Toni Chaplin – Gawronek: typy i kursy. Gdzie oglądać?

Pawłowski na ważeniu Clout MMA

Typy na Toni Chaplin – Gawronek, Clout MMA 2. Okazuje się, że w świecie freak-fightów nie ma walk, do których dojść nie może i mamy do czynienia z coraz ciekawszymi, a według niektórych, coraz bardziej kontrowersyjnymi zestawieniami. Takim starciem będzie bowiem walka Toniego Chaplina z Gawronkiem i to właśnie na tym pojedynku skupię się w poniższym tekście. Postaram się omówić umiejętności i szanse obu zawodników i wybrać najlepsze typy na Toni Chaplin – Gawronek. Zapraszam do lektury.

Baner Fortuna pod Clout MMA 2

Toni Chaplin – Gawronek, typy i przewidywania

Przyznam się szczerze, że w ciągu ponad 3 lat mojej pracy na stanowisku redaktora, nie miałem jeszcze okazji omawiać tak nietypowej walki. I chyba o to federacji Clout MMA chodziło, bo walki 17-letniego i 16-letniego zawodnika jeszcze na polskiej scenie freak-fightów nie było. Toni Chaplin to oczywiście młodszy brat szeroko znanej Lexy, dla którego najbliższa walka będzie absolutnym debiutem w MMA. Toni podobno trenuje już od kilku miesięcy, bowiem już od pewnego czasu zanosiło się na jego debiut w oktagonie. Jeżeli idzie o jego warunki fizyczne, ma on 168 cm wzrostu i waży 61 kg. Nie są to zatem imponujące wartości, co może mieć spore znaczenie w kontekście najbliższej walki. Ta oczywiście ma odbyć się na zasadach amatorskich, a więc w kaskach i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Paradoksalnie, może mieć to spory wpływ na zakończenie samego starcia.

A to dlatego, że kaski mocno amortyzują siłę ciosów, a zatem o potencjalne zakończenie przed czasem może być trudniej. Tym bardziej, że Gawronek również zadebiutuje w sportach walki i jest on o rok młodszy od swojego przeciwnika. O ile uważam, że ten fakt nie musi mieć sporego znaczenia, o tyle Marcel może pochwalić się nieco lepszymi warunkami fizycznymi, bo będzie on o 8 cm wyższy i nieco cięższy. Gawronek to również influencer, który znany jest ze swojej twórczości na różnych portalach internetowych. Wytypowanie tego pojedynku jest niezwykle trudne zważywszy na brak jakiejkolwiek próbki umiejętności obu postaci. Wydaje się jednak, że starcie to może potrwać kilka minut i nie zakończy się ono przesadnie szybko, a to chociażby ze względu na wspomniane kaski, czy potencjalnie niezłą kondycję jednego i drugiego. Moje pierwsze Toni Chaplin – Gawronek typy dotyczą zatem minimum 1.5 rund w tym starciu!

+1.5 rund
Kurs: 1.64
Zagraj!

Toni Chaplin – Gawronek, kursy bukmacherskie

W międzyczasie zachęcę wszystkich czytelników do sprawdzenia naszych wszystkich typów na Clout MMA 2! Przechodząc natomiast do kursów bukmacherskich na to starcie, Fortuna wyraźnie faworyzuje w tym pojedynku Gawronka. Mimo wszystko wydaje się, że może mieć on większe umiejętności i będzie dysponował lepszymi warunkami fizycznymi. Aktualne kursy bukmacherskie na Toni Chaplin – Gawronek znajdziecie pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
5.40
Toni Chaplin
1.08
A. Bobek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Swoje typy na Toni Chaplin – Gawronek możecie obstawić także w kierunku rezultatu końcowego, a więc np. zakładu dotyczącego ilości rund. Powyżej zaproponowałem z resztą zakład na minimum 1.5 rundy w tym pojedynku, natomiast w ofercie Fortuny znajdziecie także kursy na over/under 2.5 rund! Wspomnę jeszcze, że nasz kod promocyjny w Fortunie da Wam możliwość obstawienia kuponu bez ryzyka do 100 PLN. A wspomniane kursy na rezultat końcowy wyglądają w taki sposób:

Kursy na over/under 2.5 rund

Fortuna
2.25
over 2.5 rund
1.50
under 2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Toni Chaplin – Marcel Gawroński, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta tego pojedynku, to mimo niewiadomej odnośnie faktycznie formy i umiejętności obu postaci, zgadzam się z optyką bukmachera Fortuna. Uważam, że Marcel Gawroński ma większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku i sądzę, że Toni Chaplin – Gawronek typy na wygraną faworyta są dobrą opcją – należy jednak pamiętać, że takie zdarzenie łączy się z bardzo niskim kursem.

Gawronek wygra
Kurs: 1.08
Zagraj!

Toni Chaplin – Gawronek, gdzie oglądać?

Odstawmy na momencik typy na Toni Chaplin – Gawronek i powiedzmy sobie kilka słów na temat tego, gdzie omawiane starcie oglądać. Oczywiście nie będzie można wykupić tylko tego pojedynku, ale trzeba będzie zdecydować się na zakup całej gali. Ta będzie oczywiście dostępna w systemie PPV, tak jak w przypadku innych gal freak-fightowych. A gdzie i w jaki sposób można będzie obejrzeć to starcie?

Toni Chaplin – Marcel Gawroński, transmisja w TV za darmo

Oczywiście wielu kibiców preferuje oglądanie gal, czy wydarzeń okołosportowych w telewizji. Do tego potrzebny będzie jednak stosunkowo nowe urządzenie z funkcją SMART. Po więcej szczegółów zerknijcie do tekstu, jak oglądać Clout MMA w telewizji. Nie będzie tu transmisji na żadnym polskim kanale, ale podobnie jak w innych przypadkach, skorzystać będzie można z PPV.

Toni Chaplin – Gawronek, stream online

Jeżeli chodzi o stream online ze starcia Toni Chaplin – Gawronek, to oczywiście taki stream będzie płatny. Wspomniałem już, że opcją pozwalającą obejrzeć to starcie, będzie zakup PPV. Taki dostęp do gali znajdziecie na oficjalnej stronie organizacji, czyli cloutmma.pl. Cena PPV, w zależności od opcji, jaką wybierzecie, kosztować będzie 34.99 PLN lub 39.99 PLN!

Typy na Toni Chaplin – Gawronek

Wracając do tego, od czego zaczęliśmy, a więc do typów na Toni Chaplin – Gawronek, to na kuponie SOLO połączyłbym 2 poprzednio zaproponowane zakłady i obstawił typ na zwycięstwo Marcela na punkty. Osobiście nie spodziewam się ofensywy obu zawodników od początku, ale kilku minut ostrożniejszej walki. Sądzę, że posiadający lepsze warunki fizyczne i podobno będący w lepszej formie faworyt wypunktuje Toniego Chaplina. Powodzenia!

Gawronek wygra na punkty
Kurs: 4.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze