eWinner zakład bez ryzyka – Odbierz 110 PLN!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner zakład bez ryzyka nie działa – gdzie odebrać cashback?

Niestety eWinner podjął decyzję o zakończeniu swojej działalności. Zawiedziony? Spokojnie, jeśli zainteresował Cię bonus powitalny tego bukmachera, to sprawdź ofertę STS. To lider rynku, który posiada tę samą pozycję w ofercie powitalnej dla nowych graczy. Co więcej, dorzuca na start kilka innych bonusów.

Załóż konto i odbierz bonusowe środki na grę!


Zakład bez ryzyka w eWinner z kodem ‘ZAGRANIE’ jest powiększony do 110 PLN! Po rejestracji z naszego kodu otrzymasz najwyższe możliwe bonusy w eWinner. W tekście poznasz wszystkie zasady zakładu bez ryzyka w eWinner i dowiesz się, jak wykorzystać wszystkie możliwości bonusów od bukmachera.

Bez ryzyka w eWinner

eWinner zakład bez ryzyka to promocja z cashbackiem dla nowych graczy tego bukmachera. W bonusie bez ryzyka od eWinner z kodem promocyjnym serwisu zagranie.com odbierzesz nawet 110 złotych zwrotu stawki. To zakład bez ryzyka z przyjaznymi warunkami, który nowym graczom może posłużyć w sprawdzeniu oferty bukmachera eWinner. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy: jak odebrać zakład bez ryzyka oraz w jaki sposób go wykorzystać?

Bukmacherzy w zakładach bez ryzyka oferują zwroty stawek do nawet kilkuset złotych. Nowi typerzy oraz stali klienci zakładów bukmacherskich zawsze wyróżniają tego rodzaju promocje. Bonusy cashback nie mają wygórowanych warunków obrotu przez co są idealnym rozwiązaniem dla początkujących graczy. Niekiedy zakłady bez ryzyka są nawet wyżej oceniane aniżeli bonusy bez depozytu. Za pośrednictwem cashbacku po prostu można otrzymać więcej pieniędzy.

Zakład bez ryzyka w eWinner to bonus z korzystnymi zasadami i można go polecić każdemu nowemu graczowi. W dalszej części artykułu wyjaśniamy wszystkie kwestie związane z tym bonusem w zakładach bukmacherskich!

Sprawdź typy dnia i wykorzystaj zakład bez ryzyka!

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka w eWinner

Zakład bez ryzyka u bukmachera eWinner jest dedykowany nowym klientom. Do skorzystania z bonusu cashback jest potrzebna rejestracja konta online. I tutaj dla naszych użytkowników mamy dodatkowe profity. Możesz założyć standardowe konto w eWinner, ale możesz to zrobić także za pośrednictwem naszego kodu promocyjnego: ZAGRANIE. Oczywiście łatwo zgadnąć, co bardziej się opłaca!

Zakład bez ryzyka eWinner 110 złotych.

Nasz kod promocyjny eWinner na zakład bez ryzyka trzeba użyć, gdy zdecydujesz o rejestracji konta. To promocja tylko dla nowych klientów, więc kod bonusowy i zakład bez ryzyka mogą użyć tylko ci typerzy, którzy nie mają jeszcze konta w zakładach online eWinner. Rejestracja jest prosta i zajmuje tylko kilka minut — pamiętaj, tylko żeby podać kod promocyjny: ZAGRANIE, bo w zamian za niego otrzymasz powiększony cashback na start.

Informacyjnie przypominamy, że w promocji powitalnej eWinner otrzymasz także drugi bonus: 50% od wpłaty do 500 złotych. To oferta, która jest dostępna po odbiorze zakładu bez ryzyka. Wszystkie bonusy eWinner opisujemy tutaj: https://zagranie.com/ewinner-bonus-od-depozytu/.

Jak odebrać zakład bez ryzyka eWinner?

Do bonusu powitalnego eWinner jako zakład bez ryzyka potrzebne jest konto z kodem promocyjnym: ZAGRANIE. Zakładamy, że to masz już za sobą i dopełniłeś wszelkich formalności, więc teraz możesz skupić się na odbiorze samego zakładu bez ryzyka. Dzięki właśnie ofercie od Zagranie twój zakład bez ryzyka może wynieść 110 złotych! Jeśli zrobiłbyś rejestrację bez naszego udziału (kodu lub linku), to za pierwszy kupon odebrałbyś zwrot do 150 PLN. Z nasz kod, tak jakby za friko – otrzymujesz 5 PLN więcej!

Kod wpisany i rejestracja zrobiona? W takim razie twój zakład bez ryzyka jest coraz bliżej. Co dalej? Kwestia związana z pierwszą płatnością. W eWinnerze zakład bez ryzyka musisz opłacić z konta głównego. Po zalogowaniu się będzie widniało na nim zero, więc należy zrobić pierwszą wpłatę. Możesz tego dokonać korzystając z metod depozytów takich jak: BLIK, szybki przelew elektroniczny i karta VISA/Mastercard. Ile potrzebujesz na zakład bez ryzyka? Minimum to 20 PLN, ale kod wpisałeś po to, żeby odebrać większy bonus! Do zakładu bez ryzyka ze zwrotem 110 złotych musisz wpłacić przynajmniej 176.40 PLN. W eWinner cashback wypłacany jest jako kwota netto (bez podatku 12%). Zawsze zwrot będzie niższy o 12% niż stawka. W takiej sytuacji co cashbacku 110 PLN pierwszy kupon powinien być wytypowany za 176.40 PLN. Patrząc na warunki trudno się dziwić, że bukmacher zbiera dobre opinie za bonus na start.

Zakłady bukmacherskie w eWinner

Konto główne eWinner doładowane? Więc przejdź do zakładów tego bukmachera! Do twojej dyspozycji są typy przedmeczowe i “na żywo”. W zakładzie bez ryzyka możesz obstawić sport, jaki chcesz! Nie możesz obstawiać tylko zakładów z oferty na sporty wirtualne! Jeśli już masz zrobiony kupon z przekonaniem, że to właśnie na te typy chcesz wykorzystać zakład bez ryzyka – wybierz stawkę i potwierdź kupon. Dalej pozostaje tylko… czekać.

Kiedy odbierzesz zwrot stawki? Jak pierwszy zakład w eWinner okaże się przegrany. Praktycznie błyskawicznie bukmacher powinien zwrócić na twoje konto główne postawioną stawkę bez 12% podatku.

eWinner zakład bez ryzyka – zasady

Zazwyczaj regulaminy bonusów bukmacherskich są najmniej przyjemną sprawą. W eWinner jest inaczej, bo to spis warunków, które działają w interesie gracza. Zakład bez ryzyka dostępny z kodem promocyjnym VIP w eWinner nie ma obrotu! Jeśli przegrałeś pierwszy kupon – to pieniądze ze zwrotu stawki są przelewane na saldo główne, a nie bonusowe. To jest jednoznaczne z tym, że pieniądze są po prostu twoje. Bez obaw możesz zlecić wypłatę środków na rachunek bankowy lub stawiać na kolejne typy w eWinner.

W zasadach bonusu bez ryzyka eWinner dobre jest jeszcze to, że do pierwszego zakładu nie ma wytycznych dotyczących typu kuponu i kursów minimalnych. W zasadzie czego wymaga bukmacher to tego, żeby minimalna stawka wynosiła przynajmniej 20 PLN. Co jeszcze? To normalne i oczywiste, że typując za bonus funkcja cash-out będzie nieczynna.

Na co wykorzystać zakład bez ryzyka?

Nie powinieneś mieć problemu w znalezieniu typów, które użyjesz w zakładzie bez ryzyka. Dlaczego? Bo oferta eWinner stoi na wysokim poziomie. A jeśli zabraknie ci jakiegoś zakładu, to zawsze możesz wykorzystać narzędzie Custom Bet. Co to takiego? W Custom Bet samemu proponujesz bukmacherowi zakład, który chcesz zagrać. Jeśli pracownicy eWinner zaakceptują twój pomysł, to wystawią stosowne kursy, a ty będziesz mógł zrealizować kupon.

eWinner to kilkadziesiąt dyscyplin sportowych w zakładach online. Na stronie eWinner.pl i aplikacji (iOS, Android) przez całą dobę działają zakłady przedmeczowe i “na żywo”. A właśnie zakład bez ryzyka może być wykorzystany w typach pre-match lub live. Wszystko o zakładach bukmacherskich eWinner znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/ewinner-zaklady-bukmacherskie/.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze