BETFAN freebet – specjalne promocje od Zagranie ✅


Uwaga: oferta nieaktualna!

BETFAN wycofał ze swojej oferty freebet na rzecz jednego, porządnego bonusu.

Załóż konto z kodem: ZAGRANIE i otrzymaj potrojenie swojej pierwszej wpłaty, czyli bonus 200% od depozytu!

Więcej na temat aktualnej oferty znajdziesz w tekście: BETFAN Kod Promocyjny | Bonus 450 zł


BETFAN – freebet

Jak odebrać freebet w BETFAN i jaką kwotę na start otrzymasz? Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a na start otrzymasz potrojenie swojej wpłaty. Poza tym w naszej grupie na facebooku będziesz miał szansę na zgarnięcie darmowych zakładów w wysokości od 10 do 50 PLN!

BETFAN freebet – Pakiet 450 złotych✔️ 
Kod promocyjny BetfanZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu200% do 450 złotych
Specjalna promocjaMATCHDAY BOOST

Betfan i freebet to para, którą otrzymacie w różnych konkursach, które organizujemy kilka razy w miesiącu. Dzięki naszej współpracy z bukmacherem, czytelnicy Zagranie mogą liczyć co jakiś czas na możliwość uzyskania darmowych środków na granie u tego bukmachera, nawet w wysokości 50 PLN. Do tego z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu do 1000 PLN.

Sprawdź nasze typy dnia i korzystaj z freebetu!

Jak uzyskać freebet w BETFAN?

Jeżeli jesteś czytelnikiem Zagranie od dłuższego czasu, to już wiesz, że nieraz można uzyskać w BETFANie freebet dzięki byciu częścią naszej społeczności. Jeżeli chcesz mieć możliwość uzyskania darmowych środków do tego bukmachera, ale także innych firm, to śmiało dołącz do naszej bezpłatnej grupy typerskiej na facebooku.

grupa zagranie36

W jaki sposób można uzyskać te bonusy bukmacherskie do BETFAN? Między innymi na drodze przeróżnych konkursów, które organizujemy. Na czym one polegają? Często są to różne zadania, ale pula nagród często wynosi kilkaset złotych w przypadku jednego bukmachera. Warto nadmienić, że freebety, które można wygrać to także darmowe środki do innych firm i pula nagród jednej akcji potrafi wynieść nawet kilka tysięcy złotych!

Przykładem takiej zabawy może być majówka, kiedy to zrobiliśmy na stronie quizy do rozwiązania – nagroda za bycie wśród najlepszych to 50 PLN, także freebet do BETFAN.

Freebet do BETFAN w quizie

Warto być w grupie Zagranie i śledzić co się dzieje na portalu, bo takich akcji mamy wiele. Jak wspomniałem, dotyczy to nie tylko freebetów do BETFAN, ale także innych zakładów bukmacherskich. Na pewno w przyszłości u nas jeszcze nie raz będzie okazja zdobycia darmowego zakładu do bukmachera.

BETFAN i freebet na start?

Freebety na start posiadają też różne zakłady bukmacherskie – sprawdź bonusy bukmacherskie w celu odebrania darmowych środków na początek przygody z danym bukmacherem. W przypadku BETFAN po ostatnich zmianach oferty powitalnej nie otrzymamy freebetu za rejestrację. Jednak warto wspomnieć, że w przypadku tego operatora możemy mówić o ciekawej ofercie powitalnej, więc warto się jej bliżej przyjrzeć. Poza tym freebety od BETFAN możesz zgarnąć w organizowanych przez nas promocjach.

Zapewne część osób zastanawia się, czym jest ten cały freebet? Dla niektórych graczy to najbardziej ulubiona promocja – w końcu dostaje się coś za darmo i często jest to w ramach bonusu bez depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty na koncie pojawią się środki do obstawiania w postaci darmowego zakładu.

W BETAN na początek nie otrzymamy darmowego zakładu, ale w ramach bonusu na start możecie liczyć na bonus od depozytu do 1000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN. Zakładacie konto z naszym kodem promocyjnym VIP ZAGRANIE i możecie sami ją wypróbować. 

Na wstępie wspomniałem też, że można poszukać freebetu również u innych bukmacherów. W tym miejscu wystarczy wspomnieć o STS, gdzie z kodem promocyjnym ZAGRANIE za samą rejestrację otrzyma się darmowe 30 złotych. Oczywiście taki bonus posiada pewne obostrzenia i nie wypłaci się go od razu, ale trzeba obrócić. Przypominam, że bez konieczności własnego wkładu otrzymuje coś za darmo do obstawiania, więc jakiekolwiek warunki regulaminowe nie powinny nam psuć humoru.

Z kolei w Fortunie kod promocyjny 2230PLN pozwala na freebet w wysokości 20 złotych. Mniejsza kwota niż w prędzej wspomnianym STS, ale warunki obrotu są bardziej przyjazne dla gracza, w efekcie czego teoretycznie użytkownik ma większe szanse wypłacić otrzymane darmowe środki.

betfan grafika

Oferta powitalna – cashback w BETFAN

Według naszych obserwacji i wiadomości zwrotnych wynika, że zakład bez ryzyka jest obecnie najbardziej lubianym rodzajem bonusu. Omawiany bukmacher nie tylko posiada taką promocję w swojej ofercie, ale może pochwalić się najlepszym cashbackiem wśród wszystkich buków, ponieważ regulamin jest najprzyjaźniejszy dla gracza ze wszystkich dostępnych zakładów bez ryzyka. Dowiedz się więcej na temat zakładu bez ryzyka -> https://zagranie.com/betfan-zaklad-bez-ryzyka-ze-zwrotem-do-wyplaty/.

Dlaczego mogę śmiało napisać, że cashback w BETFAN lepszy niż freebet? Właśnie ze względu na bardzo dobre warunki. Maksymalna kwota, za którą można wykorzystać zakład bez ryzyka to 600 złotych. Obecnie jest to najwyższy zakład bez ryzyka na rynku, a warunki obrotwe również są bardzo przyjemne.

Zakład bez ryzyka w BETFAN

Tak się składa, że w zakłady bukmacherskie BETFAN potencjalna, przegrana stawka wraca na konto bonusowe. No i kolejna kwestia, wyróżniając omawianego bukmachera przy tej promocji – wraca 100% postawionej kwoty, co nie jest częstą praktyką, ponieważ inne zakłady bukmacherskie potrafią oddać sumę minus podatek od stawki. Tak więc jak widać, myślę, że śmiało można postawić tezę, że BETFAN ma lepsze propozycje niż freebet, na który nie zamieniłbym wspomnianego zakładu bez ryzyka.

Zasady zakładu bez ryzyka w BETFAN:

  • Minimalna pierwsza wpłata to 50 PLN.
  • Pierwszy zakład zagrany przez gracza po wpisaniu BETFAN kody promocyjnego: ZAGRANIE będzie bez ryzyka.
  • W przypadku porażki postawiona suma wróci na konto bonusowe.
  • Wysokość zwrotu to maksymalnie 600 PLN — najwięcej na rynku.
  • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus.
  • W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.
zakład bez ryzyka w betfan

Będąc przy ofercie na start warto od razu też wspomnieć o bonusie od depozytu w BETFAN. Z tego tytułu można otrzymać nawet do 1000 złotych. Koniecznie sprawdź już teraz!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze