fbpx
https://zagranie.com 2018-02-06 20:05:23 2019-07-19 14:04:41

Legalni bukmacherzy w Polsce – ranking lipiec 2019

BONUSY z kodami – warto!


Ranking legalnych bukmacherów internetowych, zapoznaj się z legalnymi bukmacherami w Polsce. Aktualna lista z 2019 roku – kto działa legalnie?

Legalne zakłady bukmacherskie to takie, które posiadają licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów (MF). Najnowsza Ustawa Hazardowa z 2017 roku spowodowała spore zmiany na rynku, zobacz jak wygląda aktualna sytuacja bukmacherki w kraju.

Zdobądź kod do grupy:

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

 100% do 1230 PLN + 29 PLN freebet!
Kod rejestracyjny: 1259PLN

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Totolotek Zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.8

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.2

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN


 Kod rejestracyjny: 2100PLN

Nasza ocena:

8.2

RECENZJA

1 lipca 2017 r. – ostatnia i najważniejsza data w cyklu zmian na polskim rynku bukmacherskim. Tego dnia zostają zablokowani wszyscy bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Jeśli bukmacher online, u którego grałeś został zablokowany, to znaczy, że działa nielegalnie. Zapoznaj się z naszym rankingiem legalnych bukmacherów w Polsce i graj legalnie!

 

Legalni bukmacherzy internetowi – o co chodzi?

Zakłady bukmacherskie, by móc działać legalnie na polskim rynku muszą uzyskać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Nie posiadając takiego zezwolenia bukmacherzy świadczą usługi zakładów wzajemnych nielegalnie. Obstawianie w takich firmach grozi wysokimi karami finansowymi dla graczy, nie wspominając już o świadczących usługi niezgodne z prawem.

Ranking legalnych bukmacherów w Polsce został stworzony, aby ułatwić graczom dokonanie świadomego wyboru konsumenckiego. Na rynku wciąż można spotkać nielegalne zakłady, które narażają użytkowników na konsekwencje prawne. Na powyższej liście znajdują się legalne zakłady bukmacherskie w Polsce oraz bonusy, które proponują.

Nasza strona posiada specjalne promocje dla graczy, które można wykorzystać do efektywnego obstawiania. Każdy bukmacher został przez nas sprawdzony, a potwierdzeniem tego są recenzje poszczególnych zakładów, z którymi można się również zapoznać.

Oferta legalnych bukmacherów internetowych

Wielu graczy obawia się, że legalne zakłady bukmacherskie nie będą odpowiadały ich preferencjom. Głównym zarzutem jest oczywiście podatek, który spadł na graczy. Oczywiście, stawki obstawianych zakładów są pomniejszane o 12% opodatkowanie. Nie świadczy to jednak o tym, iż bukmacherzy legalni nie posiadają korzystnych ofert. Na polskim rynku pozostało niewiele zakładów bukmacherskich, to wymusza na nich wielką konkurencję, co wiąże się z nowymi promocjami i bonusami.

Jedyna taka promocja na rynku: w Totolotku zagrasz bez podatku!

 

W tym miejscu warto wyróżnić legalnego bukmachera Totolotek. Jest to firma działająca na polskim rynku od wielu lat, posiadająca renomę i bogate doświadczenie w świecie zakładów bukmacherskich. Promocja, którą ma w swojej ofercie Totolotek ucieszy wszystkich graczy, którzy wciąż nie mogą się pogodzić z wcześniej wspomnianym 12% podatkiem. Promocja „6/12% – Tniemy Podatek”, jak sama nazwa mówi, pozwala niknąć połowy, a nawet całości podatku! Tym samym wygrane powiększane są o 6% albo nawet o całe 12%!

Tutaj przeczytasz więcej o promocjach bukmacherów.

UWAGA! PROMOCJA NIEAKTUALNA, ALE…

Możesz skorzystać z innej akcji Totolotka, również zwalniającej z podatku:

„GRAM GRUBO!”

Przy spełnieniu określonych warunków kuponu, bukmacher bierze podatek na siebie, a użytkownik może cieszyć się z powiększenia wygranej o 14%! Pierwszym krokiem do skorzystania z promocji jest rejestracja konta.

Przejdź do niej na skróty, klikając tutaj:

***

Sprawdźmy, jak wyglądała akcja Totolotka – być może kiedyś do niej wróci?

Co zrobić, aby bukmacher dodał +6% do wygranych, czyli zwolnił z połowy podatku?

Wystarczy grać na jego stronie internetowej: www.totolotek.pl !

Co zrobić, aby bukmacher dodał +12% do wygranych, czyli zwolnił z całego podatku?

Wystarczy grać mobilnie! A więc obstawiać na mobilnej wersji strony internetowej Totolotka: www.m.totolotek.pl albo za pomocą ściągniętej na telefon aplikacji mobilnej Totolotka.

Pozostałe warunki promocji Totolotka:

  • promocja obejmuje zakłady: przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste
  • na kuponie minimum 3 zdarzenia
  • minimalny kurs całkowity kuponu 2.50 (pojedynczego meczu minimum 1.30)
  • minimalna stawka na kuponie 20 PLN

UWAGA! Promocja została zawieszona! Jeśli jednak chcesz grać bez podatku od stawki – nic straconego. Totolotek ma w swojej ofercie promocję Gram Grubo, która również zwalania z  podatku. Więcej informacji o tej i innych akcjach promocyjnych znajdziesz na stronie Totolotka.

***

Totolotek to nie tylko atrakcyjna promocja związana z opodatkowaniem, ale również wysoki bonus powitalny dla nowych graczy.

Totolotek daje swoim nowym klientom:

freebet 25 PLN + bonus od depozytu aż do 1120 PLN!

Dostęp do ekskluzywnej promocji wyłącznie z kodem: 1145PLN

 

Kolejny legalny bukmacher internetowy, który zwraca uwagę świetną ofertą jest LV BET. Jak sam komunikuje o swojej promocji to „Najwyższy bonus powitalny na rynku”. W tym przypadku nie jest to czysty marketing. Zakłady bukmacherskie online proponują bonus na start w wysokości aż do 1500 PLN

 

LV BET – sprawdź recenzję i opinie, jeśli masz wątpliwości i chcesz poznać bukmachera

 

Odbierz bonus powitalny LVBET aż do 1500PLN

KOD REJESTRACYJNY: 1500PLN

 

Zakłady bukmacherskie online – jak grać?

Najlepsi bukmacherzy prześcigają się w dostarczaniu nowych promocji i bonusów dla graczy. Użytkownicy mogą tylko z tego korzystać, jak jednak zrobić to najbardziej korzystnie? Na poszczególnie zdarzenia, które można obstawiać są wystawiane różne kursy. Stąd warto posiadać konta u kilku bukmacherów. Można wtedy prowadzić analizę i obstawiać u tego bukmachera, który posiada najwyższe przeliczniki. Różnicowe kursowe to fakt, na naszej stronie prowadzimy porównania kursów na przeróżne spotkania. Podpowiadamy użytkownikom w jakich zakładach najlepiej obstawiać.

Kolejną ważną kwestią są bonusy powitalne do wykorzystania. Nowym graczom, którzy nie posiadają kont u bukmacherów, poleca się wykorzystanie wszystkich promocji za rejestrację. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej rozsądne.

Bukmacherzy tacy jak forBET, LV BET, Totolotek czy Fortuna proponują podwojenia pierwszych depozytów do znaczących kwot. Kolejno do 2100PLN, 1500 PLN, 1120 PLN i 1000 PLN. Są to najatrakcyjniejsze opcje na rynku – szkoda nie skorzystać.

Bonus na start do 2100PLN!

 

Bonus na start do 1500 PLN!

 

Bonus na start do 1145 PLN!

 

Bonus na start do 1140 PLN!

 

I teraz zasadnicze pytanie: dlaczego polecamy kilka ofert powitalnych zamiast jednej z najwyższym bonusem? To proste: każda promocja to inne zasady. Jednemu mogą odpowiadać zasady LV BET, innym forbET. Właśnie dlatego wybraliśmy kilka najlepszych ofert, żeby ułatwić Ci selekcję, jednak ostateczny wybór należy do Ciebie!

I na koniec wisienka na torcie. Najwyższy asymetryczny bonus od depozytu na start Polsce – 150% od pierwszej wpłaty. Dodatkowo z naszym kodem bonusowym freebet do odebrania w sklepie.

 

Rejestracja u legalnych bukmacherów

Przed rozpoczęciem obstawiania w każdych zakładach bukmacherskich online należy dokonać rejestracji konta użytkownika. Jest to proces konieczny i całkowicie normalny, ponieważ bukmacherka jest oczywiście dozwolona po ukończeniu 18 lat.

Procesy rejestracji z reguły są bardzo proste i intuicyjne, warto jednak wymienić najważniejsze punkty podczas zakładania konta na przykładzie legalnego bukmachera internetowego Totolotek:

  1. Pierwszym krokiem jest podanie podstawowych danych takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania czy data urodzenia. Warto dodać, że koniecznym jest, aby wpisywane dane były zgodne z prawdą – jednym z niezbędnych, kolejnych kroków rejestracji jest chociażby potwierdzenie deklarowanego wieku za pomocą dowodu tożsamości, gdyż obstawianie u legalnych bukmacherów w Polsce dozwolone jest od 18 roku życia.
  2. W drugim kroku w dalszym ciągu uzupełniamy dane potrzebne do rejestracji, jednak są to informacje bezpośrednio dotyczące konta gracza – należy w tym miejscu zaproponować nazwę użytkownika, wymyślić hasło i co najważniejsze, znajduje się tam także pole, w które należy wpisać nasz kod rejestracyjny: 1145PLN
  3. Trzeci krok, a zarazem ostatni, to dopełnienie formalności w postaci wyrażenia różnego rodzaju zgód, na przykład na przetwarzanie danych osobowych, ponowne potwierdzenie wieku oraz deklaracja zapoznania się z regulaminem. Po zaznaczeniu odpowiednich pól pozostaje tylko kliknąć „utwórz konto”.

Zarejestruj się i odbierz bonus powitalny w Totolotku!

25 PLN freebet + 1120 PLN od depozytu

 

Jak rozpoznać legalne zakłady bukmacherskie?

Najprostszym wyjściem jest zapoznanie się z rankingiem umieszczonym na stronie. Wszyscy bukmacherzy online, którzy zostali w nim umieszczeni posiadają licencję na świadczenie usług zakładów wzajemnych. Poniżej znajduje się kilka punktów, dzięki którym można zidentyfikować legalnych bukmacherów internetowych:

Jak rozpoznać legalnych bukmacherów? 

Rynek przed ustawą hazardową

Do czasu wejścia w życie nowego prawa na rynku bukmacherów w Polsce panowała tzw. wolna amerykanka. Zakłady bukmacherskie, zarejestrowane w rajach podatkowych takich jak Malta, nie rozliczały się ze skarbem państwa i wykorzystywały lukę prawną. Dzięki takim rozwiązaniom korzystali gracze online, których również nie obejmował podatek. W praktyce, ich stawki nie były pomniejszane, a wygrane nie były obarczone opodatkowaniem. Najlepiej będzie wykazać to na przykładzie:

zakład bez podatku

Kto był jednak w takiej sytuacji poszkodowany? Przede wszystkim skarb państwa, a w drugiej kolejności legalni bukmacherzy w Polsce. Takie zakłady bukmacherskie jak Fortuna, STS, Totolotek czy Milenium nie były konkurencyjne na rynku. Wielu graczy nie chciało ryzykować i mimo gorszych przeliczników i tak decydowało się obstawiać u legalnych bukmacherów. Wymienione wyżej firmy posiadały i posiadają punkty stacjonarne, które działały i działają zgodnie z prawem. Użytkownicy, którzy decydowali się jednak na grę online, najczęściej wybierali nielegalne zakłady takie jak Bet365, Betclic czy Bet-at-home.

legalny bukmacher - przykład zakładu

 

Ustawa hazardowa 2017 – zmiany na rynku bukmacherskim

Wraz z objęciem władzy w Polsce przez partię Prawo i Sprawiedliwość można było wyczuć, iż zmiany w prawie się zbliżają. Rządzący przygotowali projekt nowej ustawy hazardowej, która miała być skuteczna i wyeliminować tzw. szarą strefę zakładów bukmacherskich. Zmiany rozpoczęły się 15 grudnia 2016 roku kiedy to sejm RP przyjął ustawę, następnie podpisał ją prezydent kraju. Rozporządzenia weszły w życie 1 kwietnia 2017 roku. Tego dnia z polskiego rynku zakładów bukmacherskich wycofało się wielu potentatów na skalę światową. Mowa tu przede wszystkim o Bet365. Dlaczego tak się stało? Nowe prawo zakłada wysokie kary w przypadku niestosowania się do jego przepisów nie tylko dla samych zakładów bukmacherskich, ale również dla graczy.

Od kwietnia na polskim rynku mogą działać tylko legalni bukmacherzy internetowi, posiadający licencję MF. Kolejną ważną datą jest 1 lipca 2017 roku. Tego dnia wszyscy dostawcy internetu, są zobowiązani zablokować dostęp do stron nielegalnych bukmacherów. Za niewykonanie swojego obowiązku będą obarczani wysokimi karami finansowymi. Skąd dostawcy internetu mają wiedzieć jakie witryny blokować? Na potrzeby skutecznego funkcjonowania prawa został stworzony Rejestr Domen Zakazanych, na którym widnieją wszystkie strony nielegalnych zakładów bukmacherskich. Możliwość gry u takich firm jest dla graczy zablokowana.

W dniu 1 kwietnia 2017 roku wielu nielegalnych bukmacherów zdecydowało się na opuszczenie rynku. Wielu z nich zignorowało jednak postanowienia nowego prawa i dalej próbowało świadczyć usługi w Polsce. Takie praktyki dobiegły końca z dniem 1 lipca 2017 roku. Wtedy to dostawcy internetu zablokowali wszystkie nielegalne domeny. Jak już zostało wspomniane, nowe prawo wydaje się być skonstruowane w skuteczny sposób. Wszystko dlatego, że karami finansowymi są obciążani wszyscy zamieszani w nielegalne obstawianie: zakłady bukmacherskie, gracze, dostawcy internetowi, firmy świadczące usługi finansowe. Zablokowane są również przelewy z nielegalnych bukmacherów. Wszystko jest ściśle kontrolowane, zatem nie warto ryzykować grą w nielegalnym źródle.

 

Polscy bukmacherzy kontra nielegalni bukmacherzy

Polscy bukmacherzy to inaczej operatorzy z zezwoleniem Ministerstwa Finansów, u których można bezpiecznie obstawiać znajdując się na terenie Polski, bez obaw o konsekwencje prawne. Oczywiście nazywanie ich polskimi bukmacherami to uproszczenie, ponieważ nie za każdym legalnym bukmacherem kryje się wyłącznie polski kapitał. Kluczowe jednak z perspektywy gracza jest to, czy dany bukmacher posiada zarejestrowany oddział na terenie Polski, bo to jeden z koniecznych warunków do uzyskania tytułu legalnego bukmachera w naszym kraju.

Przed rozpoczęciem gry, upewnij się, czy firma posiada zezwolenie MF. Jeśli nie została zaakceptowana przez ten organ, nie może świadczyć usług w Polsce i widnieje w Rejestrze Domen Zakazanych.

Oto kilka przykładów niedozwolonych bukmacherów w Polsce:

Nielegalni bukmacherzy w Polsce w 2019 roku

Gracze, którzy obstawiali w legalnych zakładach bukmacherskich mogą być spokojni – dalej mogą korzystać z ulubionych bukmacherów, o których wspominaliśmy już wyżej, a pełną listę polskich bukmacherów z licencją MF znajdziesz poniżej.

 

Bukmacherzy w Polsce – aktualna lista MF

Na polskim rynku można legalnie obstawiać online u następujących podmiotów:

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

3. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. (PZBuk) z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

10. BEM Operations Limited (BetClic) z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

11. BetFan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017

13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej - zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017

14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 - zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

15. Polski bukmacher Sp. z o.o. (NobleBet i OKbet) z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r.

Licencja wydawana przez Ministerstwo Finansów kosztuje 480 000zł, jest to bardzo wysoka kwota. Zakłady bukmacherskie to jednak ogromne kapitały, a inwestycja w takie pozwolenie z pewnością się zwraca. Wymieniony dokument uprawnia podmiot do świadczenia usług o zakładach wzajemnych (bukmacherskich) i pozwala nazwać firmę legalnym bukmacherem.

Legalni bukmacherzy w Polsce – ranking lipiec 2019
9.4 (94.14%) 406 głosów

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu