BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN bonus

BETFAN bonus odbierzesz po wpisaniu kodu promocyjnego “1650PLN”. Należy go wpisać w procesie rejestracji. Po użyciu kodu otrzymasz bonusy do BETFAN o łącznej wartości 1650 złotych. 600 złotych w zakładzie bez ryzyka, darmowy zakłąd 50 PLN oraz 100 złotych w Pakiecie Pudziana.

Interesuje Cię założenie konta w BETFAN? Legalny bukmacher przygotował dla czytelników Zagranie specjalną ofertę powitalną, dzięki której możecie zyskać nawet 1650PLN po założeniu konta. Przeczytaj nasz tekst o obrocie bonusem w BETFAN – rozłożymy ofertę powitalną na czynniki pierwsze. Zapraszamy!

BETFAN – oferta powitalna 2021 i bonus z kodem: 1650PLN

BETFAN Kod Promocyjny 2021 – Pakiet 1650 złotych✔️  
Kod promocyjny Betfan 1650PLN
Bonus od 2. depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 50 złotych
Ostatnia aktualizacja 26.07.2021
 • Pod względem oferty powitalnej – 10/10!
 • Pod względem liczby zdarzeń – 9/10!
 • Specjalne zakłady – 10/10!
 • Wysokość kursów – 8/10!

Zakłady bukmacherskie BETFAN to stosunkowa młoda marka na rynku zakładów bukmacherskich, jednak trzeba przyznać, że firma w wielu kategoriach wyznacza trendy bardziej doświadczonym operatorom.

Bukmacher ma naprawdę solidne fundamenty, aby w przyszłości na stałe zagościć w czołówce polskich operatorów! Poszukujesz szerszej recenzji tego bukmachera? Zajrzyj tutaj!

Oferta powitalna w BETFAN składa się z trzech fundamentów i kilku dodatków. Trzy najważniejsze warunki to zakład bez ryzyka na start do 600 PLN, darmowy zakład w wysokości 50 PLN oraz Pakiet Pudziana w bonusie od drugiego depozytu do 1000 PLN. W przypadku pierwszej promocji nie musisz dokonywać żadnego obrotu. Rejestrujesz się z linku, który podamy poniżej, obstawiasz kupon, jeśli nie wejdzie otrzymasz zwrot, który możesz wypłacić. Zakład bez ryzyka przyznawany jest od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. Możesz go wykorzystać m.in. na propozycje z naszych typów dnia!

Pakiet Pudziana to już ciekawsza zabawa dla wytrwałych zawodników. Jeśli czujesz się silny, niczym aktualny zawodnik KSW, to masz szansę zgarnąć naprawdę ciekawe warunki – o tym w dalszej części tekstu! Warto przeczytać, gdyż to jedna z tych promocji, które powodują, że BETFAN ma dobre opinie.

Rejestracja w Betfan

Obrót w ramach promocji, jak np. betfan bonus bez depozytu to jedno, ale najpierw, żeby je otrzymać – trzeba mieć konto u tego bukmachera. Dla graczy, którzy wciąż nie zarejestrowali się w Betfan – wyjaśnijmy, jak to zrobić, żeby otrzymać bonusy do obrotu!

Po pierwsze, musisz mieć aktualny kod promocyjny. Na szczęście jesteś w dobrych rękach, bo na Zagranie jest kod do Betfan: 1650PLN. Po przejściu do rejestracji u tego bukmachera kod pobrany od nas należy wpisać w polu “kod promocyjny”.

Zarejestrowanie się w Betfan nie należy do skomplikowanych czynności. Legalni bukmacherzy starają się, żeby wprowadzić jak najwięcej ułatwień i maksymalnie skrócić ten proces. To wprowadzenie kilku danych dotyczących konta: e-mailu, hasła i numeru telefonu, a także informacji związanych z danymi osobowymi: imię, nazwisko, PESEL i właśnie kod promocyjny. Betfan oferuje rejestrację bez dowodu osobistego.

kod betfan

Założenie konta na prawdziwe dane osobowe umożliwia odbiór bonusów Betfan, które następnie trzeba obrócić!

Najlepszy bonus w BETFAN? Cashback do 600 zł!

Jak obrócić bonus? To pytanie, które często zadajecie, ale zanim przejdziemy do omówienia warunków obrotu bonusem, warto przeanalizować fundamenty ofert powitalnej w BETFAN dla nowych graczy. Na co mogą liczyć klienci, którzy założą konta z kodem: 1650PLN?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kodu promocyjnego w BETFAN? Zajrzyj tutaj -> BETFAN kod promocyjny

Na pierwszy ogień wychodzi zakład bez ryzyka do 600 złotych, który w obecnej sytuacji można określić najlepszą formą oferty powitalnej dla graczy zakładów bukmacherskich. Dlaczego?

Cashback w BETFAN to przede wszystkim proste i sprawiedliwe warunki, które opiszemy poniżej.

Wymogiem do zgarnięcia bonusu bukmacherskiego jest rejestracja w BETFAN z tego linku: zagranie.com/go/betfan

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto bonusowe!

 1. Klikasz w link powyżej!
 2. Zakładasz konto z kodem promocyjnym: 1650PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na konto bonusowe, który będzie równy stawce zakładu.

Jaki jest obrót dla zakładów bez ryzyka w Betfan? Te bonusy również podlegają warunkom obrotu! Zwroty stawki do 600 PLN pojawi się na saldzie bonusowym. A to oznacza, że pieniądze trzeba przenieść na konto główne przed możliwością wypłaty. Jak się to robi? W Betfan w takiej sytuacji trzeba dokonać jednokrotnego obrotu bonusem tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym. 

Bonus powitalny betfan to dobra okazja, żeby sprawdzić ofertę u operatora i zyskać dodatkowe środki. Z aplikacją mobilną możecie to także zrobić na wakacjach, w pracy, czy gdziekolwiek jesteście. Bonus na start w tym wypadku to aż 1650 złotych za rejestrację!

Freebet 50 PLN dla nowych graczy

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad założeniem konta w BETFAN, to zrób to właśnie teraz, ponieważ w trakcie EURO masz do zgarnięcia dodatkowy darmowy zakład! Jedynym warunkiem, koniecznym do otrzymania freebetu (poza zaznaczonymi zgodami marketingowymi), jest pierwsza wpłata na minimum 50 zł. Depozyt w takiej wysokości daje oczywiście nie tylko darmowy zakład, bo na gracza czeka również CASHBACK 600. Gracz może więc już po pierwszej wpłacie zagrać za otrzymane od nas 50 zł, a wysokość swojego depozytu wykorzystać w ramach zakładu bez ryzyka – ze zwrotem na konto bonusowe z zaledwie 1-krotnym obrotem.

Warto podkreślić, że EUROFREEBET nie zawiera żadnych wymagających kryteriów obrotu  – należy zagrać za całość po dowolnym kursie (SOLO lub AKO), a w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto główne (pomniejszone o wartość freebetu).

freebet 50 betfan

Pakiet Pudziana – BETFAN (obrót bonusem)

Drugi człon oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich online od BETFAN to Pakiet Pudziana i tutaj warto omówić konkretne warunki obrotowe, ponieważ takowe istnieją. BETFAN komunikuje tę promocję, jako możliwość zagrania bonusem od depozytu dla nowych graczy na łączną kwotę 1000 złotych, jednak co to oznacza w praktyce? 

Drugi wpłacony przez Ciebie depozyt będzie oznaczał bonus w wysokości do 1000 PLN, czyli jeżeli wpłacicie 1000 PLN, to na saldo otrzymacie łącznie 2000 (1000 na koncie depozytowym i drugie tyle na bonusowym). Pierwsza wpłata jest tutaj mniej istotna, ale dobrze, żeby wynosiła co najmniej 50 PLN, ponieważ dzięki temu skorzystasz z zakładu bez ryzyka. Z kolei Twój drugi depozyt powinien wynieść co najmniej 100 PLN – to pozwoli na odbiór dodatkowych środków na grę. Maksymalna wyskość bonusu od drugiego depozytu wynosi 1000 PLN!

bonus od depozytu w betfan

Bonus od depozytu w Betfan – obrót

BETFAN wymaga trzykrotnego obrotu bonusem, na kuponach z minimalnym kursem 2.50, muszą się na nim znaleźć co najmniej trzy zdarzenia. Legalny bukmacher pozwala na to, żeby obstawiać nie tylko przedmeczowo, ale również na żywo.

W praktyce obrót bonuse w BETFAN wygląda następująco: W celu odblokowania dodatkowych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

Natomias w celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

Stałe promocje w BETFAN

Podczas rejestracji zapewne zastanawialiście się, czy u bukmachera są dostępne podwyższone kursy na stronie, albo jakieś inne bonusy. BETFAN to jeden z tych operatorów, u których kody promocyjne dają coś więcej niż sam pakiet startowy. Przy stałych promocjach możecie liczyć np. na zwiększone kursy na dane zdarzenia, wybrane przez tego operatora. Więcej o matchday boost znajdziecie niżej. Do tego jeszcze mamy np. Simply the bet, czyli ranking graczy. 

Nagrody ze stałych promocji zazwyczaj są wysokie, a bukmacher ma również różne ciekawe bonusy bukmacherskie dotyczące wydarzeń w świecie sportu i nie tylko. Są to okresowe bonusy, nie tylko dla nowych graczy, ale również tych starych. Warunki się często różnią i wprowadzane są nowe rzeczy. Obserwując Zagranie będzie ze wszystkim na bieżąco i nie przegapicie dzięki temu żadnej rzeczy, jaka czeka na Was.

Pamiętajcie, że stałe promocje są w pełni legalne i możecie z nich korzystać bez problemów związanych z prawem. Ministerstwo finansów wydało licencję dla bukmachera betfan, więc nie trzeba się tym martwić. Kiedyś była dostępna także gra bez podatku, jeżeli grało się z co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Teraz bonus bez podatku jest dostępny tylko na wybrane zdarzenia na kuponie. Same warunki u operatora są dobrze, więc nic dziwnego, iż ranking bukmacherów daje bukmachera betfan na wysokie miejsce!

Simply the bet

Simply the bet to nic innego, jak ranking graczy u bukmachera. Pula nagród może się różnić w zależności od edycji, ale często jest w okolicach 10 000 złotych. Na stronie bukmachera możecie obstawiać kupony i zbierać punkty, jeżeli spełnicie pewne warunki. Niezależnie od tego, czy traficie kupon, czy też nie, to otrzymacie punkty, jeżeli zapiszecie się do całej akcji. Te następnie zbieracie, żeby być jak najwyżej w rankingu. Najlepsza 50 graczy co tydzień może wygrać do podziału nawet 10 000 złotych. 

Liczba punktów jest liczona według prostego wzoru:

 • Wygrane kupony live: stawka x liczba zdarzeń x 2
 • Wygrane kupony przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 1
 • Przegrane kupony live: stawka x liczba zdarzeń x 4
 • Przegrane kupony przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 2

Warto jednak pamiętać, że kupony powinny mieć co najmniej trzy zdarzena, a całkowity kurs AKO to minimum 2.50. Ważne są także zasady dotyczące obrotu. Bukmacher betfan wymaga jednokrotnego obrotu środkami z minimum trzema zdarzeniami na AKO z kursem 3.80 lub większym. To są wszystkie warunki, jakie postawił przed Wami operator. Pod tym względem betfan jest jednym z lepszych zakładów bukmacherskich.

Matchday boost

Bonus powitalny betfan to nie tylko pakiet startowy o wartości 1650 złotych, ale również stałe promocje. Wyżej Wam wspomniałem o czymś takim, jak matchday boost, a teraz przybliżę o co dokładnie chodzi. To oferta od bukmachera, która polega na znaczącym zwiększaniu kursów z meczów dnia. Te zazwyczaj są wybierane z piłki nożnej i nic w tym dziwnego. W końcu to najpopularniejszy sport na świecie, a obecnie mamy bardzo dużo ciekawych starć. Jednak to nie jedyne dyscypliny, jakie znajdują się w ramach matchday boost. Znajdziemy tam też chociażby koszykówkę, a nawet esport. Kibice więc mogą jeszcze bardziej zwiększyć swoje emocje z obstawiania, bo zgarnąć mogą dodatkowe środki!

Jak odebrać matchday boost? Jest to bardzo proste, bo zakładka z tymi zakładami znajduje się po lewej stronie na samej górze. Codziennie wybierane są różne zdarzenia, czasami więcej niż jeden, ale warto pamiętać, iż można obstawić tylko jedną opcję. Czyli jeżeli zakład mówi, że Arsenal wygra z Evertonem i kurs wynosi 2.50, to możemy zagrać tylko na to, iż tak się stanie. Co ciekawe natomiast, gracze mają możliwość połączenia tego z innymi zdarzeniami z AKO i zagrania łącznie za o wiele większe kursy!

Radar 365 w BETFAN

Omówiliśmy już konkretne warunki obrotu bonusem przy okazji Pakietu Pudziana w promocji od depozytu, a teraz czas przedstawić Wam kolejną opcję, która powinna ułatwić grę. Możecie ją zdobyć za założenie konta z kodem promocyjnym VIP. Jest nią Radar 365.

O co chodzi? Bukmacher codziennie przygotowuje dla graczy inną promocję! Sprawdź, co przygotował na dziś!

Specjalny bonus, czyli zakłady bez ryzyka od Zagranie

Jako Zagranie.com staramy się również dbać o stałych graczy tego bukmachera. Dla klientów, którzy wykorzystali już powitalną promocję mamy specjalne zakłady bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem na konto bonusowe.

Warunki obrotu przy okazji tego typu promocji mogą się różnić, dlatego też powinieneś śledzić naszą stronę i sekcje typów dnia, gdzie pojawiają się kolejne analizy.

Betfan wpłaty i wypłaty

Jak robić płatności na bonusy Betfan? Po zarejestrowaniu konta każdy nowy gracz ma dostępnych kilka opcji składania depozytów. Każdy z nas chciałby zapewne wypłacić bonus powitalny, więc niżej możecie sprawdzić, jak to zrobić.

Pieniądze do Betfan wpłacisz przez BLIK, Przelewy24, VISA/Mastercard i Revolut. Wpłaty są bez prowizji, a minimalna wartość to 2 PLN.

Co z wypłatami bonusów od Betfan? Po wykonaniu obrotu wszystkie pieniądze bonusowe i wygrane przy ich użyciu powinny trafić na twoje saldo główne. A kiedy środki finansowe się już tam znajdą, to masz pełne prawo do wypłaty bonusów na rachunek bankowy. W jaki sposób zrobisz to w Betfan? Przede wszystkim na początku musisz upewnić się, czy masz zweryfikowane konto, bo wypłaty mogą robić tylko gracze ze stałym kontem. Jeśli wciąż działasz na koncie tymczasowym, to prześlij do Betfan skany dokumentu tożsamości i w edycji konta uzupełnij resztę danych.

Po weryfikacji pieniądze możesz przelać z konta Betfan na swoje indywidualne konto bankowe. Jednak pamiętaj – rachunek w banku musi należeć do ciebie, a nie do innej osoby. Betfan dokonuje transakcji codziennie w godzinach 8:00 – 00:00.

Jeśli wiesz już wszystko o bonusach w BETFAN, to wspomnę jeszcze tylko o tym, że mówimy o legalnym bukmacherze, który od 29 października 2018 r. posiada licencję nr PS4.6831.3.2018. Siedziba główna bukmachera mieści się w Warszawie, a istotne dane prezentują się następująco: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

FAQ

👍 Ile wynosi bonus od depozytu w BETFAN?

Bonus od depozytu w BETFAN po rejestracji z kodem 1650PLN wynosi aż 1000 PLN!

💪 Jak wygląda obrót depozytu w BETFAN?

Przed wypłatą należy obrócić bonus w BETFAN trzykrotnie z kursem kuponu minimum 2.50 i minimum 3 zdarzeniami. W artykule znajdziesz wszystkie szczegóły bonusu w BETFAN.

🎁 Czy mogę otrzymać dodatkowe bonusy w BETFAN?

Oczywiście, że tak! Poza bonusem od depozytu czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz darmowy zakład 50 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze