Cashback to coraz popularniejsza forma promocji u bukmacherów – różniąca się nie tylko w kwocie, ale także regulaminie. Jak BETFAN wypada ze swoim zakładem bez ryzyka? To nie tylko subiektywna opinia, ale obiektywny fakt, że to właśnie omawiana firma ma najprzyjaźniejsze warunki. Rozkładamy zakład bez ryzyka w BETFAN na czynniki pierwsze!

betfan_baner

BETFAN zakład bez ryzyka – do 100 złotych ze zwrotem na konto depozytowe

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w BETFAN musisz użyć przy rejestracji kodu promocyjnego 3100PLN, który dodatkowo pozwala na wykorzystanie dodatkowych środków od wpłaty w wysokości 3000 złotych.

Na początek, na czym polega zakład bez ryzyka? W przypadku tego rodzaju bonusu na start, pierwszy postawiony kupon u bukmachera jest brany pod promocję. W przypadku porażki przegrana kwota wraca na nasze konto. W BETFAN maksymalny zwrot jaki można uzyskać z tego tytułu wynosi 100 złotych.

Przy każdym omawianiu bonusu bukmacherskiego zaznaczam, że sama kwota nie starcza, żeby ocenić daną promocję. Nie inaczej jest z zakładem bez ryzyka. Mimo większej sumy przy cashbacku u konkurencji, to właśnie BETFAN wyróżnię na pierwszym miejscu w tej kwestii nie mając żadnych wątpliwości. Tutaj dowiesz się więcej o zakładach bez ryzyka u innych legalnych bukmacherów -> https://zagranie.com/zaklady-bez-ryzyka/.

Betclic czy eWinner mają wyższe kwoty cashbacku, ale zwrot za przegraną trzeba kilkukrotnie obrócić, aby móc wypłacić środki za porażkę. BETFAN zakład bez ryzyka inaczej traktuje gracza, ponieważ suma wraca na konto depozytowe i od razu można tę kwotę wypłacić.

To nie jedyny argument za tym, dlaczego warunki zakładu bez ryzyka w BETFAN są przyjaźniejsze od konkurencji. STS również oferuje zwrot na konto depozytowe. Jednak największy bukmacher w kraju daje cashback stawki z odjętym, 12-procentowym podatkiem. W przypadku BETFAN dostajemy równowartość stawki do 100 złotych.

Dlaczego zakład bez ryzyka w BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki na rynku?

  • Zwrot na konto depozytowe, który można od razu wypłacić
  • Zwrot w wysokości równowartości stawki (razem z podatkiem od stawki)

Warunki kuponu są… ale praktycznie ich nie ma, bo jedyny wymóg to kurs minimalny zakładu na poziomie 1,14. Warto wiedzieć, że BETFAN aktywuje zakład bez ryzyka tylko w przypadku stawki na kwotę co najmniej 10 złotych, natomiast promocja nie obejmuje zdarzeń z zakładki MATCHDAY BOOST.

W przypadku porażki, zwrot znajdzie się na koncie depozytowym maksymalnie do 48 godzin po rozliczeniu zakładu. Wysokość cashbacku będzie równowartością stawki do 100 złotych, co oznacza np.:

  • Kupon za 10 złotych = zwrot 10 złotych
  • Kupon za 60 złotych = zwrot 60 złotych
  • Kupon za 100 złotych = zwrot 100 złotych
  • Kupon za 250 złotych = zwrot 100 złotych
  • Kupon za 1000 złotych = zwrot 100 złotych

W razie jakichkolwiek problemów, istnieje możliwość złożenia reklamacji na adres mailowy bog@betfan.pl.

Oferta powitalna BETFAN poza zakładem bez ryzyka

Oferta bonusowa na start w BETFAN to zakład bez ryzyka, ale także dodatkowe środki od wpłaty. Bukmacher reklamuje, że można uzyskać do 3000 złotych z tytułu depozytu. Chociaż na początku zasady tej promocji mogą wydawać się dość skomplikowane, to pozwalają uzyskać więcej niż wspomniane 3000 złotych. Bonus od depozytu w BETFAN znacznie się różni w warunkach od tego u konkurencji. Tak jak obiektywnie można wskazać, że zakład bez ryzyka u tego bukmachera ma obecnie najprzyjaźniejszy regulamin… tak przy środkach od wpłaty będzie to bardziej subiektywna opinia.

Na początek warto wspomnieć, że w BETFAN bonus od depozytu otrzymuje się aż za trzy depozyty. Za każdym razem na koncie z dodatkowymi środkami pojawi się 10% wartości wpłaty. Przy czym maksymalnie możemy dostać 100 złotych po zdeponowaniu 1000 złotych. Ok, co dalej pomyślisz? Warunki obrotowe dyktują trudność u większości firm oferujących obstawianie, a te w BETFAN to pięciokrotność kuponami po kursie minimalnym 2,00. Natomiast jedna pozycja na zakładzie musi mieć mnożnik co najmniej 1,45. No dobra, taki obrót nie brzmi dobrze. Jednak z drugiej strony, gdy go dokonamy BETFAN daje niezły prezent, bo… po spełnieniu warunków wygrana mnożna jest x10! Ten mnożnik sprawia, że omawiany bonus od depozytu ma dobre opinie wśród graczy.

betfan - kod promocyjny

Zakład bez ryzyka w BETFAN dla stałych graczy? Lepiej – podwyższanie wygranych bez ograniczeń!

BETFAN z zakładem bez ryzyka oraz dodatkowymi środkami od wpłaty na start nie poprzestaje. Kolejną popularną promocją w ostatnim czasie obok cashbacku jest podwyższanie wygranych o 14%, znane także jako happy hours… chociaż w BETFAN te szczęśliwe godziny trwają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To czyni granie bez podatku u tego bukmachera najprzyjaźniejszym na rynku. Aczkolwiek oczywiście nie jest aż tak kolorowo, bo warunki kuponu wymagają od nas co najmniej trzy pozycje na kuponie i kurs minimalny 1,35 zdarzenia. Ten fakt jednak nie przesłania tego, że opisywana promocja obecnie jest z pewnością w czołówce najbardziej lubianych przez graczy zakładów bukmacherskich w naszym kraju.

Infografika o BETFANie bez podatku

Jak widać, BETFAN nie rozczarowuje bonusami, szczególnie przy zakładzie bez ryzyka czy promocji zwanej grą bez podatku. To nie są jedyne aspekty, którymi ta firma przykuwa swoją uwagę. Na atencję zasługuje również oferta, która posiada wiele oryginalnych zdarzeń, między innymi na indywidualne statystyki poszczególnych sportowców. Tak przy piłce nożnej jest to np. liczba celnych podań czy strzałów. Tutaj dowiesz się więcej o tym jak wykorzystać kod promocyjny 3100PLN w BETFAN.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka w BETFAN?

Zarejestruj się do BETFAN z użyciem kodu promocyjnego 3100PLN. Pierwszy zagrany kupon ze stawką co najmniej 10 złotych będzie zakładem bez ryzyka. Maksymalny zwrot to 100 złotych. W przypadku przegranej, postawiona kwota wróci na konto depozytowe.

Czy mogę od raz wypłacić zwrot z zakładu bez ryzyka w BETFAN?

Tak, w BETFAN zwrot z zakładu bez ryzyka znajduje się na koncie głównym i można go od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Jakie warunki musi spełnić kupon na zakład bez ryzyka w BETFAN?

Kupon w BETFAN kwalifikujący się do zakładu bez ryzyka musi mieć stawkę minimalną na poziomie 10 złotych oraz kurs wynoszący co najmniej 1,14.