BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN – zakład bez ryzyka

Bukmacher BETFAN przygotował zakład bez ryzyka na start dla nowych graczy. Wynosi on aż 600 PLN. Cashback to coraz popularniejsza forma promocji u bukmacherów – różniąca się nie tylko w kwocie, ale także regulaminie i warunkach obrotu. Jak BETFAN wypada ze swoim zakładem bez ryzyka? To nie tylko subiektywna opinia, ale obiektywny fakt, że to właśnie omawiana firma ma jedne z najlepszych warunków. Rozkładamy zakład bez ryzyka w BETFAN na czynniki pierwsze!

BETFAN zakład bez ryzyka 2022 – Pakiet 1660 złotych✔️ 
Kod promocyjny BetfanZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu1000 złotych
Zakład bez ryzyka600 złotych
Freebet (darmowy zakład)60 złotych
Specjalna promocjaMATCHDAY BOOST
Ostatnia aktualizacja01.06.2022

BETFAN cashback – do 600 złotych ze zwrotem na konto

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w BETFAN, musisz użyć przy rejestracji kodu promocyjnego ZAGRANIE, który dodatkowo pozwala na wykorzystanie dodatkowych środków od wpłaty w wysokości 1000 złotych. Oprócz tego otrzymacie również inne promocje, ale o nich więcej przeczytacie niżej, gdzie znajdziecie też informacje o tym, jak wykorzystać bonusy na typy dnia.

Na początek, na czym polega zakład bez ryzyka? W przypadku tego rodzaju bonusu bukmacherskiego na start, pierwszy postawiony kupon u bukmachera jest brany pod promocję. W przypadku porażki przegrana kwota wraca na nasze konto. W BETFAN maksymalny zwrot, jaki można uzyskać z tego tytułu, wynosi 600 złotych. Obecnie jest to najwyższy zakład bez ryzyka na rynku, więc na pewno warto go wykorzystać.

Przy każdym omawianiu bonusu bukmacherskiego zaznaczam, że sama kwota nie starcza, żeby ocenić daną promocję. Nie inaczej jest z zakładem bez ryzyka. Sama kwota tego zakładu robi wrażenie, ale nie ona jest najważniejsza. Warunki obrotowe również są bardzo dobre i dlatego to właśnie BETFAN wyróżnię na pierwszym miejscu w tej kwestii najlepszych cashbacków.  Tutaj dowiesz się więcej o zakładach bez ryzyka u innych legalnych bukmacherów -> https://zagranie.com/zaklady-bez-ryzyka/.

Różne zakłady bukmacherski różnie komunikują swoje zakłady be ryzyka. Tutaj kwota wraca na konto bonusowe, ale same warunki są dość przystępne. Całość jest dość prosta i już tłumaczę, na czym to wszystko polega.

Po rejestracji w BETFAN z kodem promocyjnym: ZAGRANIE, otrzymacie dostęp do cashbacku na start do 600 PLN ze zwrotem na konto bonusowe. A oto zasady omawianej promocji:

 • Pierwszy Twój depozyt musi wynosić minimum 50 PLN
 • Pierwszy zkupon zagrany przez gracza będzie zakładem bez ryzyka.
 • Jeśli kupon zakończy się porażką, gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
 • Ewentualny zwrot może wynieść maksymalnie 600 PLN
 • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus
 • W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.
zakład bez ryzyka w betfan

Trzeba pamiętać, że BETFAN aktywuje zakład bez ryzyka tylko w przypadku stawki na kwotę co najmniej 50 złotych, natomiast promocja nie obejmuje zdarzeń z zakładki MATCHDAY BOOST. W przypadku porażki zwrot znajdzie się na koncie bonusowym maksymalnie do 48 godzin po rozliczeniu zakładu. Wysokość cashbacku będzie równowartością stawki do 600 złotych, co oznacza np. dla pierwszego depozytu.:

 • Kupon za 50 złotych = zwrot 50 złotych -12% podatku
 • Kupon za 60 złotych = zwrot 60 złotych -12% podatku
 • Kupon za 100 złotych = zwrot 100 złotych -12% podatku
 • Kupon za 250 złotych = zwrot 250 złotych -12% podatku
 • Kupon za 600 złotych = zwrot 600 złotych -12% podatku
 • Kupon za 650 złotych = zwrot 600 złotych -12% podatku
 • Kupon za 1000 złotych = zwrot 600 złotych -12% podatku

W razie jakichkolwiek problemów istnieje możliwość złożenia reklamacji na adres mailowy bog@betfan.pl. Jak więc dobrze widzicie, zakład bez ryzyka w BETFAN nie dość, że jest wysoki, bo wynosi aż 600 złotych, to jeszcze ma przyjazne warunki dla klientów. W końcu konkurencja często wymaga większego obrotu, czy po wyższych kursach. To duża różnica i warto wziąć to pod uwagę podczas wyboru bukmachera, co też wpływa na opinie o BETFAN.

Oferta powitalna BETFAN poza zakładem bez ryzyka

Oferta bonusowa na start w zakładach bukmacherskich BETFAN to zakład bez ryzyka, ale także dodatkowe środki od wpłaty. Bukmacher reklamuje, że można uzyskać do 1000 złotych z tytułu depozytu. Chociaż na początku zasady tej promocji mogą wydawać się dość skomplikowane, to pozwalają uzyskać dodatkowe środki na grę. Bonus od depozytu w BETFAN znacznie się różni w warunkach od tego u konkurencji. Tak jak obiektywnie można wskazać, że zakład bez ryzyka u tego bukmachera ma obecnie najprzyjaźniejszy regulamin… tak przy środkach od wpłaty będzie to bardziej subiektywna opinia.

Czas omówić Pakiet Pudziana, czyli bonus od drugiego depozytu. Wysokość pierwszej wpłaty nie ma tutaj większego znaczenia, ale warto, żeby wyniosła co najmniej 50 PLN, dzięki czemu aktywujesz zakład bez ryzyka do 600 PLN. Natomiast jeśli chcesz otrzymać dodatkowy bonus od drugiej wpłaty, to Twój depozyt musi wynieść co najmniej 100 PLN. Następnie drugie tyle pojawi się na Twoim koncie bonusowym. 1000 PLN – tyle wynosi maksymalny bonus od depozytu w BETFAN. W celu odblokowania tych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

bonus od depozytu w betfan

W ostatnim czasie bukmacher wzbogacił swoją ofertę o kolejny bonus – tym razem jest to freebet. BETFAN od razu poszedł na całość i ustalił najwyższą na rynku kwotę – 60 PLN!

Jak widać, BETFAN nie rozczarowuje bonusami, szczególnie przy zakładzie bez ryzyka czy promocji zwanej Pakiet Pudziana. To nie są jedyne aspekty, którymi ta firma przykuwa swoją uwagę. Na atencję zasługuje również oferta, która posiada wiele oryginalnych zdarzeń, między innymi na indywidualne statystyki poszczególnych sportowców. Tak przy piłce nożnej jest to np. liczba celnych podań czy strzałów. Tutaj dowiesz się więcej o tym jak wykorzystać kod promocyjny w BETFAN.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka w BETFAN?

Zarejestruj się do BETFAN z użyciem kodu promocyjnego VIP: ZAGRANIE. Pierwszy zagrany kupony ze stawką co najmniej 50 złotych będzie zakładem bez ryzyka. Maksymalny zwrot to 600 złotych. W przypadku przegranej postawiona kwota wróci na konto bonusowe. Zakład bez ryzyka w BETFAN możesz wykorzystać razem z naszymi typami.

Znajdziesz je w zakładce typy dnia, gdzie eksperci Zagranie codziennie przygotowują i publikują analizy przedmeczowe oraz propozycje kuponów, jakie można zagrać. Znajdziesz propozycje m.in. na piłkę nożną, żużel, hokej na lodzie, czy esport. 

Jakie są inne bonusy w BETFAN?

W BETFAN zakład bez ryzyka i reszta oferty powitalnej to nie jedynie promocje, z jakich można skorzystać. Bukmacher oferuje również inne rzeczy dla stałych klientów. Te zazwyczaj są związane z bieżącymi wydarzeniami. Czasami jest to dodatkowy bonus od depozytu, a innym razem gra bez ryzyka. Na stałe jest dodana promocja “MATCHDAY BOOST”, w ramach której operator wybiera najciekawsze spotkania z danego dnia i zwiększa kursy na konkretne zdarzenia. 

Dzięki temu możecie wygrywać jeszcze więcej pieniędzy, a do tego grać bez podatku. To zwiększy Wasze wygrane aż o czternaście procent. Nie zapomnijcie obserwować Zagranie, żeby być z tym na bieżąco. Na bieżąco informujemy naszych czytelników o promocjach u bukmacherów, które są dla nowych i stałych klientów.

FAQ

🍀 Jak wykorzystać zakład bez ryzyka w BETFAN?

Zarejestruj się do BETFAN z użyciem kodu promocyjnego ZAGRANIE. Pierwsze zagrany kupon będzie zakładem bez ryzyka. Maksymalny zwrot to 600 złotych. W przypadku przegranej postawiona kwota wróci na konto bonusowe.

👉 Czy mogę od raz wypłacić zwrot z zakładu bez ryzyka w BETFAN?

W BETFAN zakład bez ryzyka wraca na konto bonusowe. Należy najpierw obrócić otrzymaną kwotą, żeby została przeniesiona na konto depozytowe, skąd można już wypłacić swoje środki.

🤨 Jakie warunki musi spełnić kupon na zakład bez ryzyka w BETFAN?

Kupon w BETFAN kwalifikujący się do zakładu bez ryzyka musi mieć stawkę minimalną na poziomie 50 złotych oraz kurs wynoszący co najmniej 1,14. Z kolei w przypadku obrotu na koncie bonusowym, trzeba to zrobić trzy razy na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami i łącznym kursem nie mniejszym niż 3.80.

Zaloguj się aby dodawać komentarze