fbpx
https://zagranie.com 2018-02-06 20:05:23 2018-11-06 16:28:32

Legalni bukmacherzy w Polsce – ranking listopad 2018

Ranking legalnych bukmacherów internetowych, zapoznaj się z legalnymi bukmacherami w Polsce. Aktualna lista z 2018 roku – kto działa legalnie?

Legalne zakłady bukmacherskie to takie, które posiadają licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów (MF). Najnowsza Ustawa Hazardowa z 2017 roku spowodowała spore zmiany na rynku, zobacz jak wygląda aktualna sytuacja bukmacherki w kraju.

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

LVBet logo

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.5

RECENZJA

600x600_gradient

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN


 Kod rejestracyjny: ZAGRANIE

Nasza ocena:

7.8

RECENZJA

milenium_nowe

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

7.4

RECENZJA

1 lipca 2017 r. – ostatnia i najważniejsza data w cyklu zmian na polskim rynku bukmacherskim. Tego dnia zostają zablokowani wszyscy bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Jeśli bukmacher online, u którego grałeś został zablokowany, to znaczy, że działa nielegalnie. Zapoznaj się z naszym rankingiem legalnych bukmacherów w Polsce i graj legalnie!

Legalni bukmacherzy internetowi

Zakłady bukmacherskie, by móc działać legalnie na polskim rynku muszą uzyskać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Nie posiadając takiego zezwolenia bukmacherzy świadczą usługi zakładów wzajemnych nielegalnie. Obstawianie w takich firmach grozi wysokimi karami finansowymi dla graczy, nie wspominając już o świadczących usługi niezgodne z prawem.

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce został stworzony, aby ułatwić graczom dokonanie świadomego wyboru konsumenckiego. Na rynku wciąż można spotkać nielegalne zakłady, które narażają użytkowników na konsekwencje prawne. Na poniższej liście znajdują się legalne zakłady bukmacherskie w Polsce oraz bonusy, które proponują.

Nasza strona posiada specjalne promocje dla graczy, które można wykorzystać do efektywnego obstawiania. Każdy bukmacher został przez nas sprawdzony, a potwierdzeniem tego są recenzje poszczególnych zakładów, z którymi można się również zapoznać.

Oferta legalnych bukmacherów internetowych

Wielu graczy obawia się, że legalne zakłady bukmacherskie nie będą odpowiadały ich preferencjom. Głównym zarzutem jest oczywiście podatek, który spadł na graczy. Oczywiście, stawki obstawianych zakładów są pomniejszane o 12% opodatkowanie. Nie świadczy to jednak o tym, iż legalni bukmacherzy nie posiadają korzystnych ofert. Na polskim rynku pozostało niewiele zakładów bukmacherskich, to wymusza na nich wielką konkurencję, co wiąże się z nowymi promocjami i bonusami.

Jedyna taka promocja na rynku: w Totolotku zagrasz bez podatku!

Totolotek odbierz bonus

W tym miejscu warto wyróżnić legalnego bukmachera Totolotek. Jest to firma działająca na polskim rynku od wielu lat, posiadająca renomę i bogate doświadczenie w świecie zakładów bukmacherskich. Promocja, którą ma w swojej ofercie Totolotek ucieszy wszystkich graczy, którzy wciąż nie mogą się pogodzić z wcześniej wspomnianym 12% podatkiem. Promocja „6/12% – Tniemy Podatek”, jak sama nazwa mówi, pozwala niknąć połowy, a nawet całości podatku! Tym samym wygrane powiększane są o 6% albo nawet o całe 12%! – PROMOCJA NIEAKTUALNA. Możesz jednak skorzystać z innej akcji Totolotka, zwalniającej z podatku: Gram Grubo.

Przy spełnieniu określonych warunków, bukmacher bierze podatek na siebie, a użytkownik może cieszyć się z pełni wygranej.

 

Co zrobić, aby bukmacher dodał +6% do wygranych, czyli zwolnił z połowy podatku?

Wystarczy grać na jego stronie internetowej: www.totolotek.pl !

Co zrobić, aby bukmacher dodał +12% do wygranych, czyli zwolnił z całego podatku?

Wystarczy grać mobilnie! A więc obstawiać na mobilnej wersji strony internetowej Totolotka: www.m.totolotek.pl albo za pomocą ściągniętej na telefon aplikacji mobilnej Totolotka.

Pozostałe warunki promocji Totolotka:

  • promocja obejmuje zakłady: przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste
  • na kuponie minimum 3 zdarzenia
  • minimalny kurs całkowity kuponu 2.50 (pojedynczego meczu minimum 1.30)
  • minimalna stawka na kuponie 20 PLN

UWAGA! Promocja została zawieszona! Jeśli jednak chcesz grać bez podatku od stawki – nic straconego. Totolotek ma w swojej ofercie promocję Gram Grubo, która również zwalania z obowiązkowych 12% podatku. Więcej informacji o tej i innych akcjach promocyjnych znajdziesz na stronie Totolotka.

Totolotek to nie tylko atrakcyjna promocja związana z opodatkowaniem, ale również wysoki bonus powitalny dla nowych graczy. Totolotek daje swoim nowym klientom freebet 25 PLN, a następnie daje dostęp do bonusu od depozytu aż do 1111 PLN! Dostęp do promocji wyłącznie z kodem: 1111PLN

Odbierz bonus powitalny: 25 PLN freebet + 1111 PLN od depozytu!
Podczas rejestracji wpisz specjalny  kod, niezbędny do uzyskania bonusu o treści: 1111PLN

Totolotek odbierz bonus

 

Kolejny legalny bukmacher internetowy, który zwraca uwagę świetną ofertą jest LV BET. Jak sam komunikuje o swojej promocji to „Najwyższy bonus powitalny na rynku”. W tym przypadku nie jest to czysty marketing. Zakłady bukmacherskie online proponują bonus na start w wysokości aż do 1500 PLN. LV BET to również stosunkowo młoda firma na polskim rynku. LV BET – recenzja i opinie.

 

Odbierz bonus powitalny LVBET aż do 1500PLN

KOD REJESTRACYJNY: 1500PLN

LVBET - odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie online – jak grać?

Internetowi bukmacherzy prześcigają się w dostarczaniu nowych promocji i bonusów dla graczy. Użytkownicy mogą tylko z tego korzystać, jak jednak zrobić to najbardziej korzystnie? Na poszczególnie zdarzenia, które można obstawiać są wystawiane różne kursy. Stąd warto posiadać konta u kilku bukmacherów. Można wtedy prowadzić analizę i obstawiać u tego bukmachera, który posiada najwyższe przeliczniki. Różnicowe kursowe to fakt, na naszej stronie prowadzimy porównania kursów na przeróżne spotkania. Podpowiadamy użytkownikom w jakich zakładach najlepiej obstawiać.

Kolejną ważną kwestią są bonusy powitalne do wykorzystania. Nowym graczom, którzy nie posiadają kont u bukmacherów, poleca się wykorzystanie wszystkich promocji za rejestrację. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej rozsądne. Bukmacherzy tacy jak forBET, LV BET, Totolotek czy Milenium proponują podwojenia pierwszych depozytów do znaczących kwot. Kolejno do 650 PLN, 1500 PLN, 1111 PLN i 760 PLN. Są to najatrakcyjniejsze opcje na rynku – szkoda nie skorzystać.

 

Rejestracja u legalnych bukmacherów

Przed rozpoczęciem obstawiania w każdych zakładach bukmacherskich online należy dokonać rejestracji konta użytkownika. Jest to proces konieczny i całkowicie normalny, ponieważ bukmacherka jest oczywiście dozwolona po ukończeniu 18 lat.

Procesy rejestracji z reguły są bardzo proste i intuicyjne, warto jednak wymienić najważniejsze punkty podczas zakładania konta na przykładzie legalnego bukmachera internetowego Totolotek:

  1. Pierwszym krokiem jest podanie podstawowych danych takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania czy data urodzenia. Warto dodać, że koniecznym jest, aby wpisywane dane były zgodne z prawdą – jednym z niezbędnych, kolejnych kroków rejestracji jest chociażby potwierdzenie deklarowanego wieku za pomocą dowodu tożsamości, gdyż obstawianie u legalnych bukmacherów w Polsce dozwolone jest od 18 roku życia.
  2. W drugim kroku w dalszym ciągu uzupełniamy dane potrzebne do rejestracji, jednak są to informacje bezpośrednio dotyczące konta gracza – należy w tym miejscu zaproponować nazwę użytkownika, wymyślić hasło i co najważniejsze, znajduje się tam także pole, w które należy wpisać nasz kod rejestracyjny: 1111PLN
  3. Trzeci krok, a zarazem ostatni, to dopełnienie formalności w postaci wyrażenia różnego rodzaju zgód, na przykład na przetwarzanie danych osobowych, ponowne potwierdzenie wieku oraz deklaracja zapoznania się z regulaminem. Po zaznaczeniu odpowiednich pól pozostaje tylko kliknąć „utwórz konto”.

Zarejestruj się i odbierz bonus powitalny w Totolotku – 25 PLN freebet + 1111 PLN od depozytu z kodem: 1111PLN

Jak rozpoznać legalne zakłady bukmacherskie?

Najprostszym wyjściem jest zapoznanie się z rankingiem umieszczonym na stronie. Wszyscy bukmacherzy, którzy zostali w nim umieszczeni posiadają licencję na świadczenie usług zakładów wzajemnych. Poniżej znajduje się kilka punktów, dzięki którym można zidentyfikować legalnych bukmacherów internetowych:

Jak rozpoznać legalnych bukmacherów? 

Rynek przed ustawą hazardową

Do czasu wejścia w życie nowego prawa na rynku bukmacherów w Polsce panowała tzw. wolna amerykanka. Zakłady bukmacherskie, zarejestrowane w rajach podatkowych takich jak Malta, nie rozliczały się ze skarbem państwa i wykorzystywały lukę prawną. Dzięki takim rozwiązaniom korzystali gracze online, których również nie obejmował podatek. W praktyce, ich stawki nie były pomniejszane, a wygrane nie były obarczone opodatkowaniem. Najlepiej będzie wykazać to na przykładzie:

zakład bez podatku

Kto był jednak w takiej sytuacji poszkodowany? Przede wszystkim skarb państwa, a w drugiej kolejności legalni bukmacherzy w Polsce. Takie zakłady bukmacherskie jak Fortuna, STS, Totolotek czy Milenium nie były konkurencyjne na rynku. Wielu graczy nie chciało ryzykować i mimo gorszych przeliczników i tak decydowało się obstawiać u legalnych bukmacherów. Wymienione wyżej firmy posiadały i posiadają punkty stacjonarne, które działały i działają zgodnie z prawem. Użytkownicy, którzy decydowali się jednak na grę online, najczęściej wybierali nielegalne zakłady takie jak Bet365, Betclic czy Bet-at-home.

legalny bukmacher - przykład zakładu

Ustawa Hazardowa 2017 – zmiany na rynku bukmacherskim

Wraz z objęciem władzy w Polsce przez partię Prawo i Sprawiedliwość można było wyczuć, iż zmiany w prawie się zbliżają. Rządzący przygotowali projekt nowej ustawy hazardowej, która miała być skuteczna i wyeliminować tzw. szarą strefę zakładów bukmacherskich. Zmiany rozpoczęły się 15 grudnia 2016 roku kiedy to sejm RP przyjął ustawę, następnie podpisał ją prezydent kraju. Rozporządzenia weszły w życie 1 kwietnia 2017 roku. Tego dnia z polskiego rynku zakładów bukmacherskich wycofało się wielu potentatów na skalę światową. Mowa tu przede wszystkim o Bet365. Dlaczego tak się stało? Nowe prawo zakłada wysokie kary w przypadku niestosowania się do jego przepisów nie tylko dla samych zakładów bukmacherskich, ale również dla graczy.

Od kwietnia na polskim rynku mogą działać tylko legalni bukmacherzy internetowi, posiadający licencję MF. Kolejną ważną datą jest 1 lipca 2017 roku. Tego dnia wszyscy dostawcy internetu, są zobowiązani zablokować dostęp do stron nielegalnych bukmacherów. Za niewykonanie swojego obowiązku będą obarczani wysokimi karami finansowymi. Skąd dostawcy internetu mają wiedzieć jakie witryny blokować? Na potrzeby skutecznego funkcjonowania prawa został stworzony Rejestr Domen Zakazanych, na którym widnieją wszystkie strony nielegalnych zakładów bukmacherskich. Możliwość gry u takich firm będzie dla graczy zablokowana.

Po Ustawie Hazardowej – gdzie grać legalnie?

W dniu 1 kwietnia 2017 roku wielu nielegalnych bukmacherów zdecydowało się na opuszczenie rynku. Wielu z nich zignorowało jednak postanowienia nowego prawa i dalej świadczy usługi w Polsce. Takie praktyki dobiegną końca z dniem 1 lipca 2017 roku. Wtedy to dostawcy internetu zablokują wszystkie nielegalne domeny. Jak już zostało wspomniane, nowe prawo wydaje się być skonstruowane w skuteczny sposób. Wszystko dlatego, że karami finansowymi będą obciążani wszyscy zamieszani w nielegalne obstawianie: zakłady bukmacherskie, gracze, dostawcy internetowi, firmy świadczące usługi finansowe. Zablokowane będą również przelewy z nielegalnych bukmacherów. Wszystko będzie ściśle kontrolowane.

Nielegalni bukmacherzy wpisani do Rejestru Domen Zakazanych

nielegalni bukmacherzy 2017

Witryny legalnych bukmacherów online w Polsce będą działały po 1 lipca, po tym będzie można rozpoznać, które zakłady świadczą usługi o zakładach wzajemnych zgodnie z prawem. Nasz ranking jest na bieżąco aktualizowany, dla pewności można go oczywiście śledzić. Gracze, którzy obstawiają w legalnych zakładach bukmacherskich mogą być spokojni – dalej będą mogli korzystać z ulubionych bukmacherów.

Na polskim rynku można legalnie obstawiać online u następujących podmiotów:

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce

AKTUALIZACJA! Grono legalnych bukmacherów w Polsce, zgodnie z prawem oferujących usługi online, zasilają TOTALbet oraz Cherry Online Polska!

Licencja wydawana przez Ministerstwo Finansów kosztuje 480 000zł, jest to bardzo wysoka kwota. Zakłady bukmacherskie to jednak ogromne kapitały, a inwestycja w takie pozwolenie z pewnością się zwraca. Wymieniony dokument uprawnia podmiot do świadczenia usług o zakładach wzajemnych (bukmacherskich) i pozwala nazwać firmę legalnym bukmacherem.