BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN bonus

BETFAN bonus odbierzesz po wpisaniu kodu promocyjnego “1600PLN”. Należy go wpisać w procesie rejestracji. Po użyciu kodu otrzymasz bonusy do BETFAN o łącznej wartości 1600 złotych. 600 złotych w zakładzie bez ryzyka oraz 100 złotych w Pakiecie Pudziana.

Interesuje Cię założenie konta w BETFAN? Legalny bukmacher przygotował dla czytelników Zagranie specjalną ofertę powitalną, dzięki której możecie zyskać nawet 1600PLN po założeniu konta. Przeczytaj nasz tekst o obrocie bonusem w BETFAN – rozłożymy ofertę powitalną na czynniki pierwsze. Zapraszamy!

BETFAN – oferta powitalna 2021 i bonus z kodem: 1600PLN

BETFAN Bonus 2021 – Pakiet 1600 złotych ✔️
Kod promocyjny 1600PLN
Bonus od depozytu 100 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
  • Pod względem oferty powitalnej – 10/10!
  • Pod względem liczby zdarzeń – 9/10!
  • Specjalne zakłady – 10/10!
  • Wysokość kursów – 8/10!

Zakłady bukmacherskie BETFAN to stosunkowa młoda marka na rynku zakładów bukmacherskich, jednak trzeba przyznać, że firma w wielu kategoriach wyznacza trendy bardziej doświadczonym operatorom.

Bukmacher ma naprawdę solidne fundamenty, aby w przyszłości na stałe zagościć w czołówce polskich operatorów! Poszukujesz szerszej recenzji tego bukmachera? Zajrzyj tutaj!

Oferta powitalna w BETFAN składa się z dwóch fundamentów i kilku dodatków. Dwa najważniejsze warunki to zakład bez ryzyka na start do 600 PLN oraz Pakiet Pudziana w bonusie od drugiego depozytu do 1000 PLN. W przypadku pierwszej promocji nie musisz dokonywać żadnego obrotu. Rejestrujesz się z linku, który podamy poniżej, obstawiasz kupon, jeśli nie wejdzie otrzymasz zwrot, który możesz wypłacić. Zakład bez ryzyka przyznawany jest od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. Możesz go wykorzystać m.in. na propozycje z naszych typów dnia!

Pakiet Pudziana to już ciekawsza zabawa dla wytrwałych zawodników. Jeśli czujesz się silny, niczym aktualny zawodnik KSW, to masz szansę zgarnąć naprawdę ciekawe warunki – o tym w dalszej części tekstu! Warto przeczytać, gdyż to jedna z tych promocji, które powodują, że BETFAN ma dobre opinie.

Rejestracja w Betfan

Obrót bonusami Betfan to jedno, ale najpierw, żeby je otrzymać – trzeba mieć konto u tego bukmachera. Dla graczy, którzy wciąż nie zarejestrowali się w Betfan – wyjaśnijmy, jak to zrobić, żeby otrzymać bonusy do obrotu!
Po pierwsze, musisz mieć aktualny kod promocyjny. Na szczęście jesteś w dobrych rękach, bo na Zagranie jest kod do Betfan: 1600PLN. Po przejściu do rejestracji u tego bukmachera kod pobrany od nas należy wpisać w polu “kod promocyjny”.

Zarejestrowanie się w Betfan nie należy do skomplikowanych czynności. To wprowadzenie kilku danych dotyczących konta: e-mailu, hasła i numeru telefonu, a także informacji związanych z danymi osobowymi: imię, nazwisko, PESEL i właśnie kod promocyjny. Betfan oferuje rejestrację bez dowodu osobistego.

kod betfan

Założenie konta na prawdziwe dane osobowe umożliwia odbiór bonusów Betfan, które następnie trzeba obrócić!

Najlepszy bonus w BETFAN? Cashback do 600 zł!

Zanim przejdziemy do omówienia warunków obrotu bonusem, warto przeanalizować fundamenty ofert powitalnej w BETFAN dla nowych graczy. Na co mogą liczyć klienci, którzy założą konta z kodem: 1600PLN?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kodu promocyjnego w BETFAN? Zajrzyj tutaj -> BETFAN kod promocyjny

Na pierwszy ogień wychodzi zakład bez ryzyka do 600 złotych, który w obecnej sytuacji można określić najlepszą formą oferty powitalnej dla graczy zakładów bukmacherskich. Dlaczego?

Cashback w BETFAN to przede wszystkim proste i sprawiedliwe warunki, które opiszemy poniżej.

Wymogiem do zgarnięcia bonusu bukmacherskiego jest rejestracja w BETFAN z tego linku: zagranie.com/go/betfan

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto bonusowe!

  1. Klikasz w link powyżej!
  2. Zakładasz konto z kodem promocyjnym: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na konto bonusowe, który będzie równy stawce zakładu.

Jaki jest obrót dla zakładów bez ryzyka w Betfan? Te bonusy również podlegają warunkom obrotu! Zwroty stawki do 600 PLN pojawi się na saldzie bonusowym. A to oznacza, że pieniądze trzeba przenieść na konto główne przed możliwością wypłaty. Jak się to robi? W Betfan w takiej sytuacji trzeba dokonać jednokrotnego obrotu bonusem tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.

Pakiet Pudziana – BETFAN (obrót bonusem)

Drugi człon oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich online od BETFAN to Pakiet Pudziana i tutaj warto omówić konkretne warunki obrotowe, ponieważ takowe istnieją. BETFAN komunikuje tę promocję, jako możliwość zagrania bonusem od depozytu na łączną kwotę 1000 złotych, jednak co to oznacza w praktyce?

Drugi wpłacony przez Ciebie depozyt będzie oznaczał bonus w wysokości do 1000 PLN. Pierwsza wpłata jest tutaj mniej istotna, ale dobrze, żeby wynosiła co najmniej 50 PLN, ponieważ dzięki temu skorzystasz z zakładu bez ryzyka. Z kolei Twój drugi depozyt powinien wynieść co najmniej 100 PLN – to pozwoli na odbiór dodatkowych środków na grę. Maksymalna wyskość bonusu od drugiego depozytu wynosi 1000 PLN!

bonus od depozytu w betfan

Bonus od depozytu w Betfan – obrót

BETFAN wymaga trzykrotnego obrotu bonusem, na kuponach z minimalnym kursem 2.50, muszą się na nim znaleźć co najmniej trzy zdarzenia.

W praktyce obrót bonuse w BETFAN wygląda następująco: W celu odblokowania dodatkowych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

Natomias w celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

Radar 365 w BETFAN

Omówiliśmy już konkretne warunki obrotu bonusem przy okazji Pakietu Pudziana w promocji od depozytu, a teraz czas przedstawić Wam kolejną opcję, która powinna ułatwić grę. Możecie ją zdobyć za założenie konta z kodem promocyjnym VIP. Jest nią Radar 365.

O co chodzi? Bukmacher codziennie przygotowuje dla graczy inną promocję! Sprawdź, co przygotował na dziś!

Specjalny bonus, czyli zakłady bez ryzyka od Zagranie

Jako Zagranie.com staramy się również dbać o stałych graczy tego bukmachera. Dla klientów, którzy wykorzystali już powitalną promocję mamy specjalne zakłady bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem na konto bonusowe.

Warunki obrotu przy okazji tego typu promocji mogą się różnić, dlatego też powinieneś śledzić naszą stronę i sekcje typów dnia, gdzie pojawiają się kolejne analizy.

Betfan wpłaty i wypłaty

Jak robić płatności na bonusy Betfan? Po zarejestrowaniu konta każdy nowy gracz ma dostępnych kilka opcji składania depozytów.

Pieniądze do Betfan wpłacisz przez BLIK, Przelewy24, VISA/Mastercard i Revolut. Wpłaty są bez prowizji, a minimalna wartość to 2 PLN.

Co z wypłatami bonusów od Betfan? Po wykonaniu obrotu wszystkie pieniądze bonusowe i wygrane przy ich użyciu powinny trafić na twoje saldo główne. A kiedy środki finansowe się już tam znajdą, to masz pełne prawo do wypłaty bonusów na rachunek bankowy. W jaki sposób zrobisz to w Betfan? Przede wszystkim na początku musisz upewnić się, czy masz zweryfikowane konto, bo wypłaty mogą robić tylko gracze ze stałym kontem. Jeśli wciąż działasz na koncie tymczasowym, to prześlij do Betfan skany dokumentu tożsamości i w edycji konta uzupełnij resztę danych.

Po weryfikacji pieniądze możesz przelać z konta Betfan na swoje indywidualne konto bankowe. Jednak pamiętaj – rachunek w banku musi należeć do ciebie, a nie do innej osoby. Betfan dokonuje transakcji codziennie w godzinach 8:00 – 00:00.

Jeśli wiesz już wszystko o bonusach w BETFAN, to wspomnę jeszcze tylko o tym, że mówimy o legalnym bukmacherze, który od 29 października 2018 r. posiada licencję nr PS4.6831.3.2018. Siedziba główna bukmachera mieści się w Warszawie, a istotne dane prezentują się następująco: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

👍 Ile wynosi bonus od depozytu w BETFAN?

Bonus od depozytu w BETFAN po rejestracji z kodem 1600PLN wynosi aż 1000 PLN!

💪 Jak wygląda obrót depozytu w BETFAN?

Przed wypłatą należy obrócić bonus w BETFAN trzykrotnie z kursem kuponu minimum 2.50 i minimum 3 zdarzeniami. W artykule znajdziesz wszystkie szczegóły bonusu w BETFAN.

🎁 Czy mogę otrzymać dodatkowe bonusy w BETFAN?

Oczywiście, że tak! Poza bonusem od depozytu czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 600 PLN!