśnie obstawię. A po więcej typów na Clout mMA 2 zapraszam oczywiście na naszą stronę.

Koniec walki w 1. rundzie: TAK
Kurs: 1.60
Zagraj!

Marcin Najman – Adrian Cios, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Marcin Najman – Adrian Cios są dość wyrównane, bowiem obaj fighterzy mają bardzo podobne umiejętności i styl walki. Tak naprawdę należy spodziewać się szybkiej walki, o wyniku której zadecydować może jeden cios bądź po prostu – szczęście. Dlatego też Fortuna przygotowała bardzo zbliżone kursy i nie należy się temu dziwić – w końcu zarówno Najman, jak i Cios mogą wygrać ten pojedynek.

Kursy na walkę Marcin Najman - Adrian Cios
Fortuna
1.65
Marcin Najman
1.98
Adrian Cios
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Jak już wspomniałem – nie należy oczekiwać długiego, technicznego starcia. Najman z pewnością będzie chciał zakończyć tę walkę w kilkanaście sekund – do tego tak naprawdę zostaliśmy już przyzwyczajeni. Trudno spodziewać się kilkurundowej potyczki, szczególnie że Najman będzie miał za sobą już jedną walkę.

Kursy na liczbę rund w walce Najman - Cios
Fortuna
2.06
Powyżej 1.5 rund
1.60
Poniżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marcin Najman – Adrian Cios, kto wygra walkę?

Wydaje się, że mimo wszystko Marcin Najman powinien rozprawić się z Ciosem. Starszy i bardziej doświadczony El Testosteron ma w końcu rywala na podobnym do siebie poziomie i w tego typu walce powinien poradzić sobie z przeciwnikiem. Sprawa jest jednak otwarta, bo Najman już nie raz pokazywał, że potrafi przegrać bardzo szybko. Mimo to, obstawiam wygraną Najmana.

Najman wygra walkę
Kurs: 1.65
Zagraj!

Typy na Marcin Najman – Adrian Cios

Skoro już wiesz co typować na walkę Najman – Cios, to warto pochylić się jeszcze nad tym, co oferują bukmacherzy na tę galę. Mianowicie prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 2 posiada w naszym kraju tylko Fortuna. Jeśli więc chciałbyś obstawić ten, czy którąś z innych potyczek imprezy, to musisz posiadać tam konto. Zakładanie profilu gracza trwa kilka minut, a jeśli podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Fortuna, to możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną z 3 cashbackami!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze