Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 28.10.2023

Typy na walkę Omielańczuk - Załęcki

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki: typy na walkę. W main evencie nadchodzącego Clout MMA 2 zmierzy się jeden z lepszych polskich zawodników MMA, a jego rywalem będzie solidny freakfighter, który już nie raz udowadniał, że potrafi się bić. Faworytem bukmachera jest oczywiście pierwszy z wymienionych zawodników, ale czy udowodni to w klatce? Analizę i typy na Omielańczuk – Załęcki znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 💡

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!
Baner Clout MMA 2

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, typy i przewidywania

Omielańczuk ma za sobą naprawdę solidną karierę w MMA. Stoczył bowiem ponad 40 pojedynków, z czego wygrał 26 razy. Walczył dla takich federacji jak KSW, ACA czy UFC, a więc nawet nie znając się na sportach walki, to wiadomo, że występował dla najlepszych. Ostatnio jednak przegrał 4 z 5 stoczonych pojedynków, co tyko potwierdziło, że czas zejść ze sceny profesjonalnej i tym samym dołączył do freakfightów, gdzie czeka go starcie z Denisem Załęckim. Bad Boy do tej pory stoczył 9 pojedynków z czego 5 razy schodził przegrany. Warto jednak zaznaczyć, że walczył z naprawdę solidnymi przeciwnikami, jak Artur Szpilka, Don Kasjo czy Księżniczka. A czego spodziewać się po jego występie z Omielańczukiem?

Panowie co prawda zmierzą się w walce na zasadach bokserskich, więc bez wątpienia będzie to spore ułatwienie dla Załęckiego, jednak mimo to, Omielańczuk nie powinien mieć żadnych kłopotów z pokonaniem rywala. W końcu jest dużo bardziej doświadczony i ma o wiele wyższe umiejętności. Mimo to Denis Załęcki udowodnił – szczególnie w starciu z Don Kasjo czy wcześniej z Alanem Kwiecińskim, że jest bardzo wytrzymały i potrafi – mimo trudności walczyć do upadłego. Dlatego też zdecyduję się obstawić over 1.5 rund. A po więcej typów na Clout MMA 2 zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.64
Zagraj!

Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na main event gali nie powinny dziwić. Omielańczuk to przecież profesjonalista, który walczył dla największych federacji świata, wliczając w to elitarne UFC. Załęcki natomiast jest solidnym freakfighterem i z pewnością będzie miał spore problemy z pokonaniem swojego przeciwnika, dlatego też w taki sposób zostały przygotowane kursy na walkę wieczoru.

Kursy na walkę Omielańczuk - Denis Załęcki
Fortuna
1.25
Omielańczuk
3.21
Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Mimo wszystko nie wydaje się, żeby Omielańczuk skończył ten pojedynek już w 1. rundzie. Po pierwsze będzie to walka na zasadach bokserskich, a więc nie w formule, z której słynie doświadczony zawodnik. Ponadto jak już wspomniałem – Załęcki jest bardzo wytrzymałym zawodnikiem i potrafi przyjąć sporo ciosów. Dlatego też wydaje się, że over 1.5 rund jest możliwy.

Kursy na liczbę rund w walce Omielańczuk - Załęcki
Fortuna
1.64
Powyżej 1.5 rund
2.00
Poniżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Daniel Omielańczuk – Bad Boy, kto wygra walkę?

Mimo wszystko każdy inny wynik niż zwycięstwo Omielańczuka przed czasem będzie zaskoczeniem. W końcu jest dużo bardziej utytułowany i ma na koncie mnóstwo świetnych walk. Tego się nie zapomina i powinien rozprawić się z Bad Boyem, który oczywiście pokazywał się z dobrej strony nie raz, ale we freakfightach, a nie profesjonalnym sporcie.

Omielańczuk wygra walkę
Kurs: 1.25
Zagraj!

Typy na Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki

Skoro już wiesz co typować na walkę Omielańczuk – Denis Załęcki, to warto przyjrzeć się samemu bukmacherowi – gdzie obstawić galę i opisywany pojedynek. Warto zaznaczyć, że prawa do organizacji zakładów na Clout MMA 2 posiada w Polsce jedynie Fortuna. Jeśli więc chciałbyś obstawić któryś z pojedynków, to musisz posiadać tam konto. Zakładanie profilu gracza trwa kilka minut, a jeśli podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Fortuna, to możesz liczyć na specjalną ofertę powitalną z kwotą maksymalnie 630 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze