BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN bonus | Październik 2022

W BETFAN bonus powitalny odbierzesz po użyciu kodu promocyjnego “ZAGRANIE”. Należy go wpisać w formularzu podczas rejestracji na stronie bukmachera. W ten sposób otrzymasz bonusy na start o łącznej wartości 1660 złotych.

Przeczytaj nasz tekst o obrocie bonusem w BETFAN – rozłożymy ofertę powitalną na czynniki pierwsze. Poznasz dokładne warunki regulaminowe i ewentualne haczyki. Dzięki temu pozbędziesz się wątpliwości i wyciągniesz z bonusów na start 100%.

A to nie wszystko! Powiemy Ci również o kolejnych profitach, które czekają na lojalnych klientów tego operatora.

BETFAN bonus powitalny

BETFAN bonus na start 2022 – Pakiet 1660 złotych ✔️ 
Kod promocyjny BETFANZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu1000 złotych
Zakład bez ryzyka600 złotych
Freebet (darmowy zakład)60 złotych
Specjalna promocjaMatchday Boost
Ostatnia aktualizacja01.10.2022 r.

Oferta powitalna w BETFAN jak dotąd opierała się na dwóch filarach. Pierwszy to zakład bez ryzyka na start do 600 zł, natomiast drugi nosi nazwę Pakiet Pudziana, a kryje się pod nią nic innego jak bonus od depozytu do 1000 zł.

Teraz operator postanowił dorzucić freebet w kwocie 60 zł!

W BETFAN bonus na start będzie dokładnie taki, jaki chcesz. Sam zadecydujesz, które bonusy mają pojawić się w Twoim pakiecie powitalnym. Do wyboru są dwa warianty:

Opcja I: 1660 zł na start

🎁 Pakiet zawiera:

 • 600 zł zakład bez ryzyka
 • 60 zł freebet
 • 1000 zł bonus od drugiego depozytu

💰 Warunki:

 • wpłata pierwszego depozytu min. 50 zł
 • rejestracja z kodem “ZAGRANIE”

🙋‍♂️ Dla kogo:

Pakiet w tej wersji polecamy wszystkim tym, którym zależy na ubezpieczonym zakładzie, a jednocześnie nie boją zainwestować się własnych środków.

Opcja II: 1060 zł na start (Oferta Don Kasjo)

🎁 Pakiet zawiera:

 • 0 zł zakład bez ryzyka
 • 60 zł freebet
 • 1000 zł bonus od drugiego depozytu

💰 Warunki:

 • wpłata pierwszego depozytu min. 30 zł
 • rejestracja z kodem “ZAGRANIE”

🙋‍♂️ Dla kogo:

Nowy pakiet powitalny polecamy szczególnie tym graczom, którzy nie chcą za wiele inwestować – wpłacasz 30 zł i masz do dyspozycji 3x więcej: w sumie 90 zł!

Trzeba przyznać, że w BETFAN promocja na start została dobrze przemyślana. Nowy gracz ma czas na spokojny rozruch, poznanie oferty i narzędzi oferowanych przez operatora. Dopiero później zaczyna się prawdziwa zabawa bez taryfy ulgowej. I nie sposób nie wspomnieć o tym, że bukmacher daje graczowi wybór, co jest niecodziennym i godnym pochwały posunięciem. W końcu nie każdy preferuje ten sam rodzaj bonusu i nie każdy musi chcieć inwestować takie same środki.

Brawo BETFAN!

Baner z kodem promocyjnym "ZAGRANIE" niezbędnym do otrzymania w BETFAN bonusu na start.

1. krok: Bezpieczny zakład na rozgrzewkę (600 zł)

Zakład bez ryzyka to znany i lubiany bonus na start. Dlaczego? Z prostego powodu – można go porównać do ostatniej deski ratunku w zasięgu tonącego. Oczywiście w roli tonącego jesteś Ty i Twój kupon.

A teraz tak na poważnie. Zakład bez ryzyka aktywujesz w BETFAN po dokonaniu pierwszej wpłaty. Za środki, którymi dysponujesz obstawiasz swój pierwszy kupon i pojawiają się dwa scenariusze, na szczęście w obu wychodzisz na plus. O to w tym bonusie chodzi!

Scenariusz A: zagrałeś, wszystkie typy na kuponie weszły, a Ty pomnożyłeś swoje środki na koncie. Gratulacje!

Scenariusz B: obstawiłeś, czekasz z niecierpliwością na wyniki i w końcu są – niestety źle wytypowałeś i kupon jest przegrany! Co wtedy? Bukmacher zwraca Ci stawkę, za którą wszedłeś do gry i w zasadzie możesz zacząć od nowa, mądrzejszy o doświadczenie. Kwota zwrotu może maksymalnie wynieść 600 zł.

👇 Więcej o tym, jak odebrać i wykorzystać ten bonus znajdziesz w dalszej części tekstu.

2. krok: Podwojenie wpłaty dla wprawionych (do 1000 zł)

Po wykorzystaniu środków na zakład bez ryzyka naturalnie nadchodzi pora na drugi depozyt. Wtedy operator podwaja przelaną kwotę, gdzie górna granica w BETFAN bonusu od drugiej wpłaty została określona na 1000 zł.

Większy budżet pozwala rozwinąć skrzydła i zgrać za więcej niż w normalnej sytuacji gracz mógłby sobie pozwolić. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że za większymi stawkami idą większe potencjalne wygrane.

Naszym zdaniem oba te bonusy tworzą spójną ścieżkę dla nowego klienta firmy bukmacherskiej. Pozwalają zmaksymalizować korzyści przy ograniczonym własnym zaangażowaniu finansowym. Warto też dodać, że możliwości są, ale też trzeba je umiejętnie wykorzystać. Do każdego z bonusów przypisany jest regulamin, którego warunki trzeba zrealizować, aby móc cieszyć się w pełni tym, co BETFAN chce sprezentować.

Zostań jeszcze chwilę i przeczytaj w dalszej części artykułu, jak spełnić warunki promocji, jak obrócić bonus i na co uważać. Pakiet promocji powitalnych powoduje, że BETFAN zbiera naprawdę dobre opinie wśród graczy, ale jeśli podejdziesz do tematu bez wystarczającej wiedzy, może ominąć Cię wszystko, o czym mowa. A szkoda by było, prawda?

👇 Kilka akapitów dalej szczegółowo omawiamy warunki tej promocji w BETFAN.

3. krok: Freebet (60 zł) – Nowość!

Na koniec wisienka na torcie, czyli nowy bonus BETFAN – freebet. Niezależnie od tego, którą wersję pakietu powitalnego wybierzesz, przysługiwać Ci będzie 60 zł na darmowy zakład.

Freebet, jak sama nazwa mówi, umożliwia grę na koszt bukmachera. BETFAN wychodzi w ten sposób na przeciw tym, którzy chcą odetchnąć od ciągłego wykładania ze swojego portfela. Trzeba przyznać, że to naprawdę dobra oferta, ponieważ patrząc na konkurencję – to najwyższy bonus na rynku w tej kategorii! A co więcej, kwota nie jest tu jedyną wartością tej promocji, jak to czasem bywa, ponieważ warunki skorzystania z tego dodatku są równie atrakcyjne.

👇 Dokładnie przyglądamy się warunkom tej promocji w dalszej części artykułu.

Rejestracja – warunek konieczny do odebrania bonusu

BETFAN to legalny bukmacher, a każdy z nich bez wyjątku wymaga założenia konta w swoim serwisie zanim przyzna jakiekolwiek bonusy i dopuści do gry.

Zarejestrowanie się w BETFAN nie należy do skomplikowanych czynności. Operatorzy starają się wprowadzić jak najwięcej ułatwień i maksymalnie skrócić ten proces. W myśl tej zasady BETFAN oferuje rejestrację bez dowodu osobistego, która zajmuje dosłownie 1 minutę.


Poznaj kod niezbędny do rejestracji! Przy okazji przeczytaj krótką i praktyczną instrukcję.

Sprawdź: Jak brzmi kod promocyjny i jak założyć konto w BETFAN?


 

Cashback w BETFAN: odbiór bonusu, warunki obrotu

Zakład bez ryzyka w BETFAN to przede wszystkim proste i sprawiedliwe warunki, które opiszemy poniżej. Ale po kolei.

Gracze często zastanawiają się, w jaki sposób można odebrać bonus, o którym mowa. Owszem, bukmacherzy stosują różne praktyki, ale w przypadku BETFAN i jego zakładu bez ryzyka sprawa jest naprawdę prosta. Nie trzeba nigdzie klikać, wystarczy zasilić konto i obstawić kupon za minimum 50 zł. Zostanie on automatycznie objęty promocją zakład bez ryzyka, a tym samym ubezpieczony w razie porażki.

Jeśli dobrze wytypujesz, to oczywiście Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany i otrzymasz wygraną na konto główne.

Sprawy mają się nieco inaczej, gdy zaliczysz porażkę.

Wtedy zwrot stawki do 600 zł pojawi się na saldzie bonusowym. A to oznacza, że pieniądze trzeba przenieść na saldo depozytowe, z którego gracze mogą wypłacać swoje środki. Jak to się robi? W BETFAN w takiej sytuacji trzeba dokonać jednokrotnego obrotu bonusem tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty bonusu (zwrócona stawka). Koniecznym jest, aby kupon zawierał przynajmniej 3 zdarzenia, a jego kurs całkowity był na poziomie 3.80 lub wyższym. 

Ważne! Bonus zostanie aktywowany automatycznie w chwili spełnienia warunków. Może jednak się zdarzyć, że trafi do tzw. Kolejki Oczekujących. To lista bonusów, z której domyślnie aktywowane są one po kolei. Jeśli chcesz to zmodyfikować i wykorzystać bonus, który nie jest pierwszy w kolejności, należy odznaczyć to samodzielnie w odpowiedniej sekcji konta gracza.

Cashback w 6 krokach:

 1. Załóż konto w BETFAN z kodem rejestracyjnym >> ZAGRANIE
 2. Zasil swoje konto.
 3. Zagraj pierwszy kupon za min. 50 zł – bez ryzyka!
 4. Wygrałeś? Super, kasa jest Twoja. Przegrałeś? Otrzymujesz zwrot stawki na konto bonusowe.
 5. Obróć bonusem, czyli zwróconą stawką jednokrotnie.
 6. Wypłać pieniądze!

Rodzaj bonusu Minimalna wpłata/stawka Obrót bonusem (zwróconą stawką) Czas na obrót bonusem
Cashback do 600 zł 50 zł 1x, min. 3 zdarzenia, min. kurs łączny 3.80. 7 dni

Bonus od depozytu w BETFAN: jak otrzymać, obrót bonusem 

Drugi człon oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich online od BETFAN to Pakiet Pudziana. BETFAN komunikuje tę promocję jako możliwość zagrania bonusem od depozytu dla nowych graczy na łączną kwotę 1000 złotych. Co to oznacza w praktyce i jak do tego dojść?

Mariusz Pudzianowski promujący bonus od depozytu w BETFAN.

Odbiór i odblokowanie bonusu

Pierwszy bonus odebrany i wykorzystany, więc to moment na drugą wpłatę. Jeśli chcesz otrzymać drugi bonus, zasil swoje konto kwotą 100 zł lub więcej. Przelane pieniądze pojawią się na koncie głównym, a drugie tyle zobaczysz na koncie bonusowym.

Sprezentowany przez BETFAN bonus na start będzie zablokowany (środki na saldzie bonusowym). Aby go aktywować, należy jednokrotnie obrócić depozytem, obstawiając kupon (jeden lub więcej) z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym na poziomie 2.50 lub wyższym. Jeśli np. wpłaciłeś 200 zł to należy obstawić kupon za 200 zł lub 4 kupony po 50 zł. Ważne, aby w sumie obrócić (zagrać) wpłaconą za drugim razem kwotą.

Obrót bonusem od depozytu

W konsekwencji powyższych działań zyskasz dostęp do środków bonusowych i będziesz mógł wykorzystać je do obstawiania. Kolejnym krokiem jest umiejętne obrócenie nimi, aby jak najmniej stracić i jak najwięcej przenieść na saldo główne.

Tym razem BETFAN wymaga 3-krotnego obrotu bonusowymi środkami przyznanymi po drugiej wpłacie. Zatem kontynuując przykład, otrzymałeś w prezencie dodatkowe 200 zł. Należy więc obstawić łącznie za 600 zł, przy czym na kuponach powinieneś umieścić przynajmniej 3 zdarzenia, każde z kursem min. 1.30, a kurs łączny kuponu nie może być niższy niż 2.50.

Po spełnieniu warunków środki zostaną automatycznie przeniesione na konto główne, z którego można zlecić wypłatę na konto bankowe gracza.

Bonus od wpłaty w 5 krokach:

 1. Wpłać drugi depozyt, min. 100 zł.
 2. Odbierz bonus od depozytu 100% do 1000 zł.
 3. Obróć depozytem x1, aby odblokować bonus (min. 3 zdarzenia, min. kurs łączny 2.50, w ciągu 14 dni).
 4. Obróć bonusem x3, aby przenieść pieniądze na saldo główne.
 5. Wypłać zdobytą kasę!

Rodzaj bonusu Minimalna wpłata Obrót bonusem Czas na obrót bonusem
Bonus od depozytu do 1000 zł 100 zł 3x, min. 3 zdarzenia, min. kurs łączny 2.50. 14 dni

 

Freebet w BETFAN: jak odebrać i wypłacić 

Freebet to w zasadzie najprzyjemniejszy i najłatwiejszy w obsłudze bonus. Nie trzeba się za wiele napracować, żeby go otrzymać, a później podobnie – bukmacher nie utrudnia życia skomplikowanymi wymogami obrotowymi. Ale przejdźmy do konkretów, jak to dokładnie wygląda w BETFAN.

Przypomnijmy, że bez znaczenia, którą wersję pakietu powitalnego wybierzesz, freebet Ci się należy. Niezmiennie jest to kwota 60 zł – to najwyższy darmowy zakład w Polsce. 

Freebet zostaje automatycznie dopisany do konta gracza po dokonaniu stosownego depozytu (30 zł lub 50 zł – w zależności od wybranej oferty na start). Możesz z niego skorzystać w dowolnej chwili, na dowolnym kuponie. Oznacza to, że operator nie określa, jak ma wyglądać kupon, na którym skorzystasz z darmowych środków, masz całkowitą dowolność. Gdy zdecydujesz, że to ten moment, wystarczy zaznaczyć niebieskie pole oznaczony “Darmowy Zakład”, który znajdziesz w panelu podczas tworzenia kuponu.

Przegrałeś ten zakład? Trudno, kasa przepadła, ale ona i tak nigdy nie była Twoja, więc żadna strata.

Wygrałeś ten zakład? Super! Pieniądze* trafiają od razu na konto główne, z którego możesz je wypłacić bez żadnych dodatkowych warunków.

*Na konto główne trafia kwota równa wygranej po odjęciu stawki (bonus).

Słowniczek i przykłady dotyczące bonusów (dla początkujących)

Początki w bukmacherce mogą być trudne, zwłaszcza wtedy, gdy staniesz twarzą w twarz z regulaminami promocji naszpikowanymi niezrozumiałymi wymogami. Tutaj przekładamy je na język polski, a poniższe definicje pomogą Ci wszystko jeszcze lepiej zrozumieć.

zakład bez ryzyka (cashback) – to akcja dostępna po wpisaniu podczas rejestracji w BETFAN naszego kodu bonusowego. W jej ramach pierwszy Twój zakład jest całkowicie bezpieczny. To powiedzmy – taki treningowy zakład, na którym możesz się wzbogacić, ale jak źle wytypujesz, bukmacher odda Ci stawkę.

bonus od depozytu – nazywany też bonusem od wpłaty. Zasada jest taka, że gracz zasila swoje konto określoną kwotą, a w zamian za to operator daje mu dodatkowe pieniądze na zakłady. Zdecydowanie najczęściej spotkasz się z bonusem 100%, co oznacza, że dostaniesz w prezencie drugie tyle, ile wpłaciłeś (dla porównania, gdyby to był np. bonus 50%, to wpłacając 100 zł byś otrzymywał 50 zł dodatkowo).

freebet – inaczej darmowy zakład. Jak sama nazwa wskazuje, to zakład, który gracz stawia na koszt bukmachera, bez inwestowania pieniędzy z własnego portfela.

maksymalna kwota bonusu – bukmacher zawsze stawia limit bonusu. W ofercie BETFAN masz do czynienia z bonusem od depozytu 100%, ale do 1000 zł. A więc jeśli wpłacisz 100 zł, otrzymasz 100 zł i masz 200 na grę. Jeśli wpłacisz 1000 zł, dostaniesz 1000 zł i masz 2000 zł na zakłady. Ale jeśli Twój depozyt wyniesie 2000 zł to dostaniesz nie drugie tyle, lecz 1000 zł. Należy o tym pamiętać, żeby nie było rozczarowania.

zwrot na konto bonusowe – w przypadku zakładu bez ryzyka oznacza to, że stawka do Ciebie wraca, ale w formie bonusu. Zwrócone pieniądze znajdziesz na saldzie bonusowym. Żeby móc je wypłacić, należy spełnić warunki obrotowe (zagrać za odpowiednią kwotę, z odpowiednim kursem) i przenieść w ten sposób uzyskaną kwotę na saldo główne. Przykład: jeśli kwota zwrotu wyniosła 100 zł, a wymagany obrót jest jednokrotny, to należy zagrać właśnie za 100 zł. Gdyby obrót miał być 3-krotny, wtedy należałoby zagrać za 300 zł.

✅ odblokowanie bonusu – w momencie, gdy bukmacher dopisze do Twojego konta bonusowe środki w ramach podwojenia depozytu, są one w pewien sposób zablokowane. Aby je uaktywnić, należy dokonać obrotu (zagrania) kwotą, którą wpłaciłeś. Przykład: wpłaciłeś podczas drugiego depozytu 500 zł, więc musisz obstawiać kupony za tę kwotę, aby móc zarządzać bonusowymi środkami na Twoim koncie. Ważne – nie musisz zagrać za kwotę depozytu za jednym razem, możesz to podzielić na kilka kuponów.

przeniesienie środków – na koncie u bukmachera masz dwa salda – główne (depozytowe) i bonusowe. Pieniądze można wypłacać tylko z tego pierwszego. Po odblokowaniu bonusu sprezentowana kasa wciąż znajduje się na saldzie bonusowym, a więc trzeba dokonać przeniesienia. Jak to zrobić? Podobnie jak przy odblokowaniu, konieczny będzie obrót bonusową kwotą, jednak tym razem 3-krotny. Zatem jeśli bonus wyniósł np. 800 zł (bo wpłaciłeś 800 zł) to należy zagrać łącznie za 2400 zł. Możesz to zrobić za jednym razem lub rozbić na różne kupony.

Stałe promocje w BETFAN – bonusy dla wszystkich graczy

W BETFAN bonus na start to dopiero początek fajnej przygody obfitującej w ciekawe akcje promocyjne. Regularnie zaglądamy w zakładkę “Promocje” na stronie BETFAN i Tobie polecamy to samo! A teraz mała zapowiedź tego, co tam znajdziesz. 

Matchday Boost 📈

To promocja, dzięki której klienci BETFAN mają okazję obstawić kupony po znacznie wyższych kursach. Akcja nie obejmuje wszystkich pozycji w ofercie, ale te najpopularniejsze danego dnia. BETFAN codziennie wybiera swoje ulubione wydarzenie (najczęściej mecz piłkarski) i oferuje go w Matchday Boost.

Kiedy dany mecz znajdzie się w zakładach z podwyższonymi kursami – otrzymujesz gwarancję najlepszego kursu na rynku. Dzięki Matchday Boost można wygrać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych więcej.

Bet Builder 🔧

Konstruktor Zakładów – tak BETFAN nazywa swoje narzędzie. Nazwa w tym przypadku mówi sama za siebie. Jeśli uznasz, że standardowa oferta bukmachera na dany mecz jest niewystarczająca, możesz wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki temu narzędziu będziesz tworzyć kilka zakładów w ramach jednego wydarzenia (tzn. meczu). Warunki takiej gry są tylko dwa – wszystkie zakłady muszą dotyczyć tego samego meczu i nie mogą się wykluczać. To tyle!

Cashout ⏱️

BETFAN ma w swojej ofercie również możliwość przedwczesnego zakończenia kuponu, popularnie znaną jako Cashout. Dzięki temu gracze mają większą kontrolę nad zawartymi zakładami. Gdy coś idzie nie po ich myśli, mogą przerwać zakład i w zależności od przebiegu wydarzeń – wypłacić część potencjalnej wygranej. Cashout jest dostępny o każdej porze dnia!

Promocje czasowe ⌛

W skrócie wyżej opisane promocje to filary oferty dla stałych graczy tego bukmachera. Ponadto klienci mogą korzystać z okresowych akcji dedykowanych nierzadko specjalnym wydarzeniom w świecie sportu. Przykładem mogą być mecze eliminacyjne do mundialu z udziałem polskiej reprezentacji. To dobry powód, aby stworzyć specjalną promocję, trwającą kilka dni, zachęcającą do śledzenia poczynań Polaków.

Tego typu okazji do zagrania na wyjątkowych warunkach jest w BETFAN naprawdę sporo. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie ominie Cię godna uwagi promocja – odwiedzaj naszą sekcję z bonusami bukmacherskimi, w której co tydzień wyłaniamy Promocję Tygodnia spośród ofert operatorów online.

System wpłat środków i wypłat bonusów w BETFAN

Po zarejestrowaniu konta nowy gracz ma dostępnych kilka opcji składania depozytów. Każdy chciałby wypłacić bonus powitalny, więc niżej możesz sprawdzić, jak to zrobić.

Pieniądze na konto w BETFAN wpłacisz przez:

 • Blik
 • Przelewy24
 • VISA/Mastercard
 • Paysafecard

Dostępność usługi: 24/7

Minimalna wpłata: 2 zł

Prowizja: brak

Po wykonaniu obrotu wszystkie pieniądze bonusowe i wygrane przy ich użyciu powinny trafić na Twoje saldo główne. A kiedy środki finansowe się już tam znajdą, to masz pełne prawo do wypłaty bonusów na rachunek bankowy.

Przede wszystkim na początku musisz upewnić się, czy masz zweryfikowane konto, gdyż wypłaty mogą robić tylko gracze ze stałym kontem. Jeśli wciąż działasz na koncie tymczasowym, to po prostu prześlij skany dokumentu tożsamości i w edycji konta uzupełnij resztę danych.

Po weryfikacji pieniądze możesz przelać z konta w BETFAN na swoje indywidualne konto bankowe. Trzeba wspomnieć, że bukmacher BETFAN dysponuje tzw. szybkimi wypłatami, dzięki którym nie musisz czekać na swoje pieniądze 1-2 dni roboczych. Dotrą na Twój rachunek znacznie szybciej.

Dostępność szybkich wypłat: codziennie od 8:00 do 00:00

Czas trwania operacji: 15 minut

Prowizja: brak

Obsługiwane banki:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO BP
 • ING Bank Śląski
 • PKO SA
 • Millennium
 • Idea
 • BNP Paribas
 • Getin Bank
 • Toyota Bank
 • Bank Pocztowy
 • Nest Bank
 • Alior Bank
 • BOŚ Bank
 • Volkswagen Bank

BETFAN oferta bonusowa – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie BETFAN to stosunkowa młoda marka na rynku zakładów bukmacherskich, jednak trzeba przyznać, że firma w wielu kategoriach wyznacza trendy bardziej doświadczonym operatorom.

Ofertę powitalną śmiało możemy ocenić na 9/10. Z pewnością duży plus za naprawdę wysoki zakład bez ryzyka do 600 zł, zwykle kwoty w tym przypadku sięgają 200/300 zł. Do tego trzeba pochwalić BETFAN za to, że dając pokaźnych rozmiarów bonus, nie wymaga niemożliwego w kontekście obrotu – należy zwróconą stawką zagrać tylko raz po kursie min. 3.80, aby móc wypłacić pieniądze.

Drugi element, czyli bonus od depozytu to równie przyjazna oferta. Jedynym, do czego moglibyśmy się przyczepić, to kwota, jednak coś za coś – przy tak atrakcyjnym cashbacku trudno, aby bonus od wpłaty również znajdował się w czołówce bonusów tego rodzaju.

Do niedawna w tym miejscu pisaliśmy, że niedosyt może powodować brak freebetu… Teraz BETFAN na wysokości zadania w 100% i uzupełnił swoją ofertę o darmowy zakład. Czego chcieć więcej?

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie odpowiada Ci to, o czym napisaliśmy w tym tekście – polecamy założyć konta u kilku z czołowych bukmacherów i korzystać z ich usług naprzemiennie w zależności od tego, który ma lepszą ofertę w danym momencie.

Ekskluzywne oferty do legalnych bukmacherów internetowych wraz z rankingiem znajdziesz na naszej stronie w zakładce: Bukmacherzy

BETFAN to legalny bukmacher, który od 29 października 2018 r. posiada licencję nr PS4.6831.3.2018. Siedziba główna bukmachera mieści się w Warszawie, a istotne dane prezentują się następująco: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041. Pamiętaj, aby korzystać z jego usług z umiarem.

FAQ

💰 Ile wynosi zakład bez ryzyka (cashback) w BETFAN?

Zakład bez ryzyka w BETFAN to bonus aż do 600 zł. Oznacza to, że w przypadku porażki ubezpieczonego kuponu otrzymasz zwrot stawki w maksymalnej kwocie 600 zł.

🔄 Jakie są warunki obrotowe bonusu z przegranego zakładu bez ryzyka?

Zwróconą stawkę w formie bonusu należy obrócić jednokrotnie. Kupon musi obejmować przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs łączny nie może być niższy od 3.80.

⌛ Ile dni BETFAN daje na obrót bonusem po przegranym zakładzie bez ryzyka?

7 dni.

💰 Ile wynosi bonus od depozytu w BETFAN?

Bonus od depozytu w BETFAN po rejestracji z kodem ZAGRANIE wynosi 1000 zł.

🔄 Jak wygląda obrót bonusu od depozytu w BETFAN?

Przed wypłatą należy obrócić bonus od wpłaty trzykrotnie z kursem kuponu minimum 2.50 i przynajmniej 3 zdarzeniami. W artykule znajdziesz wszystkie szczegóły na temat bonusu w BETFAN.

⌛ Ile dni BETFAN daje na obrót bonusem od depozytu?

14 dni.

🎁 Czy mogę otrzymać dodatkowe bonusy w BETFAN?

Oczywiście, że tak. Dla stałych graczy w BETFAN czekają róże bonusy, m.in. bonusy podwyższające kursy czy pozwalające szybciej wypłacić gotówkę z kuponu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze