Superbet rusza pełną parą, a my mu w tym pomagamy! Wspólnie przygotowaliśmy dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy podkręcony pakiet na start: 3 bonusy 100% od pierwszych trzech depozytów, na łączną kwotę 600 zł to bonusy, które naprawdę da się odebrać, obrócić i wypłacić. A to nie wszystko.

Superbet kod promocyjny ⬇️ ⬇️ ⬇️

Na ten moment oferta jest dostępna, ale bez kodu. Kod promocyjny oznacza większe korzyści, dlatego jeśli możemy coś doradzić – wstrzymaj się kilka dni. We współpracy z Superbet przygotowaliśmy podkręcony bonus dla nowych użytkowników, jednak czekamy jeszcze na kod, abyś mógł założyć z nim konto i skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej.

PS Oczywiście nie zostawiamy Cię z niczym! Współpracujemy z najlepszymi legalnymi bukmacherami, wynegocjowaliśmy dla naszych czytelników limitowane bonusy, dostępne tylko z naszymi kodami.

Klikając tutaj, znajdziesz listę działających już kodów m.in. do STS, Fortuny, Betclic, BETFAN, forBET… i nie tylko!

Dlaczego lepiej założyć konto z kodem?

Kod promocyjny = dodatkowe korzyści

To najprostsza definicja kodu promocyjnego, jaka tylko może być. Każdy bukmacher ma w swojej ofercie jakąś propozycję bonusów na start, skierowaną do nowych graczy, którzy dopiero co założyli na jego stronie konto. Każda firma przyjmująca zakłady bukmacherskie oczywiście twierdzi, że jest najlepszą na rynku, posiadającą najlepsze promocje, najwyższe kursy i najszerszy wachlarz zdarzeń.

I skąd tu wiedzieć, której zaufać?

Pomogą Ci w tym nasza strona i nasze kody. Kody promocyjne mówią Wam, którzy bukmacherzy są otwarci na graczy i naprawdę nastawieni na wyposażenie ich w porządny pakiet bonusów powitalnych.

Są operatorzy, którzy pod pozorem „najlepszej oferty” w rzeczywistości nie mają wiele do zaoferowania – nie są chętni do współpracy z parterami, a więc z nami, i nie zgadzają się na dostarczeniem nam specjalnych kodów promocyjnych dla czytelników. Takich bukmacherów lepiej unikać.

Wybieraj tych z kodami bonusowymi, bo to oznacza dla Ciebie dodatkowe środki na grę – mówiąc najprościej. A w dodatku otrzymujesz informację, że to firma godna zaufania, dbająca o klientów i otwarta na nich.

Jak się zarejestrować z kodem promocyjnym?

Sam proces zakładania konta z kodem promocyjnym nie różni się za bardzo od standardowej rejestracji, zajmie jedynie trochę więcej czasu… tak 3 sekundy, no może 10, jeśli będziesz wypełniał formularz z zamkniętymi oczami albo nie korzystasz zbyt często z klawiatury i konieczne będzie poszukiwanie poszczególnych znaków 😉

A tak na poważnie – wystarczy w odpowiednim polu formularza wpisać kod promocyjny, dbając o to, aby nie popełnić żadnej literówki. Drobna pomyłka może pozbawić Cię kilkuset złotych na grę!

Proces rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym wygląda następująco:

 1. Zdobądź kod. Jeśli trafiłeś już tutaj, to na starcie jesteś na wygranej pozycji, ponieważ kod podajemy (już niebawem) wyżej jak na tacy.
 2. Przejdź do formularza rejestracji. Zostaniesz poproszony o wpisanie standardowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz danych kontaktowych – adres e-mail, numer telefonu
 3. Wpisz kod promocyjny w odpowiednim polu.
 4. Wyraź niezbędne zgody i zatwierdź formularz.
 5. Gotowe!

Bonus 100% na start do 600 zł

Standardowa oferta powitalna Superbet obejmuje 3 bonusy od depozytu, każdy równy 100% wpłaty. Łącznie bukmacher daje swoim nowym graczom maksymalnie 600 zł. Pamiętaj jednak, że nie możesz odebrać środków za jednym razem – możesz to osiągnąć trzema wpłatami.

I wpłata = bonus 100% do 300 zł

II wpłata = bonus 100% do 200 zł

III wpłata = bonus 100% do 100 zł

Maksymalnie dostaniesz w bonusach 600 zł, jednak jeśli nie chcesz wkładać tyle swoich środków, wolisz zacząć grę spokojniej, to wciąż możesz liczyć na prezent powitalny od Superbet, tylko w nieco niższej kwocie.

Pierwszy scenariusz: Wpłacasz za pierwszym razem 300 zł, następnie zasilasz konto kwotą 200 zł, a trzeci depozyt wynosi 100 zł – w sumie zainwestowałeś z własnego portfela 600 zł, a więc Superbet w prezencie daje Ci drugie tyle, czyli łącznie masz 1200 zł na grę.

Drugi scenariusz: Wpłacasz na dobry początek 30 zł, drugi depozyt wynosi  50 zł, a trzecia wpłata jest równa 55 zł. Łącznie podczas trzech wpłat zasiliłeś konto w Superbet kwotą 135 zł, a każdorazowo bukmacher podwoił Twój depozyt, a więc w bonusie zyskałeś drugie 135 zł, co łącznie daje 270 zł na zakłady.

Infografika - bonus Superbet

Trzeba pamiętać:

 • Minimalna kwota depozytu w przypadku promocji Super Start wynosi 20 zł  – wpłacając mniej, nie otrzymasz bonusowych środków
 • Aby wypłacić na swoje konto bankowe pieniądze otrzymane od Superbet, należy najpierw dokonać 4-krotnego obrotu bonusowymi środkami (prościej mówiąc, konieczne jest zagranie za stawkę równą 4-krotności bonusowych środków, przykład: jeśli dostałeś od bukmachera 300 zł, powinieneś obstawić za 1200 zł, aby wypłacić pieniądze)
 • Wymagany kurs zakładu pojedynczego, zaliczającego się do obrotu, jest równy 1,80 – co jest naprawdę dobrą wiadomością, bo znamy bukmacherów z dobrymi promocjami, jednak zawyżonymi wymaganiami kursowymi
 • Od chwili dokonania wpłaty i przyznania przez bukmachera środków bonusowych, gracz ma 7 dni na skorzystanie z promocji i dokonanie obrotu – w przeciwnym razie pieniądze przepadną, wraz z możliwością wypłaty
 • Bonusy od depozytu wliczające się w pakiet powitalny Super Start można wykorzystać wyłącznie raz
Minimalny depozyt: 20 zł
Wysokość bonusu: 100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusów: 600 zł
Obrót: 4-krotny (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu: 1.80
Ograniczenia czasowe: 7 dni na obrót

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz w artykule >> „Superbet bonus 2020”

Inne promocje i udogodnienia w Superbet

Dlaczego warto zarejestrować się w Superbet z kodem promocyjnym? Dzięki współpracy z tym bukmacherem dajemy Ci podkręcony bonus i… właściwie tutaj kończy się nasza rola, ale spokojnie – sam bukmacher też ma sporo do zaoferowania.

Oto kilka przykładów:

 • Super Aplikacja – narzędzie, bez którego trudno się żyje graczowi w XII wieku. Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych, którym niekoniecznie chce się szukać punktów stacjonarnych Superbet, żeby puścić kupon. Dzięki aplikacji masz wszystko pod ręką – od oferty, przez promocje, statystyki i stan konta. A do tego przydatne powiadomienia PUSH, które nie pozwolą Ci przeoczyć żadnego godnego uwagi wydarzenia i zaalarmują Cię w kluczowym momencie.
 • Super Promocje – oczywiście pakiet bonusów powitalnych to dopiero początek, Superbet na w zanadrzu znacznie więcej. W zakładce Promocje znajdziesz akcje stałe oraz okolicznościowe (dedykowane określonym eventom sportowym)  skierowane do stałych klientów, regularnie wracającym na stronę Superbet. Do najpopularniejszych należą: Super 6 (podwyższenie wygranej przy kuponie kombi) oraz Super Szansa (dopuszczalna pomyłka na kuponie wielokrotnym).
 • Super Kursy – Superbet jako nowy bukmacher chce zdobyć uwagę graczy. Na co postawił? Na atrakcyjne (wysokie) kursy. Przeliczniki przypisane najbardziej popularnym wśród kibiców rozgrywkom stoją na naprawdę dobrym poziomie, co już na starcie czyni markę Superbet konkurencyjną na polskim rynku. Aż chciałoby się powiedzieć… Super Start! 😉