Nie tak dawno ekscytowaliśmy się akcją #ALEJAJA, w której szukaliście wielkanocnych jaj, które oznaczały freebety, a już przychodzimy do Was z kolejną promocją! Tym razem do rozwiązania będziecie mieli quiz. 100% poprawnych odpowiedzi i miejsce w pierwszej dziesiątce będą oznaczały freebet w wysokości 50 PLN! Łącznie razem z bukmacherami rozdajemy 4 tysiące złotych. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły, kody do bukmacherów, zasady, harmonogram i wskazówki! Serdecznie zapraszam!

Grupa Zagranie - baner na dołączenie do typerskiej społeczności

MAJÓWKOWY QUIZ ZAGRANIE – o co chodzi?

Kwarantanna chyba mocno uderzyła nam do głowy, bo nie tak dawno rozdaliśmy 4350 PLN z okazji Świąt Wielkanocnych, a tu przyszła majówka i rozdajemy kolejne 4 tysiące! Tym razem nie będziecie musieli przeszukiwać naszych wszystkich stron, a będziecie musieli rozwiązać quiz, który momentami powinien być bardzo wymagający!

Chcesz odebrać 50 PLN na darmowy zakład u wybranego bukmachera? Sprawdź co musisz zrobić!

Tak naprawdę Twoim jedynym zadaniem będzie poprawne rozwiązanie quizu, który będzie w formie ankiety Google. Wcześniej jednak będziesz musiał znaleźć tę ankietę, ale spokojnie – o wybranej godzinie poinformujemy na naszej grupie facebookowej, gdzie ona się znajduje. Następnie będziesz musiał przejść przez 10 pytań. Tylko 100% poprawnych odpowiedzi da Ci szansę na odebranie freebetu. Darmowy zakład zgarnie 10 najszybszych osób. Poniżej więcej szczegółów 🙂

mq_infografika-1

Przygotowaliśmy 8 podobnych quizów i każdy z nich będzie dotyczył wybranego bukmachera. Pytania podzieliliśmy na 4 kategorie: pytania o bukmachera, pytania sportowe, pytania o Zagranie i pytania majówkowe. Na każdy quiz przypadną dwie wskazówki. Jakie to będą podpowiedzi? Będą się one znajdowały na początku quizu. Części odpowiedzi na pewno nie znasz, więc będziesz musiał posłużyć się naszymi wskazówkami.

Pamiętaj, że najważniejsze jest 100% poprawnych odpowiedzi, a później ich szybkość. Pamiętaj również o podaniu nicku u bukmachera, który pozwoli przyznać Ci nagrodę!

Uwaga! Akcja skierowana wyłącznie do zarejestrowanych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta u któregoś z bukmacherów, możesz teraz szybko to nadrobić. Poniżej znajdują się specjalne kody promocyjne!

Zasady akcji:

 • Promocja trwa od 1 maja godz. 10:00 do 3 maja godz. 23:59.
 • Na jednego gracza przypada maksymalnie jeden freebet do wykorzystania u danego bukmachera.
 • Freebety zostaną przyznane pierwszym dziesięciu osobom, które spełnią warunki promocji, czyli jako pierwsze prawidłowo rozwiążą cały quiz.
 • O zwycięzcach poinformujemy we wtorek (5 maja) do godziny 16:00 na naszej facebookowej grupie. Biorąc udział w akcji, gracz wyraża zgodę na opublikowanie we wpisie swojej nazwy użytkownika u bukmachera w następującym formacie: Nazw***ytkownika.
 • Jeśli udostępnisz komukolwiek odpowiedzi z quizu – zostaniesz zdyskwalifikowany! 
 • W jednym z pytań poprosimy o podanie nazwy użytkownika/loginu/nicka/e-maila u danego bukmachera. Pomoże nam to w weryfikacji zwycięzców.
 • W akcji mogą brać udział wyłącznie osoby zarejestrowane u wybranego bukmachera
 • Akcja skierowana jest do pełnoletnich użytkowników.
 • W zależności od bukmachera – bonusy mogą wymagać dokonania obrotu.

Nie odbierzesz freebetu bez konta u buka…

Nawet jeśli uda Ci się rozwiązać quiz jako pierwszemu, ale nie będziesz posiadał konta u danego bukmachera, to na nic zda się Twoja wiedza i szybkość. Warunkiem otrzymania freebetu jest posiadanie konta u danego bukmachera. Login/nick/e-mail podasz w jednej z odpowiedzi. Dlatego warto, żebyś już teraz był przygotowany do tej akcji i założył brakujące konta. Poniżej podajemy linki oraz kody promocyjne, dzięki którym założysz konto, które pozwoli Ci odebrać freebet, a poza tym otrzymasz szansę na dodatkowe bonusy od bukmacherów, o których przeczytasz tutaj -> promocje bukmacherskie.

Betclic

🆘kod promocyjny: 550PLN

BETFAN

🆓kod promocyjny: 3100PLN

eWinner

🆘kod promocyjny: 1225PLN

forBET

🆓kod promocyjny: 2120PLN

Fortuna

🆘kod promocyjny: 1145PLN

PZBuk

🆓kod promocyjny: 300PLN

STS

🆘kod promocyjny: 1259PLN

Totolotek

🆓kod promocyjny: 1074PLN

Harmonogram Majówkowego Quizu Zagranie

Nasza zabawa będzie trwała 3 dni – piątek, sobota i niedziela. Każdego dnia o tych samych godzinach będą pojawiały się na naszej stronie ankiety, które będziesz musiał rozwiązać. W tym momencie nie zdradzimy tego, gdzie zostaną umieszczone nasze quizy. Poinformujemy o tym na naszej grupie o wybranych godzinach. Freebety pokażą się o godzinie 10:00, 15:00 oraz 20:00. Trzy dni akcji, trzy godziny pojawiania się ankiet i 8 szans na zgarnięcie freebeta lub freebetów! Dokładny plan akcji:

 • Piątek godz. 10:00 – STS i 10×50 PLN we freebetach
 • Piątek godz. 15:00 – Totolotek i 10×50 PLN
 • Piątek godz. 20:00 – BETFAN i 10×50 PLN
 • Sobota godz. 10:00 – forBET i 10×50 PLN
 • Sobota godz. 15:00 – PZBuk i 10×50 PLN
 • Sobota godz. 20:00 – eWinner i 10×50 PLN
 • Niedziela godz. 10:00 – Betclic i 10×50 PLN
 • Niedziela godz. 15:00 – Fortuna i 10×50 PLN

Wskazówki

Niektóre pytania, które znajdą się w quizach będą bardzo trudne, a czasami niewykonalne – nie może być za łatwo. Dlatego w ankietach, które będziesz rozwiązywał, znajdziesz podpowiedzi, czyli strony, na których pojawią się odpowiedzi. Czasami odpowiedź będzie na wyciągnięcie ręki, a czasami będziesz musiał się natrudzić, ale myślę, że warto, bo do zgarnięcia będziesz miał freebet w wysokości 50 PLN!

Konta założone? Bonusy odebrane? Harmonogram i zasady znasz już na pamięć? To zapraszamy do zabawy i walki o freebety o łącznej wartości 4000 PLN! 🙂 Powodzenia!

mq_cover