Superbet kod promocyjny ⬇️ ⬇️ ⬇️ Kliknij odbierz bonus

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 600 zł od depozytu

30 PLN -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za każdą z pierwszych trzech wpłat!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 600 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet rusza pełną parą, a my mu w tym pomagamy! Wspólnie przygotowaliśmy dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy podkręcony pakiet na start: 3 bonusy 100% od pierwszych trzech depozytów, na łączną kwotę 630 zł to bonusy, które naprawdę da się odebrać, obrócić i wypłacić. A to nie wszystko.

Zarejestruj się z naszego linku, wpłać pierwszy depozyt minimum 50 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.60 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości 30 złotych do Superbet.

Na ten moment Superbet nie ma w formularzu rejestracyjnym miejsca na kod promocyjny, ale to nie oznacza, że nie możesz skorzystać z pełni bonusu! Wystarczy, że klikniesz na banerze na naszej stronie w „odbieram bonus”.

 

Klikając tutaj, znajdziesz listę działających innych kodów promocyjnych m.in. do STS, Fortuny, Betclic, BETFAN, forBET… i nie tylko!

Superbet, a kod promocyjny?

 

Każdy bukmacher ma w swojej ofercie jakąś propozycję bonusów na start, skierowaną do nowych graczy, którzy dopiero co założyli na jego stronie konto. Każda firma przyjmująca zakłady bukmacherskie oczywiście twierdzi, że jest najlepszą na rynku, posiadającą najlepsze promocje, najwyższe kursy i najszerszy wachlarz zdarzeń.

I skąd tu wiedzieć, której zaufać?

Pomogą Ci w tym nasza strona i nasze kody. Kody promocyjne mówią Wam, którzy bukmacherzy są otwarci na graczy i naprawdę nastawieni na wyposażenie ich w porządny pakiet bonusów powitalnych. 

Jak się zarejestrować z kodem promocyjnym?

Zazwyczaj wystarczy w odpowiednim polu formularza wpisać kod promocyjny, dbając o to, aby nie popełnić żadnej literówki. Drobna pomyłka może pozbawić Cię kilkuset złotych na grę! Tutaj nie ma tej obawy, bo zamiast użycia kodu promocyjnego w Superbet wystarczy, że klikniesz link do rejestracji z naszej strony.

Proces rejestracji w Superbet bez kodu promocyjnego wygląda następująco:

 1. Przejdź do formularza rejestracji. Zostaniesz poproszony o wpisanie standardowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz danych kontaktowych – adres e-mail, numer telefonu
 2. Wyraź niezbędne zgody i zatwierdź formularz.
 3. Gotowe!

Bonus 100% na start do 600 zł

Oferta powitalna Superbet obejmuje 3 bonusy od depozytu, każdy równy 100% wpłaty. Łącznie bukmacher daje swoim nowym graczom maksymalnie 600 zł. Pamiętaj jednak, że nie możesz odebrać środków za jednym razem – możesz to osiągnąć trzema wpłatami.

I wpłata = bonus 100% do 300 zł

II wpłata = bonus 100% do 200 zł

III wpłata = bonus 100% do 100 zł

Maksymalnie dostaniesz w bonusach 600 zł, jednak jeśli nie chcesz wkładać tyle swoich środków, wolisz zacząć grę spokojniej, to wciąż możesz liczyć na prezent powitalny od Superbet, tylko w nieco niższej kwocie.

Pierwszy scenariusz: Wpłacasz za pierwszym razem 300 zł, następnie zasilasz konto kwotą 200 zł, a trzeci depozyt wynosi 100 zł – w sumie zainwestowałeś z własnego portfela 600 zł, a więc Superbet w prezencie daje Ci drugie tyle, czyli łącznie masz 1200 zł na grę.

Drugi scenariusz: Wpłacasz na dobry początek 30 zł, drugi depozyt wynosi  50 zł, a trzecia wpłata jest równa 55 zł. Łącznie podczas trzech wpłat zasiliłeś konto w Superbet kwotą 135 zł, a każdorazowo bukmacher podwoił Twój depozyt, a więc w bonusie zyskałeś drugie 135 zł, co łącznie daje 270 zł na zakłady.

Infografika - bonus Superbet

Trzeba pamiętać:

 • Minimalna kwota depozytu w przypadku promocji Super Start wynosi 20 zł  – wpłacając mniej, nie otrzymasz bonusowych środków
 • Aby wypłacić na swoje konto bankowe pieniądze otrzymane od Superbet, należy najpierw dokonać 4-krotnego obrotu bonusowymi środkami (prościej mówiąc, konieczne jest zagranie za stawkę równą 4-krotności bonusowych środków, przykład: jeśli dostałeś od bukmachera 300 zł, powinieneś obstawić za 1200 zł, aby wypłacić pieniądze)
 • Wymagany kurs zakładu z co najmniej dwoma zdarzeniami, zaliczającego się do obrotu, jest równy 1,80 – co jest naprawdę dobrą wiadomością, bo znamy bukmacherów z dobrymi promocjami, jednak zawyżonymi wymaganiami kursowymi
 • Od chwili dokonania wpłaty i przyznania przez bukmachera środków bonusowych, gracz ma 7 dni na skorzystanie z promocji i dokonanie obrotu – w przeciwnym razie pieniądze przepadną, wraz z możliwością wypłaty
 • Bonusy od depozytu wliczające się w pakiet powitalny Super Start można wykorzystać wyłącznie raz
Minimalny depozyt:20 zł
Wysokość bonusu:100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusów:600 zł
Obrót:4-krotny (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu:1.80
Ograniczenia czasowe:7 dni na obrót

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz w artykule >> „Superbet bonus 2020”

Inne promocje i udogodnienia w Superbet

Dlaczego warto zarejestrować się w Superbet z kodem promocyjnym? Dzięki współpracy z tym bukmacherem dajemy Ci podkręcony bonus i… właściwie tutaj kończy się nasza rola, ale spokojnie – sam bukmacher też ma sporo do zaoferowania.

Oto kilka przykładów:

 • Super Aplikacja – narzędzie, bez którego trudno się żyje graczowi w XII wieku. Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, którym niekoniecznie chce się szukać punktów stacjonarnych Superbet, żeby puścić kupon. Dzięki aplikacji masz wszystko pod ręką – od oferty, przez promocje, statystyki i stan konta. A do tego przydatne powiadomienia PUSH, które nie pozwolą Ci przeoczyć żadnego godnego uwagi wydarzenia i zaalarmują Cię w kluczowym momencie.
 • Super Promocje – oczywiście pakiet bonusów powitalnych to dopiero początek, Superbet na w zanadrzu znacznie więcej. W zakładce Promocje znajdziesz akcje stałe oraz okolicznościowe (dedykowane określonym eventom sportowym)  skierowane do stałych klientów, regularnie wracającym na stronę Superbet. Do najpopularniejszych należą: Super 6 (podwyższenie wygranej przy kuponie kombi) oraz Super Szansa (dopuszczalna pomyłka na kuponie wielokrotnym).
 • Super Kursy – Superbet jako nowy bukmacher chce zdobyć uwagę graczy. Na co postawił? Na atrakcyjne (wysokie) kursy. Przeliczniki przypisane najbardziej popularnym wśród kibiców rozgrywkom stoją na naprawdę dobrym poziomie, co już na starcie czyni markę Superbet konkurencyjną na polskim rynku. Aż chciałoby się powiedzieć… Super Start! 😉
🎁 Jak wygląda oferta powitalna Superbet?

Superbet na start proponuje swoim klientom skorzystanie z trzech bonusów od depozytu. Bonus 100% od 1. wpłaty do 300 zł. Bonus 100% od 2. wpłaty do 200 zł. Bonus 100% od 3. wpłaty do 100 zł.

🔁 Jakie są warunki obrotowe w Superbet?

W Superbet obrót bonusem wynosi 4 x po kursie minimalnym 1.80. Co najmniej dwa zdarzenia na kuponie.

❓ Dlaczego warto założyć konto w Superbet?

W Superbet znajdziesz wiele ciekawych zakładów specjalnych, a także typów, których nie mają inni bukmacherzy na polskim rynku!