BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan kod promocyjny VIP

W BETFAN mamy dla Ciebie kod promocyjny VIP, czyli dostęp do najwyższej oferty powitalnej na rynku! Więcej informacji w tekście.

BETFAN Kod Promocyjny VIP 2022 – Pakiet 1600 złotych✔️
Kod promocyjny Betfan ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Specjalna promocja MATCHDAY BOOST
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

Kod promocyjny VIP w BETFAN

Jeszcze więcej bonusów w Betfan? Czy to możliwe? Jasna sprawa, bo na Zagranie znajdziesz kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Betfan. Odkryty Betfan kod promocyjny VIP pozwoli ci skorzystać z wyjątkowej oferty dla nowych graczy. To wiąże się w końcu z byciem VIP-em, a to zobowiązuje. W zamian za rejestrację z kodem VIP otrzymasz więcej bonusów powitalnych. Co za tym idzie? Lepsza kasa na start od bukmachera. Gdzie wpisać kod promocyjny VIP i jak wykorzystać promocje na typy dnia? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

Betfan to bukmacher słynący z rozdawania pokaźnych bonusów. Na nowych graczy czeka wiele atrakcji. Ale jeszcze więcej zdobędą ci typerzy, którzy użyją kod promocyjny VIP podczas zakładania konta na stronie betfan.pl. To bonusy, które spodobają się każdemu, bo oznaczają zakład bez ryzyka, bonusy dla stałych graczy i promocje od depozytu. Bez względu na to, który rodzaj bonusów lubisz najbardziej – jego odpowiednik znajdziesz właśnie z kodem promocyjnym VIP od Betfan.

Jako Zagranie dla naszych użytkowników staramy się prezentować, jak najlepsze kody promocyjne, by otrzymywali, jak najwięcej w bonusach bukmacherskich. Przykładem takiej oferty jest Betfan kod promocyjny, za który otrzymasz powiększone bonusy VIP. Sprawdź – jak to zrobić!

Betfan kod promocyjny VIP – rejestracja

Wyjaśnijmy na start, że kod promocyjny VIP w Betfan nie jest oferowany dla każdego. To jedynie promocja dla nowych klientów, którzy jeszcze nie założyli konta w zakładach bukmacherskich. Kto może skorzystać z kodu VIP? Tylko taki użytkownik, który nie jest zarejestrowany w serwisie betfan.pl. A więc jeśli chcesz odebrać kod promocyjny VIP – rozpocznij rejestrację w Betfan.

betfan rejestracja

Rejestracja w Betfan oznacza to, że musisz założyć konto online przypisane do twoich danych osobowych. Dlatego Betfan otworzy przed tobą formularz rejestracyjny składający się z pustych pól, które trzeba uzupełnić. Chodzi o takie informacje jak: imię, nazwisko, e-mail itd. Podczas uzupełniania formularza natkniesz się na pole “kod promocyjny” – to właśnie ten czas, którym trzeba wpisać Betfan kod promocyjny VIP. A jak brzmi hasło w tym przypadku przypisujące cię do oferty VIP? Kod promocyjny w BETFAN to: ZAGRANIE

Kończąc rejestrację w Betfan z kodem VIP masz zagwarantowany udział w specjalnym pakiecie bonusów na start.

Betfan kod promocyjny VIP – co zyskasz?

Przejdźmy do konkretów, czyli liczb. Ile dokładnie możesz otrzymać za nasz kod promocyjny VIP? To dwa rodzaje bonusów powitalnych. Przy założeniu, że będziesz robił maksymalne kwoty wpłaty możesz otrzymać od Betfan nawet 1600 złotych. Dokładnie bonusy VIP wyglądają następująco:

  • Zakład bez ryzyka: 600 PLN
  • Bonus od drugiej wpłaty: 1000 PLN
  • Oraz bonusy dla stałych graczy

Każdy z bonusów przyznawany jest osobno, ale łączy ich jedno – kod promocyjny VIP. Bonusy w Betfan oferowane są po każdej z dwóch wpłat po zarejestrowaniu konta z naszym kodem. To promocja niedostępna w standardzie, dlatego nie zastanawiaj się i wpisz kod bonusowy VIP!

Bonusy VIP od Betfan

Pakiet promocji VIP od Betfan może wynieść 1600 złotych. Aby w pełni wykorzystać startowy bonus w Betfan – trzeba dokonać dwóch wpłat. Po drugim depozycie będzie przyznany bonus od wpłaty, a za pierwszy otrzymasz zakład bez ryzyka.

Początkujący typerzy na pewno będą zadowoleni z zakładu bez ryzyka do 600 PLN. Pamiętaj jednak, że w ramach promocji od depozytu otrzymasz 100 % bonusu od drugiego depozytu do 1000 PLN. Informacje te możesz sprawdzić w tym artykule: https://zagranie.com/betfan-bonus/.

Kod promocyjny: ZAGRANIE daje wiele bonusów – poniżej prezentujemy, jak odebrać dodatkowe pieniądze od Betfan oraz informujemy o wymaganym obrocie w BETFAN.

BETFAN nowa oferta

Bonus od drugiego depozytu w BETFAN

W BETFAN każdy nowy gracz ma możliwość otrzymania bonusu od depozytu. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to bonus od drugiej wpłaty. Pierwsza nie ma takiego znaczenia, ale warto, żeby wyniosła co najmniej 50 PLN, ponieważ dzięki temu odblokujesz zakład bez ryzyka, o którym przeczytasz poniżej.

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowy bonus od drugiej wpłaty, który nazywany jest Pakietem Pudziana, to musisz wpłacić co najmniej 100 PLN. Następnie drugie tyle pojawi się na Twoim koncie bonusowym. Najwyższa wartość tego bonusu to 1000 PLN! W celu odblokowania tych środków najpierw będziesz musiał obrócić całą kwotę depozytu. Czas na obrót depozytem jest liczony od momentu aktywacji bonusu i wynosi 14 dni.

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne nowy gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs każdego pojedynczego zdarzenia będzie na poziomie 1.30 lub wyższym oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 2.50 lub wyższym.

Jak więc widzicie, zasady są dość sprzyjające klientom. To jeden z argumentów, który potwierdza dobre opinie o kodzie promocyjny VIP w BETFAN.

Zakład bez ryzyka 600 PLN

Wpłacając pieniądze do Betfan odbierasz także zakład bez ryzyka. Maksymalne jego wartość wynosi 600 PLN. W przypadku przegranego kuponu pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe. Pamiętaj, że przy zwrotach w życie wchodzą warunki obrotu i przed wypłatą trzeba zastosować się do postanowień regulaminu.

Uważamy, że zakład bez ryzyka w BETFAN jest bardzo ciekawą opcją do sprawdzenia oferty bukmachera. Gra bez ryzyka na pierwszym kuponie u nowego operatora powinna każdemu przypaść do gustu. BETFAN kod promocyjny VIP gwarantuje dostęp do jednej z najlepszych ofert na rynk, a oto jej szczegóły:

Zasady zakładu bez ryzyka w BETFAN:

  • Minimalna pierwsza wpłata do 50 PLN
  • Pierwszy zagrany kupon przez gracza po wpisaniu BETFAN kodu promocyjnego: ZAGRANIE będzie zakładem bez ryzyka.
  • Jeśli kupon zakończy się porażką, gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
  • Zwrot wyniesie maksymalnie 600 PLN. Nawet jeśli zagrasz za więcej niż 600 PLN, to zwrot wyniesie maksymalnie 600 PLN.
  • Na jednego gracza w BETFAN przypada tylko jeden bonus
  • W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne gracz musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym kupon będzie zawierał minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs ogólny kuponu będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.

zakład bez ryzyka w betfan

Tak prezentuje się oferta bonusów i promocji z kodem promocji VIP w BETFAN: ZAGRANIE. Nie czekaj i odbierz swoje dodatkowe środki na grę już teraz!

FAQ

👉 Jaki jest kod promocyjny VIP w BETFAN?

ZAGRANIE

🎁 Jakie bonusy są w BETFAN po rejestracji z kodem VIP?

Po rejestracji z kodem ZAGRANIE otrzymasz: bonus od depozytu w wysokości 1000 PLN, freebet 50 PLN, zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN oraz bonusy dla stałych graczy!

💪 Czy BETFAN jest legalnym bukmacherem?

TAK! BETFAN posiada licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich, którą wydało Ministerstwo Finansów. Korzystanie z usług bukmachera BETFAN jest w pełni legalne!

Zaloguj się aby dodawać komentarze