Superbet kod promocyjny | Bonus 3754 zł!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Superbet: ZAGRANIE gwarantuje środki na darmowe obstawianie. Wspólnie z Superbet przygotowaliśmy dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy podkręcony pakiet na start: bonus powitalny 100% od wpłaty i tydzień bez ryzyka – to bonusy, które naprawdę da się odebrać, obrócić i wypłacić. A to nie wszystko, bo jest jeszcze freebecik.

Jaki jest kod promocyjny Superbet? | Listopad 2022

Aktualny Superbet kod promocyjny: ZAGRANIE

Z powyższym hasłem otrzymasz dodatkowo darmowy zakład w wysokości 34 zł! Wejdź na stronę bukmachera Superbet, wpisz w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny “ZAGRANIE”.

Odbierz w sumie: 3720 zł 3754 zł na start po użyciu kodu promocyjnego!

>> Dodatkowy bonus Superbet otrzymasz też z kodami promocyjnymi z innych stron, jednak w Superbet kod promocyjny “ZAGRANIE” gwarantuje najniższą kwotę depozytu, uprawniającego do bonusu! <<

Kryteria oceny bonusów Rejestracja konta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE Rejestracja, gdy użyjesz inne kody promocyjne
Dodatkowy freebet 34 PLN: tak tak
Minimalny depozyt uprawniający do bonusu: 🔥 40 zł 🔥 50 zł
Obrót: brak brak

Kod promocyjny Superbet: ZAGRANIE | Bonusy powitalne po rejestracji konta

Kody promocyjne mówią Wam, którzy legalni bukmacherzy są otwarci na graczy i naprawdę nastawieni na wyposażenie ich w super pakiet bonusów powitalnych, a te możesz wykorzystać na typy dnia! Jak widzisz – nie zostawiamy Cię samego, lecz prowadzimy w tej bukmacherskiej przygodzie.

Niezdecydowany na kod promocyjny Superbet? Proszę bardzo, na Zagranie.com znajdziesz listę najciekawszych w tym momencie promocji bukmacherskich wraz z kodami rejestracyjnymi.

Superbet kod promocyjny 2022 – Pakiet 3754 złotych ✔️  
Superbet kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 zł
Bonus bez ryzyka 3500 zł
Darmowy zakład 🔥 0 zł 34 zł 🔥
Bonus mobile (w aplikacji) 20 zł
Ostatnia aktualizacja 01.11.2022

Pamiętaj! Podczas rejestracji profilu na stronie Superbet zaznacz pole “Kod promocyjny” i wpisz w okienku ZAGRANIE – w przeciwnym razie nie będziesz miał dostępu do tego wszystkiego, o czym mowa w tekście.

Superbet kod promocyjny – bonus freebet 34 zł z kodem rejestracyjnym

Na początek otrzymasz dwa bonusy na zakłady bukmacherskie Superbet, jednak wyjątkową wisienką na torcie jest Superbet bonus, czyli freebet. Nie jest to jednak klasyczny bonus bez depozytu.

Droga, aby go zdobyć, jest naprawdę prosta – to wykorzystanie kodu promocyjnego “ZAGRANIE” podczas zakładania profilu na stronie operatora. Wpisz powyższe hasło w formularzu rejestracyjnym w odpowiednim polu.

💡 Wskazówka:

Zadbaj o dwie sprawy:
– aby założyć konto i wpisać w formularzu Superbet kod promocyjny: ZAGRANIE. Inne kody promocyjne nie dadzą Ci tak dobrych warunków.
– aby Twój pierwszy depozyt wyniósł przynajmniej 40 zł

Od tych dwóch czynników zależy, czy w ogóle otrzymasz bonusy powitalne i jakie to bonusy będą.

Pierwszy depozyt w wysokości 40 zł to minimalna kwota, która uprawnia do odbioru maksymalnego pakietu bonusów na start.

Najciekawsze kursy i typy z oferty Superbet:

Data Zdarzenie Kursy Bukmacher
23.11 Hiszpania vs Kostaryka 1.16-7.50-20.00 Superbet
23.11 Belgia vs Kanada 1.53-4.50-5.60 Superbet
24.11 Portuglia vs Ghana 1.40-4.75-8.50 Superbet
24.11 Brazylia vs Serbia 1.50-4.50-6.50 Superbet
Ostatnia aktualizacja: 23.11.2022

Szczegóły promocji freebet od depozytu

 • Ten bonus Superbet przysługuje graczom, którzy wpłacą przynajmniej 40 zł.
  (Jeśli zasilisz profil kwotą niższą niż 20 zł – nie otrzymasz żadnego bonusu, kod promocyjny przepadnie. Jeśli przelejesz 20-39 zł, otrzymasz bonus powitalny Superbet od depozytu oraz zakład bez ryzyka. Natomiast po wpłacie 40 zł lub więcej, zostaną Ci przyznane wszystkie trzy bonusy powitalne w Superbet. Proponujemy ostatnią opcję w celu maksymalizacji zysku).
 • Na akceptację bonusu masz 24 godziny.
 • Bonus możesz od razu wypłacić – bukmacher nie wymaga obrotu!

Superbet kod promocyjny na bonus od depozytu

W Superbet bonus powitalny, który jako pierwszy zostaje przyznany nowemu graczowi, to bonus od depozytu. Aby rozpocząć grę, należy zasilić swoje konto na stronie bukmachera. Bonus Superbet na start polega na podwojeniu pierwszej wpłaty klienta, dzięki czemu ten dysponuje podwójnym budżetem.

👉 Przykład: wpłacasz 100 zł, kolejne 100 zł zostaje dodane do prowadzonego przez Ciebie konta gracza w ramach promocji. Łącznie dysponujesz kwotą 200 zł na zakłady bukmacherskie. Ty decydujesz ile wpłacisz, a co za tym idzie – jaka kwota zostanie podwojona.

Bonus powitalny od depozytu to popularna forma nagradzania użytkowników za rejestrację. Każda z ofert różni się jednak regulaminem, który jest kluczowy. Bukmacher Superbet postawił na niewygórowaną kwotę bonusu do gry oraz równie niewygórowane warunki obrotu za odpowiednie kody promocyjne, jak właśnie: ZAGRANIE.

Szczegóły promocji bonus od pierwszej wpłaty

 • Oferta obejmuje pierwszą wpłatę na konto gracza. O kwocie bonusu decyduje gracz, jednak maksymalnie może ona wynieść 200 zł.
  (Zatem maksymalną kwotę bonusu można uzyskać po wpłacie w wysokości 200 zł. Jeśli jednak nie chcesz wkładać tyle swoich środków, to wciąż możesz liczyć na prezent powitalny, lecz w nieco niższej kwocie, np. 30 zł – w zależności od wysokości depozytu).
 • Aby móc odebrać bonus, Twój pierwszy depozyt nie może być niższy niż 20 zł.
 • Aby wypłacić na swoje konto bankowe pieniądze otrzymane od Superbet, należy najpierw dokonać dwukrotnego obrotu bonusowymi środkami.
  (Przykład: jeśli dostałeś od bukmachera 50 zł, powinieneś obstawić za 100 zł, aby wypłacić pieniądze. Do tego czasu środki będę znajdować się na saldzie bonusowym, z którego zlecenie wypłaty jest niemożliwe).
 • Obrotu należy dokonać na kuponach z jednym lub większą liczbą typów, przy czym kurs całkowity musi wynieść min. 1.80.
 • Bonus Superbet jest aktywny przez 10 dni od chwili otrzymania dodatkowych środków.
Superbet bonus od depozytu Wykorzystanie bonusu Superbet
Czas na dokonanie depozytu: 14 dni
Minimalny depozyt: 20 zł
Wysokość bonusu: 100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusu: 200 zł
Obrót: 2x (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu: 1.80
Ograniczenia czasowe: 10 dni na obrót bonusem

Superbet kod promocyjny – zakład bez ryzyka przez 7 dni

Kolejny bonus na start dla nowych graczy Superbet to cashback. Legalni bukmacherzy rzadko dają taryfę ulgową, jednak tym razem początkujący użytkownicy mogą na nią liczyć, dzięki tej promocji. Cashback, czyli zakład bez ryzyka polega na tym, że gracz obstawia, a w razie niepowodzenia nie traci postawionych pieniędzy – operator po prostu zwraca środki.W końcu nie każdy jest profesjonalnym typerem – błędy się zdarzają, a Superbet jest wybacza!

Sprawdźmy, jak działa standardowy bonus powitalny cashback:

👉 Przykład: obstawiasz za 50 zł, okazuje się, że poprawnie wytypowałeś – brawo, pomnożone pieniądze lądują na Twoim koncie.

👉 Przykład: obstawiasz za 50 zł, niestety Twoje prognozy były błędne, a w efekcie kupon jest przegrany – żaden problem! Bukmacher zwraca postawione środki. To super okazja do treningu.

Opinie o Superbet, które można przeczytać w internecie są tak dobre w dużej mierze ze względu na tydzień bez ryzyka, czyli cashback aż do 3500 złotych. Legalni bukmacherzy oferują przeróżne zakłady bez ryzyka, jednak ten od Superbet zasługuje na szczególną uwagę. Zwykle promocja obejmuje pierwszy zagrany kupon, natomiast w Superbet gracz obstawia ubezpieczone zakłady bukmacherskie aż przez 7 dni.

Z racji oryginalnego podejścia do zakładu bez ryzyka, rozliczanie aktywności gracza wygląda nieco inaczej niż u pozostałych legalnych bukmacherów. W Superbet bonus cashback jest wyliczany ze specjalnego równania. Dzięki niemu operator zlicza należność na podstawie wszystkich kuponów postawionych w ciągu promocyjnego tygodnia.

Oto wzór na bonus Superbet: suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatkówwykorzystane bonusy.

Prosty przykład:

 • Suma stawek Klienta (obrót) = 1000 zł
 • Suma wygranych = 400 zł
 • Suma podatków od gier = 120 zł
 • Przyznane i wykorzystane bonusy bukmacherskie = 20 zł

Superbet bonus = 1000 zł – 400 zł – 120 zł – 20 zł = 460 zł

Szczegóły promocji zakład bez ryzyka

 • W Superbet bonus powitalny przysługuje osobom, które uprzednio wykorzystały bonus od depozytu.
 • Okres rozliczeniowy (czas na grę bez ryzyka) rozpoczyna się w chwili wpłacenia pierwszego depozytu. Obejmuje on 7 dni.
  (Można więc powiedzieć, że dwa bonusy powitalne są aktywowane jednocześnie – bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka).
 • Gracz ma 7 dni na akceptację środków bonusowych po ukończeniu okresu rozliczeniowego.
 • Od chwili akceptacji bonusu jest on aktywny przez 10 dni – tyle czasu masz na obrót.
 • Otrzymane środki znajdują się na saldzie bonusowym. Należy obrócić bonus powitalny Superbet dwukrotnie na kuponach z kursem łącznym min. 1.80. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony SOLO (pojedyncze), jak i AKO (z min. 2 zdarzeniami).
  (Mówiąc prościej, obrót to inaczej zagranie. Bonusowe środki są w pewien sposób zamrożone i należy zagrać za odpowiednią kwotę, aby przenieść je na saldo główne. Dwukrotny obrót oznacza, że np. po otrzymaniu od bukmachera 100 zł, należy obstawić za 200 zł (100×2).
Superbet zakład bez ryzyka Wykorzystanie bonusu Superbet
Czas na dokonanie depozytu: 14 dni
Minimalny depozyt: 20 zł
Wysokość bonusu: zwrot sumy przegranej w ciągu 7 dni gry
Maksymalna kwota bonusu: 3500 zł
Obrót: 2x (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu: 1.80
Ograniczenia czasowe: 10 dni na obrót bonusem

Superbet kod promocyjny – freebet w aplikacji mobilnej

Niewątpliwym udogodnieniem dla graczy wybierających obstawianie online jest aplikacja mobilna. Można nawet powiedzieć, że to obowiązkowe wyposażenie typera.

Można rozpisywać się o funkcjonalnościach, jednak w kontekście bonusów powitalnych kluczowa jest specjalna oferta dla użytkowników, którzy pobiorą i zainstalują aplikację mobilną Superbet. Każdy z nich otrzyma freebet 20 zł.

Nie dość, że zyskujesz w ten sposób proste i przydatne narzędzie do gry, to jeszcze otrzymujesz kolejny super bonus.

Szczegóły promocji bonus mobile

 • Pobierz i zainstaluj aplikację Superbet na telefon.
  (Ważne: problem mogą napotkać posiadacze telefonu z systemem Android. Tacy gracze proszeni są przez operatora o pobranie aplikacji prosto z jego strony. Google nie dopuszcza do swojego sklepu aplikacji dozwolonych od 18 roku życia).
 • Zrób to w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu.
 • Aby móc przelać bonus mobile na swoje konto w banku, nie musisz dokonywać obrotu – środki od razu są gotowe do wypłaty.
Superbet freebet w aplikacji Wykorzystanie bonusu Superbet
Czas na pobranie aplikacji: 7 dni od pierwszej wpłaty
Kwota bonusu: 20 zł
Obrót: brak

Jak założyć konto na Superbet.pl? Rejestracja z kodem promocyjnym


Jeśli wchodzisz na stronę bukmachera niezależnie to uważnie przepisz do formularza Superbet kod promocyjny. Drobna pomyłka może pozbawić Cię kilkuset złotych na grę!

Jeśli chcesz mieć pewność, że Super Bonus Cię nie ominie, proponujemy kliknąć w poniższy przycisk. W prosty sposób przejdziesz do formularza. Wtedy nie ma tej obawy, bo hasło “ZAGRANIE” automatycznie zostanie wpisane w odpowiednim miejscu.


Superbet rejestracja wygląda następująco – krok po kroku:

 1. Otwórz formularz rejestracyjny, klikając w powyższy czerwony przycisk.
 2. Będziesz proszony o wpisanie w formularzu standardowych danych osobowych (imię, nazwisko, numer PESEL), danych kontaktowych (adres e-mail) oraz informacji na temat pochodzenia (narodowość, kraj zamieszkania).
 3. Upewnij się, że w odpowiednim polu znajduje się do Superbet kod promocyjny, czyli: ZAGRANIE. Hasło powinno zostać uzupełnione automatycznie, jeśli się tak nie stanie – wpisz je.
 4. Wyraź niezbędne zgody (oświadczenie o pełnoletniości, zgoda na przetwarzanie danych) i zatwierdź formularz.
 5. Prośba o utworzenie konta wysłana!

Proste? Bardzo proste! W razie problemów zwróć się z prośbą o pomoc do działu Pomocy Superbet.

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego Superbet.
Druga strona formularza rejestracyjnego Superbet.
Trzecia strona formularza rejestracyjnego Superbet.

KYC, czyli obowiązkowy (i opłacalny) proces weryfikacji tożsamości

Gdy wykorzystasz w Superbet kod promocyjny i dopełnisz powyższych formalności krok po kroku, jak pokazywaliśmy wyżej, staniesz się właścicielem konta tymczasowego. Mówiąc prościej oznacza to, że możesz korzystać z bonusów i obstawiać zakłady bukmacherskie Superbet, jednak na tę grę są nałożone pewne ograniczenia. Aby stać się pełnoprawnym graczem, wystarczy przejść weryfikację konta gracza i przekształć je z tymczasowego na stałe. Wtedy nie będziesz miał problemu z wypłatą środków, a Superbet rejestracja zostanie ukończona w 100%.

Początkujący i bardziej wyczuleni gracze Superbet mogą podejrzliwie patrzeć na tę procedurę, ponieważ wiąże się z podaniem przez użytkownika kolejnych danych. Możesz być jednak spokojny. KYC (Know Your Customer) to standardowy proces weryfikacji tożsamości klienta, który musi prowadzić każdy legalny bukmacher.

Funkcjonalności Konto tymczasowe w Superbet Konto stałe w Superbet
Termin ważności profilu 90 dni 👎 bez ograniczeń
Wpłacanie środków tak, maksymalnie 5000 zł 👎 tak, bez ograniczeń
Przegląd oferty tak tak
Korzystanie z bonusów tak tak
Obstawianie zakładów tak tak
Maksymalna wygrana 2279,99 zł 👎 bez ograniczeń
Wypłata środków nie 👎 tak

Jak przekształcić konto tymczasowe na stałe? Po prostu zaloguj się do profilu, odwiedź zakładkę “Konto”, a następnie system krok po kroku będzie Cię prowadził przez cały ten proces. Kluczowe będzie przesłanie zdjęć/skanów dokumentu tożsamości.

Promocje bukmacherskie, gdy wykorzystasz Superbet kod promocyjny

Dzięki współpracy z tym bukmacherem dajemy Ci podkręcony Superbet bonus powitalny i… właściwie tutaj kończy się nasza rola, ale spokojnie – sam bukmacher też ma sporo do zaoferowania.

W zakładce Promocje znajdziesz akcje stałe oraz okolicznościowe, dedykowane określonym wydarzeniom sportowym. Przedstawiamy kilka z nich, które cieszą się największą popularnością, w tym wysokie kursy czy propozycje dla fanów tasiemek.

Super Przewaga

W piłce nożnej mówi się, że nie ma wyniku, który gwarantuje zwycięstwo w meczu przed końcowym gwizdkiem. Bukmacher Superbet uważa inaczej, bo przy rezultacie 2:0 rozstrzyga zakłady bukmacherskie na Twoją korzyść. W teorii jeszcze Twoja drużyna nie zwyciężyła, ale według oferty bukmachera Superbet – możesz odebrać wygraną i dalej obstawiać zakłady specjalne.

Typujesz wynik meczu piłkarskiego na zwycięstwo jednej lub drugiej ekipy. Jeśli mecz ułoży się po myśli obstawionej przez Ciebie ekipy i uzyska ona prowadzenie minimum dwiema bramkami – kupon wygrywa! Promocja Super Przewaga działa nie tylko w zakładach na piłkę nożną. Tym przywilejem objęte są też pozostałe dyscypliny sportowe.

Naszym zdaniem jest to super bonus i coś, co wyróżnia bukmachera Superbet na polskim rynku.

Rozbudowana oferta obejmuje m.in. wszystkie mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Premier League, Serie A i Bundesligi.

Promocja bukmachera Superbet o nazwie Super Przewaga.

Super Szansa

Super szansa to idealna promocja dla wszystkich fanów tasiemek. Aby aktywować promocję “Super Szansa” musisz umieścić na swoim kuponie 11 zdarzeń. Dodatkowym warunkiem jest to, że każde z nich musi być o minimalnym kursie 1.30. Jeśli jeden zakład zakończy się przegraną, a pozostałe wejdą, to Superbet wypłaci Ci 10% wygranej z 10 trafionych typów.

Mocne Uderzenie

Inną promocją, która bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim fanom tasiemek jest Mocne Uderzenie. W ramach tej kampanii bukmacher Superbet powiększa wygrane o konkretny %, który możesz zobaczyć na poniższej infografice. Aby zapisać się do promocji stwórz kupon z co najmniej 5 zakładami. Nie będą Ci jednak potrzebne wysokie kursy, ponieważ wystarczy 1.20 na pojedynczym zdarzeniu.

Mocne uderzenie - warunki promocji

Super Extra

W ramach promocji Super Extra możesz zagrać podwyższone kursy bukmacherskie na wygrane tak zwanych “pewniaków”. Aby wykorzystać specjalne typy kursy na przykład na kolejny mecz, w którym zagra Iga Świątek, gdzie zazwyczaj przeliczniki są bardzo niskie, musisz na kuponie umieścić co najmniej 5 zakładów wzajemnych o kursie minimalnym 1.10. WAŻNE! Możesz obstawiać zakłady specjalne z sekcji Super Kursy.

Super Live

Jeśli oglądasz super mecz i masz ochotę obstawić go na żywo, to najlepszym wyborem będzie bukmacher Superbet i promocja “Super Live”. Dlaczego? Ten bukmacher posiada podwyższone kursy bukmacherskie w przypadku zakładów na żywo, a dodatkowo wybór jest naprawdę szeroki.

American Dream

Tym razem na specjalną promocję zasłużyły sobie rozgrywki zza oceanu. Mowa rzecz jasna o meczach NBA, NHL oraz NFL.

Zasady promocji są banalnie proste. Każdy, kto postawi kupon z oferty na te rozgrywki za przynajmniej 50 zł, po kursie minimalnym 2.00 odbierze pewny od Superbet bonus o wartości 25 zł. Mogą to być wybrane zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo, bukmacher nie określa też, czy ma to być kupon SOLO (kupon pojedynczy) czy kupony AKO (akumulowane), gracz ma dowolność. Należy pamiętać jedynie, że regulamin nie dopuszcza na promocyjnym kuponie typów dotyczących innych spotkań niż te wpisujące się w wyżej wymienione. Jeśli umieścisz na kuponie np. polską koszykówkę, będziesz miał problem, bo mimo zainwestowania środków bukmacher po prostu nie wypłaci bonusu.

Promocja bukmachera Superbet o nazwie American Dream.

Sporty wirtualne bez podatku

Sporty wirtualne mają swoich zagorzałych fanów, więc nic dziwnego, że bukmacher Superbet przygotował coś specjalnego również dla nich. W Superbet po wykorzystaniu kodu promocyjnego możesz obstawiać sporty wirtualne z podwyższeniem wygranej nawet o 40%. Aby skorzystać z promocji musisz dodać co najmniej 3 zdarzenia z sekcji sportów wirtualnych Golden Race. Warunki wyjaśnia poniższa infografika.

Sporty wirtualne w Superbet

Super Spin

Jak działa Super Spin? Kręcisz kołem (w ciągu dnia możesz tylko raz) i czekasz, co tym razem przyniesie Ci los. Możesz trafić bonus lub podwyższone kursy w ramach oferty – wszystko zależy od szczęścia, które będzie Ci sprzyjać lub nie. Codziennie otrzymujesz nową szansę na bonus. Super Spin działa tak na komputerze, jak i w aplikacji mobile. Nagroda główna to 2000 zł.

Promocja bukmachera Superbet o nazwie Super Spin.

Metody płatności Superbet

Kiedy już wiemy, jakie możliwości bonusowe czekają graczy Superbet, skupmy się przez chwilę na płatnościach. W końcu to fundamentalna kwestia, ponieważ środki pieniężne są niezbędne do gry i skorzystania z wyżej omówionych promocji. Skoro już wiecie, jak możecie obrócić bonus, to przejdźmy do sposobów wpłat i wypłat.

Metody płatności w Superbet to opcje związane z przelewami elektronicznymi: BLIK, tpay, Przelewy 24, VISA, Mastercard, Neteller, Skrill, Paysafecard.

Za wyjątkiem przelewu bankowego, pozostałe metody płatności są natychmiastowe. Z kolei w przy pierwszej opcji proces ten zajmuje 1-2 dni robocze.

A jak wyglądają wypłaty? Równie dobrze! Superbet dysponuje opcją szybkich wypłat za pośrednictwem serwisu Przelewy24 – czas oczekiwania na zleconą wypłatę wynosi około 15 minut również w weekendy (z kilkoma wyjątkami, w zależności od banku, w którym masz konto).

Oferta zakładów bukmacherskich w Superbet

Zakłady bukmacherskie Superbet plasują się na 4. miejscu w rankingu bukmacherów na stronie Zagranie. Jest to firma, która nie jest określona jako najlepszy bukmacher, ale oceny w rankingu bukmacherów ciągle się poprawiają. W Superbet postawisz zakłady bukmacherskie na piłkę nożną – to oczywiście standard, ale także na kilkadziesiąt innych sportów. Superbet ma wysokie kursy bukmacherskie. W ofercie znajdziesz wiele typów na zakłady specjalne.

Warto wspomnieć, że zakłady sportowe live to jedna z opcji, żeby przyciągnąć graczy, szczególnie, jeśli towarzyszą im transmisje online prosto z boiska. To kolejny dowód na to, że bukmacher Superbet niesamowicie poszedł do przodu w ostatnim czasie i robi wszystko, żeby zapewnić klientom kompleksową usługę.

📺 Od sezonu 2021 Bundesliga nie jest już dostępna w żadnej telewizji sportowej w Polsce. Prawa do tych rozgrywek przejęła platforma Viaplay. Mamy jednak dobrą informację – użytkownicy Superbet wciąż mogą oglądać ligę niemiecką za darmo! Live stream w zakładach online Superbet przewiduje transmisje ze wszystkich meczów Bundesligi w tym sezonie. Co więcej, u tego bukmachera mecze na żywo obejrzysz bez środków na koncie. W Superbet rejestracja wystarczy, żeby korzystać z playera video.

Minusy to fakt, że w Superbet nie znajdziesz zakładów na FAME MMA, które są coraz bardziej popularne w Polsce. Wcześniej oferował je LV BET, a teraz na wyłączność posiada Betclic.

Superbet aplikacja mobilna

Aplikację mobilną Superbet po prostu opłaca się mieć. To narzędzie, bez którego trudno się żyje graczowi w XXI wieku. Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, którym niekoniecznie chce się szukać punktów stacjonarnych Superbet, żeby puścić kupon. Dzięki aplikacji masz wszystko pod ręką – od oferty (najbardziej popularne zakłady sportowe przedmeczowe, ale i wszystkie inne), przez promocje, statystyki i stan konta. A do tego przydatne powiadomienia PUSH, które nie pozwolą Ci przeoczyć żadnego godnego uwagi wydarzenia i zaalarmują Cię w kluczowym momencie. Mobilna aplikacja Superbet ma wiele funkcji, a jedną z nich jest Super Social, gdzie można komentować, wymieniać się opiniami, a także publikować własne kupony i typy.

Super Aplikacja od Superbet jest darmowa,prosta w obsłudze i co ważne: dostępna na systemy Andoroid oraz iOS. Pamiętaj, że w Superbet kod promocyjny możesz wykorzystać także za pośrednictwem aplikacji. Proponujemy pobrać ją na samym początku zabawy w zakłady bukmacherskie Superbet.

Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. – legalny bukmacher

Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, więc wszystko, co oferuje, w tym kod promocyjny, jest legalne. To jeden z kilkunastu legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów sportowych. Omawiany Superbet kod promocyjny nie miałby znaczenia, gdyby nie fakt, że to bukmacher z kompletem licencji od Ministerstwa Finansów.

Kilka lat wcześniej firma ta ruszyła otwierając kilkanaście stacjonarnych placówek w ramach licencji naziemnej od Ministerstwa Finansów. Już wtedy zapowiadała, że niebawem wejdzie również do internetu z profesjonalną obsługą klienta. Tak naprawdę trochę czekaliśmy na to aż Superbet pojawi się w wersji online, ale kiedy już wystartował, to wydaje się, że sprostał oczekiwaniom. Superbet stawia przed sobą dalekosiężne plany, bo raz – chce być jednym z najlepszych, legalnych bukmacherów w Polsce, a dwa – liczy na działalność także w pozostałych państwach Europy Zachodniej.

No cóż, można im wierzyć na słowo i wypatrywać efektów, ponieważ firma Superbet odniosła już wiele sukcesów Europie Środkowo-Wschodniej. Legalni bukmacherzy – proponujemy wam mieć się na baczności w obliczu takiej konkurencji! Nasze prognozy w stosunku do tego operatora są naprawdę pozytywne. Graj odpowiedzialnie!

ℹ️ SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. są na polskim rynku stosunkowo krótko. Superbet licencję na przyjmowanie zakładów o numerze PS4.6831.5.2019 otrzymał w drugiej połowie 2019 roku. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a numer KRS to 0000666114.

FAQ

🎁 Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to ZAGRANIE. Dzięki niemu jako nowy klient otrzymasz podwyższony pakiet bonusów powitalnych.

🔁 Gdzie wpisać Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera. Dokładną instrukcję krok po kroku znajdziesz w artykule.

Zaloguj się aby dodawać komentarze