Betters opinie i recenzja | Sprawdź, czy warto i odbierz promocje na start!

betters bonus

Betters opinie

Betters opinie 2022 Pakiet 130 złotych✔️
Kod promocyjny Betters  JUŻ WKRÓTCE
Darmowy zakład 20 złotych
Threebet 3 x 20 PLN
Freebet dla co 50. gracza 50 złotych
Warunki obrotu BRAK
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

Betters dopiero co wystartował, więc opinie o tym bukmacherze są tworzone dopiero po jego kilku tygodniach działalności. Nie wiemy, jaka będzie przyszłość tego operatora, ale już teraz zdecydowaliśmy się przedstawić pierwsze opinie o Betters. Co w debiucie na polskim rynku zaprezentował ten bukmacher? Oceniając zakłady bukmacherskie Betters wzięliśmy pod lupę bonus powitalny, ofertę, kursy, mobilną aplikację i support. Czy Betters ma szanse na to, żeby w przyszłości osiągnąć sukces? Zobacz, co sądzimy o tym legalnym bukmacherze!

Zakłady bukmacherskie Betters to kolejny bukmacher, po Fuksiarzu, który pojawił się w Polsce w 2021 roku. Za każdym razem graczy zakładów bukmacherskich interesuje wtedy, czy nowa firma proponuje coś więcej niż znani dotąd bukmacherzy? Typerzy oczekują od nowych bukmacherów tego, żeby ci wchodząc na rynek dawali coś ekstra m.in. za pośrednictwem bonusów, oferty lub nowych rozwiązań do typowania. Czy Betters będzie spełniał tego rodzaju oczekiwania?

Już na początku trzeba uczciwie stwierdzić, że Betters nie wszedł do Polski posiadając w rękawie jakiegoś asa. Jak na razie to bukmacher o standardowej ofercie – to dotyczy wielu aspektów jego działalności, które poznacie w opiniach o Betters na zagranie.com!

Opinie o Betters 2022

W 2021 roku Betters pojawił się kilka miesięcy po debiucie Fuksiarza. Poza tym, że obaj bukmacherzy wystartowali w tym samym roku, to łączy ich też fakt, że do promocji swoich usługi zatrudnili dziennikarzy kojarzonych z piłką nożną. Fuksiarza reklamuje Krzysztof Stanowski, a Betters – Bożydar Iwanow. Tym samym mamy transfer ambasadorów, bo przypomnijmy, że komentator Polsatu Sport wcześniej był twarzą zakładów bukmacherskich forBET.

To że Bożydar Iwanow związał się z bukmacherem Betters uwiarygadnia tego operatora. Można przypuszczać, że w takim razie Betters ma wizje rozwoju i rok 2021 to tylko początek jego wielkiej ery na rynku zakładów online. Przeglądając ofertę Betters – jak na razie nie widzimy niczego nowego, a tylko powielanie schematów i produktów, które znamy z działalności pozostałych bukmacherów.

Kod i oferta bonusów – opinie

Jak oceniamy kod i bonusy Betters? Przede wszystkim na początku musimy ponarzekać na to, że kod promocyjny do Betters wciąż nie został uruchomiony. Widać, że firma ta planuje dawać użytkownikom specjalne vouchery, bo podczas rejestracji widnieje pole z kodem bonusowym. Cały czas jest jednak nieaktywne i nie ma możliwości, żeby użyć kod, aby odebrać powiększone bonusy od tego bukmachera.

Sprawdź dokładny opis bonusów w Betters!

betters promocje

Opinie o standardowych bonusach Betters mamy dość umiarkowane. To co prawda okazja na zgarnięcie aż czterech freebetów po 20 PLN, ale po pierwsze – nie są to bonusy bez depozytu. Po drugie – darmowe zakłady są ciekawym sposobem rozpoczęcia gry u bukmachera, ale później użytkownicy oczekują jeszcze więcej tj. zakładów bez ryzyka i bonusów od depozytu. Tego w Betters nie ma, więc pozostaje same freebety. Umówmy się – jak na dzisiejsze standardy łączny bonus o wartości 80 PLN raczej nie sprawi tego, żeby nowi gracze przecierali oczy z zachwytu.

Czy bukmacher Betters jest legalny i bezpieczny?

Opinie o Betters dotyczące legalności nie podlegają żadnej wątpliwości. Spółka SILESIA Entertainment Sp. z o.o. otrzymała licencję na działalność bukmacherską w kwietniu tego roku. W jej imieniu Betters może działać na internetowych rynkach (https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/), bo Ministerstwo Finansów wydało taką zgodę.

Polska licencja nakazuje sądzić, że Betters spełnia wszystkie kryteria, co do płynności finansowej, ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa płatności. Bukmacher działa krótko, a do tej pory nie zostały odnotowane zażalenia związane z działalnością tej firmy. Betters jest legalny i – mamy nadzieje – bezpieczny.

Oferta zakładów w Betters

Na początku pisaliśmy, że Betters to bukmacher ze standardową ofertą i podtrzymujemy to zdanie. Nie chcemy, żeby miało ono wydźwięk negatywny – raczej neutralny. W końcu w Betters można zagrać większość zakładów na typy bukmacherskie, ponieważ firma ta w ofercie ma ponad 20 sportów. Co najczęściej się obstawia? Piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną itd. Możesz być pewien, że wydarzenia dotyczące tych dyscyplin w Betters obstawisz bez żadnego kłopotu.

Betters daje możliwości grania zakładów pojedynczych, akumulowanych i systemowych. Oferta tego bukmachera zorientowana jest na sporty, ale też e-sport i sporty wirtualne. Nie ma gier karcianych, ale pewnie w niedługim czasie dołączą do oferty Betters.

betters produkty

Obstawianie zakładów w Betters mogą nam umilić dodatkowe funkcje takie jak szybki zakład, cash out lub kontroferta.

Metody płatności

Jeśli chodzi o płatności, to Betters znów poszedł po najmniejszej linii oporu. Ogarniając depozyty przez BLIK i Przelewy 24 – z jednej strony zrobił “swoje”, bo każdy użytkownik posiadający bankowość internetową lub kartę VISA/Mastercard dokona wpłaty do Betters. Z drugiej strony gołym okiem widać minimalizm Betters, kiedy porównamy to z metodami wpłaty m.in. w STS. U bukmachera Betters brakuje Skrill, PayU, dotpay, tpay, Paysafecard, Neteller czy PayPal.

Korzystając z depozytów Betters pieniądze powinny być zaksięgowane na twoim koncie gracza błyskawicznie.

W przypadku wypłat, to Betters stosując się do postanowień ustawy hazardowej oferuje wypłaty na rachunek bankowy. W tej opcji na pieniądze można czekać nawet trzy dni robocze.

Aplikacja Betters – opinia

Jak na razie o aplikacji Betters nie możemy wiele napisać, bo jej jeszcze nie ma! Dla graczy typujących przez telefon Betters przygotował zwykłą stronę mobile. W takiej sytuacji opinie o tym bukmacherze lecą na łeb na szyję. Brak aplikacji w tych czasach? Betters na pewno musi się szybko zreflektować i wprowadzić na rynek oprogramowanie do zakładów na iOS oraz Android.

Betters recenzja

Na Zagranie staramy się prezentować rzetelne opinie o bukmacherach, więc nie będziemy słodzić debiutantowi. Mamy wrażenie, że Betters na początku postawił na absolutne minimum tak, żeby w końcu wystartować z ofertą zakładów. Często obserwujemy taki ruch u debiutujących bukmacherów. Z czasem oni się rozkręcają i liczymy, że podobnie będzie z zakładami Betters. To operator, który nie postawił przed sobą wysokiej poprzeczki, więc realizując kolejne udogodnienia będzie zyskiwał w oczach klientów.

Strona internetowa bukmachera

Na stronie betters.pl dominują ciemne barwy, które są przełamane kolorem czerwonym i zielonym. Układ serwisu do obstawiania zakładów jest standardowy tj. lewe menu odpowiada za wybór sportu, a prawa część za tworzenie kuponów. W części centralnej widzimy wszystkie mecze i możliwości zakładów, jakie możemy postawić.

Portal betters.pl ze względu na to, że nie ma wielu funkcji – jest dość czytelny i przejrzysty. W tym przypadku brak dodatkowych możliwości staje się atutem, bo klient może skupić się na zakładach sportowych i obstawianiu meczów.

Betters wady i zalety

Oto zalety Betters:

  • Rejestracja bez dowodu,
  • Darmowe zakłady na start,
  • Gra bez podatku.

Wady bukmachera Betters:

  • Mało opcji płatniczych,
  • Brak transmisji live,
  • Brak gier karcianych,
  • Brak promocji dla stałych graczy,
  • Brak mobilnej aplikacji.

Podsumowanie i nasza opinia o Betters

Debiutujący na rynku Betters nie sprawił, że przeglądając jego ofertę zrobiliśmy wielkie: wow! Zachwytów nie było, a raczej skrupulatne dopatrywanie się braków. Niestety dla Betters tych trochę jest, więc liczymy, że bukmacher weźmie je sobie do serca i dokona poprawek w swoim produkcie. Nasza opinia o Betters na chwilę obecną nie jest zachęcająca do rejestracji konta u tego bukmachera. Na pewno warto z tym poczekać do czasu aż firma ta uruchomi specjalny kod promocyjny dla użytkowników Zagranie!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze