Superbet kod promocyjny ⬇️ ⬇️ ⬇️ Kliknij odbierz bonus

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu
500 zł - bez ryzyka

30 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet rusza pełną parą, a my mu w tym pomagamy! Wspólnie przygotowaliśmy dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy podkręcony pakiet na start: bonus 100% od wpłaty i zakład bez ryzyka to bonusy, które naprawdę da się odebrać, obrócić i wypłacić. A to nie wszystko.

Zarejestruj się z naszego linku, wpłać pierwszy depozyt minimum 50 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.60 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości 30 złotych do Superbet.

Na ten moment Superbet nie ma w formularzu rejestracyjnym miejsca na kod promocyjny, ale to nie oznacza, że nie możesz skorzystać z pełni bonusu! Wystarczy, że klikniesz na banerze na naszej stronie w „odbieram bonus”.

 

Klikając tutaj, znajdziesz listę działających innych kodów promocyjnych m.in. do STS, Fortuny, Betclic, BETFAN, forBET… i nie tylko!

Superbet, a kod promocyjny?

 

Każdy bukmacher ma w swojej ofercie jakąś propozycję bonusów na start, skierowaną do nowych graczy, którzy dopiero co założyli na jego stronie konto. Każda firma przyjmująca zakłady bukmacherskie oczywiście twierdzi, że jest najlepszą na rynku, posiadającą najlepsze promocje, najwyższe kursy i najszerszy wachlarz zdarzeń.

I skąd tu wiedzieć, której zaufać?

Pomogą Ci w tym nasza strona i nasze kody. Kody promocyjne mówią Wam, którzy bukmacherzy są otwarci na graczy i naprawdę nastawieni na wyposażenie ich w porządny pakiet bonusów powitalnych. 

Jak się zarejestrować z kodem promocyjnym?

Zazwyczaj wystarczy w odpowiednim polu formularza wpisać kod promocyjny, dbając o to, aby nie popełnić żadnej literówki. Drobna pomyłka może pozbawić Cię kilkuset złotych na grę! Tutaj nie ma tej obawy, bo zamiast użycia kodu promocyjnego w Superbet wystarczy, że klikniesz link do rejestracji z naszej strony.

Proces rejestracji w Superbet bez kodu promocyjnego wygląda następująco:

 1. Przejdź do formularza rejestracji. Zostaniesz poproszony o wpisanie standardowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz danych kontaktowych – adres e-mail, numer telefonu
 2. Wyraź niezbędne zgody i zatwierdź formularz.
 3. Gotowe!

Bonus 100% na start do 50 zł

Oferta powitalna Superbet obejmuje pierwszą wpłatę, za którą Superbet przyzna dodatkowo 100% bonus do 50 zł. Pamiętaj jednak, że aby odebrać bonus twój pierwszy depozyt nie może być niższy niż 20 zł.

Maksymalnie dostaniesz w bonusie 50 zł, jednak jeśli nie chcesz wkładać tyle swoich środków, wolisz zacząć grę spokojniej, to wciąż możesz liczyć na prezent powitalny od Superbet, tylko w nieco niższej kwocie np. 30 PLN.

Pierwszy scenariusz: Wpłacasz za pierwszym razem 50 zł i dostajesz od Superbet 50 zł ekstra.

Drugi scenariusz: Wpłacasz na dobry początek 30 zł, co wiąże się z bonusem o wartości 30 zł.

Trzeba pamiętać:

 • Minimalna kwota depozytu w przypadku promocji Super Start wynosi 20 zł  – wpłacając mniej, nie otrzymasz bonusowych środków
 • Aby wypłacić na swoje konto bankowe pieniądze otrzymane od Superbet, należy najpierw dokonać jednokrotnego obrotu bonusowymi środkami (prościej mówiąc, konieczne jest zagranie za stawkę równą kwocie wpłaty, przykład: jeśli dostałeś od bukmachera 50 zł, powinieneś obstawić za 50 zł, aby wypłacić pieniądze)
 • Wymagany kurs zakładu z co najmniej dwoma zdarzeniami, zaliczającego się do obrotu, jest równy 1,80 – co jest naprawdę dobrą wiadomością, bo znamy bukmacherów z dobrymi promocjami, jednak zawyżonymi wymaganiami kursowymi
 • Od chwili dokonania wpłaty i przyznania przez bukmachera środków bonusowych, gracz ma 7 dni na skorzystanie z promocji i dokonanie obrotu – w przeciwnym razie pieniądze przepadną, wraz z możliwością wypłaty
 • Bonusy od depozytu wliczające się w pakiet powitalny Super Start można wykorzystać wyłącznie raz
Minimalny depozyt: 20 zł
Wysokość bonusu: 100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusów: 50 zł
Obrót: jednokrotny (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu: 1.80
Ograniczenia czasowe: 7 dni na obrót

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz w artykule >> „Superbet bonus 2020”

Tydzień bez ryzyka do 500 zł

W ramach powitalnego pakietu za kod promocyjny Superbet oferuje również „tydzień bez ryzyka do 500 zł”. Na czym polega ta promocja? Na tym, że po pierwszej wpłacie przez tydzień możesz obstawiać zakłady, a następnie otrzymasz zwrot stawki, jaki uda ci się wypracować. Maksymalnie można odebrać 500 zł.

Według jakich zasad Superbet przyzna bonus? Na podstawie wypracowanego podatku od obrotu, czyli GGR. Oto wzór na bonus Superbet: suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków.

Przykład: jeśli obstawisz w ciągu tygodnia zakłady za 1000 PLN i wygrasz 600 PLN, to podatek wyniesie 120 PLN. W takim razie bonus, jaki odbierzesz od Superbet to 280 złotych.

Przyznany bonus bez ryzyka trzeba obrócić czterokrotnie korzystając z zakładów wielokrotnych (minimum 2 typy na kuponie) z łącznym kursem minimalnym 1.80.

Pamiętaj, że po rejestracji konta masz 14 dni, żeby zrobić wpłatę, która pozwoli ci skorzystać z promocji „tydzień bez ryzyka”.

Inne promocje i udogodnienia w Superbet

Dlaczego warto zarejestrować się w Superbet z kodem promocyjnym? Dzięki współpracy z tym bukmacherem dajemy Ci podkręcony bonus i… właściwie tutaj kończy się nasza rola, ale spokojnie – sam bukmacher też ma sporo do zaoferowania.

Oto kilka przykładów:

 • Super Aplikacja – narzędzie, bez którego trudno się żyje graczowi w XII wieku. Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, którym niekoniecznie chce się szukać punktów stacjonarnych Superbet, żeby puścić kupon. Dzięki aplikacji masz wszystko pod ręką – od oferty, przez promocje, statystyki i stan konta. A do tego przydatne powiadomienia PUSH, które nie pozwolą Ci przeoczyć żadnego godnego uwagi wydarzenia i zaalarmują Cię w kluczowym momencie.
 • Super Promocje – oczywiście pakiet bonusów powitalnych to dopiero początek, Superbet na w zanadrzu znacznie więcej. W zakładce Promocje znajdziesz akcje stałe oraz okolicznościowe (dedykowane określonym eventom sportowym)  skierowane do stałych klientów, regularnie wracającym na stronę Superbet. Do najpopularniejszych należą: Super 6 (podwyższenie wygranej przy kuponie kombi) oraz Super Szansa (dopuszczalna pomyłka na kuponie wielokrotnym).
 • Super Kursy – Superbet jako nowy bukmacher chce zdobyć uwagę graczy. Na co postawił? Na atrakcyjne (wysokie) kursy. Przeliczniki przypisane najbardziej popularnym wśród kibiców rozgrywkom stoją na naprawdę dobrym poziomie, co już na starcie czyni markę Superbet konkurencyjną na polskim rynku. Aż chciałoby się powiedzieć… Super Start! 😉
🎁 Jak wygląda oferta powitalna Superbet?

Superbet na start proponuje swoim klientom skorzystanie z trzech bonusów: 30 PLN bonus freebet 500 PLN zakład bez ryzyka 100% bonus do 50 PLN

🔁 Jakie są warunki obrotowe w Superbet?

W Superbet obrót bonusem wynosi 1 x po kursie minimalnym 1.80. Co najmniej dwa zdarzenia na kuponie.

❓ Dlaczego warto założyć konto w Superbet?

W Superbet znajdziesz wiele ciekawych zakładów specjalnych, a także typów, których nie mają inni bukmacherzy na polskim rynku!