Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki jest kod promocyjny w Superbet?

Kod promocyjny w Superbet to ZAGRANIE. Dzięki niemu zgarniesz na start bonus od depozytu 200 zł, bonus bez ryzyka do 1300 złotych oraz darmowy zakład do 34 PLN. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej i graj z nami! Opisane bonusy otrzymasz z kodem promocyjnym Superbet: ZAGRANIE (wpisz go podczas rejestracji w polu “kod promocyjny”)

Superbet kod promocyjny | Styczeń 2022

OFERUJEMY RÓWNIEŻ NAJLEPSZE WARUNKI OBROTOWE W SUPERBET

Superbet kod promocyjny 2022 – Pakiet 1554 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 1300 PLN
Darmowy zakład 34 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Ostatnia aktualizacja 24.01.2022

Kod promocyjny Superbet na 2022

Superbet ruszył pełną parą, a my mu w tym pomagamy! Wspólnie przygotowaliśmy dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy podkręcony pakiet na start: bonus 100% od wpłaty i zakład bez ryzyka to bonusy, które naprawdę da się odebrać, obrócić i wypłacić. A to nie wszystko.

 

Zarejestruj się z naszego linku i z kodem ZAGRANIE, wpłać pierwszy depozyt minimum 40 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.50 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości 34 złotych do Superbet.

Pamiętaj! Podczas rejestracji na stronie Superbet zaznacz pole “Kod promocyjny” i wpisz w okienku ZAGRANIE – w przeciwnym razie nie będziesz miał dostępu do tego wszystkiego, o czym mowa w tekście. A szkoda by było 😉

NAJLEPSZE WARUNKI OBROTOWE W SUPERBET – TYLKO NA ZAGRANIE.COM

Niezdecydowany? Klikając tutaj, znajdziesz listę działających innych kodów promocyjnych m.in. do STS, Fortuny, Betclic, BETFAN, forBET… i nie tylko!

Superbet, a kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie jakąś propozycję bonusów na start, skierowaną do nowych graczy, którzy dopiero co założyli na jego stronie konto. Każda firma przyjmująca zakłady oczywiście twierdzi, że jest najlepszą na rynku, posiadającą najlepsze promocje, najwyższe kursy i wiele zdarzeń.

Kod promocyjny w Superbet musisz wpisać w formularzu rejestracji: ZAGRANIE

Promocje bukmacherskie u operatorów znacznie się różnią. W końcu każda firma ma inne warunki, wysokość dodatkowych środków, czy czas na obrót. Legalni bukmacherzy często oferują także akcje dla stałych klientów i jest tego tak dużo, że łatwo się pogubić.

I skąd tu wiedzieć, której zaufać?

Pomogą Ci w tym nasza strona i nasze kody. Kody promocyjne mówią Wam, którzy bukmacherzy są otwarci na graczy i naprawdę nastawieni na wyposażenie ich w porządny pakiet bonusów powitalnych, a te możesz wykorzystać na typy dnia! Jak widzisz – nie zostawiamy Cię samego w tej bukmacherskiej przygodzie.

Jak założyć konto na Superbet.pl? Rejestracja z kodem promocyjnym

Zazwyczaj wystarczy w odpowiednim polu formularza wpisać kod promocyjny, dbając o to, aby nie popełnić żadnej literówki. Kody promocyjne od Zagranie zapewnią Wam bonusy bukmacherskie i nie inaczej jest w przypadku Superbet. Drobna pomyłka może pozbawić Cię kilkuset złotych na grę! Tutaj nie ma tej obawy, bo zamiast użycia kodu promocyjnego w Superbet wystarczy, że klikniesz link do rejestracji z naszej strony (w banerze) – wtedy hasło automatycznie zostanie wpisane w odpowiednim miejscu.

Proces rejestracji w Superbet bez kodu promocyjnego wygląda następująco:

 1. Przejdź do formularza rejestracji. Zostaniesz poproszony o wpisanie standardowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz danych kontaktowych – adres e-mail, numer telefonu
 2. Wyraź niezbędne zgody i zatwierdź formularz.
 3. Gotowe!

Superbet kod promocyjny dający bonus 100% na start do 200 zł

U bukmacherów bardzo popularne są bonusy od depozytu i nic w tym dziwnego. W końcu operatorzy nie często dają takie możliwości, a dla graczy to opcja, żeby zgarnąć darmowe środki i sprawdzić co proponują zakłady bukmacherskie. Oferta powitalna Superbet obejmuje pierwszą wpłatę, za którą Superbet przyzna dodatkowo 100% bonus do 200 zł. Pamiętaj jednak, że aby odebrać bonus Twój pierwszy depozyt nie może być niższy niż 20 zł.

Maksymalnie dostaniesz w bonusie 200 zł, jednak jeśli nie chcesz wkładać tyle swoich środków, wolisz zacząć grę spokojniej, to wciąż możesz liczyć na prezent powitalny od Superbet, tylko wtedy w nieco niższej kwocie np. 30 PLN.

Pierwszy scenariusz: Wpłacasz za pierwszym razem 200 zł i dostajesz od Superbet 200 zł ekstra (maksymalne wykorzystanie bonusu).

Drugi scenariusz: Wpłacasz na dobry początek 30 zł, co wiąże się z bonusem o wartości 30 zł.

Trzeba pamiętać:

 • Minimalna kwota depozytu w przypadku promocji Super Start wynosi 20 zł  – wpłacając mniej, nie otrzymasz bonusowych środków
 • Aby wypłacić na swoje konto bankowe pieniądze otrzymane od Superbet, należy najpierw dokonać dwukrotnego obrotu bonusowymi środkami (prościej mówiąc, konieczne jest zagranie za stawkę równą kwocie wpłaty x2, przykład: jeśli dostałeś od bukmachera 50 zł, powinieneś obstawić za 100 zł, aby wypłacić pieniądze)
 • Wymagany kurs całkowity kuponu z co najmniej dwoma zdarzeniami, zaliczającego się do obrotu, jest równy 1,80 – co jest naprawdę dobrą wiadomością, bo znamy bukmacherów z dobrymi promocjami, jednak zawyżonymi wymaganiami kursowymi
 • Od chwili dokonania wpłaty i przyznania przez bukmachera środków bonusowych, gracz ma 10 dni na skorzystanie z promocji i dokonanie obrotu – w przeciwnym razie pieniądze przepadną, wraz z możliwością wypłaty
 • Bonusy od depozytu wliczające się w pakiet powitalny Super Start można wykorzystać wyłącznie raz

Minimalny depozyt: 20 zł
Wysokość bonusu: 100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusów: 200 zł
Obrót: dwukrotny (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu: 1.80
Ograniczenia czasowe: 10 dni na obrót

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz w artykule >> “Superbet bonus 2022”

 

Kod promocyjny w Superbet -> Tydzień bez ryzyka, czyli cashback do 1300 zł

Opinie o Superbet są dobre również ze względu na tydzień bez ryzyka, czyli cashbacku aż do 1300 złotych! W ramach powitalnego pakietu za kod promocyjny VIP, Superbet oferuje również “tydzień bez ryzyka do 1300 zł”. Na czym polega ta promocja? Na tym, że po pierwszej wpłacie przez tydzień możesz obstawiać zakłady, a następnie otrzymasz zwrot stawki, jaki uda ci się wypracować. Maksymalnie można odebrać 1300 zł.

Według jakich zasad Superbet przyzna bonus cashback? Na podstawie wypracowanego podatku od obrotu, czyli GGR. Oto wzór na bonus Superbet: suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków.

Przykład: jeśli obstawisz w ciągu tygodnia zakłady za 1000 PLN i wygrasz 600 PLN, to podatek wyniesie 120 PLN. W takim razie bonus, jaki odbierzesz od Superbet to 280 złotych.

Przyznany bonus bez ryzyka (zwrot cashback) trzeba obrócić dwukrotnie korzystając z zakładów wielokrotnych (minimum 2 typy na kuponie) z łącznym kursem minimalnym 1.80.

Pamiętaj, że po rejestracji konta masz 14 dni, żeby zrobić wpłatę, która pozwoli Ci skorzystać z promocji “tydzień bez ryzyka”. Kody promocyjne u bukmacherów zazwyczaj właśnie dają określony czas na wykorzystanie bonusu. Superbet posiada jedne z lepszych warunków, szczególnie, że oferta na piłkę nożną czy inne dyscypliny jest spora. Wystarczy założyć konto, potwierdzić je i już można korzystać z oferty powitalnej.

Darmowy zakład do 34 PLN z kodem promocyjnym Superbet

Legalni bukmacherzy w Polsce mają często z kodami promocyjnymi opcje odebrania darmowego zakładu. Tak jest właśnie w Superbet, u którego otrzymasz freebet, jeśli użyjesz nasze hasło rejestracyjne. Kody bonusowe do Superbet od Zagranie pozwalają odebrać 34 PLN za darmo. Z tego rodzaju promocji nie skorzystasz w ogólnej ofercie, bo standardowo zakłady bukmacherskie Superbet nie oferują freebetu dla nowych graczy.

Jak odebrać freebet w Superbet? To nie jest bonus bez depozytu, bo żeby darmowy zakład od Superbet został przyznany, to trzeba zrobić pierwszą wpłatę. W tym przypadku trzeba zdeponować przynajmniej 40 PLN. Co dalej? Do tego, że freebet pojawił się na koncie potrzebujesz też zagrania za kwotę depozytu. Inaczej mówi się na to w żargonie bukmacherskim, że trzeba wykonać obrót. Ile razy? W tym przypadku wystarczy obrót bonusu x1. Trzeba też pamiętać, że przy obracaniu wpłatą należy zagrać kupon z kursem minimalnym 1.50. Jeśli wytypujesz niższy kurs np. 1.45 lub 1.25 – to nie pozwoli to na uzyskanie darmowego zakładu.

Po wykonaniu obrotu otrzymasz od Superbet ekskluzywny bonus 34 PLN. Poradnik typera od Zagranie może Ci pomóc wykorzystać właśnie taki freebet. Dzięki niemu przecież będziesz mógł łatwiej analizować poszczególne rozgrywki, zakłady specjalne, czy zakłady sportowe. Same bonusy bukmacherskie też zachęcają do tego, aby obstawiać zakłady. Warto więc wziąć to pod uwagę przy ocenianiu bukmachera Superbet.

Superbet bonus bez depozytu? Ciekawy odpowiednik tylko z kodem promocyjnym

Jako odpowiednik znanego bonusu bez depozytu w Superbet należy potraktować promocje darmowy zakład 34 PLN na start. Korzystając z naszego linka promocyjnego – jako nowy gracz od Zagranie macie okazje na freebet w kwocie 34 złotych, jednak wcześniej trzeba dokonać depozytu min. 40 złotych. Rejestracja z linka zastępują konieczność wpisania kodu promocyjnego Superbet. Co więcej, jeśli wciągu 7 dni od rejestracji pobierzesz i zainstalujesz aplikację mobile – otrzymasz jeszcze freebet 20 PLN!

Inny bonus (w klasycznym rozumieniu freebet, czyli bonus bez depozytu) w Superbet na chwilę obecną nie jest dostępny. Jednak dla nowych graczy przewidziane są także promocje, które obowiązują na stałe. Część z nich dotyczy oferty przedmeczowej, a inne to zakłady na żywo i związane z tym akcje.

Jeśli Superbet zdecyduje się na bonus bez depozytu, to na pewno poinformujemy Cię o tym! Na Zagranie udostępniamy naszym czytelnikom najlepsze bonusy za pośrednictwem kodów promocyjnych. Współpracując z Superbet również do waszej dyspozycji oddajemy wyjątkowy freebet, a także bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka. Nie wykluczamy, że niebawem uda nam się załatwić też bonus bez depozytu. Wówczas wystarczy rejestracja konta, a bonus będzie już czekał na Twoim koncie. Skąd to znamy? Takie oferty działają z naszym kodem promocyjnym w STS i Fortunie!

Jak obrócić bonus w Superbet?

Zapewne zastanawiacie się, jak obrócić bonus w Superbet? Kody bonusowe dają możliwość zyskania dodatkowych środków, jednak najpierw trzeba nimi obrócić. Tutaj zasady są proste, w przypadku freebetu trzeba wpłacić najpierw 40 złotych, następnie aktywować darmowy zakład i zagrać kupon w ciągu trzech dni. Ze strony bukmachera są to dość dobre warunki, gdyż nie trzeba się martwić dodatkowym obrotem – raz i po sprawie.

Rodzaj bonusu Min. wpłata/stawka Obrót bonusem Czas na obrót bonusem
Bonus bez ryzyka 1300 PLN 20 PLN 2x, po minimalnym kursie 1.80 Bonus nalicza się w pierwszym tygodniu od rejestracji, a czas na obrót to 10 dni
Bonus od depozytu 200 PLN 20 PLN 4x, po minimalnym kursie 1.80 14 dni
Freebet 34 PLN 40 PLN  1x, po minimalnym kursie 1.80 3 dni
Bonus w aplikacji 20 PLN 2x, po minimalnym kursie 1.80 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu

Pod hasłem “bonusy” w Superbet kryje się także bonus od depozytu. Tutaj wymagania są nieco inne – należy obrócić sprezentowane środki czterokrotnie. Dyscypliny sportowe, jakie pojawią się na kuponach, to już Twoja sprawa, operator nic nie narzuca. Może to być np. piłka nożna, koszykówka, żużel, czy tenis. Zakłady sportowe, esport, czy inne zdarzenia – w ramach tego wszystkiego możecie obracać pieniędzmi. Jednak są jeszcze inne warunki.

Kurs minimalny dla zakładów singlowych to 1.80. Z kolei w przypadku AKO dla pojedynczego zdarzenia jest to 1.25, przy czym całkowity mnożnik nie może być mniejszy niż 1.80. Pamiętajcie, że bonus jest od pierwszej wpłaty.

Promocje w Superbet

Dlaczego warto zarejestrować się w Superbet z naszym kodem promocyjnym? Dzięki współpracy z tym bukmacherem dajemy Ci podkręcony bonus i… właściwie tutaj kończy się nasza rola, ale spokojnie – sam bukmacher też ma sporo do zaoferowania.

W stałych promocjach znajdziecie: Super Live, Super bonus, Super extra – to oferty dla graczy, którzy wcześniej odebrali bonus powitalny i chcą więcej!

Oto kilka przykładów ciekawych funkcji w Superbet:

 • Super Aplikacja – narzędzie, bez którego trudno się żyje graczowi w XXI wieku. Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, którym niekoniecznie chce się szukać punktów stacjonarnych Superbet, żeby puścić kupon. Dzięki aplikacji masz wszystko pod ręką – od oferty, przez promocje, statystyki i stan konta. A do tego przydatne powiadomienia PUSH, które nie pozwolą Ci przeoczyć żadnego godnego uwagi wydarzenia i zaalarmują Cię w kluczowym momencie.
 • Super Promocje – oczywiście pakiet bonusów powitalnych to dopiero początek, Superbet ma w zanadrzu znacznie więcej. W zakładce Promocje znajdziesz akcje stałe oraz okolicznościowe (dedykowane określonym eventom sportowym)  skierowane do stałych klientów, regularnie wracających na stronę Superbet. Do najpopularniejszych należą: Super 6 (podwyższenie wygranej przy kuponie kombi) oraz Super Szansa (dopuszczalna pomyłka na kuponie wielokrotnym).
 • Super Kursy – Superbet nieustannie chce zdobywać uwagę graczy. Na co postawił? Na atrakcyjne (wysokie) kursy. Przeliczniki przypisane najbardziej popularnym wśród kibiców rozgrywkom stoją na naprawdę dobrym poziomie, co już na starcie czyni markę Superbet konkurencyjną na polskim rynku. Aż chciałoby się powiedzieć… Super Start! 😉

Jak więc możemy zauważyć, Superbet ma naprawdę ciekawe opcje w swojej ofercie i cały czas się rozwija. Sport wirtualne, esport i gry karciane to nowe kierunki wśród legalnych bukmacherów i zapewne ten operator także będzie je rozwijał. Tym bardziej że posiada licencję od Ministerstwa Finansów i nie trzeba się martwić przez to o swoje środki oraz legalne granie.

Super Przewaga

W piłce nożnej mówi się, że nie ma wyniku, który gwarantuje zwycięstwo w meczu przed końcowym gwizdkiem. Superbet uważa inaczej, bo przy rezultacie 2:0 rozstrzyga zakłady na Twoją korzyść. W teorii jeszcze Twoja drużyna nie zwyciężyła, ale według oferty Superbet – możesz odebrać wygraną.

To podobna promocja do Early Payout, którą znajdziecie też w Fuksiarzu. W Super Przewaga od Superbet typujesz wynik meczu piłkarskiego na zwycięstwo jednej lub drugiej ekipy. Jeśli mecz ułoży się po myśli obstawionej przez Ciebie ekipy i uzyska ona prowadzenie minimum dwiema bramkami – kupon wygrywa! Promocja Super Przewaga działa nie tylko w zakładach na piłkę nożną. Tym przywilejem objęte są też pozostałe dyscypliny sportowe.

W tenisie Super Przewaga zostanie wprowadzone przez bukmachera, jeśli wytypowany przez Ciebie zawodnik wygra seta w stosunku 6:0 w gemach. W koszykówce kupon zostanie rozliczony na Twoją korzyść, jeśli wskazana przez Ciebie drużyna do zwycięstwa obejmie przewagę przynajmniej 15 punktów. Super Przewaga działa też w hokeju na lodzie (przy 3 golach przewagi), siatkówce (przy wyniku 2:0 w setach) i piłce ręcznej (przy 6 bramkach przewagi).

Zakłady na Super Przewagę znajdziesz w ogólnej ofercie tego bukmachera. Do promocji kwalifikują się też rynki Super Kursy. Pozostałe to wynik meczu (1X2) i zwycięzca (12). W ten sposób działa przewaga, z jakiej możesz skorzystać w Superbet. To oferta, która obejmuje m.in. wszystkie mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Premier League, Serie A i Bundesligi.

Super Poniedziałek

Poniedziałki bywają trudne, bo oznaczają powrót do pracy i tygodniowych zajęć. Mało kto lubi tego rodzaju powroty, dlatego bukmacher Superbet postanowił coś temu zaradzić. Co to takiego? Bonus od wpłaty do 50 PLN, który można odbierać co tydzień – w każdy poniedziałek. Jak to działa?

Na poniedziałkowy bonus od Superbet trzeba sobie zasłużyć, więc w ciągu dnia trzeba wykonać określone czynności. Przede wszystkim – trzeba wykonać wpłatę na konto bukmachera o wartości 100 PLN. To konieczny warunek, żeby ubiegać się o bonus Superbet. Co jeszcze? Tego samego dnia powinieneś postawić zakłady pojedynczy lub wielokrotny z oferty Superbet.

Dla Superbet będzie to sygnał, aby wypłacić na Twoje konto bonusowe dodatkowe 50 PLN. Superbet daje sobie 48 godzin na przyznanie takiego bonusu. Kiedy otrzymasz pieniądze od Superbet, to w ciągu 3 dni zaakceptuj bonus.

Po tym, jak już będziesz cieszył się z bonusu, musisz spełnić warunki obrotu, aby uzyskać prawo do wypłaty pieniędzy. Środki te muszą być obrócone x2 w zakładach akumulowanych z minimalnym kursem ogólnym 1.80.

Superbets na Weekend

W Superbet możesz otworzyć tydzień bonusem od wpłaty, ale też stały gracz może zgarnąć cashback na weekend. Wiadomo, że w sobotę i niedzielę rozgrywane są ligi europejskie, polska Ekstraklasa, a także decydujące mecze w turniejach tenisowych lub snookerowych.

Piątek, sobota i niedziela to okazja do zdobycia w Superbet bonusu 20 PLN. Co trzeba zrobić, aby tak się stało? Po prostu zagrać na weekendzie kupon za minimum 20 PLN, a jeśli nie trafisz – odbierzesz zwrot stawki (gwarantowane 20 PLN). Zakład, który będzie podlegał promocji powinien pochodzić z zakładki Super Bets – może to być kupon singlowy lub AKO.

Co dalej trzeba zrobić z bonusem? Pieniądze ze zwrotu stawki powinny zostać obrócone x2 w zakładach z kursem minimalnym 1.80.

Tenisowy return

Obstawiając tenis w Superbet, codziennie możesz otrzymać bonus 25 PLN. Jak to się robi? Zagraj zakład przedmeczowy lub live na tenisowe mecze z oferty Superbet. Minimalny kurs zakładu może wynosić 1.60. Powinieneś pamiętać, aby Twój zakład odnosił się do meczów rozgrywanych tego samego dnia. Jeśli spełnisz ten warunek w ciągu 72 godzin uzyskasz bonus 25 PLN. Dodatkowe środki trzeba obrócić dwukrotnie w zakładach z kursem min. 1.80.


Super Spin

Jak działa Super Spin? Kręcisz kołem (w ciągu dnia możesz tylko raz) i czekasz, co tym razem przyniesie Ci los. Możesz trafić bonus lub powiększony kurs w ramach oferty – wszystko zależy od szczęścia, które będzie Ci sprzyjać lub nie. Codziennie otrzymujesz nową szansę na bonus. Super Spin działa tak na komputerze, jak i w aplikacji mobile. Nagroda główna to 2500 PLN, a z doświadczenia wiemy, że najczęściej wypada bonus 5 PLN.

Live streaming

Od sezonu 2021 Bundesliga nie jest już dostępna w żadnej telewizji sportowej w Polsce. Prawa do tych rozgrywek przejęła platforma Viaplay. Mamy jednak dobrą informację dla użytkowników bukmachera Superbet – oni wciąż mogą oglądać ligę niemiecką za darmo! Live stream w zakładach online Superbet przewiduje transmisje ze wszystkich meczów Bundesligi w tym sezonie. Co więcej, u tego bukmachera mecze “na żywo” obejrzysz bez środków na koncie. Wystarczy mieć konto w Superbet, żeby korzystać z playera video. STS, Fortuna lub Betclic mają nieco większe oczekiwania udostępniając stream live. Wymagają od gracza posiadania pieniędzy na koncie lub wytypowania zakładu w ciągu ostatniej doby.

Legalny bukmacher Superbet

Korzystanie z usług omawianej firmy jest w pełni legalne. SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. są na naszym rynku stosunkowo krótko, ponieważ licencję na przyjmowanie zakładów o numerze PS4.6831.5.2019 firma ta otrzymała w drugiej połowie 2019 roku. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a numer KRS to 0000666114.

Metody płatności Superbet

W Superbet metody płatności są przyjazne klientom zakładów wzajemnych. Superbet działa głównie w internecie, a nie w punktach stacjonarnych, dlatego tutaj bardzo ważne są metody płatności. Tych dostępnych jest dość sporo. Skoro już wiecie, jak możecie obrócić bonus, to przejdźmy do sposobów wpłat i wypłat. W Superbet rejestracja i zasilenie konta są tak samo proste, jak wypłaty. 

Metody płatności w Superbet to opcje związane z przelewami elektronicznymi: BLIK, tpay, Przlewy 24, VISA, Mastercard, Neteller, Skrill, Paysafecard i Revolut. Pod tym względem Superbet wygląda świetnie, bo użytkownicy mają znane opcje płatnicze w Polsce, a także popularne portfele elektroniczne i Revolut. Trzeba zaznaczyć, że jak na razie Revolut nie jest jeszcze powszechnym środkiem płatniczym w polskich zakładach bukmacherskich. Superbet w ten sposób pokazuje, że szuka miejsc, gdzie może się wyróżnić na tle konkurencyjnych operatorów.

Za wyjątkiem przelewu bankowego, pozostałe metody płatności są natychmiastowe. Z kolei przelew to 1-2 dni robocze.

A jak wyglądają wypłaty? Równie dobrze! Superbet dysponuje opcją szybkich wypłat za pośrednictwem serwisu Przelewy24 – czas oczekiwania na zleconą wypłatę wynosi około 15 minut również w weekendy (z kilkoma wyjątkami, w zależności od banku, w którym masz konto).

Oferta Superbet

Zakłady bukmacherskie Superbet powoli zaczynają piąć się w rankingu bukmacherów. Na stronie Zagranie to firma, która nie jest określona jako najlepszy bukmacher, ale oceny tego bukmachera ciągle się poprawiają. W Superbet postawisz zakłady bukmacherskie na piłkę nożną – to oczywiście standard, ale także na kilkadziesiąt innych sportów. Superbet ma wysokie kursy bukmacherskie. W ofercie znajdziesz wiele typów na zakłady specjalne.

Warto jednak wspomnieć, że zakłady live to jedna z opcji, żeby przyciągnąć graczy, szczególnie, jeśli towarzyszą im transmisje online prosto z boiska. To kolejny dowód na to, że Superbet niesamowicie poszedł do przodu w ostatnim czasie i robi wszystko, żeby zapewnić klientom kompleksową usługę.

Oferta Superbet to jednak nie tylko same zakłady, czy duża liczba metod płatności. To są też np. sporty wirtualne, zwiększone kursy, czy możliwość korzystania właśnie z zakładów wzajemnych. Jeżeli chcesz dostać bonus na start, to pamiętaj, że podczas rejestracji musisz wpisać kod ZAGRANIE, bo to on gwarantuje właśnie dodatkowe opcje zaraz po założenie konta.

Typy i kursy w ofercie Superbet

Gdy zajrzysz na stronę bukmachera, to zobaczysz szeroką ofertę typów, zakładów i kursów. Trzeba przyznać, wszystko jest przejrzyste, a oferta, jaką ma ten operator, naprawdę szeroka. Dzięki niej można zyskać dostęp do wielu interesujących rzeczy. Dostępne są zakłady i rynki bukmacherskie m.in. na:

 • piłkę nożną
 • koszykówkę
 • tenis
 • żużel
 • siatkówkę

Nie wszyscy gracze chcą tylko zakładów dotyczących piłki nożnej. Dlatego też Superbet wyszedł im naprzeciw i przygotował szeroką ofertę, skierowaną do wielu ludzi. Dzięki niej można liczyć na wiele rzeczy. Z zakładów bukmacherskich u tego operatora mogą korzystać wszystkie osoby, które skończyły 18 lat i założyły konto (najlepiej jest to zrobić z naszym kodem ZAGRANIE). Co ciekawe, czasem u tego operatora obowiązuje promocja na podwyższone kursy. Dzięki niej zagrasz te same zakłady, ale ze znacznie wyższym mnożnikiem. Na Zagranie informujemy naszych czytelników o takich okazjach, dlatego też śledź nas na bieżąco. Zazwyczaj takie akcje są oferowane przy okazji większych i ważniejszych wydarzeń w świecie sportu, jak np. finał Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Igrzyska Olimpijskie.

Superbet aplikacja mobilna

Aplikacja Superbet ma wiele funkcji, a jedną z nich jest Super Social, gdzie można komentować, wymieniać się opiniami, a także publikować własne kupony i typy. Zacznijmy jednak od początku: na jaki system można pobrać mobilną aplikację Superbet? Do wyboru są najbardziej znane, czyli Android i iOS. Zakładamy w takim razie, że żaden użytkownik w Polsce nie powinien mieć kłopotów z instalacją Superbet mobile. To w końcu systemy operacyjne, które dostępne są w większości telefonów i tabletów.

Super aplikacja od Superbet jest darmowa. Nie trzeba dokonywać opłaty z konta, żeby pobrać i zainstalować oprogramowanie do obstawiania zakładów sportowych. Aplikacja Superbet jest dokładnym odwzorowaniem tego, co jest w komputerowej wersji bukmachera. W telefonie możesz obstawiać, korzystać z bonusów np. losować Jackpot, typować mecze “na żywo” i dokonywać wpłat/wypłat. W aplikacji mobile działają też gry karciane Superbet, wyniki “na żywo”, statystyki, a o tym wszystkim możesz otrzymywać powiadomienia bezpośrednio na swój telefon/tablet.

Superbet – legalny bukmacher

Superbet posiada licencję Ministerstwa Finansów, więc wszystko, co oferuje, jest legalne. To jeden z kilkunastu legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów sportowych. Bonus od pierwszego depozytu w przypadku tych zakładów bukmacherskich to jedna z tych rzeczy, które działają na plus.

Superbet to bukmacher z kompletem licencji. Kilka lat wcześniej firma ta ruszyła otwierając kilkanaście stacjonarnych placówek. Już wtedy zapowiadała, że niebawem wejdzie również do internetu. Tak naprawdę trochę czekaliśmy na to aż Superbet pojawi się w wersji online, ale kiedy już wystartował, to wydaje się, że sprostał oczekiwaniom. Superbet stawia przed sobą dalekosiężne plany, bo raz – chce być jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce, a dwa – liczy na działalność także w pozostałych państwach Europy Zachodniej.

Firma Superbet nie jest nowicjuszem na rynku, ponieważ działa ona z dużymi sukcesami w Europie Środkowo-Wschodniej. To firma, gdzie udziały ma jeden z amerykańskich funduszy inwestycyjnych. Bukmacher ten ma zatem kapitał, żeby poprawiać swoją ofertę i stawiać się coraz to lepszym operatorem. Dla graczy oznacza z kolei to, że to wiarygodny i bezpieczny bukmacher, który nie opóźnia wypłat itd.

Nie dość, że z samych zakładów bukmacherskich korzysta się przyjemnie, to kolejne rzeczy działające na plus u tego bukmachera, to bonus od pierwszej wpłaty, czy szeroka oferta na zakłady. Minimalny depozyt także jest atrakcyjny dla osób chcących grać za drobne. Nie bez powodu nasz ranking bukmacherów umieścił Superbet tak wysoko – to po prostu bardzo solidna marka w naszym kraju. Z zakładów wzajemnych u niej korzysta się bardzo przyjemnie.

Obsługa klienta i kontakt z bukmacherem

Support Superbet, czyli dział obsługi klienta działa w znanych formach, które pojawiają się też u pozostałych bukmacherów. Doskonale wiemy, że obstawiając zakłady mogą przydarzyć się problemy z rozliczeniem kuponu, obrotem bonusu, weryfikacją danych osobowych lub długim oczekiwaniem na przelew. W takiej sytuacji warto skontaktować się z bukmacherem, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kontakt z Superbet umożliwiony jest za pośrednictwem czatu “na żywo”. Użytkownicy preferujący kontakt przy użyciu poczty online mogą napisać do pracowników tej firmy na adres: support@superbet.pl. Superbet udostępnił też czat poprzez numer telefonu na WhatsApp: 509 272 272. Bukmacher jednak zastrzega, że nie można dzwonić pod ten numer, a tylko pisać wiadomość przez aplikację WhatsApp.

Cała obsługa stoi na wysokim poziomie, co właśnie wyróżnia bukmachera Superbet. Dzięki temu też może prościej nawiązać kontakt ze swoją społecznością, przygotowywać także zakłady specjalne i naprawiać ewentualne błędy systemu. Warto więc bliżej przyjrzeć się temu co oferuje, a w nagłych sprawach właśnie kontaktować się z nim.

FAQ

 

 

🎁 Jak jest kod promocyjny w Superbet?

Kod promocyjny Superbet, który zapewnia najwyższe bonusy na start to: ZAGRANIE. Dzięki niemu zgarniesz aż 1554 PLN w specjalnych promocjach. Więcej szczegółów w artykule!

🔁 Gdzie wpisać kod promocyjny Superbet?

Po kliknięciu w specjalny link promocyjny, który znajduje się w naszym artykule, przejdziesz do formularza rejestracyjnego. To właśnie w nim należy wpisać kod ZAGRANIE. Dokładną instrukcję krok po kroku znajdziesz na stronie Zagranie.com.

Zaloguj się aby dodawać komentarze